» »

KT600 ali nForce2

KT600 ali nForce2

tac ::

Za bartona2500, ne mislim zlo navijat, pač do toliko, kolikor bo kak silent breeze dopuščal in z enim 512 MB modulom.
Načeloma so dvokanalni nForci2 hitrejši od KT600. Kaj pa če deluje enokanalno? Je kaka razlika med enokanalnim (navadni nForce2) in dvokanalnim (nForce2 Ultra) s samo enim modulom? Za višji rang je bilo že veliko napisanega, kaj pa spodnji razred- od 20 do 25 kSIT ?
Ugledan imam GA-7N400EL od GygaByte- za dobrih dvajset jurjev, ali GA-7N400L za slabih 22 jurjev. Torej hočem SATA, kaj več ne.
Ima KT600 kake večje hrošče pri gonilnikih, nForce2 jih baje nima več?
Baje je bios na GB platah zelo skop, lahko kdo to opiše kaj imajo ostali več?

Če ima še kdo kako idejo za podobno opremljeno plato s podobno ceno, je lepo naprošen, da napiše ;)

ferdo ::

raje si kupi dvokanalno pomnilniško vodilo! to obvezno, se pozna razliko v hitrosti.


za spodnji razred imaš EPOX 8rdaE Nf2 400+SB za 18jurjev pri mlacom, samo nima SATA...
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

tac ::

Hočem SATA, ker drugo leto bom najbrž dal še en disk not poleg sedanjega 120 GB, pa ne bi rad kakega adapterja kupoval.
Drugače sem opazil še EPOX 8KRA2+ za okoli 23 kSit.
Samo Mlacom baje zelo bljuzi pri garanciji če kaj crkne ali pri mamaplatah to ne ?
Kakšna je kaj priložena programska oprema pri Epoxu in GygaBytu - Rad bi imel hitro nastavljanje navijanja- večinoma bi raje imel underclockanega - manjše gretje, manjši hrup... ko pa bi rabil večjo računsko moč bi pa navil...po možnosti s čimmanj kliki, predvsem pa ne bi rad to šel počet v bios... Najbrž se da to lepo delat tudi z CPUFSB ali podobnim programom, če bi se omejil samo na navijanje z FSB ?

ferdo ::

lej, jzt ti priporočam Nforce2.
Če bo, osnovna crknla, pa da ti neboš vedu zakaj je crknla, se rado zgodijo komplikacije, ampak dokler je garancija, se nimaš kej bat.

izberi si najcenejšo Nforce2 z SATA in dve palčke rama po 256MB " 2x256 za DualDDR "

to vzemi, in pozabi na KT600.

PS: meni se neda cen gledat, daj napisi mi cene za najcenejšo plato, ki jo misliš kupit, KI ima SATA, pa ti bom še lažje svetoval.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Matjazy ::

Bolje cenejša nf2 kot kt600. Soltek na primer po mojih izkušnjah elo v redu dela...

tac ::

Hmmm, zakaj tako proti K600, če pa v povprečju zaostajajo plate s K600 za nForce2 z dvema moduluma samo za 5% ? (testi na netu) . EPox-8KRA2+ mi je zmeraj bolj všeč, ker ima tudi firewire kontroler, mrbit ga bom celo rabil kdaj...
Pri njej grajajo samo dokaj slabe navijaške potenciale zaradi nezaklenjenosti AGP/PCI, ampak meni je 200 MHz čez glavo dovolj, če mi le ratalo...pri tej frekvenci se pa da uredu nastavit delilnik.
Torej ima kdo slabe izkušnje s plato ali gonilniki za to plato?

morphling1 ::

Ma gonja proti KT600 je čisto odveč. Za ne oc. mašine je ta plata zelo dobra, na default nastavitvah je malenkost počasnejša od nf2, so pa vse zelo dobro opremljene. FW in SATA pa v današnjih časih postajata vedno bolj uporabna.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

pa na KT600 ni tako dobre zvočne kot jo majo ene plate z nForce2,tako da ti samo s tem prišpara 20k,kar je cena današnjega audigy2 OEM.

gamer ::

večina tiste bolše zvočne ne izkorist...(beri:plastični računalniški zvočniki), če bi se ponovno odločal katero plato kupit bi uzel VIA čipset, ker imam doma KT333 in NF2 (abit nf7-s rev 1.2), sploh za kak ne preveč navit sistem bi se odloču za vijin čipset...

