» »

Logar izstopil iz SDSja

Logar izstopil iz SDSja

Temo vidijo: vsi
1
2
3 4

Hypathia ::

starfotr je izjavil:

Danes domobranci/partizani še vedno hodijo iz host, samo da nikoli niso videli, kaj šele držali puške.

Še vedno imaš razne take in drugačne častilce in to se bo vleklo še naprej. Pravi borci so že davno mrtvi.

Ja, tudi takšni mladinci obstajajo, ki se leta 2024 vpisujejo v Zvezo borcev, ampak so zanemarljiva manjšina, ki ni odločilna, volitve odločajo normiji in ti se premikajo proti sredini oz. desnici. https://n1info.si/novice/slovenija/mlad...
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

johnnyyy ::

paradajzos je izjavil:

Dejte ga no srat, a smo tako naivni? Pravilno, da ne odstopi, poslanska funkcija je dobra platforma za zagotovitev uspeha njegove nove stranke.
Pa kaj če je podpisal, da se bo v primeru izstopa ustrelil v koleno. Bedak je tisti, ki daje takšne neumne izjave za podpisovat.

Če je stranki obljubil, da bo vrnil mandat potem bi bilo dobro, da to obljubo drži. Če ne, kako naj mu verjamemo da bo drugačen od stranke iz katere prihaja in da je drugačen, če nekih zadev z bivšo stranko ni razčistil?!

Koliko je poslanska funkcija dobra za zagotovitev uspeha težko rečem. Mislim pa da bi bilo bolje, da se posveti ustanovitvi stranke, njenemu financiranju in da pridobi kader. Ker kot nek poslanec opozicijske stranke v parlamentu nima neke moči in še vedno "smrdi po Janezu".

redtech ::

Že to je neumnost erste klase v našem sistemu, vrne mandat in v parlament pride klepc, ki ga sploh nihče ni volil.

hendriks ::

Kaj pa če bi leftardi v tejle temi (in seveda širše) enkrat za foro volili desno, da bi dobili eno tako večinsko desno sestavo parlamenta (da se bo lahko kakšen zakon dejansko sprejel) in da nas pustite vladati ta 4 leta. Potem pa če bo resnično slabše, naslednje volitve desni volimo levo. A resnično mislite, da je lahko z desno vlado še slabše kot sedaj?

A ne bi bilo fajn, da bi:
- imeli nižje davke
- imeli zdravstvene zavarovalnice
- imeli resnično javno (in ne državno) zdravstvo (kjer ti je vseeno ali greš v javni zavod se zdravit ali privat, ker itak zavarovalnica krije, čakalnih vrst pa ni)
- imeli nižje obdavčene plače (torej višji neto)
- imeli mrtvi svoj grob z imenom in priimkom, ne glede na to na kateri "strani" so bili
- bili kipi klavcev v muzejih in ne na javnih trgih
- končno dojeli, da je med 2. sv. vojno potekala komunistična revolucija in nepovratno pahnila Slovenijo v bedo iz katere se še sedaj nismo povsem izkopali
- končno postali zanimivi za zunanje vlagatelje (zaradi nižjih davkov)
- ostali varna država v kateri imajo policija in vojska avtoriteto (ne pa da jih tepejo cigani)

A bo šlo?

pegasus ::

Levo desno je igra "deli in vladaj" in je pointless. Edino kar šteje je omogočanje življenja naslednjih 100-200 let, a to ne zanima ne politikov in ne volilcev. Tako da ... Fuck it.

˙janezvalva ::

v parlamentu so itak sami kmetavzarji.
da ne govorimo o erjavčevi.

kriptobog ::

hendriks je izjavil:

Kaj pa če bi leftardi v tejle temi (in seveda širše) enkrat za foro volili desno, da bi dobili eno tako večinsko desno sestavo parlamenta (da se bo lahko kakšen zakon dejansko sprejel) in da nas pustite vladati ta 4 leta. Potem pa če bo resnično slabše, naslednje volitve desni volimo levo. A resnično mislite, da je lahko z desno vlado še slabše kot sedaj?

