» »

Nova ponudba IBM-NetVista?

Nova ponudba IBM-NetVista?

pmadza ::

A ste že vidl novo reklamo za NetVisto pr Marinčku?
Mišljenja????:D

3LeR. ::

kdo to kup je totaln bedak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D:D

OZZY ::

Men je pri tej ponudbi všeč samo črno barva celotnega računalnika. Drugače pa jaz ne bi kupoval preko tv. Vse lepo predstavijo resničnost je pa drugačna.
Pol me tukaj moti še ena druga stvar. Pravjo da dajo samo eno leto garancije. HALO!! Eno leto. Pri vsakem boljšem podjetju ti dajo dve ali tri leta. To izpostavljam zato, ker naj bi ibm veljal za kvalitetno firmo in ti potem prjavjo, da je samo leto garancije. Koga to ne moti naj kupi. Mene pa fejst.
Pol pa še cena montaže in dostave na dom-Drago. Naj ti ga zastojn pripeljejo.
Go with the flow.

whatson ::

eh... crap kot Aptiva... isti shit..
problem je da to ljudje kopujejo... ;(

Loki ::

Sicer je cel racunalnik lepe crne barve, ampak ta nov ohisje je pa najgrsi. :(:(:(
Men se zdi, da so take imel njihovi serverji pred ~2 leti.
I left my wallet in El Segundo

zile ::

Jest bi mel tipkovnico, ki je lepa črna :D
Zanjo bi dal do 3k sit. 8-)

V-i-p ::

Hmm, bog daj zdravja tistim k to kupijo...:D:D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tolip ::

Saj so samo Aptivo na črno prebarval:D:(

Loki ::

Nope, ohisje je cist drgacen.
I left my wallet in El Segundo

R@C@ ::

Marinček je hut k svina. Če bom še enkrat poslušu njegovo reklamo, bom bruhu!

:'(

MadMax ::

Deejay_duck zakaj pa si ga sploh ze tolkokrat poslusal?
Saj ni obvezno (kot je bilo v ex-yugo-armiji gledanje dnevnika...)

OZZY ::

Jest mam tudi od včeraj doma Netvisto......................He he samo v sanjah. Sem si pa včeraj ohišje prebarval na črno. Zdej je na vrsti monitor.:)):))
Go with the flow.

srale ::

Lepo vas prosim..Saj je un lep prijazen gospod povedau da je 64 mb rama dovol za resno delo...Pol mora bit pa že nekaj na tem...Sem pa opazu da je potem nekaj narobe z mojim kopjutrom..60 rama mi kar malo manka...Kaj naročim aptivo da bom imeu 64 dovol??

OrlyTM ::

Pa 3d grafika je tut :) v reklami tko fajn kažejo Tony Hawk's Pro Skater .... hehe ... me prov zanima, kdo je to na Netvisti poganjal :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ns-miha ::

moj frend ma p200mxx pa mu laufa na voodoo2 tony haks.
me prov zanima ce je tam not kej vec od kasne tri leta stare Tridentke. mater kva sploh zalim Trident. verjetno je Piškadent 5 GTS 16v turbo.


NetGlista je ziv obup od kompjuterja.
jest delam na eni firmi z računalniki. pa prnese enkrat ena baba de bi ji dal v aptivo ram. okej probamo vse zive rame, sef je narocil en poseben ram ka je bil mal drazji od navadnega, a ni jebalo!
pol pa poklicemo na IBM pa povejo da gre not samo en poseben ram.
pa vprasamo lepo za ceno 32mb. tip prbije de je 45k pa DDV. mislem mene je skor s stola fukn ka sm slisu to ceno.

>:D>:D>:D>:D>:D;(;(;(;(;(;(;(

Dalmatinc ::

Zanjimivo;(

ABX ::

Itak da IBM in podobna krama proba vse finte da moraš od nih kupovat hardware.

Mene pa zanima zakaj v IBm računalotih ni IBM diskov :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Horhe ::

PA ŠE DOST MOČN JE :D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Matek ::

V čem je fora tiste digit. kamere. Marinček reče: "tri funkcije v eni, fotoaparat, kamera in PC(!!!!!!!!!!!!!!)," mislim jest bi jo kupo pokle bi jih pa tožo ker so rekli da je v kameri PC, ne.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Paramedic ::

Zravn pa zastonj, opa zastonj(!), dobiš še sto računalniških igric (po moje piratskih>:D), ko pa ti pol ne bo niti ena delala, razen kake karte pa minolovec:(.Grupni nateg folka:\
End transmission.

blue96 ::

ti, meni je tudi vsec neobicajna barva (crna). ampak lepse bi bilo ce bi bil celoten cmptr modre barve (glej ene par novic:teskanov racunalnik). meni se to zdi lepse, ampak saj veste nateg folka tko alpa tko, kva bi kompliciru?!;(;((:\
.

abcde7 ::

Se strinjam, brva je ŠPICa, ostalo je pa bolj slabo za 200k. Pa še tega MM , ki komentira Aptivo bi mogl stran dat, k mi gre res na živce0:);((

PeTe13 ::

Kaj pa je sploh v teh škatlah od IBM-ma.
Pač ne gledam teh reklam, pa le vprašam!
:8)
Capitalism stole my virginity!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP in IBM Aptiva

Oddelek: Pomoč in nasveti
121083 (882) Lunik
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633852 (2901) rc-car
»

IBM nekaj

Oddelek: Kaj kupiti
14982 (854) VASkO
»

IBM Aptiva

Oddelek: Strojna oprema
221573 (1253) piko
»

odlocil sem se za IBM Aptivo..:))

Oddelek: Kaj kupiti
261747 (1266) Justy

Več podobnih tem