» »

Logar izstopil iz SDSja

Logar izstopil iz SDSja

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

mtosev ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/anze-lo...

Anže Logar po izstopu iz SDS-a: "Ena vrata so se zaprla. Čas je, da se odprejo druga."

Dan po izstopu iz SDS-a je Anže Logar, ki v sredo ni dajal pojasnil za javnost, na svojih družbenih omrežjih objavil videoposnetek, v katerem ljudi vabi k sodelovanju. "Verjamem, da boste začutili zgodovinskost trenutka," je dejal Logar.

Evo pa se je zgodilo to kar smo že nekaj časa pričakovali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bciciban ::

Torej z Logarjem dobimo SDS-ng ?

Ni nujno slabo, ena normalna desna stranka bi povsem prav prišla v trenutnem ekosistemu.

BuDi79 ::

bciciban je izjavil:

Torej z Logarjem dobimo SDS-ng ?

Ni nujno slabo
Enako pravi tudi Milan Kučan.

kakorkoli, dobimo Ljudmilo Novak 2, nekoga ki ga hočejo samo tisti, ki ga nikoli ne bi volili.

paradajzos ::

Super, skrajni čas. Upam, da mu uspe in se znebimo SDS.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

rejven ::

Mah ljudmilca ma kr poštiman v glavi za moje pojme, vsaj hujska nikoli. Na desni ena redkih, ki je ok. Pustmo zdej tiste čiste cerkvene nebuloze...

ZveeZ ::

Dobra poteza Janse:)
Tako bodo na naslednjih volitvah volili za Logarja vsi tisti, ki bi sicer za SDS, ampak ne marajo Janse (beri: veliko tistih, ki so volili svobodnjake zaradi njega).
Tako bodo Logar in Jansa v koaliciji in bo vse po starem:)

ginekk ::

paradajzos je izjavil:

Super, skrajni čas. Upam, da mu uspe in se znebimo SDS.


Tudi če nastopata na volitvah ločeno. SDS dobi 20%, Logar 15%, stavim da bosta potem delovala skupno. Še vsak poskus imet desno stranko v zgodovini Slovenije je bil uzurpiran/miniran od avtokrata Janše.

Tako da v igre javnost - vsaj tista, ki spremlja dogajanje - zdaj nima zaupanja. Bi moral Logar najprej zavrnit vsakršno sodelovanje, parkrat in to konkretno ne samo z besedami, da bi se ta javna podoba res spremenila.

bciciban ::

BuDi79 je izjavil:

bciciban je izjavil:

Torej z Logarjem dobimo SDS-ng ?

Ni nujno slabo
Enako pravi tudi Milan Kučan.

kakorkoli, dobimo Ljudmilo Novak 2, nekoga ki ga hočejo samo tisti, ki ga nikoli ne bi volili.


Ljudmila je čist fejst, boljša od 90% naših politikov. Če bi bila manj cerkvena bi dobila moj glas.

Tonin je pa slab nadomestek, ki ji ne seže do kolen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

Utk ::

Bi moral Logar najprej zavrnit vsakršno sodelovanje, parkrat in to konkretno ne samo z besedami, da bi se ta javna podoba res spremenila.

Ne z Janšo, še manj pa z Levico in Svobodo. Kaj mu potem ostane?

nokken ::

ginekk je izjavil:

Tudi če nastopata na volitvah ločeno. SDS dobi 20%, Logar 15%,

Ja pa se NSI 15% pa SLS naslednjih 15 pa ima pocasi desnica ze 110% v parlamentu :)) V resnici bo pa Jansa spet pokasiral tistih svojih standardnih 18%, verjetno ravno zaradi Logarja kaksen procent manj ker tisti malenkost manj ubrisani bodo mogoce namesto SDS volili Logarja, potem bo pa vprasanje kdo bo sploh prisel cez prag... NSI ali Logar (oba skoraj zagotovo ne). In spet bo jokanje kako so jih levicarji zjebali z "novimi obrazi" in kako blesavi so ljudje, ker ne volijo vsemogocnega. :))
Ampak do volitev je se dve leti, tako da precej precej prezgodaj tale akcija ;) V dveh letih boste z vasim spominom ze pozabili da je Logar kadarkoli sploh obstajal. :))

Miki N ::

Ja samo res: da se ne bosta zdaj tedva lisjaka poigravala z volilci v stilu "dober policaj/slab policaj" fore ... nakar toingggg se izkaže, da je Logi še vedno janšouc. ;(

Ganon ::

Samo najbolj naivni verjamejo tej Ivanovi predstavi. No, saj to je njihova volilna baza. Če jih primerjaš z neizobraženimi trumptardi, je nivo enak. Na srečo mu niti te prevare ne bodo pomagale nazaj na prestol.

