» »

Why modern games suck?

Why modern games suck?

«
1
2

Kayzon ::

A se strinjamo, saj je le eden od razlogov ampak vseeno.


tikitoki ::

Ne vem. Pred leti je bila grafika zelo slaba, so pa igre nadoknadile z dobro mehaniko, zgodbo,...

Seveda je povezava med wokeness in slabimi zgodbami, ki so prezete z ideologijo, namesto, da bi bila na prvem mestu smiselnost in kvaliteta zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Zmajc ::

DEI / Woke se je na veliko infiltriral v multimedijski in filmski svet preko investicijskih hiš kot so Blackrock, Vanguard in State Street.

Dokler bodo v tem videli profit bo zgodba in to kar želijo kupci na 2. mestu.

Lahko upamo da slej ko prej vsi propadejo in postanejo norme za zaspolitev spet bazirane za sposobnostih ne seksualni usmerjenosti in barvi kože.

oo7 ::

CD red project je šel full DEI in ESG.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Machete ::

Jaz nikjer ne vidim neke idologije itd.. Meni se zdi, da snežinke to prekomerno zaznavajo. Vredu, ta je gay, ona nima spola in je črnka bla bla.. Meni je to vseeno v igrah in filmih. Če špila s karakterjem in zgodbo mi je res ravno. Se mi zdi, da vas moti nekaj, kar želite, da vas moti, isto je z maso incelov na redditu in drugje, kjer pišejo podobne jokarije.
Mene bolj moti, da neke pravljične in stile skinov drugih žanrov tlačijo v igre kot so BF ali COD. Ampak tega ne vidim kot neko agendo in propagando, zgolj cuzanje čimvečje množice otrok.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kayzon ::

Machete je izjavil:

Jaz nikjer ne vidim neke idologije itd.. Meni se zdi, da snežinke to prekomerno zaznavajo. Vredu, ta je gay, ona nima spola in je črnka bla bla.. Meni je to vseeno v igrah in filmih. Če špila s karakterjem in zgodbo mi je res ravno. Se mi zdi, da vas moti nekaj, kar želite, da vas moti, isto je z maso incelov na redditu in drugje, kjer pišejo podobne jokarije.
Mene bolj moti, da neke pravljične in stile skinov drugih žanrov tlačijo v igre kot so BF ali COD. Ampak tega ne vidim kot neko agendo in propagando, zgolj cuzanje čimvečje množice otrok.


Potem si pa zaslepljen ce tega ne opazis,zal..

Drugace ena od stvari zakaj so igre tako slabe je tudi to da so vsi sposobni ljudje spizdili v druge IT panoge kjer imajo veliko vecje place.

OutOfTheBox ::

Machete je izjavil:

Jaz nikjer ne vidim neke idologije itd.. Meni se zdi, da snežinke to prekomerno zaznavajo. Vredu, ta je gay, ona nima spola in je črnka bla bla.. Meni je to vseeno v igrah in filmih. Če špila s karakterjem in zgodbo mi je res ravno. Se mi zdi, da vas moti nekaj, kar želite, da vas moti, isto je z maso incelov na redditu in drugje, kjer pišejo podobne jokarije.
Mene bolj moti, da neke pravljične in stile skinov drugih žanrov tlačijo v igre kot so BF ali COD. Ampak tega ne vidim kot neko agendo in propagando, zgolj cuzanje čimvečje množice otrok.


+1.

Samo jokcanje v videju. Drugače pa danes se naredi neprimerljivo več iger kot se je naredilo včasih v istem obdobju, popularni naslovi (aka CoD in podobni) se pa "novi" delajo v čim krajšem času zato da potegnejo čim več cekinov od konzumerja.

Ali to pomeni da "modern games suck?" - nop. Le več "slabših" iger je kot včasih zato se zdi da je tako kot je opisano v videju.

Pa da ne omenjam nostalogije, ki da dodano vrednost na stare naslove. Čez 20 let boste imeli pa nostalogijo na trenutne naslove.

Zmajc ::

Saj ni vaša krivda da goltate zanič zgodbe in vam je vseeno kar vidite v igrah in na zaslonu. Ste pač nezahtevna publika. Vsakemu svoje.

