» »

IBM Aptiva

IBM Aptiva

1
2
»

DaDo ::

Zagnan fant. Od jutra do vecera v soli.

LinuxJet ::

Ni kaj dodati... Se pice si ne more narociti... :D
----------------------------
|_ | |\| I_I X
----------------------------

LojzePek ::

Če bi se moral vsak dan voziti v šolo in domov, res nebi imel časa biti cele dnece v šoli, tako pa imam časa na pretek in srfam zastonj. Sedaj sem si uredil tudi, da bom zaslužil nekaj s klikanjem, pol si bom pa verjetno kupil telefonsko linijo.

Heisenberg ::

ma dej NEHI NO.........res se mi zdi da se ti samo delas in nategujes ljudi....sluzil s klikanjem, da si bos kupil linijo :)):D:))mislim vic stoletja....razen ce bos res celo sotletje klikal hahaha:D:)):D

Matek ::

Pek, ti nas pa res dobro jebeš v glavo.

Aja, tiste nastavitve, kolko rama uporabla grafična, se naštelajo v BIOS-u, ne pa v control panelu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BlackHole ::

Ej Pek, takole ti povem. Če se ti ne zajebavaš, potem te moram užaliti, ker mislim da si bedak med bedaki, če res to misliš kar pišeš, drugače si nas pa kar spretno vlekel do zdaj. Če si nas, te je izdal ta zadnji post.

tec ::

Torej IBM Aptiva ima, verjetno notri IBMov disk, ki ima 3-5 let garancije oni pa dajo mislim da eno leto na cel kompjuter. Torej, ce se teb disk zjebe po pretekli garanciji ga moras placat, oni ga pa zastonj reklamirajo.

Mr.-Viko ::

Prebral sem le nekaj zadnjih postov, vendar moram reči sledeče:
Aptiva je bila največji nateg folka v Sloveniji. Razloge za to pa itak veste že sami (tisti, ki ste anti aptivovci, kot jaz >:D).

Če bi bil jaz vi, sploh ne bi več razpravljaj o njej... Škoda besed.
No comment, really

LojzePek ::

Mal sem moral probat odziv, ker se vedno nasmejim, ko vidim reklamo na televiziji.

Aptiva roxxx!

HAWK, Pek je spregovoril.

Yohan del Sud ::

Hehe. Ni kreza. Thou gotcha love this topic... ;)

zile ::

Sem že pri prvem postu vedel, da je joke. Anyway, Pek zdej vidiš kakšen je forum. Pol folka sploh ne ve za kaj se gre :D.

LojzePek ::

Mene ne moti kakšen folk je na forumu. Nekateri se pač tu marskiaj novega naučimo. V tem je bistvo foruma. Boljše da kdaj mimo vstreliš s kakšno izjavo, kot pa da si ves čas tiho. Jasno pa je da vsaki izjavi ne gre verjeti.

Simko ::

Pek tvoj zadnji post mi je ZELO všeč :)

rc-car ::

LOL!
Pek ti si res en pek... :));)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP in IBM Aptiva

Oddelek: Pomoč in nasveti
121122 (921) Lunik
»

hercules 3d prophet mx 32mb PCI !!! PROBLEMI !! HELP !!!

Oddelek: Strojna oprema
121190 (996) Boky
»

Nova ponudba IBM-NetVista?

Oddelek: Kaj kupiti
221219 (958) PeTe13
»

IBM Aptiva

Oddelek: Strojna oprema
221629 (1309) piko
»

odlocil sem se za IBM Aptivo..:))

Oddelek: Kaj kupiti
261801 (1320) Justy

Več podobnih tem