Utk ::

Vidim, da ste leftardi nadvse intelektualno superiorni. Drugače nam ne bi izvolili Holoba in še prej komedijanta. Naslednji bo pa mafijski boss osebno. Pri Janši se vsaj ve kdo pije in kdo plača. Tudi v tem primeru, čeprav bi radi zažgali vsakega, ki je kdaj ovce pasel z Janšo.

Ganon ::

Utk je izjavil:

Pri Janši se vsaj ve kdo pije in kdo plača.


Nisi se zlagal. Pije vedno Ivan, plača pa narod, ki bi si ga bolestno rad podjarmil.

mtosev ::

Eh po moje je Janša zgodovina. Dvomim, da bo še kdaj predsednik vlade.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kurzweil ::

Eh, tole moraš bit dumbass, da ti ni iz prve jasno. Da ne bo kdo narobe razumel, na nikogar tu ne leti ta "dumbass".

On Rupar bi naj pobral upokojence, Logar zmerne desničarje, sredinsko-desne in tiste, ki ne morejo več videt Janše, Janša pa tistih cca 20% vernikov, ki mu bodo dajali glas, neglede na vse.

Ker živimo v nekih časih, ko objektivna kritika na račun enega pomeni, da si nek hater oz. privrženec druge opcije, vas moram žal razočarat, da trenutna vlada je isto pile of shit.

lisaac ::

Logar ni Janša in Janša ni Logar.
Itak pa ni važno, saj nam / vam bo Svoboda spet oprala možgane o janšižmu tik pred volitvami, ker z vsebino svojega programa in s svojimi dosežki v tekočem mandatu ne morejo nobenega prepričati da so prava izbira.

Utk ::

mtosev je izjavil:

Eh po moje je Janša zgodovina. Dvomim, da bo še kdaj predsednik vlade.

Če bojo vsakega, ki ni leftard, zmerjali z janšistom, potem vsem tem pač ne bo preostalo drugega kot da se združijo z Janšo. Kdo bo tu prevladal ne vem, ni niti nujno, da bojo procenti na volitvah povedali to.

BuDi79 ::

mtosev je izjavil:

Eh po moje je Janša zgodovina. Dvomim, da bo še kdaj predsednik vlade.
A daje trenutno vtis da hoče bit?

paradajzos ::

Ganon je izjavil:

Samo najbolj naivni verjamejo tej Ivanovi predstavi. No, saj to je njihova volilna baza. Če jih primerjaš z neizobraženimi trumptardi, je nivo enak. Na srečo mu niti te prevare ne bodo pomagale nazaj na prestol.

Tudi če bi to držalo:

1. Vse je boljše od trenutnih pijanih kradljivcev
2. Treba dati možnost, da Logar dobi volitve z veliko razliko. Rezultat lahko spremeni morebitne dogovore.

Kurzweil je izjavil:

Eh, tole moraš bit dumbass, da ti ni iz prve jasno. Da ne bo kdo narobe razumel, na nikogar tu ne leti ta "dumbass".

On Rupar bi naj pobral upokojence, Logar zmerne desničarje, sredinsko-desne in tiste, ki ne morejo več videt Janše, Janša pa tistih cca 20% vernikov, ki mu bodo dajali glas, neglede na vse.

Ker živimo v nekih časih, ko objektivna kritika na račun enega pomeni, da si nek hater oz. privrženec druge opcije, vas moram žal razočarat, da trenutna vlada je isto pile of shit.

Se pravi sto, kar nasprotna stran uspešno počne že od Drnovška dalje?
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Jaz pa sem precej prepričan, da bo zmagala desna opcija oz. da bo tudi zmožna sestavit koalicijo. In kaj je poglavitni razlog za to? Obupno delo trenutne vlade.