Filmofili in ljubiteljih dobrih zgodb pač opazimo razliko med dobro napisano zgodbo v katero vstavijo primerne like Vs zgodbo kjer najprej odljukajo vse marvične checkboxe in okoli napišejo sterilno zgodbvo postavljeno v svet, ki ne obstaja in kjer ne smejo uporabiti nobenega rasnega stereotipa ali pretirano izivalno lepih igralvcev.

Legon ::

Dodatno je treba upoštevat, da je vložek v moderno AAA igro bistveno večji, kot je bil 20 let nazaj, kaj šele 40 let. Indie razvoj to do neke mere kompenzira in tam se res najde bisere, ampak se seveda po številnih elementih ne morejo kosat z AAA naslovi. Posledično žal to pomeni več ziheraštva in manj eksperimentiranja.

Biti anti-woke je pa seveda nadvse popularen pristop glasne manjšine, ki čuti potrebo da svoje frustracije sprošča na takšen način. Velika večina se s tem ne obremenjuje, še posebej kadar so ti elementi povsem bezpredmetni za zgodbo. Ravno samooklicani kritik iz zgornjega videa je lep primer tega, ko pogledaš 2-3 njegove vide je jasno da racionalne kritike in vsebine pri njem ne boš našel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Zmajc ::

Legon je izjavil:

Biti anti-woke je pa seveda nadvse popularen pristop glasne manjšine, ki čuti potrebo da svoje frustracije sprošča na takšen način. Velika večina se s tem ne obremenjuje, še posebej kadar so ti elementi povsem bezpredmetni za zgodbo. Ravno samooklicani kritik iz zgornjega videa je lep primer tega, ko pogledaš 2-3 njegove vide je jasno da racionalne kritike in vsebine pri njem ne boš našel.


Mogoče a nekaj je jasno. Ljudju privlačijo estetsko lepe stvari. Žal večino populcije še vedno predstavlja straight populacija, ki na zaslonih rada vidi lepe ženske in moške in radi izživljajo fantazijo in si ustvarjajo seksi avatarje in like.

In če mislite da je to "glasna manjšina" si poglejte prodajne številke novodobnih AAA woke iger. Iskto ko z filmi, ne prodaja se več, ljudem je dojadilo da jim prodigajo namesto da jim nudijo zabavo.

In počasi je vsem dokurčilo da vsepovsod rinejo not ženske z moškimi postavami in moško brado, ki so pomožnosti temno polte lezbače z dreadlocksi in wimpy debele beta moške, ki so nesposobni narediti karkoli. Istočasno pa morajo vsem povedat da so je najmanj 50% vseh likov pedrov, bi ali neka drug del seksualne mavrice.

Hočeš tough ženski lik ki je kul? Poglej si Kill Bill. Ne to kar delajo danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

OutOfTheBox ::

Zmajc je izjavil:

Saj ni vaša krivda da goltate zanič zgodbe in vam je vseeno kar vidite v igrah in na zaslonu. Ste pač nezahtevna publika. Vsakemu svoje.


Igre so za interakcijo (igranje), filmi so za zgodbe. Ne zastonj obstajata dva različna entertainment media s svojim fokusom.

Igre z zgodbami me osebno niso pritegnile (razumem, da za druge to ne velja zato tukaj ne posplošujem), ampak pod črto kot developer boš težko naredil dobro zgodbo in dobro igro istočasno zato ker mora biti toliko parametrov poklopljenih (vključno z zgodbo ki appeala na večjo publiko in izjemnim gameplayem) da je to za masovno publiko praktično nemogoče narediti.

Pod črto, naredit dobro zgodbo z odličnim gameplayjem za čim večji spekter ljudi ki so pripravljeni zadevo kupit, je danes (v poplavah iger), za podjetje tak rizik da se večina tega sploh ne loteva.

Na koncu pri igri vedno zmagaš z dobrim gameplayem (in mehaniko), če pa začneš dodajat še zgodbo lahko dober gameplay za določene ljudi še celo pokvariš (kot je to npr pri meni - insta turn off).

TLDR: Rizik.

Zgodovina sprememb…

Legon ::

Zmajc je izjavil:

Legon je izjavil:

Biti anti-woke je pa seveda nadvse popularen pristop glasne manjšine, ki čuti potrebo da svoje frustracije sprošča na takšen način. Velika večina se s tem ne obremenjuje, še posebej kadar so ti elementi povsem bezpredmetni za zgodbo. Ravno samooklicani kritik iz zgornjega videa je lep primer tega, ko pogledaš 2-3 njegove vide je jasno da racionalne kritike in vsebine pri njem ne boš našel.