A ne bi bilo fajn, da bi:
- imeli nižje davke
- imeli zdravstvene zavarovalnice
- imeli resnično javno (in ne državno) zdravstvo (kjer ti je vseeno ali greš v javni zavod se zdravit ali privat, ker itak zavarovalnica krije, čakalnih vrst pa ni)
- imeli nižje obdavčene plače (torej višji neto)
- imeli mrtvi svoj grob z imenom in priimkom, ne glede na to na kateri "strani" so bili
- bili kipi klavcev v muzejih in ne na javnih trgih
- končno dojeli, da je med 2. sv. vojno potekala komunistična revolucija in nepovratno pahnila Slovenijo v bedo iz katere se še sedaj nismo povsem izkopali
- končno postali zanimivi za zunanje vlagatelje (zaradi nižjih davkov)
- ostali varna država v kateri imajo policija in vojska avtoriteto (ne pa da jih tepejo cigani)

A bo šlo?


Ne. Ker ne bo nic drugace. So bili na vladi desni in so bili levi. Vse je isto sranje.

Ales ::

hendriks je izjavil:

Kaj pa če bi leftardi v tejle temi (in seveda širše) enkrat za foro volili desno, da bi dobili eno tako večinsko desno sestavo parlamenta (da se bo lahko kakšen zakon dejansko sprejel) in da nas pustite vladati ta 4 leta. Potem pa če bo resnično slabše, naslednje volitve desni volimo levo. A resnično mislite, da je lahko z desno vlado še slabše kot sedaj?

A ne bi bilo fajn, da bi:
- imeli nižje davke
- imeli zdravstvene zavarovalnice
- imeli resnično javno (in ne državno) zdravstvo (kjer ti je vseeno ali greš v javni zavod se zdravit ali privat, ker itak zavarovalnica krije, čakalnih vrst pa ni)
- imeli nižje obdavčene plače (torej višji neto)
- imeli mrtvi svoj grob z imenom in priimkom, ne glede na to na kateri "strani" so bili
- bili kipi klavcev v muzejih in ne na javnih trgih
- končno dojeli, da je med 2. sv. vojno potekala komunistična revolucija in nepovratno pahnila Slovenijo v bedo iz katere se še sedaj nismo povsem izkopali
- končno postali zanimivi za zunanje vlagatelje (zaradi nižjih davkov)
- ostali varna država v kateri imajo policija in vojska avtoriteto (ne pa da jih tepejo cigani)

A bo šlo?

Dobim nek čuden nacionalsocial... eh... pač nek čuden vibe ob branju tega.

Tako da, ne, po moje ne bo šlo...

hendriks ::

Ales je izjavil:


Dobim nek čuden nacionalsocial... eh... pač nek čuden vibe ob branju tega.

Tako da, ne, po moje ne bo šlo...


Zdaj imaš pa kaj? Svobodo? Ker moraš pazit kaj rečeš na X (ker na FB te itak brišejo)? Daj nehaj..

MojsterX ::

Logar se ne da in je pokazal prstek Janši s tem ko je javno izpostavil da ne bo odstopil s funkcije poslanca.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/l...

Mato989 ::

Definitivno raje logar kot HOlob
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nokken ::

hendriks je izjavil:

Kaj pa če bi leftardi v tejle temi (in seveda širše) enkrat za foro volili desno, da bi dobili eno tako večinsko desno sestavo parlamenta (da se bo lahko kakšen zakon dejansko sprejel) in da nas pustite vladati ta 4 leta. Potem pa če bo resnično slabše, naslednje volitve desni volimo levo. A resnično mislite, da je lahko z desno vlado še slabše kot sedaj?

A ne bi bilo fajn, da bi:
- imeli nižje davke
- imeli zdravstvene zavarovalnice
- imeli resnično javno (in ne državno) zdravstvo (kjer ti je vseeno ali greš v javni zavod se zdravit ali privat, ker itak zavarovalnica krije, čakalnih vrst pa ni)
- imeli nižje obdavčene plače (torej višji neto)
- imeli mrtvi svoj grob z imenom in priimkom, ne glede na to na kateri "strani" so bili
- bili kipi klavcev v muzejih in ne na javnih trgih
- končno dojeli, da je med 2. sv. vojno potekala komunistična revolucija in nepovratno pahnila Slovenijo v bedo iz katere se še sedaj nismo povsem izkopali
- končno postali zanimivi za zunanje vlagatelje (zaradi nižjih davkov)
- ostali varna država v kateri imajo policija in vojska avtoriteto (ne pa da jih tepejo cigani)

A bo šlo?