GS - SD - Levica
SDS + NSI + Rupar + Logar

Težko se je odločit, ker je oboje obup. Vem pa, da trenutna vlada ni zmožna narediti prav nič omembe vrednega. Ko pogledaš kdo so ministri vidiš, da ne samo, da je bazen kadrov v tej vladi obup, ampak da ga je tudi zelo malo. Obljube, laži, časovnice, nesposobnost, sramotenje Slovenije kot države, njenega ugleda in vsesplošne blaginje, ki je iz leta v leto slabša. Ta vlada je imela dovolj priložnosti, ker je delala obupno, bo naslednja na oblasti spet desna vlada. Dejansko se vse večje stvari v državnem sistemu kolapsirajo, vse kar so kao uredili, nas bo stalo 1,5 milijarde € letno! Ne rečem, zaslužijo si, ampak ne takole na lepe oči, pavšalno... sedaj bodo seveda pritisnili vsi ostali sindikati, mi pa imamo že tako 2 milijardi primankljaja v proračunu. Osebno mi služi zdravje, vsaj zaenkrat, vse kar pa rabim pa grem samoplačniško, ker edino tako dobim tisto, kar rabim. Seveda od plače pa mi trgajo, kar je še ena mojstrovina te vlade.

Če bi bil star 18 let in bi pogledal ne obe opciji, bi verjetno začel iskat študij ali službo v tujini.

Utk ::

Ma kak Rupar, Rupar ni noben faktor.

dronyx ::

Rupar bo novi Desus. Samo še upokojence mora prepričat. To je največja volilna baza in kot vidim nekateri radi hodijo na izlet v Ljubljano. Zadnjič so pred parlamentom nekaj vzklikali v podporo zdravnikom. Izpadlo je prav bizarno.

Kurzweil ::

Utk je izjavil:

Ma kak Rupar, Rupar ni noben faktor.


Si prepričan? Jaz pa vidim nekih 3-5% upokojencev na njegov konto. Kot je vsem jasno se prebivalstvo stara, že sedaj pa je 529.400 upokojencev (SURS). Vseh volilnih upravičencev v Sloveniji je 1.696.893, če vemo, da so volilno bolj aktivni tisti, ki so starejši... hitro ugotoviš, da je nekih 35-40% vseg volilcev potencialnih volivcev strank, ki so ali tradicionalne, ali zagovarjajo upokojence oz. jih nategujejo z obljubami. Če je šel Desus do 10% v najboljših časih, bi znal tudi Rupar pobrat tistih 3-5%. Bomo videli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Glugy ::

Janša je pač vidu da SLS-a ne bo spravu not. Zato je naredu nov SLS, aka bodoča Logarjeva stranka. Na ta način pride do vlade v izi.

dronyx ::

A kdo ve kje je končala Ema Irgl? Sedaj ima že skoraj 50 let in je že skrajni čas, da nekaj naredi iz sebe.

FrRoSt ::

BuDi79 je izjavil:

bciciban je izjavil:

Torej z Logarjem dobimo SDS-ng ?

Ni nujno slabo
Enako pravi tudi Milan Kučan.

kakorkoli, dobimo Ljudmilo Novak 2, nekoga ki ga hočejo samo tisti, ki ga nikoli ne bi volili.


:)):)):))

Kaj pa, če ni nova Ljudmila, ampak novi Toninček!?? 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

ginekk ::

Ne more bit Logar, novi Toninček, že zaradi tega ker Janša ni Ljudmila in nikol ne bo zapustil SDS na ta način, sploh pa prestola SDS.

Upam si stavit, da bo Janša dosmrtni "diktator" v svoji stranki.

dronyx ::

ginekk je izjavil:

Upam si stavit, da bo Janša dosmrtni "diktator" v svoji stranki.

Brze Janše sploh ni SDS. Če se Janša iz SDS umakne, gre SDS v roku dveh mandatov iz parlamenta. Ne moreš najti nadomestila za tak kult osebnosti, kot je Janša.

kow ::

dronyx je izjavil:

A kdo ve kje je končala Ema Irgl? Sedaj ima že skoraj 50 let in je že skrajni čas, da nekaj naredi iz sebe.


Ime si namenoma zamesal? Kao "dis"?

dronyx ::

kow je izjavil:

Ime si namenoma zamesal? Kao "dis"?

Pomota, ja, Ema je hči od Erjavca, ta je pa Eva. Po moje ji ni bilo hudega z Janšo. Vedno pride v parlament, fotosešni, solidna plača...Če gre z Logarjem vprašanje, če pride naslednjič nazaj v parlament.

FrRoSt ::

ginekk je izjavil:

Ne more bit Logar, novi Toninček, že zaradi tega ker Janša ni Ljudmila in nikol ne bo zapustil SDS na ta način, sploh pa prestola SDS.

Upam si stavit, da bo Janša dosmrtni "diktator" v svoji stranki.