Mogoče a nekaj je jasno. Ljudju privlačijo estetsko lepe stvari. Žal večino populcije še vedno predstavlja straight populacija, ki na zaslonih rada vidi lepe ženske in moške in radi izživljajo fantazijo in si ustvarjajo seksi avatarje in like.

Ne glede na glasnost inceli ne predstavljajo(te) velike vecine populacije.

Brezveza seksulizacija brez doprinosa k zgodbi je povsem na istem nivoju kot nevmesni woke elementi.

Jarno ::

Moderne igre so crap, ker so se marsikje osili osebki, sklicujoč se na dve vrsti avtoritet in izpodrinili/preglasili prave nerde.
In sicer:

1. Ekonomska avtoriteta. Igra je tukaj primarno, da dela profit. Kravatar entitetam, katere zanima samo denar, obljubi več denarja in potem dela štalo.
2. V studiu se zaredijo osebki, kateri pravim nerdom gredo na živce, vplivajo na kadrovanje in vsako poro vsebine. Potem je takih več na kupu in dobimo skropucala v slogu Suicide Squad: Kill The Justice League.
#65W!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jarno ()

Zmajc ::

Legon je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Legon je izjavil:

Biti anti-woke je pa seveda nadvse popularen pristop glasne manjšine, ki čuti potrebo da svoje frustracije sprošča na takšen način. Velika večina se s tem ne obremenjuje, še posebej kadar so ti elementi povsem bezpredmetni za zgodbo. Ravno samooklicani kritik iz zgornjega videa je lep primer tega, ko pogledaš 2-3 njegove vide je jasno da racionalne kritike in vsebine pri njem ne boš našel.


Mogoče a nekaj je jasno. Ljudju privlačijo estetsko lepe stvari. Žal večino populcije še vedno predstavlja straight populacija, ki na zaslonih rada vidi lepe ženske in moške in radi izživljajo fantazijo in si ustvarjajo seksi avatarje in like.

Ne glede na glasnost inceli ne predstavljajo(te) velike vecine populacije.

Brezveza seksulizacija brez doprinosa k zgodbi je povsem na istem nivoju kot nevmesni woke elementi.


Ne nevem kdo si ti, osebno sem poročen z otroci. Ne enačit normalne povprečne ljudi z "inceli". Ko gledaš prodajne številke propadlih woke projektov ugovotiš da je ravno obratno in t.i. "moderna publika" predstavlja veliko manjši procent populacije.

Ne gre se za brezvezno seksualizacijo. Gre se za to zgodbe postavljajo v neke nerealistične svetove, kjer ne obstajajo rasno - seksualni stereotipi in so vsi perfekno tolerantni do vseh. To ni obstajalo nikjer v nobeni kulturi ali zgodvinskem obdobju človeške zgodovine, niti ni v naravi ljudi. Če analiziraš najbolj "strpne" pripadnike woke gibanja so pogosto (kot ti) zelo žaljivi do drugače mislečih in s tem samo dokazujejo da niso nič boljši od druge strani.

Legon ::

In če mislite da je to "glasna manjšina" si poglejte prodajne številke novodobnih AAA woke iger. Iskto ko z filmi, ne prodaja se več, ljudem je dojadilo da jim prodigajo namesto da jim nudijo zabavo.

BG3 je ena najboljše prodajanih in uspešnih AAA iger v zadnjem času, pa vsebuje vse elemnte LGBTQ pa vse do Z. Vključno s tem da lahko nategneš medveda. Tako, da ja "glasna manjšina" je tudi v tem primeru doživljala epske izpade, pa to ni nič spremenilo prodajnih rezultatov.

Tako, da na koncu šteje kvaliteta zgodbe in gameplay, ne pa seksualizacija likov in blodnje o tem, da je woke kriv za slabe igre.

Zmajc ::

BG3 je izjema ne pravilo ravno zato ker niso odkljukavali checkboxe ampak pisali zgodbo najprej.

Legon ::

BG3 ni nikakršna izjema, BG3 je jasen primer kako se naredi dobro igro brez, da se treba zanašat na ceneno seksualizacijo likov in ki jo, kljub jokanju "glasne manjšine", woke elemeti delajo samo še boljšo. BG3 s seksualiziranimi arijci in samo misionarskim položajem bi bil bistveno slabša igra.