TribesMan ::

Jao jao. Pa vi še vedno verjamete da je na NF7-S boljši zvok kot na NF7. Sej je sam morte digitalni izhod uporabljat v kombinaciji z Dolby Digital reciverjem. Ker pri uporabi analognih speakerjev ni razlike tud za pol mišje dlake. Saj obe plate uporabljati isti AC97 codec...
Aja pa čist tko a komu slučajno integrirana grafa na NF7-s spušča razne prasketajoče in pokajoče zvoke, kadar imate visko FSB?? Problem je v gonilnikih, uporabljajte gonilnike za zvok iz paketa 2.03 ali 3.13. Pri 2.45 se pojavlajo čudne stvari. Tok o kvaliteti zvoka.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boštjan ::

Aja pa čist tko a komu slučajno integrirana grafa na NF7-s spušča razne prasketajoče in pokajoče zvoke, kadar imate visko FSB??

nf7-s nima integrirane grafe,misliš zvočno,rajt.
Jao jao. Pa vi še vedno verjamete da je na NF7-S boljši zvok kot na NF7

če je letelo na mene,sem mislo na kt600.in to ko mislim da je bolji na nf7-s,mislim na celoten komplet zvočne ponudbe,kar pa je recimo nf7 nima,a je tak.

ferdo ::

dejte raje človeku pomagat pri izbiri najcenejše SATA plate. To mu je prioriteta, ne pa se med sabo buckat, kdo ima prav in kdo ne...

meni se cen ne da iskat po netu, če bo kdo tuki napisu cene v stolpec različnih osnovnih plošč, bom lahko kako reku.

Tist, ki rabi nasvet katero naj kupi, se bo že potrudu, in nam sreviru cene in katere ga najbolj zanimajo..

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

bmen ::

V toptexu v tobovlju imajo Soltekovo ploščo SL-KT600RL z KT-600 čipovjem za 21.682 SIT z DDV.
plošča ima:
* ABSII
* FSB 400/333/266/200MHz
* DDR 400/333/266
* 2 x UATA-133/100/66
* Serial ATA and SATA RAID interface
* 8 x USB 2.0/1.1 Ports
* LAN on board (For SL-KT600-RL only)
* 6-channel Audio
* FSB Setting
* BIOS Multiplier, Vcore Setting
* BIOS DIMM, AGP Voltage Setting

Mislim, da ima skoraj vse kar si rabil, razen firewire vmesnika.

Lep pozdrav
bmen

|KoRn| ::

ASUS A7V600, ViaKT600, DDR400, AGP8x, SATA, LAN
- SATA
- Gigabit lan
- S/PDIF Out
- pa se par bonbonckov, preveri sam na strani proizvajalca

Prodajajo jo tukaj, glede na to da je ASUS je cena kar ugodna.

boštjan ::

to asusko majo v comtronu za 24k, na vr-zone pa maš vlki test via kt600 plat,tako kot na amdmb.com. še en test.Pa še malo kt600 vs nforce2 400ultra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Dead_Eye ::

v trstu sem zasledil elitko na kt600 s SATA, se mi zdi da brez firewire za 69EUR (IVA inclusa)
The one and only

ferdo ::

As long as you can live with a touch less performance than what the nForce2 offers, the VIA chipset is the bargain for pre-Christmas season upgrades.

