» »

Win XP in IBM Aptiva

Win XP in IBM Aptiva

Cr00k ::

Imam vprašanje, kako se obnesejo Windowsi XP na IBM Aptivi. Kako je z driverji... Kakšne druge nepričakovane težave... Hvala za odgovore.

rc-car ::

hehe >:D

drugace bi pa moglo vse delat, sej to je racunalnik kot vsak drug.. no skoraj >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Cr00k ::

Hehe.. sam 1. :).. enivej... Z Aptivo so sami krizi... zadnje 2 dni sem po cele dneve poskusal instalirati windowse Xp, 98, Me... brez uspeha:(... med instalacijo so se pojavljali blue screeni... ki so javlali napake na moduli vxd...blabla.. men nc jasn....
No da mi je se mejn jasn, se je zadna namestitev WinMe... dons cudezno zagnala... (ucer nism mogel niti u safemode!!)...
Zdej mam pa se problem pisave... namesto sh,ch,zh-ja... mi kaze crne kvadratke....:(.. in jih ne morem spremeniti crke slovenske abecede...
Kakrsengakoli nasveta bom zelo vesel...

lp, Rok

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()

Cwetto ::

o koko jest sovražm take računalnike, k nč noče delat iz neznanih razlogov. Dej najnovejše driverje, če ne pa probej kakšno kartico ven dat, če ga kej mot. Mislim ob inštalaciji.
Hmmm, samo če se ne motim, je pri aptivi vse na matični.... Hmmm. Bog si ga vedi..

Cr00k ::

Ja vsej zdej ni tolk problem.. z instalacijo..:).. ker zdej cudezno delajo windowsi ME.... bol mi gre zdej na k...c, tisti crni kvadratki namesto crk s stresico...:(..

LojzePek ::

Aptiva je že prirejena za XP-je. Ti sam inštaliri in ziher ne boš mel problemov. Sam more bit original, drugače mislim da boš imel probleme(v aptivi so samo originalno preverjeni deli od IBM)

Double_J ::

Ja tm pejd na tipkovnica pa naštimi jezik slovenščina da bo č,š,ž.

Cr00k ::

Hja ... XPje sem pravtako poskusal namestiti.. brez uspeha... , tist da nastimas slovenski jezik... pa tipkovnico... je ze res... to sem ze naredil... od instalaciji... ampak ččćšđ je pise u wordu... drugace mam pa Koš poimenovan Ko_ :(... pa Omrežna soseščina je Omre_na sose__ina ... kar mi pa zaenkat se ni uspelo... zrihtat...

TESKAn ::

Hm, Crook, povej mal, kake tezave javkajo okna ob inštalaciji...
Sicer je bl long shot, ma dej v BIOS - u ACPI disejblat...pol pa xp - je poskusi spet inštalirat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Cr00k ::

Odlocu sm se na ne bom dal Xpjov na aptivo... (samo 64MB-rama)... ampak zdej mam nalozene winME... slovenske..., ki ne kazejo crk s stresicam....

[t502] ::

Aptiva je en big piece of sh** .

Pa res ne nalagaj XP-jev na masino, ki ma 64mb rama ker ti nebodo vredu delali.

Mene pa vseeno zanima kaj imas v tistem mini ohisju :D

[t502]

Cr00k ::

Ta Pc je ubistvu od fotra :).. (se en k so ga nategnil..:) ).. u tem mini ohišju je.. kokr sm jst ugotovu SiS 8mb graficna.., 500mhz Amd k5 al k& al whatever :)).. pa 10gb diska.. quantuma...(kot da ibm nebi izdeloval svojih diskov...)... pa kr ena zvocna... Da zaokrozimo celoto... ma ta Aptiva tudi USB :)))))))) kr neki... enivej... ločljivost je pa 1024x768@60hz :)).. mislm direkt za očala fasat...:)...

to je to :). ce te pa se kej zanima pa prasi...

Lunik ::

glede čšž: daj en drug font naštimaj za winse, pa bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM Aptiva in grafična kartica!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7924 (736) bmen
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633852 (2901) rc-car
»

hercules 3d prophet mx 32mb PCI !!! PROBLEMI !! HELP !!!

Oddelek: Strojna oprema
121138 (944) Boky
»

Nova ponudba IBM-NetVista?

Oddelek: Kaj kupiti
221184 (923) PeTe13
»

IBM Aptiva

Oddelek: Strojna oprema
221573 (1253) piko

Več podobnih tem