Saj nekaj desnih vlad je ze bilo do sedaj. Med drugim prve, ki so zastavile pot Sloveniji (pa zadnja do pred dveh let tudi). In kaj iz tega tvojega spiska je bilo narejenega? Nic. No razen zadnje, ko je policija pretepala drzavljane in je minister usran in prestrasen kot malo dete obkrozen z do zob oborozeno ceto izzival ljudi, ki ga placujejo. Ceprav dvomim, da se to smatra pod "varno drzavo", ce minister paradira okoli obkrozen z ljudmi z avtomatskimi puskami v rokah.
PS: Koga boli k za kipe, grobove in komunisticne revolucije izpred 100let? Kaj te to tangira v letu 2024?

hendriks ::

Ampak še vedno ne razumem, od kod ta bojazen do Janše? Ravno zadnjič sem poslušal Ivana Simiča, kako so potekali sestanki z Janšo: hitro, učinkovito in brez nekih dolgovezenj. Mislim, kaj vas/nas briga, kdo je na čelu SDS-a? SDS ni samo Janša in potem dolgo nič. Vi, ki nasedate medijem ste tako, kako naj rečem, obsedeni z Janšo, da takoj ko je omenjen, vam pade tema pred oči. Ja, je prepoznaven lik, vendar mu mediji namenijo mnogo preveč (predvsem negativne) pozornosti in s tem vas potegnejo zraven. Dajte malo kmečke pameti v roke. Pred volitvami berite programe strank in predvsem pojdite po mojih gornjih alinejah in preverite katera stranka pride blizu. Ker bo za vas (razen če ste v JU in NVO) bolje.
Kar se Logarja tiče: mislim da je zamudil vlak. Dvomim, da se mu bo uspelo uvrstiti v parlament. Žal mi je Gregorčiča, ker tudi za njega dvomim, da mu bo uspelo vreči tiste riti iz vodstva SLS ven. Zdaj nekaj poskuša z lokalnimi odbori, bomo videli.

MojsterX ::

Upam da Logar bo stal za svojim besedam in da resno misli narediti sredinsko stranko. Samo če se bo povezoval z extremisti ala Levica ali RESNICA, potem je brezveze, ker vidimo kako sateliti uničujejo in izsiljujejo vlado.

hendriks ::

nokken je izjavil:


Saj nekaj desnih vlad je ze bilo do sedaj. Med drugim prve, ki so zastavile pot Sloveniji (pa zadnja do pred dveh let tudi). In kaj iz tega tvojega spiska je bilo narejenega? Nic. No razen zadnje, ko je policija pretepala drzavljane in je minister usran in prestrasen kot malo dete obkrozen z do zob oborozeno ceto izzival ljudi, ki ga placujejo. Ceprav dvomim, da se to smatra pod "varno drzavo", ce minister paradira okoli obkrozen z ljudmi z avtomatskimi puskami v rokah.
PS: Koga boli k za kipe, grobove in komunisticne revolucije izpred 100let? Kaj te to tangira v letu 2024?


Se vidi da ne razumeš nič: če hočeš ti kaj narediti, to je, sprejeti kakšen zakon, potrebuješ v parlamentu večino. Desnica je imela vedno neko peto kolo zraven (beri Desus) in je bila močno hendikepirana, ker je vedno morala sprejemati gnile kompromise. Iz spiska kaj je bilo narejenega? Malo, ja. Ravno zaradi razloga, ki sem ga napisal prej. Ajde, sprejeli so mini davčno reformo, zaradi katere bi imel ti letos še 1 plačo več. Policija je pretepala državljane? A res? Uboščki. Kaj pa naj bi naredila? Se jim pustila, tako kot sedaj, ko jih cigani pretepajo? Daj zresni se malo...
Kipi klavcev iz komunistične revolucije nimajo kaj iskati na javnih mestih. Pika. Tebe to ne zanima, vem.