Point je da ne woke ne brezvezna seksualizacija arijcev ne bosta sama po sebi naredila igre dobre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Zmajc ::

BG3 ni izjema? Si ti normalen? BG3 je igra ki pride ven 1x na dekado.

Poglej si raje woke uspešnice tipa Forspoken, Saints Row ali Suicide Squad.

Prvo kar rabi igra je dober game loop, brez tega ne moreš nič, če temu dodaš estetsko likable like lahko samo profitiraš. Na silo not rinit walmart debele črne babnice z dredlocksi v slabo napisano zgodbo pač ni recept za uspeh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Legon ::

ROFL, a sploh bereš kaj ostali pišemo ali samo furaš svojo ideološko agendo?

Naštel si tri igre, ki so totalen crap. In ne glede na to koliko aricev bi natlačil noter se to ne bi spremenilo.

Zmajc ::

Ti pa ignoriraš zakaj so igre crap, ker so na prvo mesto postavili ideloško agendo, namesto da bi šli delat dobre igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Legon ::

Še enkrat: številne igre so bile crap davno pred woke agendo. In številne igre bodo tudi v prihodnje crap. Woke elemnti niso tisto kar naredi igro slabo, enako kot arici in seksualizacija vsega kar leze in gre, ne naredi igre dobre.

Zmajc ::

Itak, v tem se popolnoma strinjava. Je padan danes trend na žalost tak, da se ljudi v industriji ne zaposluje po talentu ampak po barvi kože in spolno usperjenostjo. Da zadostijo vsem reglcih EGS/DEI, ki so jih podjketja predpisala.

Potem pa se čudijo ko podpovprečen kader dela zanič igre.

Legon ::

A ko se jih je zaposlovali na podlagi tega, da so bili moški beli heteroseksualci s tendenco nadlegovanja praktikantk in tajnic, je bilo pa kaj drugače?

Zmajc ::

Zdaj ko pa črne lezbače in trans alieni delajo isto pa je drugače kaj?

Legon ::

nope, popolnoma nič in točno to je moj point. Tako danes kot v času alfa moških (ki očitno nikoli nise prešli iz te razvojne faze), smo imeli igre ki niso vredene počenega groša. In ker to proizvede tako en kot drug kader, bo treba kje drugje iskat dežurne krivce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Legon ()

Jarno ::

Tole je vredno branja in razmisleka:

https://steamcommunity.com/app/2358720/...

SweetBaby inc. je od studia, ki dela igro "Black Myth: Wukong" "zahtevalo" 7 milijonov $ za vodenje in napotke, sicer bi po njih posredno udrihali preko IGN in podružnic.
Seveda se pričakuje ženski protagonist itd.

/s
V tej igri skoraj škoda, da jim niso ugodili, huronsko smešno bi bilo voditi opičjo baburo z ogromno rdečo tazadnjo. :))
#65W!

Zmajc ::

Legon je izjavil:

nope, popolnoma nič in točno to je moj point. Tako danes kot v času alfa moških (ki očitno nikoli nise prešli iz te razvojne faze), smo imeli igre ki niso vredene počenega groša. In ker to proizvede tako en kot drug kader, bo treba kje drugje iskat dežurne krivce.


Gaming so večinoma ustvarili "belopolti geek arijci", ker druge pač to ni zanimalo. Sedaj ko je gaming postala #1 zabavna industrija so vse prevzele korporacije, ki se obračajo samo kot piha veter in ker je moderen DEI, pač to diktira kompleten razvoj. DEI v osnovi ni nič slabega, se je pa povsem izrodil in šel po sistemu komunizma, ker smo "vsi enakopravni" in noben ne sme nikakor izstopat, da slučajno ne boš užalil kako marginalno skupino.

Rezultat pa so igre ki večinoma nimajo ne dobre igralnosti, ne zgodbe. So seveda izjeme. A takih iger je vedno več.

Vse je potrebno uničiti in posodobiti za "moderno publiko".

Še dobro da imamo AA in indie igre, tam lahko najdeš ogromno zabave za dober denar.

Zmajc ::

Pa če dodamo zraven BG3. Larian je Belgijsko podjetje, ki je igro izdalo v samozaložbi pod čisto drugačno razvojno filozofijo, kot jo imajo ameriške AAA korporavicije. Ne jih metat v isti koš.

dronyx ::

Why modern games suck?