PS: KT600, Nforce2 400, Nforce2 400 ultra to je zaporedje od najslabšega do najhitrejšega čipa, razlike so minimalne, cena/performans se ti pa splača Nforce2 400 z SATA, ubistvu je tvoja odločitev TAC .
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

CirCA|PhP ::

bmen: reče se Trbovlje.

BoLhCa ::

pa kaj vsi ta nForce II castite pa ne vem kaj se vse, pa ma dual channel pa kr neki!!!
athloni itaq niso zmozni komunicirat vec kot 3.2gb, to je pa hitrost single channela... In zato ne RABITE dual channela za athlone, pa zmeri postavljate to v naprej, da plata ni plata ce nima dual channela...
pohitritev je samo na p4-kah, ki znajo komunicirat pri 6.4gb in zato izkoristijo DC!

Kupi si Viino pogruntavscino KT600, pa pusti nForce II Ultra 400 pa ne vem kaj se vse pr mir>:D

TribesMan ::

Z vio600 ni prav nič narobe sam če hočeš pa res top performance AMD pol pa ni izbire. Jest še nisem videl nobene KT600 plate na FSBju več kot 220MHz. Če pa ne misliš navijat pol pa vzami najcenejšo....

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BoLhCa ::

ja to je pa res, da za navijat pa glih "ni"=) Pa tud nesmisel je kupovat, bedno in ceneno plato in pol pricakovat stabilnost in recimo temu hitrost...
za maticno in pa za monitor se pa ne splaca kesa sparat...
...sta prevec pomembna=)

lp

slawc ::

motis se, edina komponenta kjer nebi smel sparat je samo monitor. O tem smo ze debatiral, ce ne rabis vsega kar ti maticna plosca ponuja v tem trenutku je to popolni nesmisel kupovat, ker prehitro zastarajo.
LP, Slawc

ferdo ::

nerabimo filozofirati.

vsak ve, kaj rabi in to tudi kupi.

vedno pogledaš + in - , tako da ti je še lažje pri odločitvi.



Odkrivat tople vode je nesmisel, edino, če verjameš v bajalico, potem pa veselo na delo:)

Buggy ::

Nikar ne podcenjujte KT600 kar tako. Plata (8kra2+) je vec kot solidna in za ta denar ponuja zelo zelo veliko. Me zanima tudi koliko je tukaj ljudi ki na svojih Nforce2 platah sibajo z vec kot 220 Mhz FSB-ja. Probleme imajo ze z 200 FSB-ja. Ne govorim to zato ker imam sam KT600 in jo imam na FSB 210 Mhz in to z Samsung PC2100 RAM-om (imel tudi na 220, prime95 padel po 10 minutah zaradi RAM-a) ampak zato ker sem sestavil tudi dve masine z NF7-S Rev2.0 platam in me niso nic impresionirale s svojimi performansami niti z moznostmi nastavljanja v BIOSU (ki pa jih je dejansko vec kot pri KT600, sem pa preprican da jih vec kot pescica ljudi sploh ne zna uporabiti in sinhronizirati z drugimi nastavitvami). Kar pa se tice DC nacina na Nforce2 platah ...zakaj bi kupoval dve palcki superduper 256 MB RAM-a zato da bom imel performance vecje za 5% ali pa se to ne, ko pa bom videl da imam 512 RAM-a premalo pa bom 256 palcke pod ceno prodal in kupil dve 512 ?
In ja tudi 8kra2+ delajo preko 220 FSB-ja: LINK

Torej KT600 ni le samo za standard masine , se da z njo kar prijetno navijati.

Lp

TribesMan ::

Buggy smo že napisali da za top performance ni druge izbire kot NF2. Pač tistih 5% je razlika za katero so nekateri pripravljeni dati tudi malo več denarja. In čist tko BTW, z skoraj 90% NF2 plat se da doseči 220MHz z 50% pa sigurno 230MHz. Nekaj jih gre pa tudi precej višje.