MojsterX je izjavil:

Upam da Logar bo stal za svojim besedam in da resno misli narediti sredinsko stranko. Samo če se bo povezoval z extremisti ala Levica ali RESNICA, potem je brezveze, ker vidimo kako sateliti uničujejo in izsiljujejo vlado.


Kaj pa imaš na levi kot ekstremiste? A imamo na levi kakšno zmerno levo stranko? Nimamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

Ales ::

hendriks je izjavil:

... kako naj rečem, obsedeni z Janšo ...

V tej temi si prav ti najbolj obseden z njim. Ga sploh še kdo drug tako zavzeto omenja, kot ti?

In iz nekega razloga misliš, da s(m)o vsi drugi neumni, nimajo/mo "kmečke pameti", zapeljani s strani medijev, itd.. Le ti ne? Jah ne vem, no. Bolj je "problem" v tem, da se ljudje zelo dobro spominjajo/mo vseh njegovih vlad in vsega, kar je počel in kako je to počel.

Če bi pogledal malo bolj realno, bi si morda priznal, da je Janša že kar nekaj časa politično mrtev.

Žal pa Janša in še marsikdo iz bazena SDS volivcev tega ni sposoben uvideti. Kot kaže se bo oklepal krmila stranke do konca, ne glede na škodo, ki jo s tem dela SDS in celotni državi.

Če bi bil malo bolj zrel in manj avtoritaren politik, bi se že pred leti umaknil v ozadje in prepustil javne funkcije drugim. Tako pa drži ta del volilnega telesa v preživetih razprtijah in razdvaja družbo še bolj, kot je že itak razdvojena.

Škoda!

Smatraš, da ima SDS soliden program? Super, znebijo naj se Janše in bodo morda še kdaj imeli priliko to dokazati vsem državljanom... do takrat pa bodo volivci volili proti Janši, ne pa za ali proti programu stranke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

WizzardOfOZ ::

Če bo Logar imel soliden program, dobi moj glas. Po moje je en izmed redkih, ki bi lahko kaj naredil in mogoče celo združil večino naroda. Pa potem mogoče celo kaj naredil za sam narod in samo državo, ne da se vedno hlapčevsko dela za tujce.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

bm1973 ::

No ja, za normirance in podjetja je bil Janša dober.

Celo za davke.

Mojega kolega Golob stane 6k EUR/leto, ker je ukinil cel kup davčnih olajšav.

Za koga misliš, da bo volil? In večina normirancev?

Ta "Janša bad" mentalitate je že malo mimo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bm1973 ()

Veliki_Blek ::

Kakor sem razumel Logaraja včeraj pri Slaku, je njegova prioriteta, da njegova stranka naredi koalicijo z levo opcijo. To ne preseneča saj je sedaj v njegovi Platformi predvsem odslužen kader stranke SD. Skratka z Logarjem bomo doblili samo še eno novo levo vlado. Jaz bi si bolj želel, da bi svojo stranko ustanovil Ivo Boscarol. Boscarola bi sigurno podprl, Logarja pa ne bom.

hendriks ::

Veliki_Blek je izjavil:

Kakor sem razumel Logaraja včeraj pri Slaku, je njegova prioriteta, da njegova stranka naredi koalicijo z levo opcijo. To ne preseneča saj je sedaj v njegovi Platformi predvsem odslužen kader stranke SD. Skratka z Logarjem bomo doblili samo še eno novo levo vlado. Jaz bi si bolj želel, da bi svojo stranko ustanovil Ivo Boscarol. Boscarola bi sigurno podprl, Logarja pa ne bom.