Verjetno zato ker so se tisti, ki to trdijo, vmes postarali in niso več stari 20 let. Marsikomu starejšemu sucks tudi nov avto s tremi LCD zasloni in cel kup neuporabnih reči, mladini pa verjetno to dogaja.

Legon ::

Predvsem pa se vse to nič ne pozna pri prometu, ki pridno raste. Tako, da očitno trg za izdelke je.

D3m ::

oo7 je izjavil:

CD red project je šel full DEI in ESG.


Sem bral.

Pa še vse Witcherje bodo popravili, da bo Woke prijazno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kayzon ::

D3m je izjavil:

oo7 je izjavil:

CD red project je šel full DEI in ESG.


Sem bral.

Pa še vse Witcherje bodo popravili, da bo Woke prijazno.


Dodaj temu se tole


CD Projekt's Pawel Sasko tells the inspiring tale of how an Estonian beet farmer in Australia became a senior quest designer on The Witcher 4

Machete ::

Drugače se družba in njene norme spreminjajo skozi celotno zgodovino. Če je kdo pozabil, se je včasih otroke metalo v vulkane za opice na nebu, črnce se je s ketnami vodilo preko luže, dokler niso wokerji 18. stoletja zadeve prevesili v neko pravičnejšo smer, ki nam je sedaj samoumevna ;)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Polda ::

Machete je izjavil:

Drugače se družba in njene norme spreminjajo skozi celotno zgodovino. Če je kdo pozabil, se je včasih otroke metalo v vulkane za opice na nebu, črnce se je s ketnami vodilo preko luže, dokler niso wokerji 18. stoletja zadeve prevesili v neko pravičnejšo smer, ki nam je sedaj samoumevna ;)


Ja v 21 stoletju smo ti kot težki woki bi si moral že včeraj spremeniti spol.

D3m ::

Sedaj jim pa tiče in lulike režejo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

D3m je izjavil:

Sedaj jim pa tiče in lulike režejo.


Meni ga ni še nihče, nimam te želje, ne more me nihče v to prepričat, ne paše mi, ne dogaja mi, niti nisem homoseksualno orientiran, tako da, če mi vrtijo po vaše t.i. propagando, me moški ne bo ganil, četudi mi to vrtijo 365/7/24, to nikakor ne ogroža ne moje družine ne mojih otrok, še manj moje pozicije v svetu, kaj šele osebnega počutja in dnevnega urnika.

Očitno pa vas je en kup incelov, ki si glede na karkaterje v igri odrežejo spolovilo in zapustijo svojo družino zaradi drugeg moškega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Predsednik11 ::

Machete je izjavil:

D3m je izjavil:

Sedaj jim pa tiče in lulike režejo.


Meni ga ni še nihče, nimam te želje, ne more me nihče v to prepričat, ne paše mi, ne dogaja mi, niti nisem homoseksualno orientiran, tako da, če mi vrtijo po vaše t.i. propagando, me moški ne bo ganil, četudi mi to vrtijo 365/7/24, to nikakor ne ogroža ne moje družine ne mojih otrok, še manj moje pozicije v svetu, kaj šele osebnega počutja in dnevnega urnika.

Očitno pa vas je en kup incelov, ki si glede na karkaterje v igri odrežejo spolovilo in zapustijo svojo družino zaradi drugeg moškega.



Pejt k dohtarju lgbt incel.

c3p0 ::

Zmajc je izjavil:


Ne gre se za brezvezno seksualizacijo. Gre se za to zgodbe postavljajo v neke nerealistične svetove, kjer ne obstajajo rasno - seksualni stereotipi in so vsi perfekno tolerantni do vseh. To ni obstajalo nikjer v nobeni kulturi ali zgodvinskem obdobju človeške zgodovine, niti ni v naravi ljudi. Če analiziraš najbolj "strpne" pripadnike woke gibanja so pogosto (kot ti) zelo žaljivi do drugače mislečih in s tem samo dokazujejo da niso nič boljši od druge strani.


Če se ne strinjaš z njimi, si incel, ki v kleti staršev z redko, zanemarjeno brado in vampom igra igrice na starem smrdljivem kavču in se utaplja v lastnem smradu. Pa skrajni desničar si. Zato pa izgubljajo, ker so vse normalne, ki niso želeli biti del tega cirkusa, praktično prisilili, da se postavijo zase.