Seveda bo dosmrtni! 8-)
Nisem mislil na način stranke in ustanavljanje in vodenje te; v mislih sem imel delovanje v političnem prosoru (in sodelovanje z drugimi strankami)! Ne bo pa več pod Janezovim neposrednim diktatom in se bo lahko vsaj malo odločal pa svojem premisleku, kakor se delno lahko odloča tudi Toninček. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Utk ::

Logar bi moral odstopit kot poslanec in it all-in v svojo stranko. Mislim da bi mu to bolj koristilo kot škodilo.

Telbanc ::

ZveeZ je izjavil:

Dobra poteza Janse:)
Tako bodo na naslednjih volitvah volili za Logarja vsi tisti, ki bi sicer za SDS, ampak ne marajo Janse (beri: veliko tistih, ki so volili svobodnjake zaradi njega).
Tako bodo Logar in Jansa v koaliciji in bo vse po starem:)


Slovenčki so že pozabili maltretiranje in bojo morda spet nasedli ali pa tud ne. Za osvežitev spomina kaj pomeni SDS na oblasti.


Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

HitraSperma ::



Haha
fgdsfjk

Zgodovina sprememb…

smetko ::

Pri tej zadevi me straši sledeče:
Čeprav je sodišče že razsodilo, da stranke ne smejo zahtevati, da so poslanci materialno oziroma kakorkoli drugače odgovorni, če zapustijo stranko, ker je to v nasprotju z našo ustavo. Vendar sedaj stranka SDS posredno priznava, da ima takšna določila v pogodbah med njo in njenimi poslanci.
Kljub zavedanju, da so takšne pogodbe neustavne, si upa na take pogodbe kakorkoli sklicevati. Še huje pa je, da država nima vzvodov, da bi politične stranke prisilila k spoštovanju ustave. Oziroma ta politična stranka misili, da je nima, saj drugače nebi javno pozivala k vrnitvi poslanskega mandata. In to ista stranka, katera se zelo rada sklicuje na ustavo, ko karkoli ni njej pogodu. Morda pa misli da je nad ustavo.
No comment

Utk ::

Če se je strinjal s tem ob volitvah, bi bilo prav da zdaj to spoštuje. Stranka ga ne more prislit, iztožit, itd, ampak med normalnimi ljudi če nekaj "obljubiš", naj bi to veljalo. Je imel možnost kandidirat za dost drugih strank, ali pa sam.

Ampak ok, če zajebe in leftarde in Janšo, mu oprostim. Bi pa se pa pokazal kot večja faca, če bi odstopil kot poslanec, če ustanavlja svojo stranko. Ker njegove stranke ni še nihče volil.

Gregor P ::

Če ne drugega, bi s tem izpadel bolj verodostojen oz. bi trojanski konj bil popoln :-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

smetko ::

@Utk:
Se s tabo strinjam, če si med mafijci. Drugje pa velja, da je ustava nad raznimi obljubami. Vsaj tako naj bi bilo v demokraciji. Posebno še v tem primeru, ko je stranka že vedela, da je takšno početje protiustavno. Vendar imaš prav, ta stranka je že večkrat dokazala da je nad ustavo in zakoni.
No comment

Utk ::

Ne razumeš. Ti meni ne smeš ukrast 100 evrov. Če ti pa jaz obljubim 100 evrov, bi bilo prav, da ti jih res dam. Tudi če nimaš nič s čimer bi me iztožil.

johnnyyy ::

Ganon je izjavil:

Samo najbolj naivni verjamejo tej Ivanovi predstavi.

Ne verjamem da je to Ivanova predstava. Tisti, ki so z Ivanom delali in so hoteli nekaj po svoje, so bili precej hitro odžagani.

Tako da upam, da se je Logar v teh 25 letih kaj naučil, ter da ima ob sebi "kolege", ki se bodo njegovi stranki aktivno pridružili z namenom, skupnega dobrega in ne lastnim interesom.

starfotr ::

Utk je izjavil:

Ne razumeš. Ti meni ne smeš ukrast 100 evrov. Če ti pa jaz obljubim 100 evrov, bi bilo prav, da ti jih res dam. Tudi če nimaš nič s čimer bi me iztožil.


Ker stranka SDS, njeni člani in njihova dejanja nakuzujejo na to da so mož beseda :)):))

Mislim, kot da so kdaj s čimerkoli dokazali, da je temu tako. Nikoli in nikdar.

johnnyyy ::

smetko je izjavil:

Drugje pa velja, da je ustava nad raznimi obljubami. Vsaj tako naj bi bilo v demokraciji. Posebno še v tem primeru, ko je stranka že vedela, da je takšno početje protiustavno. Vendar imaš prav, ta stranka je že večkrat dokazala da je nad ustavo in zakoni.