Via600 ni slab čipset, prav nasprotno za svoj denar ponuja ogromno, sam ni pa špica v performansah. Tako da če rabiš računalnik za pisarniško delo in net se ti definitivno bolj splača vzet kt600.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Caligula ::

Kupi Nforce2 brez SATA, razen ce ni cena skoraj ista.
SATA zaenkrat se ni pokazal nobenih omembe vrednh prednosti razen probllemov z driverji kdaj pa kdaj, ce se kaj navija..

SATA diski so dovoljkrat takointako ATA z adapterjem. Pa takointako se sedaj na veliko govori, da bodo cez nekaj mesecev nove graficne ze rabile drugacne plate, pa tudi RAM tehnologija bo drugacna in jo bodo sele nove plate lahko res izkoristile verjetno. Skratka sedaj ni cas za "zelo dolgotrajne nakupe".

Kupi plato za cca 20k SIT. Soltek je kar vredu pa Gigabyte. Tudi. Soltek je poceni in se dobro navija, Gigabyte pa tudi ni drag.
Pri SATA pa se pocakaj, da se malo bolj zbistri kaj sploh pridonese.

Morda ni narobe ce sparas in si kupis kakega rabljenega NF7 ali '8 RDA+ za cca 15k, ce je se v garanciji..

Vsaj izgubil na njej ne bos financno prakticno nic, ce jo bos kmalu spet prodal.

Skratka proizvajalci ze nekako v zacetku 2004 nameravajo spet malo pritisniti v smeri zamenjave nekaterih prikljuckov.
Predvsem pri graficnih baje kmalu.

O tem sem bral nekaj na Tom's hardware in po podobnih publikacijah.

Buggy ::

TribesMan: Nikar stvari ne posplosuj. Od kje tebi procenti da gre toliko in toliko plat cez toliko in toliko Mhz FSB-ja. Govorim O praksi. koliko ljudi, ki imate t.i. Fenomenalne Nforce2 Plate dejansko iskoriscate edino za poje pojme prednost ki bi jo lahko opravicil kot top-performance in to je PCI/AGP in s tem FSB nad 230 in vec ker tam zacne postajati za VIA KT600 malo problematicno (pa tudi to ni nujno). No morda kaksnih 5 na tem forumu.
Imeti Nforce2 plato samo, zato ker naj bi bila "top performance" in zato se za isto ceno odrecti IDE RAID in SATA RAID krmilniku je nesmisel, ker razlika 5% v performansah (pa se to dvomim da je) ni vredna nakupa ce se plate ne izkorist. Uporabnik Tec pa je lepo napisal kaj isce - preberi se enkrat prvi post. Tec ti kar vzemi KT600 ne bo ti zal.

TribesMan ::

Jest jo mam nastavlejno na 232MHz in dela 24/7. Deluje pa vse do 237MHz vendar se moj procesor prej zjoka. Če pa hočeš še ATA Raid pa nabavi Gigabyte NF2 ki ga ima, SATA RAID pa podpirajo itaq vse NF2 plate ki imajo integriran SATA kontroler.
Sej sem že prej napisal da če ne misli navijat nej vzame KT600 pa čao.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boštjan ::

caligula,če cilaš na PCI ekspres je še to v povoju

Dr_M ::

Tako da če rabiš računalnik za pisarniško delo in net se ti definitivno bolj splača vzet kt600.

aja za spile al pa ksn cad se pa zarad tistih par % ne splaca kupt??
ah dej no... :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

Že v štirih postih sem napsal da če ne misli navijat ali mu ni mar za tistih 5% nej pač uzame kt600, zdej če se pa moreš ob vsako mojo izjavo spotaknit pa tud uredu.
Sam obstajajo tudi poceni NF2 plate tako da glih tople vode ne bo noben pogruntal s temlem KT600.
To je moj zadnji post tukaj. Včasih se že vprašam kaj mi je tega sploh treba.
Over and out.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boštjan ::

še najnovejši test kt600vsnForce2 ultra.

