» »

A1 ponudba -50% za vedno

A1 ponudba -50% za vedno

MiniProgram ::

Zivjo,
mi pogodba od Telemacha poteče ta oktober in razmišljam o menjavi ponudnika. Do stanovanja nihče nima optičnega priključka ima pa Telemach zelo
hitrega na žico (trenutno 150/15, lahko bi nadgradil na 500/50). Vidim, da ima A1 trenutno neko ponudbo do konca meseca da je -50% za njihov Ultra Net "za vedno". Zanima me ali je to res omejena ponudba ali imajo "časovno omejeno" vendar to vsak drugi mesec ponudijo?

Če ima kdo v spominu bi bil hvaležen informacije.

mm&r ::

MiniProgram je izjavil:

Zivjo,
mi pogodba od Telemacha poteče ta oktober in razmišljam o menjavi ponudnika. Do stanovanja nihče nima optičnega priključka ima pa Telemach zelo
hitrega na žico (trenutno 150/15, lahko bi nadgradil na 500/50). Vidim, da ima A1 trenutno neko ponudbo do konca meseca da je -50% za njihov Ultra Net "za vedno". Zanima me ali je to res omejena ponudba ali imajo "časovno omejeno" vendar to vsak drugi mesec ponudijo?

Če ima kdo v spominu bi bil hvaležen informacije.


Preveri njihovo trenutno pogodbo preden karkoli podpišeš, so bile nedavno na Facebook-u ene objave jeznik uporabnikov ravno glede tega, da ja tale "za vedno" časovno omejen se mi zdi da na eno leto.
Sedaj ne najdem več objav, zgleda so pobrisali.

Ganon ::

Obstaja uradna tema.

A1 šalabajzerji

bemfa ::

Pri 'za vedno' ni omejitve v smislu 1 leta, je pa v drobnem tisku da velja dokler obstajajo paketi. Pri stacionarnih storitvah je kislo to, da velja samo za ultra (5g net) ali na njihovi optiki (telekom optika ne šteje). Če se prav spomnim sem zasledil tudi fiksen max. znesek popusta, tako da ni nujno da ostane 50% ob morebitnih podražitvah.
Kolkor spremljam so štartali s tem enkrat poleti, naj bi veljala do 31.8., zdaj pa so zgleda podaljšali v september. Kako bo s ponovljivostjo je nemogoče ugibat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917590811 (1256) MrStein
»

Telemach vs. Telekom TV storitev

Oddelek: Zvok in slika
12856 (557) KTr1sk
»

zamenjava ponudnika- Poceni plin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9323777 (5131) chucki
»

katerega ponudnika izbrat?

Oddelek: Omrežja in internet
221538 (902) Bakunin
»

telemach-arnes-a je kdo zdejle stimal?

Oddelek: Omrežja in internet
111835 (1457) Meissa

Več podobnih tem