Ah kje, pri takšnih funkcijah se od človeka pričakuje da je "mož beseda", zgovarjanje na zakone oz. ustavo je precej podlo. To je nekako tako kot bi ti jaz danes obljubil, da ti bom jutri pomagal seliti stanovanje - jutri zjutraj pa se delam bedaka, da zakonsko mi ni potrebno da ti pomagam. Delavcem obljubiš višje plače če bo projekt uspešno izpeljan - ko je projekt izpeljan, pa nimajo zakonske osnove za povečanje plače. Sicer tisti, ki si ga nat*** nima neke pravne osnove, da bi te iztožil, a pokazal si svoj pravi obraz.

paradajzos ::

Dejte ga no srat, a smo tako naivni? Pravilno, da ne odstopi, poslanska funkcija je dobra platforma za zagotovitev uspeha njegove nove stranke.
Pa kaj če je podpisal, da se bo v primeru izstopa ustrelil v koleno. Bedak je tisti, ki daje takšne neumne izjave za podpisovat.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

Utk ::

starfotr je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne razumeš. Ti meni ne smeš ukrast 100 evrov. Če ti pa jaz obljubim 100 evrov, bi bilo prav, da ti jih res dam. Tudi če nimaš nič s čimer bi me iztožil.


Ker stranka SDS, njeni člani in njihova dejanja nakuzujejo na to da so mož beseda :)):))

Mislim, kot da so kdaj s čimerkoli dokazali, da je temu tako. Nikoli in nikdar.

Ampak, a ni tudi zarad tega izstopil iz stranke? Ker bi rad bil drugačen?

starfotr ::

Ah, podpišeš lahko karkoli. Če mu kaj ni prav, naj ga pa tožijo. Bodo še enkrat izgubili.

To samo pomeni, da stranka pojma nima. In da isto pričakujejo od svojih poslancev. Torej da nimajo pojma in da podpišejo vse, kar jim servirajo ter da se potem tega tudi držijo, čeprav nimajo nobene osnove. Tako, kot nima osnove cela stranka, vključno s programom in agendo.

Hypathia ::

Zadnjič je Andraž Zorko (Valicon) v podcastu LDGD omenil nekaj zanimivega kar so pokazale njihove raziskave. Namreč to, da smo večino časa v samostojni Sloveniji imeli leve vlade, je posledica starejših volilcev, generacij, ki so jim v bivšem sistemu oprali možgane, zaradi česar smo dolgo imeli zacementirano razmerje 60:40 za levico. S tem, ko se starejši počasi umikajo, večjo težo dobivajo mlajši volilci, ki so manj obremenjeni s starimi temami (partizani/domobranci etc.), zato se bo politični prostor počasi znormaliziral in bomo prišli na razmerje 50:50, kot je to povsod v razvitem svetu, kar konkretno pomeni, da bo levica morala pokazati še kaj drugega kot SDNJ mantro, hkrati pa je to priložnost za Logarja, ki za razliko od drugih novih obrazov, dejansko ima izkušnje in znanje politične obrti, ki je tako zelo primanjkuje Holobu.

In da ne bo pomote, Logar ni izstopil iz SDS, da bi bil zunanji minister v Janševi vladi, to je že bil, njegova ambicija je postati predsednik vlade, morda bo takrat Janša njegov zunanji minister ali pa tudi ne.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

solatko ::

Hypathia - Samo JJ naj se umakne iz politike pa se bo razmerje normaliziralo, dokler bo možno SDNJ, bo rezultat podoben. Ne bodi naiven.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

NuMaN ::

Zakaj bi se po izstopu JJ iz politike stanje normaliziralo?

Čemu ta optimizem?

starfotr ::

Danes domobranci/partizani še vedno hodijo iz host, samo da nikoli niso videli, kaj šele držali puške.

Še vedno imaš razne take in drugačne častilce in to se bo vleklo še naprej. Pravi borci so že davno mrtvi.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še kdo ujet med političnimi svetovi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299068 (2603) nekikr
»

Je desnica spoznala kako Jansa unicuje drzavo? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36435711 (25278) jest10

Predsedniške volitve 2022 (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
662116812 (58043) T440
»

Kronologija SDSove vlade in Logar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10111533 (7693) Cveto

Več podobnih tem