» »

Stenski brusilnik žirava + sesalec

Stenski brusilnik žirava + sesalec

jonystar ::

Zdravo,

V planu imam na novo pobeliti vse prostore v hiši in bi rad prišparal pri času in trudu :) do sedaj sem vedno, ko sem belil vse stene brusil ročno in bi si to rad malo olajšal zato gledam, da bi kupil žirafo + sesalec. Zanima me če kdo pozna neko OK varjanto, ki za soliden denar opravi zadevo. Se pravi bolj hoby varjanto.

bauci ::

Ce rabis le za enkrat, si lahko oboje sposodiš pri Masinci.si.

jonystar ::

Bi raje kupil svoje. Ker ne bom brusil vsega na enkrat ampak sobo za sobo.

wcpapir ::

Jaz sem celo novogradnjo prebrusil z žorafo z jagra in sesalcem za pepel. Vsake 15 min sem ga pac praznil ampak obnesel se je še najbolje -malce sem edino predelal filter po svoje- oblekel v več plasti ki sem jih samo odvzemal, da ni bilo toliko izgube časa.

Na konc sem jo se posodil pa se je še prebrusilo par hiš.

scythe ::

Če hočeš vsaj nekaj kvalitetnega, te bo prišlo ene 500€ min. Nov Bosch sesalec in žirafa pa prideta 900€, če bi pa gledal od FLEX proizvajalca, bo pa prišlo kakšnega 1.2k€
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

jonystar ::

wcpapir je izjavil:

Jaz sem celo novogradnjo prebrusil z žorafo z jagra in sesalcem za pepel. Vsake 15 min sem ga pac praznil ampak obnesel se je še najbolje -malce sem edino predelal filter po svoje- oblekel v več plasti ki sem jih samo odvzemal, da ni bilo toliko izgube časa.

Na konc sem jo se posodil pa se je še prebrusilo par hiš.

Doma imam tudi jaz sesalec za pepel. S čim si oblekel filter? če ga bo potrebno prazniti vsake 15 min me sploh ne moti preveč.

bozicek ::

Jaz sem kupil tega: https://www.bauhaus.si/orodje-in-stroji...
iz Baubau in z njim pobrusil že kar nekaj sten. V štartu je bil mišljen samo za pomoč ko sem en nadstropje rihtal, sedaj pa je z menoj ostal že kar nekaj sten.
Dobro je, ker je na vrečko in ni problema da se filter prehitro zapaca
Darila letos samo za poredne

wcpapir ::

jonystar je izjavil:

wcpapir je izjavil:

Jaz sem celo novogradnjo prebrusil z žorafo z jagra in sesalcem za pepel. Vsake 15 min sem ga pac praznil ampak obnesel se je še najbolje -malce sem edino predelal filter po svoje- oblekel v več plasti ki sem jih samo odvzemal, da ni bilo toliko izgube časa.

Na konc sem jo se posodil pa se je še prebrusilo par hiš.

Doma imam tudi jaz sesalec za pepel. S čim si oblekel filter? če ga bo potrebno prazniti vsake 15 min me sploh ne moti preveč.

S starimi zokni in vezico ter kamnom v zoknu. Ko je prvic zacel slabo vleci je stresanje pomagalo brez odpiranja, kamen pa je obtezil spodaj, da je zoken bolj opletal in pucal prah dol.

c3p0 ::

Nekateri brusite pred vsakim malanjem?

M@73Y ::

@wcpapir kateri model žirafe si pa kupil?
..jump into psytrance tunnel..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova mala lesena hiša - katera peč na pelete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8416375 (2094) FrankTyler
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24098286 (13514) Zstiller
»

Čiščenje - izpihavanje - sesanje računalnika?

Oddelek: Pomoč in nasveti
495643 (3795) polozweii

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309147938 (67620) perci
»

sesalec za prah z vodno filtracijo-kdo ima,pozna? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5425824 (23262) Majmune

Več podobnih tem