No, edino če bo Logarjeva stranka bolj proti sredini (glede na to da bo imel notri levi kader) in imamo potem večino sestavljeno iz Platforme, SDS in NSi. Tu bi se dalo kaj naredit. Čeprav iz zgodovine gledano (Demos) je Slovenija največ izgubila ravno tu, ker so v Demos tlačili kukavičja jajca. Slovenija potrebuje ene 3 zaporedne mandate desnih vlad in desnih sestav parlamenta. Ker leve vlade nas samo štopajo nazaj. Po tem pa je nujna spet ena leva vlada. Pa spet 3 desne. Itd.

ginekk ::

hendriks je izjavil:

Ampak še vedno ne razumem, od kod ta bojazen do Janše? Ravno zadnjič sem poslušal Ivana Simiča, kako so potekali sestanki z Janšo: hitro, učinkovito in brez nekih dolgovezenj. Mislim, kaj vas/nas briga, kdo je na čelu SDS-a? SDS ni samo Janša in potem dolgo nič. Vi, ki nasedate medijem ste tako, kako naj rečem, obsedeni z Janšo, da takoj ko je omenjen, vam pade tema pred oči. Ja, je prepoznaven lik, vendar mu mediji namenijo mnogo preveč (predvsem negativne) pozornosti in s tem vas potegnejo zraven. Dajte malo kmečke pameti v roke. Pred volitvami berite programe strank in predvsem pojdite po mojih gornjih alinejah in preverite katera stranka pride blizu. Ker bo za vas (razen če ste v JU in NVO) bolje.
Kar se Logarja tiče: mislim da je zamudil vlak. Dvomim, da se mu bo uspelo uvrstiti v parlament. Žal mi je Gregorčiča, ker tudi za njega dvomim, da mu bo uspelo vreči tiste riti iz vodstva SLS ven. Zdaj nekaj poskuša z lokalnimi odbori, bomo videli.


Ma kakšna bojazen? Pač je neuranovešen in vsi s katerimi je sodeloval do zdaj so mu na koncu obrnili hrbet. Ne samo da je hujskaški in v namem razdvajanja naroda venomer vleče površinsko populistične poteze, z njim se ne da sodelovat, ker hoče bit glavni pri vsem. Njegov malik pa je psihopat Trump.

Bil je jasno tudi obsojen zaradi korupcije in v zaporu (kjer je spoznal kolega Snežiča), kot človek na položaju pa ni za Slovenijo naredil ničesar omembe vrednega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

starfotr ::

hendriks je izjavil:

Ampak še vedno ne razumem, od kod ta bojazen do Janše? Ravno zadnjič sem poslušal Ivana Simiča, kako so potekali sestanki z Janšo: hitro, učinkovito in brez nekih dolgovezenj. Mislim, kaj vas/nas briga, kdo je na čelu SDS-a? SDS ni samo Janša in potem dolgo nič. Vi, ki nasedate medijem ste tako, kako naj rečem, obsedeni z Janšo, da takoj ko je omenjen, vam pade tema pred oči. Ja, je prepoznaven lik, vendar mu mediji namenijo mnogo preveč (predvsem negativne) pozornosti in s tem vas potegnejo zraven. Dajte malo kmečke pameti v roke. Pred volitvami berite programe strank in predvsem pojdite po mojih gornjih alinejah in preverite katera stranka pride blizu. Ker bo za vas (razen če ste v JU in NVO) bolje.
Kar se Logarja tiče: mislim da je zamudil vlak. Dvomim, da se mu bo uspelo uvrstiti v parlament. Žal mi je Gregorčiča, ker tudi za njega dvomim, da mu bo uspelo vreči tiste riti iz vodstva SLS ven. Zdaj nekaj poskuša z lokalnimi odbori, bomo videli.


Ti jaz povem kako so potekali sestanki z JJ? Tako, da je odgnal proizvodnji obrat multinacionalke v sosednjo državo. Ko pridejo vprašat, kaj bo Slovenija ponudila, JJ odgovori kaj bo pa multinacionalka ponudila njim. Multinacionalka zapre kovčke, proda sicer odličen obrat in se preseli v sosednjo državo. Hitro, učinkovito. Res je kar pišeš.

Utk ::

Se pravi isto kot Golob, samo da Golob je naredil še škodo. Janša sicer je naredil par stvari prav, ki jih levaki ne bi nikoli. Vinjete, 2004-2008 je dobro zajahal val, ki ga levaki najbrž ne bi, enotni plačni sistem Viranta je deloval kolk tolk skoraj 20 let, kaj se je takrat digitiazliralo od javne uprave, se je obdržalo do danes, nekega velika napredka od takrat ni, zujf, kak davek se je znižal, itd. Tudi privatizacijo bom štel bolj v plus kot minus. Je bila pa tudi kaka napaka...predvsem da ni še bolj počistil z levaki na položajih.

hendriks ::

Utk je izjavil:

Je bila pa tudi kaka napaka...predvsem da ni še bolj počistil z levaki na položajih.


