» »

Canon A60 + black screen?

Canon A60 + black screen?

romci ::

Popoldne sem se vrnil iz trgovine z novim A60 in ga ves vesel priklopil ter hotel stestirat, ko sem ugotovu, da LCD display ne prikazuje slike - samo slike iz objektiva, LCD display drugace deluje, lahko spreminjam nastavitve itd. Vendar tudi ce posnamem kako fotografijo, je crna. Oz. zrnasto crna - ce ga usmerim proti luci, vidim spremembo zrnatosti na bolj svetlo, torej ocitno objektiv nekaj lovi.

Pregledu nastavitve, ce sem mogoce kje usral s kako svetlostjo, ampak je vse na AUTO. Pregledal objektiv, ampak je odprt in ne vidm nobenga predmeta not, ki bi ga oviral.
Je mel ze mogoce kdo drug podobne izkusnje? Stvar je tud v tem, da je bil fotkic v trgovini v izlozbi in ne vem, ali je problem v nastavitvah ali v hardwareu pa bi rad se mal preveril stvari preden bi ga odnesel nazaj..

LP,
Roman
-- not all those who wander are lost...

Trancedeejay ::

Lahko da imas Memory card zanic.Tako je bilo pri meni in se se prizgati ni hotel. Zamenjaj CF.
Have a nice Day

Matt

romci ::

Hvala za odgovor, a mislim da memory card ni zanic - saj slika se dejansko posname na memory card, samo cist crna je.

LP,
Roman
-- not all those who wander are lost...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS2 kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Konzole
20951274 (17791) kiFni
»

Prihaja nov NMT player - Popcorn Hour A200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10952695 (45079) vrossi46
»

Kater xbox 360 kupiti?

Oddelek: Konzole
374931 (3572) T_F_7
»

Postavljajo se standardi za SSD

Oddelek: Novice / Diski
476641 (4632) kuglvinkl
»

Playstation 2 - nakup

Oddelek: Kaj kupiti
81935 (1632) kiFni

Več podobnih tem