» »

Motherboard

Motherboard

johnyboy ::

Zanimajo me Vaše izkušnje z naslednjima platama:EPOX 8RDA+ in ASUS A7NX Deluxe. Mislim de se ne razlikujeta precej v ceni. Katera se bolj splača? Nan njej bo laufal Athlon, verjetn 2500+.Tenx8-)

TribesMan ::

To boš pa moral ti povedat kaj hočeš, asuska je precej specifična plošča, ki je draga samo iz dveh razlogov, prvi je GigaBit LAN, drugi ja pa ASUS sam. Epox 8RDA+ je ubistvu čist na drugem delu spektra, še Serial ATA priključka nima, vendar če ne rabiš Serial ATA in GigabitLANa in se požvižgaš na ASUS lahko bre problema izbereš Epoxa, za razliko pa dokupi še eno palčko RAMa..., v nasprotnem primeru pa skoraj ni izbire, oziroma je GigaByte 7NNXP al neki podobnga. Je pa čist wacko plata ma popolnoma vse kar se lahko zmisliš, samo luknje okrog procesorja ji manjkajo pa bi bla definitivno najboljša plošča na svetu. Je pa seveda tudi draga.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

bombacina ::

Lej jaz imam epox 8rda3+ in dela izjemno. Na njej imas vse. SATA, 2x mrezna, fsb 400 podpora in se in se. Po mojem je asusova predraga za kar ponuja, pa se krmilnik ni nic kaj boljsi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930277 (16872) Jaffa
»

KT600 ali nForce2

Oddelek: Kaj kupiti
492125 (1251) tac
»

Nekaj vprašanj za poznavalce

Oddelek: Kaj kupiti
141471 (1251) monster-x
»

Katero maticno plosco za Athlona 2200+

Oddelek: Kaj kupiti
221567 (1131) Zheegec

Več podobnih tem