» »

IBM Aptiva

IBM Aptiva

Matek ::

Kaj si mislite o IBM Aptivi? jet mislim da je use skupi en šit. Grafikulja inu zvočna sta itak prilotani na mamaplato, ki je uvožena iz Taiwana, po novem še monitorja ni več zraum, pripelejo in zmontirajo ti use, ampak za 6 jurev. Za ta gnar že lohka kupiš blueorba pa maš več od tega. Jes ti prpelem Aptivo, če boš tolk butast, da jo boš kupu, iz Lublane za en pir pa tud zmontiram ti jo (kot da je to tak problem), na pa za 6 jurjev, kolker oni hočjo, no in kaj menite vi?:D

Elemen_T ::

hjehe
To je že znanstveno dokazano da aptiva sucks uber.
Če se ti skuri ena stvar...se ti skuri vse...torej če ti strela udari v matično ploščo greš lahko po nov PC. Super kajne?:D

tejo ::

IBM Aptiva je zanč!!!:'(:'(:'(

JLP ::

Itak da je zanč.
Live long and prosper!

crt ::

Pa ni samo aptiva takšna. Pri comingu "na veliko" prodajajo dva računalnika HPC DESK AURUM in HPC DESK IRIDIUM. Vse je integrirano na matični plošči. V prospektu tega nikjer ne piše. Vse skupaj pa dela pa bolj počasi kot moj PII. :-)

lp Crt

whatson ::

emm.. to daj je zanic je itaq dejstvo...
ampak še večji problem pa je, da to sranje ljudje celo kupujejo... grrr...
;((


whatson.xmix.net

MRB0rYS ::

IBM ima tak monopol da lahko cene nabijejo do skrajnosti dragi so itak preveč kupujejo pa taki k ne vedo kaj je komp......... pol jih pa nasirjejo sej ne rečem da ne dela super sam overclockav ga pa jast nebi
b0rys

AndrejX ::

No, poznam primere, ko so ljudje še za več dnarja kupili še večji š**.

Cr00k ::

Mojmu fotru pa aptiva rulz...:)...vsaj on tko prav..in prav da je dobre ferme (kao audi med auti)..da ma podporo..da je "pocen" :))

men se pa ne zdi tolk fajn in je nebi zamenu za moj pc..k je cisto nasprotje,...aptivi...:))...

nej se mu zdi da je nabau MASINO (S8) :))

BlackHole ::

kdo prodaja Aptivo, ga je treba zapret, tistga ki pa jo kupi, pa kr na pohorje z njim

noogy2noogy ::

Velika večina 'tovarniško' sestavljenih PC-jev (IBM, Compaq, ipd) je primerna samo in še enkrat samo za začetnike oziroma občasne uporabnike ter mogoče za kakšne firme, kjer jih rabijo namesto pisalnih strojev.
Vem, ker imamo v firmi PackardBell-ove mašine, ki nam jih je prodala ena poznana domača firma.

Žalostno za IBM je le to, da sploh reklamirajo taka ja**a za tak denar...;(
lp noogy

Cr00k ::

ehh...pac majo kes...sej ce nebi mel reklame..nebi niti enga prodal :)

andro ::

Aptiva sux :D! Pri drugih slovenskih podjetjih dobiš veliko več za isto ceno:)!
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

OrlyTM ::

hehe Aptiva itaq sux na orto, za nas k čemo naj, za ene folkece, k prvič kupujejo comp, je pa zlo vabljiv nakup na 10 obrokov, itaq jim pa nič ni jasno, kaj so kupl, važno da grejo z njim lahk na net, pa da seminarsko napišejo, problem se pa pojavi pol, k pr frendu tip vidi igro (npr. pr men q3a :)) ) in jo če met doma, in frend praša ker comp ma, in tip reče Aptivo in se frend začne smejat in reče
No Go !!
, pol pa tipu nč jasno :))

lp
OrlyTM

PS: frend in tip sta z mojim resničnim življenjem povezana zgolj naključno :))) lol
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

lukaf101 ::

Sam pazi foro, za ceno nekaj kavic grem lah na net pa si kupm pico... :)
APTIVA SUX!!!;)

Misty ::

A nimajo zdej spet ene nove fore?
Se mi zdi da prodajajo zraven še digitalni fotoaparat. Ne vem, nisem siguren.

Sploh pa problem ni v folku. Taki (brez pojma o računalnikih) najraje kupijo, kar hvalijo v reklamah, pa čeprav je šit.

andro ::

Ja če ga doplačaš (ali kupiš) za 45.990 SIT. Poceni že je kvaliteta pa po mojem mnenju ni bog-ve-kaj. :\

PA ŠE TO:
Dovol močen se mi je zdel....:P....
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Kaiser ::

Tista je boljs ko ena mama za mizo zdi pa neki ful hvali zadevo zadaj za njo pa en tip panks pomoje kao njen sin al kwa neki z glavo kima. Sej clovek ze pomisli da niso resni. O g. Marincku pa raje sploh ne zacnem....

Sirki ::

Ja kaj čmo. Če una bejba prau, da je dost močen pol drži. Pa še od IBM je. :))). Sj nč ne rečem, IBM zna delat hard diske pa velke serverje, ampak navadne PC naj pa rajš pr mer pstijo, k pojma nimajo.

noogy2noogy ::

Morate računa, da so to reklame ameriške firme, torej so reklame tipične ameriške = butaste. Primerjajo se lahko z raznimi Oprah ali Džirlo itd. Če samo pogledate, kaj vse prodajajo (in prodajo) američanom... :D:D:D:D

Skratka, IBM nas je vzel za svoje = ameriške = butaste...>:D
lp noogy

MadMax ::

Jst se drzim tistga: nism tko bogat, da bi kupval pocen. Sicer vsaka sola nekaj stane, toda ta aptiva je res draga... Tistim, ki razmisljajo o aptivi: dejte si prebrat se kak clanek o tem sranju! Ce je pa kdo tolk cvrst karakter, pol pa izvoli! Sj ga ne bom jst placal...:D

OrlyTM ::

Wing: ne bi se lih strinjal, da IBM-ovci nimajo pojma ... Aptiva sicer res sux big time kot računalnik za nas, je pa definitivno prodajna uspešnica, to pomeni, da imajo IBM-ovci še kako pojma, kako se služi novce z računali :))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

piko ::

Kam pa ta tip hodi na kavico in časopis da je tok drago? Če kdo ve, naj pove, da slučajno ne zaidem tam!;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM Aptiva in grafična kartica!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7924 (736) bmen
»

Win XP in IBM Aptiva

Oddelek: Pomoč in nasveti
121085 (884) Lunik
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633852 (2901) rc-car
»

Nova ponudba IBM-NetVista?

Oddelek: Kaj kupiti
221184 (923) PeTe13
»

odlocil sem se za IBM Aptivo..:))

Oddelek: Kaj kupiti
261748 (1267) Justy

Več podobnih tem