» »

MAtična plošča za AMD?!?

MAtična plošča za AMD?!?

Tom[y] ::

LP! Kopujem novo matično ploščo za AMD procesor (zdaj imam Athlona 1,6, v bljižni prihodnosti pa kaj več). Ker se na to ne spoznam posebej dobro, me zanima katero mi priporočate? (dobro bi bilo, da ima agp 8x)

Kaj pa razmerje med zmogljivostjo in ceno?! :))

Prosim za pomoč...

frenk ::

abit nf7-s;)

ganzi ::

Abit nf7-s je ful kul
(agp 8x sploh ni vse..)

Kol denarja pa mislš dat?

boštjan ::

abit nf7-s in epox 8rad+ v2.1 na nforce2 čipsetu.cena prve je okoli 30k,cena druga okoli 25k
lahko pa gigabytko na via kt600->GA-7VT600, 1394 VIA KT600, IEEE 1394, RTL 10/100, AC 97, ATA133, USB 2.0, SATA za 22k v AGT

MilkyWay ::

Da ne bom odpiral nove teme, bom vprašal kar tukaj: Kakšne so pa kaj Leadtekove plate? So za kaj? Konkretno me zanima model K7NCR18D-Pro 2, navijanje pa odpade.

Tom[y] ::

V mislih sem imel nekje do 35k SIT...

ganzi ::

potem pa kr abit nf7-s
ima meddrugim tut agp8x;)

turbolenca ::

Asus A7N8X-deluxe GD r2.0

Kvalitetna stvarca!!

bombacina ::

Lej imel sem abitn nf7-s toda revision 1.0 pa je bila bolj tako, z biosom velik problem, nove so baje OK. Sedaj pa imam epox 8rda3+ in dela izjemno, po mojem najboljsa med zmogljivostjo in ceno, na njej je prav tako vse kot na abitovi, in celo dve mrezni, kar ne vem, ce je tudi na abtovi. Italijanske revije so jo oznacile za eno najboljsih na trgu, seveda pa so zraven dodale da so zelo dobre tudi abit nf7-s in asus A7N8X-deluxe. Tako da odlocitev je tvoja, toda katero izmed teh treh vzames po mojem se ti ni treba nic bati vse so priblizne enake imajo podporo dual channel, agp 8x, fsb 400 in se in se!

boštjan ::

razen da je pri 8rda3+ slabši zvok,toda če že maš kako hudo zvočno je to irelevantno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova MAMAPLATA (glede na mojo konfiguracijo) ?

Oddelek: Kaj kupiti
261283 (938) Dr_M
»

matična plošča

Oddelek: Kaj kupiti
91212 (1119) Tilen
»

Matična plošča - menjava ?!

Oddelek: Kaj kupiti
71048 (1003) Tilen
»

Katero nForce2 plato (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
47930147 (16742) Jaffa
»

Gigabyte ali abit ali asus

Oddelek: Kaj kupiti
151217 (956) Keyser Soze

Več podobnih tem