DSmidgy ::

Kmalu bo tudi KT880 zunaj. Isto kot KT600 samo dual-channel DDR.

kockish ::

vzemi nforce2. hitrost ni vse.

ferdo ::

sem vam že napisu, pa še vedno to vlečete, vsak vleče štrik po svoje, namest da se bi zmenil.

jzt se strinjam z Tribesman-om in to je tudi dejstvo, kar je napisu, in nekateri neznate objektivno gledat na določene stvari.

Buggy ::

Se strinjam glede objektivnosti, rad pa bi dodal se, da gre predvsem za "nacelo krdela"...tukaj mislim NF2.

Pa se nekaj glede FSB na KT600 da ne bo dezinformacij: Epox 8kra2 na 250Mhz FSB

ferdo ::

nevem ali narobe vidim?... piše KT400.. "poglej na sliki Sandra kaše: System Chip set - MODEL KT400 "

Buggy ::

ferdo: Ne ves in prav vidis! Sandra pac ne prepozna KT600 chipseta prav tako kot se mnogo drugih programov.

ferdo ::

sm pomislu na to.

_Dejan_ ::

Zdele pa bom jst povedu svoje mnenje ker sem mel že ploščo z KT600- Gigabyte in NF2 -Epox 8RDA in sedaj mam Abit NF7-S in vam povem da je razlika med ploščami velika.
Vse imajo USB2, 6 kanalno zvočno KT600 in 8RDA AC 97 kodek ki ima zelo velike šume in čudno zveni, glede navijanja so pa zelo velike razlike pri KT 600 če maš proc ki dela na 133FSB gre fsb samo do 165mhz nima AGP/PCI locka(kar je nujno ker nevem kako disk deluje pri 43mhz), In še BIOS je podn od podna nastavitev je tok mal da sm se skor zjoku ko sm ga vidu(tut z CTRL+F1). 8RDA mi je delala na 222Mhz fsb-ja in Ram na timingih 9 3 3 2cas s tem da je bla plata vsa modana Vdd na 2V Vddr na 3,2V Vbt na 1,7.
Zdele pa mam Abit NF7-S in ta mi dela na 233mhz(je delala tut na 250mhz FSB prime sm laufu 10 min pol pa sm prkinu) brez modov sam Vdd sem povišal na 1,7V ram na 2,9V in timingi rama so 7 3 2 2cas, zvočna je super (nč ne škrta zvok).
Pri testeranju so bli rami, disk, grafična, napajalnik isti razen procesorja na KT 600 je bil XP 1700+(@2300Mhz) na ostalih dveh pa Barton XP 2500*(@2200mhz).
Aja pa abitka ma še SATA raid kt 600 ga nima.
Tako da če primerjaš kt 600 in NF2 plato z istimi integriranimi stvarmi te cenovno pride isto, s tem da maš pri NF2 več šans za navijat.Glede SATA 150 kmalu bo SATA 300 to bo šele taprav SATA ta 150 pa je spet ena marketinška poteza
Če pa koga še kaj zanima pa naj kr vpraša.

Tac ti se pa odloč sam kaj ti je bol pomembno da je na plošči.

LP, Dejan
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Dr_M ::

_Dejan_: ok use ql...sam tist glede sata mal u temo brcas. KT600, ki je mimogrede VEDNO v kombinaciji z vt8237 cipom, ki podpira raid SATA, z sata nima nobene veze.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Wox ::

Glede SATA 150 kmalu bo SATA 300 to bo šele taprav SATA ta 150 pa je spet ena marketinška poteza
In ta bo še boljši marketinški nateg.:))

ferdo ::

bomo videli, so rekli slepi...

