» »

Kopiranje / ripanje blu ray-a v manjši format

Kopiranje / ripanje blu ray-a v manjši format

Laki_laik ::

Imam original blu ray serijo Knight rider ki bi jo rad kopirsl / ripal v manjši format brz da bi preveč izgubil na kvaliteti. A obstaja kak dober kvaliteten program ki konvertira blu ray v manjšo datoteko brez nekih znatnih izgub v kvaliteti slike?
Hvala
Lp

https://ibb.co/g498SLp

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

link_up ::

se en glas za handbrake, ker je izi...drugace pa ffmpeg in hevc + aac
In and Out

joez7 ::

Še en za HandBrake. Še hočeš met čim manj izgub, obvezno CPU (izklopi podporo za GPU).
Če ti zadnji ne dela, probaj 1.3.x
Men (mojemu TVju) je najbolj všeč *.MKV , na začetku mal igranja z nastavitvami ....
Sem mali provokator, po potrebi diktator, dvomim v vse in nič ne vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joez7 ()

Laki_laik ::

Hvala za odgovore. Sedaj si moram vzet čas in malce spoznat program in najti prave nastavitve za najboljšo možno kvaliteto pri najmanjši velikosti.in treba si bo vzet čas ker za 16 blu ray diskov bo kar nekaj časa trajalo da se to zripa.

matobeli ::

Če ti je to v iziv je super, če bi pa rad imel samo varnostno kopijo... mogoče ti kdo dovoli presneti svojo? Ni vrag da si prvi s tako željo.

_Denny_ ::

Po mojem mnenju je tako konvertiranje izguba časa in elektrike...zakaj bi ponovno delal to, kar že obstaja? Za nabavo še enega istega lonca se tudi verjetno ne boš šel rudarja in kovača.

Obišči katerokoli večjo torrent stran, najdi si pravi scenski release tega bluraya (tisti z imenom Ime.Jezik.Leto.KodekZvoka.1080p.BluRay.x264-Skupina) in uživaj. Scenski release zato, ker so prav oni v zadnjih desetletjih "postavili" standarde za kar največjo kvaliteto pri najmanjši velikosti. Moralnih zadržkov tudi naj ne bo, saj si lastiš original.

Seveda samo, če živiš v Sloveniji...v tujini pozabi, ker je preveč komplicirano in verjetno nočeš plačevati kazni.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Laki_laik ::

_Denny_ je izjavil:

Po mojem mnenju je tako konvertiranje izguba časa in elektrike...zakaj bi ponovno delal to, kar že obstaja? Za nabavo še enega istega lonca se tudi verjetno ne boš šel rudarja in kovača.

Obišči katerokoli večjo torrent stran, najdi si pravi scenski release tega bluraya (tisti z imenom Ime.Jezik.Leto.KodekZvoka.1080p.BluRay.x264-Skupina) in uživaj. Scenski release zato, ker so prav oni v zadnjih desetletjih "postavili" standarde za kar največjo kvaliteto pri najmanjši velikosti. Moralnih zadržkov tudi naj ne bo, saj si lastiš original.

Seveda samo, če živiš v Sloveniji...v tujini pozabi, ker je preveč komplicirano in verjetno nočeš plačevati kazni.


Bi povlekel vendar ne najdem relisa z obojim zvokom tako nemškim kot angleškim.

_Denny_ ::

Vsaj tam kjer se jaz ponavadi sprehajam je na tone tega...QfG in WATCHABLE recimo. Prvi ni ravno scenski, se pa zgleda držijo pravil.

Lahko pa recimo tudi potegneš angleški release, si s svojih medijev zripaš nemški jezik in ga potem "muxaš" v eng mkv (mkvtoolkit je program za to se mi zdi). Pazi, da je pri obeh isti fps, ker bo drugače nov audio track zaostajal ali prehiteval.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Laki_laik ::

_Denny_ je izjavil:

Vsaj tam kjer se jaz ponavadi sprehajam je na tone tega...QfG in WATCHABLE recimo. Prvi ni ravno scenski, se pa zgleda držijo pravil.

Lahko pa recimo tudi potegneš angleški release, si s svojih medijev zripaš nemški jezik in ga potem "muxaš" v eng mkv (mkvtoolkit je program za to se mi zdi). Pazi, da je pri obeh isti fps, ker bo drugače nov audio track zaostajal ali prehiteval.

Ok nevem na katerih torrent straneh si ti ampak na teh splošno dostopnih kjer se večina smrtnikov ( seveda ki vejo kaj je torrent) potika tega žal ni. Zato si bom kar lepo svoje zripal. Bo pač pc nekoliko dni delal na polno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Laki_laik ()

Laki_laik ::

_Denny_ je izjavil:

Vsaj tam kjer se jaz ponavadi sprehajam je na tone tega...QfG in WATCHABLE recimo. Prvi ni ravno scenski, se pa zgleda držijo pravil.

Lahko pa recimo tudi potegneš angleški release, si s svojih medijev zripaš nemški jezik in ga potem "muxaš" v eng mkv (mkvtoolkit je program za to se mi zdi). Pazi, da je pri obeh isti fps, ker bo drugače nov audio track zaostajal ali prehiteval.


Sem lepo napredoval z ripanjemsedaj pa mi je crknil blu ray pogon. A mi lahko izdaš kje si našel te rip-e z nemškim tonom?
Lahko mi celo na privat napišeš če nočeš javno.
Lp

matobeli ::

A je bil original izdan tudi v nemščini? Oziroma a vsaj hoff govori sebe? (če je takrat že znal nemško)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

_Denny_ ::

Andreas von der Meden @ Wikipedia je bil "uradni" nemški glas od Hasselhoffa. Praktično čisto vse znane in tudi nekatere neznane medijske vsebine so sinhronizirane v nemški jezik in to smo gledali vsi, ki živimo ob AT meji. Sam sem recimo komaj blizu 2020 prvič slišal Arnijev najbolj znan stavek "I'll be back"...zame je vedno bil "Ich komme wieder". Še zanimivost, ko sem že omenil Terminatorja - Schwarzeneggerju v nemških dubih niso dovolili govoriti lastnega glasu, ker njegov avstrijskoštajerski naglas deluje preveč "kmečko".

@Laki_laik: Imaš ZS.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Invictus ::

Knight Rider v nemščini je bil res zakon :)).

Er kommt :D

Še hujši so poljski kanali. Tudi sinhronizirani. Tam en človek bere tekst za VSE osebe v filmu z ubijalsko monotonim glasom. Ni gledljivo.

Ko sem bil gor, sem v kinu gledal, da film ni sinhroniziran... To je posebej označeno.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemške torent strani z glasbo

Oddelek: Loža
5425 (324) _Denny_
»

Blu-ray 4K

Oddelek: Programska oprema
211709 (957) vaščan
»

Iso Hunt & Pirate Bay are down?

Oddelek: Loža
316097 (5014) Golden eye
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551152582 (35151) king67
»

star pc kot HD player

Oddelek: Zvok in slika
304040 (2770) Repminister

Več podobnih tem