» »

nakup zvočnikov

nakup zvočnikov

marpe ::

Razmišljam o nakupu zvočnikov 5.1. Kaj mi predlagate. tja do 30000SIT. Lahko tudi 6.1 vendar ne vidim smisla ker so tko vse DVD v 5.1 zvoku. A ja še to na matični plošči (GIGABYTE 8KNXP) imam integrirano zvočno kartico ki naj bi kao podpirala 6.1 zvok. Ali mi lahko kdo to pove iz lastnih izkušenj če je ta integrirana zvočna dobra ali je zanič. Ali mi vsaj pove za kakšen test zvoka s to zvočno????

LP

Že v naprej hvala
  • spremenil: boštjan ()

boštjan ::

dobro si preberi,podpira 6kanalni zvok,torej 5.1

marpe ::

ja sm upazu

LordWorm ::

nForce2 cipseti majo se kr dobro zvocno, drgac so pa vse integrirane bolj poden.

Ce mas 30k kesa poglej Logitecha in pa en model od Geniusa je v tem rangu in je zelo dober-je tak lesen komplet-se mi zdi da so sateliti tudi leseni[ceprav je boljs da so plasticni-ja za satelite je boljs].

Najboljs da gres v BOFa kjer so prav vsi modeli razstavljeni, tudi uni za 100k.

Alan Ford ::

Kupi Geniusove , odlični zvočniki , mislim da so pod 30k.
Become a programmer and never see the world!

boštjan ::

ti leseni ziher ne

Backup22 ::

Raje daj 3k več pa maš lesene Genius (jih imam tut sam poleg NF-7 S 2.0) pa rulajo...

Arkadij ::

Ja, z Geniusovimi sem tudi jaz zadovoljen. Čeprav zvok pri višjih glasnostih ni več tako dober. Poglej za Logitechovimi.

zlabo ::

100x obdelana tema, a vseeno. Poskusi lesene Geniuse al pa kšne Creative 5300

LordWorm ::

"100x obdelana tema, a vseeno. Poskusi lesene Geniuse al pa kšne Creative 5300"
Pa se 100x bo ker se vedno najde kdo, ki narobe svetuje.

Creativovih zvocnikov Inspire[5300,.....] se izogibaj kot se jaz cesna.Logitech dost bols, pomoje tudi boljs kot Genius.

Da pa nebo pomote, naj povem da na seriji Megaworks tudi pise Creative gor in so zakon-dost boljs kot Logitech.Gre v bistvu za Cambridgove modele iz serije Newton, samo ker je Creativ kupil Cambridge je to tako.

zlabo ::

Ja, govorim iz svojih izkušenj. Sam imam creative 5300 in ne pravim da so boljši kot leseni geniusi, a za ta denar, k jih dobiš... Moj best frend ma pa logitech Z-640, res da je woofer zelo močn, a zvočniki zaostajajo v srednjih tonih, pa še zvok se mi ne zdi tist taprav. Kukr so dragi, mislim da niso tolk vredni.
Je pa seveda čist stvar okusa in kaj poslušaš. Za kšno nabijanje so tisti logitechi prov v redu, a zame ni muske brez kitare (elektro, akustične..), tko da rabim srednje tone.
Še najbolj je če se odpraviš v trgovino z svojo najlubšo glasbo in poslušaš zvočnike.

LP, zlabo

LordWorm ::

Hm srednji toni pravis da so boljsi.Ce bi imeli boljsi sub[gre bolj za filme] bi potem bili boljs kot Logitechovi.

Sej ce sub postavis v kot nerabis veliko basa tudi pri rave muski.

marpe ::

Jutr grem kupt

Nagibam se k creative inspire t5400 in pa logitech z-640 5. 1

Pa ne vem kere bi dejte predlagat

A ma že kdo kaj izkušen s creative inspire t5400? '

Help!

Zgodovina sprememb…

glinik ::

Kolega ima T7700.Dosti, dosti bolši od prejšnjih 6700-tk.

Preberi na Zvok in Slika (5.1 zvočniki).

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup 5.1 zvočnikov, če imam zvočno Creative sound blaster 5.1 live!

Oddelek: Kaj kupiti
282457 (1719) Tic
»

Zvočniki 5.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
658394 (7054) Clone
»

5.1 ali 6.1 ali 7.1

Oddelek: Zvok in slika
192970 (2658) sash
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472298 (1595) boštjan
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332697 (2007) partysound

Več podobnih tem