Buggy ::

Dejan: Kot prvo si moras razjasnit da imajo proizvajalci razlicne plosce z Kt600 chipsetom in s tem tudi opcije v BIOS-u za nastavljanje. Ce si ti probal Gygabite plato (ki je za moje pojme zelo borna glede BIOS-a (videl KT266a in KT400)) potem ne mores etiketirati KT600 chipset kar na splosno, da je slab. Imam Epox 8kra2+ KT600 plato in sem imel tudi 1800+ procesor gor (ki je na 133 Mhz) pa ni bilo nobenih problemov z omejitvijo 165 Mhz FSB - tako da ne bluzi in ne prodaja buc in raje drugic poglej kako imas nastimane jumperje na plati, ker ti tisti omejujeo FSB, ce jih imas zaklenjene na 133 Mhz. Daj jumperje na AUTO,166 ali 200 FSB pa bos imel tudi z 133 Mhz procesorjem drugacne range glede FSB-ja !
Kot drugo raje ne bom komentiral tvojega stavka : "Tako da če primerjaš kt 600 in NF2 plato z istimi integriranimi stvarmi te cenovno pride isto, s tem da maš pri NF2 več šans za navijat" , daj malo poglej naslednje iz Mlacomovega cenika:

ABIT NF7-S nForce2 +SB+LAN+SATA+FW 26.500 31.800
EPOX 8KRA2+ KT600 RAID +SB+LAN+SATA+FW 19.200 23.040 - cenejsa skoraj za tretjino s tem da imas tukaj se IDE RAID poleg SATA RAIDA

In kot tretje bom povedal se to, pa ce se slisi se tako pristransko: KT600 je dosti manj problematicna plata in ravno tako Overclockabilna kot NF2 za vsakega povprecnega navijalca, ki je na tem forumu in zna iz plate ter na njo prikljucenih komponent iztisniti najvec.

TribesMan ::

Pa kdaj boste že pogruntal da Gigabyteove plate niso nič slabše od drugih, kar se tiče nastavitev v BIOSu. Samo CTRL+F1 je treba pritisnit pa se vse nastavitve prikažejo! GRRR!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Buggy ::

TribesMan: Saj je napisal da je stisnil CTRL+F1 pa to ti da samo dodatne RAM nastavitve.

TribesMan ::

Ko pritisneš ctrl+F1 majo gigabyte plate glih tolk nastavitev k kakšen abit al pa epox. Vsaj po mojih izkušnjah, pa sem dal čez že vsaj 5 gigabytk.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BoLhCa ::

Ko pritisneš ctrl+F1 majo gigabyte plate glih tolk nastavitev k kakšen abit al pa epox. Vsaj po mojih izkušnjah, pa sem dal čez že vsaj 5 gigabytk.


tudi moje izkusnje sz gigabytom to potrjujejo...
lp

Dr_M ::

seveda...to je odlicna dobra foolproof zadeva, za tiste ki nevejo kaj delajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tac ::

Ok, hvala za vse nasvete, sem bil v Nemčiji na službeni poti in na žalost ni bilo časa za nakupovanje...torej bom tu kupil EPOX 8KRA2+, samo najdem jo samo v mlacomu...tam je ne bi rad vzel, ker baje zelo težijo pri garanciji.. jo imajo še kje?
Za zmerno navijanje- do 200 MHz bi morala biti to čisto super odločitev, ker bom najbrž res rabil tudi firewire priključek, ATA diski bodo pa čez leto zagotovo redkost...
Torej samo še odklenjen barton2500 bi bilo dobro dobiti, ampak tudi zaklenjen ne bo prehud udarec..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklep bartona po 40 tednu izdelave

Oddelek: Navijanje
462398 (1595) Boki_
»

Nakup osnovne plosce epox ?

Oddelek: Kaj kupiti
8869 (743) gabl136
»

Ali obstaja kakšna VIA KT600 osnovna plošča, ki podpira dual DDR?

Oddelek: Kaj kupiti
111023 (814) gabl136
»

Mnenje o plati EPOX 8KRA2+

Oddelek: Kaj kupiti
91024 (961) Zako
»

KT600

Oddelek: Novice / Matične plošče
82073 (2073) Dr_M

Več podobnih tem