Točno to! Je tudi Štih v enem podcastu lepo povedal, da so v Državljanski listi premalo povdarka dajali na to, koga so sprejemali v stranko. Isto napako bo naredil Logar. K sebi bo spustil kakšnega levičarja, ki simpatizira z Levico.

Veliki_Blek ::

starfotr je izjavil:

hendriks je izjavil:

Ampak še vedno ne razumem, od kod ta bojazen do Janše? Ravno zadnjič sem poslušal Ivana Simiča, kako so potekali sestanki z Janšo: hitro, učinkovito in brez nekih dolgovezenj. Mislim, kaj vas/nas briga, kdo je na čelu SDS-a? SDS ni samo Janša in potem dolgo nič. Vi, ki nasedate medijem ste tako, kako naj rečem, obsedeni z Janšo, da takoj ko je omenjen, vam pade tema pred oči. Ja, je prepoznaven lik, vendar mu mediji namenijo mnogo preveč (predvsem negativne) pozornosti in s tem vas potegnejo zraven. Dajte malo kmečke pameti v roke. Pred volitvami berite programe strank in predvsem pojdite po mojih gornjih alinejah in preverite katera stranka pride blizu. Ker bo za vas (razen če ste v JU in NVO) bolje.
Kar se Logarja tiče: mislim da je zamudil vlak. Dvomim, da se mu bo uspelo uvrstiti v parlament. Žal mi je Gregorčiča, ker tudi za njega dvomim, da mu bo uspelo vreči tiste riti iz vodstva SLS ven. Zdaj nekaj poskuša z lokalnimi odbori, bomo videli.


Ti jaz povem kako so potekali sestanki z JJ? Tako, da je odgnal proizvodnji obrat multinacionalke v sosednjo državo. Ko pridejo vprašat, kaj bo Slovenija ponudila, JJ odgovori kaj bo pa multinacionalka ponudila njim. Multinacionalka zapre kovčke, proda sicer odličen obrat in se preseli v sosednjo državo. Hitro, učinkovito. Res je kar pišeš.


Katera je bila ta multinacionalka, ki jo je Janša odgnal? To si si najbrž kar izmislil.

Sedaj pod Golobom smo na dnu Evrope po tujih vlaganjih, kar ni čudno, saj imamo v vladi stranko, ki ima v svojem programu zapisano nacionalizacijo zasebne lastnine, Golob je pa v ideološki vojni s podjetniki.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Jaz sem imel dobro mnenje o Gregorju Virantu. Slabo, da se je umaknil iz politike. Zmeren desničar.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gregor P ::

hendriks je izjavil:

Utk je izjavil:

Je bila pa tudi kaka napaka...predvsem da ni še bolj počistil z levaki na položajih.


Točno to! Je tudi Štih v enem podcastu lepo povedal, da so v Državljanski listi premalo povdarka dajali na to, koga so sprejemali v stranko. Isto napako bo naredil Logar. K sebi bo spustil kakšnega levičarja, ki simpatizira z Levico.

V politiki je pravilo, da si lahko navzven najbolj demokratična stranka na svetu, ampak znotraj nje pa velja diktatura in stroga disciplina.

Vendar kakorkoli, da bi se dejansko to lahko šel, torej preverjal ljudi, ki želijo aktivno sodelovati v stranki trčiš v težavo, da nisi policija oz. da niti nimaš vzvodov za kaj takšnega, kaj šele vseh relevantnih informacij in pa da običajno nimaš časa za to, če ustanavljaš stranko iz danes na jutri. Recimo, da ima zdaj Logar - za razliko do prejšnjih "novih obrazov" - priložnost, da ima (kot "stari obraz") najmanj leto dni časa za preverjanje strankinega morebitnega kadra.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

starfotr ::

Veliki_Blek je izjavil:



Katera je bila ta multinacionalka, ki jo je Janša odgnal? To si si najbrž kar izmislil.



