» »

Nakup 5.1 zvočnikov

Nakup 5.1 zvočnikov

Windi ::

Vem, da je bilo to že stokrat obdelano ampak ne morem se odločiti med tema dvema sistemoma zvočnikov:
GUILLEMOT XPS 510 Speaker ali LOGITECH Z640 5 BOXEN+SUBW. Ima kdo mogoče te zvočnike od Guillemonta in kako se obnesejo?

Hvala za odgovore!

Fury ::

za 1. ne vem, vem pa da majo z-640 dokaj zanic zvok (srednjih tonov ni.. slis se mal plehnato)...

zlabo ::

zdej logitech Z-640 so zelo dobri v nizkih tonih (močni basi), v srednjih tonih pa kar zaostajajo za kšnimi drugimi zvočniki. Jaz mam creative inspire 5300 in so res dobri v srednjih tonih, pa tudi woofer je še kr močen.
Sošolc ma logitech Z-640, poslušal sem jih in res woofer je kr dost močen (kozarci v sosednji sobi se pri min. glasnosti tresejo:D )
Tko da je odvisn katero musko poslušaš, npr. jz k poslušam bl metal in podobno, si ne predstavljam življenja z logitech Z-640.
Vsekakor pa se pred vsakim nakupom zvočnikov prepričaj z poslušanjem svoje najlubše glasbe v trgovini. Če je trgovina kej vredna, ti morjo omogočit poslušanje.
Drugače sem pa 98% zadovoljen z creative 5300.

LP, zlabo

SikWitIt ::

če nihaš med temi dvemi pol uzemi logitech Z-640...
če ne, pa še malo razmisli..

Windi ::

Pretežno poslušam techno in bi rad čim ceneje prišel skozi. Za Creativove ne vem, ker sem slišal, da se radi pregrevajo.

Fury ::

z-640 ti bojo kul k dost butajo... u bistvu je ta basovc sam ena stvar k buta.. ampak ful nima izraženih frekvenc k igra.. ampak za techno seka :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233091 (2007) bobby
»

Zvočniki: 5.1 ali stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
222756 (2181) xabre
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658834 (7494) Clone
»

nakup zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
131062 (857) glinik
»

genius sw 5.1 home theatre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564243 (3627) jest10

Več podobnih tem