» »

Sanacija železne kopalne kadi

Sanacija železne kopalne kadi

kanarin ::

Sosedje po nami v bloku se pritožujejo da jim zamaka v kopalnici nad kopalno kadjo. Sumim, da je problem v naši (klasični železni pravokotni vgradni) kadi, ki ima na dnu kar veliko poškodbo (ki sem jo že nekajkrat saniral - predvsem pleskal z email) in mislim da ravno tam uhaja voda pod kad.

Zdaj, dolgoročna in končna rešitev je seveda vsaj zamenjava kadi , če ne cdelo komplet sanacija kopalnice. Najprej me zanima ali je sploh možno samo zamenjati kad brez večjih poškodb in posegov v kopalnici ?

Kratkoročna oz zasilna rešitev pa je nekakšna sanacija te poškodbe, ne vem pa kako se tega lotiti. Naj uporabim kakšen sanitarni silikon, kakšen kit za kovino, močne lepilne trakove,... kaj mi priporočate ?

||_^_|| ::

Lahko da ti pušča kje pri sifonu, da je samo tesnilo okrog sifona preparelo in tam teče skozi. Imaš kakšna vratca ob strani kadi?

kanarin ::

Ni vratc

fikus_ ::

Verjetno je rja okrog sifona in pušča.
Po potrebno razkopat in videt, ali celo menjat kad.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Miki N ::

Mi smo enkrat sanirali razžrt odtok z epoksi kitom plus malo "avtoličarskega" znanja, brušenje lakiranje - držalo leta (mogoče še zdaj) in izgledalo topšit - samo je bilo vse dostopno od spodaj preko vratc (wtf jih ni?) brez tega ....

Zvezdica27 ::

slikaj. Najverjetneje pa... štemati...

zz

Baja ::

tudi če ni (vidnih) vratc, zna kaksna ploščica na izi ven iti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odmašiti cev v kopalnici (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14333150 (539) zee
»

Kopalnica tus sestavljen iz stekla in brez banje samo odtok v tleh

Oddelek: Loža
248434 (600) floyd1
»

Moker strop pri sosedu - kopalnica

Oddelek: Loža
292627 (1185) blabla80
»

Kopalnica in vtičnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
684901 (3221) Ales
»

Vodovodarji - nasvet oz. kje pušča :)

Oddelek: Loža
274283 (2817) xsum1

Več podobnih tem