Firma je trdno prisotna v Sloveniji, vendar tega vrhunskega obrata z visoko dodano vrednostjo v primejni regiji ni več. Je pa čez mejo v sosednji državi.

michael32 ::

mtosev je izjavil:

Jaz sem imel dobro mnenje o Gregorju Virantu. Slabo, da se je umaknil iz politike. Zmeren desničar.


Imel si dobro mnenje o njem, za njega pa seveda nisi volil.

Utk ::

Virant bi takrat res lahko kaj naredil, če bi prehitel Janšo. Ni dost manjkalo.
In jaz sem ga volil. Mislim da tudi potem še enkrat ko je bil že praktično out.

In ko smo ravno pri njemu, tudi za njega so leftardi trdili, da je Janšev satelit, pa ga je prav on zrušil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hendriks ::

Del podcasta iz Štihovega pogleda, ki govori kako je šla Virantova lista v franže..

Ganon ::

Štih, Ivanov častilec, o Virantu. Zagotovo ga bom poslušal. :))

hendriks ::

Ganon je izjavil:

Štih, Ivanov častilec, o Virantu. Zagotovo ga bom poslušal. :))


Take imamo radi. Tudi poslušat nočejo drugače mislečih. Bravo. Je pa lepo, da s tem idenfificiramo Golobove volilce. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

mtosev ::

Sedaj me zanima koliko dolgo bo Logar potreboval, da ustanovi novo stranko in kdo vse bo v njej.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

starfotr ::

jest10 ::

hendriks je izjavil:

Ganon je izjavil:

Štih, Ivanov častilec, o Virantu. Zagotovo ga bom poslušal. :))


Take imamo radi. Tudi poslušat nočejo drugače mislečih. Bravo. Je pa lepo, da s tem idenfificiramo Golobove volilce. :)

Tako je ja.
Kdor ni za JJ in njegove podrepnike, je za Goloba. Ma neeeee, v resnici je kar skrajni levičar.

hendriks ::

jest10 je izjavil:


Tako je ja.
Kdor ni za JJ in njegove podrepnike, je za Goloba. Ma neeeee, v resnici je kar skrajni levičar.


Lepo a ne, ko nekdo nastavi ogledalo :)

mtosev ::

Jaz sem kr zadovoljen, da sem centrist. Na zadnjih državnozborskih volitvah sn glasoval za LMŠ in na volitvah za evropski parlament sem glasoval za Novakovo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Hypathia ::

In oboji so popušili, tako da upam, da ne misliš glasovati za Logarja :)
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

jest10 ::

hendriks je izjavil:

jest10 je izjavil:


Tako je ja.
Kdor ni za JJ in njegove podrepnike, je za Goloba. Ma neeeee, v resnici je kar skrajni levičar.


Lepo a ne, ko nekdo nastavi ogledalo :)


Tak samo javno razglasi, da ima zelo omejene kapacitete razmišljanja. Njegovo ogledalo pa je že davno razbito.

Veliki_Blek ::

Ganon je izjavil:

Štih, Ivanov častilec, o Virantu. Zagotovo ga bom poslušal. :))


Štih je bil poleg Šušteršiča eden od glavnih nosilcev v Virantovi stranki. On ima sigurno kaj insajderskega za povedati o tem kaj se je dogajalo v tej stranki, ki ni dolgo obstajala.

Sicer te pa nihče ne sili, da poslušaš Štiha. Ob petkih izhaja Mladina in najbolje, da tečeš do prvega kioska in jo kupiš, saj vemo, da so samo tam za levičarje prave informacije.

free_rider ::

Letos bodo za Halloween otroci našemljeni v Logarja okoli hodili.
"Nismo Janša", se bodo drli. "Sodelujemo za bonbone."

sparklyslo ::

meni je še najbolj smešno glede Logarja tole:

Dokler Logar ne izstopi iz stranke SDS eni pravijo: Seveda, ker je simpatizer SDS in Janšev sluga. Nima jajc, da bi naredil svojo stranko...
Ko Logar izstopi iz stranke SDS pa isti govorijo: Logar je itak satelit SDS, Janšev sluga,. bla bla bla

Kar koli tip naredi je narobe. Ampak važno, da je v Svobodi vse super :))

MojsterX ::

seveda, važno je da si LEVICA sedaj izplačuje nove bajne dodatke za "PREOBREMENITEV" med dopustom, hahaa . tole je ista farsa kot izplačilo dodatkov na fakultetah za pripravljenost profesorjev.

https://preiskovalno.si/clanek/tako-si-...


