» »

IBM nekaj

IBM nekaj

MaykelĐekson ::

Pozdrav!!!!
Zanima me če se splača kupiti tisti nov IBM-ov rac., za katerega je reklama po TV. Mislim da je NetVista.

DrSergioDJ ::

hhmm, kratko in jedrnato, ne :D ker je bolj bedno skupi sestavljen ( grafična je kr ena koker vem ) in te pride ceneje/boljše, če si sam sestaviš sistem; sam izbereš komponente oz. prosiš kakega kolega, ki se malce bolje spozna na vse skupaj
...

MaykelĐekson ::

Če je pa tko kul reklama, pa rac. je črn, pa še igre dobiš zraven. Vse skupaj pa stane le 199.000 SIT!!!!!!!
Pa 64MB RAM-a ima pa 700 MgZ pracesora ali kaj je ze!!
A se resno ne splaca???:(

ChiefThunder ::

tiste ponudbe na tv totalno smrdijo, tko da ne kupit sploh... najbolje je da si sam izbereš komponente pa ti pol sestavjo računalnik, pa te cenej pride. |O Al pa tuki napiš za kva rabiš računalo, pa ti lahko svetujemo...

Pomoje se ti mal hecaš! :O:O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

DrSergioDJ ::

igre k jih dobis, so pomoje en pusi qurac vredne :D, ok, proc je 700mhz, nej mu bo, ampak 64mb je pa ZELO malo, pa rečte kar hočte, sam s tem se lih ne špila igr al pa kej druzga dela. Tud grafična je podn do konca ( savage 8mb je koker vem ), tko da se izogibaj temu. če ti je pa všeč, k je črn, si pa kup 1 al pa 2 črna spraya ( max 1500 sit oba ) pa lepo prefarbi sam :D P.S. če se odločiš kupovati komponente sam, se odloči za AMD ( krepko cenejši ) in mogoče počakaj še kak teden, saj se je ravnokar dosti pocenil ( pri nas bi se tudi zdej mogu kr kmalu ). upam da sm kej pomagu
...

MaykelĐekson ::

Če se že ne splača, bi pa prosil, če mi lahko vi svetujete kaj naj dam v rac. Cena naj bo tja do 300.000 SIT.

MATiCEK ::

Daj beži no, veš da nea dam 200k za C2-700 in pa 64Mb-Rama.....+ CD z demo igrami, al pa slučajno s starimi igrami, novih iger 100% neboš dobil zraven, če že na to gledaš, da so igre zraven :\ !!

Aja, pa če si pameten si idi za 200k po komponentah posebej sestavit comp. pa boš vido kakega boš imel proti tem !!

ChiefThunder ::

Tiste igrice so tko kot tetris pa tako bedno sranje...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Mr.B ::

V bistvu imaš izbero AMD proti Intel , s tem se povezujejo tudi plate.
Vse ostalo pa je bolj ali manj standardno.

V vednost Mitsubishy monitorji so se znižali , tako da dobite 19" za 140.000 sit z davkom vred.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DrSergioDJ ::

hehe, ne se zajebavat, jest sm v reklami vidu Tony Hawk Pro Skater 2 na monitorji. Jest jih bom tožu, če ne dajo tega špila :D za 300.000 sit, lahko dobiš res že eno orenk mašino
primer :

ABIT KT7a - 44.000
AMD Thunderbird 1Ghz - 51.000
128MB PC133 - 14.000 ( ali 256MB PC 133 - 26.000 )
40GB 5400 ATA 100 - 36.000 ( ali IBM DTLA 30GB 7200 ATA 100 - 40.000 )
Geforce 2 mx - 24.000
LG FLATTRON 775 TCO99 - 74.000
miška Dexxa - 5-6.000
CD ROM TEAC 40X IDE - 14.000 ( ali PIONEER DVD116 16X/40X IDE - 24.000
GUILLEMOT MAXI SOUND MUSE OEM - 7.000
ZVOČNIKI 300W AKTIVNI - 4.500
FAX MODEM 56KB INT.PCI - 6.000
TIPKOVNICA WIN SLO PS/2 - 2.000
mali disketnik - 2-3.000? ( ne bi vedu cene )
TOTAL: cenejša varianta -> 280.000
dražja varianta ( uno, kar je v oklepajih ) -> 303.500 sit

popravte me, če sm kej pozabu/narobe zračunu/karkoli

aja, še ohišje in napajalnik

ohišje se ti splača rabljeno kupit, MIDI TOWER ATX, dobiš rabljenega za nekje 4.000 oz. 5.000 ( pri Mlacomu so po 10.000 ), vendar bo pomoje napajalnik prešvoh, zato ga prodaj in si kupi NAPAJALNIK MACASE 300W ATX - 11.000

ok, tko nekak :D
...

Loki ::

Sej verjetn je ta spil included, ampak najverjetneje sam kot DEMO, kot tudi vse odtale igre.
I left my wallet in El Segundo

luni ::

jaz bi tisti komp kupil le in samo zarad tipkovnice, ker boljse se res nisem imel pod prsti!
Artificial Intelligentia

Mr.-Viko ::

Jaz imam IBM Aptivo (opa, čisto prva verzija!!) :(:( in je totalno v k**** (sicer je nisem jaz kupil vendar vseeno)!
Grafično hvalijo... Sigurno je integrirana kot v Aptivi. 64 MB RAM - premalo!! Miška - če je ista kot pri Aptivi... Na dva gumba in nič drugega (t.i. navadna miška).

Ne verjeti reklamam! Verjemi Slo-Techarjem!

Aja... Igre so 500% DEMO in plata je najslabša (grafična, omrežna in zvočna so integrirane) - SiS 540 ali kaj je. Bunch of bull shit, if you ask me! ;(( Bolj res niso mogli nategnt folka.
Zato ne kupuj in si ga raje sestavi sam.
No comment, really

whatson ::

meni se tudi tipkovnica dopade...
kaj se je ne da v redni prodaji kupit?:\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

VASkO ::

jaz sem vido v CITYu ene kulske tipkovnice srebrne barve, mislim, da bi pasale k alien-wvejem racunalu:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosniki AIRIS

Oddelek: Kaj kupiti
211344 (957) aprimo
»

nov računalnik za profesionalno rabo

Oddelek: Kaj kupiti
81313 (1084) Caligula
»

Vega je začela

Oddelek: Loža
281605 (1127) ||_^_||
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633852 (2901) rc-car
»

now computer - very soon!

Oddelek: Kaj kupiti
191860 (1534) Daishi

Več podobnih tem