Vedno eni in isti kradejo!

nokken ::

Verjetno toliko dodatkov, kot jih je potalala prejsna vlada vse ostale skupaj niso ;) Ja vedno VSI kradejo niso pa to eno in isti iz tvoje agende.

jeremenen ::

MojsterX je izjavil:

seveda, važno je da si LEVICA sedaj izplačuje nove bajne dodatke za "PREOBREMENITEV" med dopustom, hahaa . tole je ista farsa kot izplačilo dodatkov na fakultetah za pripravljenost profesorjev.

https://preiskovalno.si/clanek/tako-si-...


Vedno eni in isti kradejo!

Kolko vode še more pretečt, da bo jasno, da se ljudje v politiki/birekraciji ne delijo na leve, desne, pisane z odtenkom zelene ipd., ampak na tiste, ki te želijo (nad)vladati (in poskrati vse kar se da) in tiste, ki ti želijo služiti? Slednje seveda iščeš z lupo.

Zagor_tenay ::

MojsterX je izjavil:

seveda, važno je da si LEVICA sedaj izplačuje nove bajne dodatke za "PREOBREMENITEV" med dopustom, hahaa . tole je ista farsa kot izplačilo dodatkov na fakultetah za pripravljenost profesorjev.

https://preiskovalno.si/clanek/tako-si-...


Vedno eni in isti kradejo!


Luki Mescu je uspel velik met. Še nedolgo nazaj je z luknjo v čevlju vedril v Rogu. Danes ima pa svojega šoferja in službeni BMW.

Levica je pa itak zmagovalka. Izgubili so razpadajoči Rog, so pa zato zavzeli Cankarjev dom.

Zgodovina sprememb…

hendriks ::

jeremenen je izjavil:


Kolko vode še more pretečt, da bo jasno, da se ljudje v politiki/birekraciji ne delijo na leve, desne, pisane z odtenkom zelene ipd., ampak na tiste, ki te želijo (nad)vladati (in poskrati vse kar se da) in tiste, ki ti želijo služiti? Slednje seveda iščeš z lupo.


Kar pa ne pomeni, da so volitve obsolete. Če bomo vsi tako razmišljali, bo volilna udeležba porazna, stanje v državi pa posledično katastrofalno.

floyd1 ::

sparklyslo je izjavil:

meni je še najbolj smešno glede Logarja tole:

Dokler Logar ne izstopi iz stranke SDS eni pravijo: Seveda, ker je simpatizer SDS in Janšev sluga. Nima jajc, da bi naredil svojo stranko...
Ko Logar izstopi iz stranke SDS pa isti govorijo: Logar je itak satelit SDS, Janšev sluga,. bla bla bla

Kar koli tip naredi je narobe. Ampak važno, da je v Svobodi vse super :))

Smešno ja. Da je še pred tremi leti kot zunanji minister v Bruselj pošiljal debilne SDS pamflete, danes pa je naenkrat "povezovalen". Je vmes šel v Tibet in je našel samega sebe?

FrRoSt ::

:)):)):))

Ne vem, če moraš ravno romati v Tibet, da ugotoviš, naj si Hojsa in še marsikoga drugega kar v rit zataknejo. ;)
Menda pa nekaterim pri tem tudi romanje v Tibet ali k Dalajlami ne bi ravno pomagalo!? :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še kdo ujet med političnimi svetovi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299068 (2603) nekikr
»

Je desnica spoznala kako Jansa unicuje drzavo? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36435714 (25281) jest10

Predsedniške volitve 2022 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
662116816 (58047) T440
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111533 (7693) Cveto

Več podobnih tem