D3m ::

Meni ga ni še nihče


Imaš srečo.

V tujini ti otroka odvzamejo in spremenijo spol.

Drugače ti privoščim tebi in tvojim ta krasni novi svet. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

gozdar1 ::

Open world = nepotreben griding.

meho7 ::





Mas tle par dobrih argumentov in se skoraj z vsemi strinjam.

Grimnir2 ::

Mali mehki je ravnokar odpustil cel DEI oddelek.

Bravo njim.

D3m je izjavil:

Meni ga ni še nihče


Imaš srečo.

V tujini ti otroka odvzamejo in spremenijo spol.

Drugače ti privoščim tebi in tvojim ta krasni novi svet. :)


To je bavbav za zadrte kmetavzarje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grimnir2 ()

m0LN4r ::

Problem novih iger:

Vedno bolj so narejene za mularijo, po tekocem traku, ki vidi samo bling bling.

Ne tako dolgo nazaj smo se v eni drugi temi pogovarjali, kje so ostale igre, ki so bile narejene z kanckom umetniske zilice, ne pa samo klamfanje skup na hitro, kot legokocke ala recimo FEAR 3, BioShock, Half Life 2, ponezeje se Witcher 3, RDR2 itn. kjer se vidi, da je bilo vlozenega ogromno dela v atmosfero, glasbo, feeling, detajle (pa ne mislim tu izgled grafike).
Potem pa je tu se fun factor, kjer clovek hoce igro enostavno zalaufat in igrat, ne pa studirati v tri krasne katere tipke in kombinacije je treba pritiskati pa neke neverending tutoriale in storaste introte gledati, preden sploh gres not.
Kam se je zgubila "one button to push" miselnost, v novejsih igrah je cel seznam keyov za vsak drek druga tipka, v starejsem spilu je blo pol manj tipk dovolj pa si lahko naredil in premaknil trikrat vec stvar - tebe gledam skyrim ;)

Potem pa streljacine pa so itak obup, od dobrih starih casov Battlefielda, COD2 pogojno 4, UT2k3 2k4, Q3A, CS:S je dodanega vedno vec Bullshita, kupovanje tega in onega, prodajanje, namesto da enostavno kupis igro, instaliras in streljaj.

Seveda novejse generacije so itak ze zmanipulirane in sprejemajo to kot, ja pa vedno vec "featurjev" pa da so stari spili bili boring, ampak tam se je zares igralo, ne pa zdiralo in drkalo katero barvo kapice bom kupil z mamino viso, pa srcki letijo naokoli, pa kupi to, kupi ono. Jesus.

Itak, da se tega ni konec, se malo pa igre niti kupil vec ne bos, ampak bos aboniral playtime, kot kak netflix in odklepal cisto vsako malenkost.
Pa se reklame v igrah in placevanje, da jih ni. Tu je se veliko potenciala.

Ali so igre Woke ali ne, to me se niti ne moti tako, kot dejstvo, da malo pretiravam, kupis igro za XX€ Basic, potem cakas, da z izdelek katerega si mastno placal popravijo, ker nam prodajajo BETA izdelke, potem pa ko popravijo, ti prodajajo dodatke, ker je basic igra zanalasc cisti crap, ce ne kupis DLCjev, Skinov, pa saj veste kaj vse.

gl:hf

D3m je izjavil:

Sedaj jim pa tiče in lulike režejo.

Ja glej, otroci z 16 leti vozijo ekstremno desno, ampak istocasno vejo pri 12 letih, da bi namesto jajc imeli vagino, ker drugace ne dobijo dovolj pozornosti na OF.
Sej gremo na boljse d3m :'( vidis da starsi rajsi otrokom davajo hormonske tablete, kot pa pravo vzgojo.
There is a Pill for everything society.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Meiniken2 ::

Glasujte z denarnico. Če vem moderne igre niso všeč jih pač ne kupite.

Če vsako leto izide nov call of duty z minimalnimi spremembami je to očitno kar ljudje hočejo (ali pa celo kupijo iz navade). Večina ne razmišlja kaj preveč ampak samo kupijo.

Tudi meni osebno so moderne igre dosti mimo, pa niti ne zaradi tega kakšnega spola so liki v igri ali pa kakšne barve je njihova koža. Sam gameplay mi ni všeč. Za grafiko me pa boli kita. Nazadnje sem igral Warhammer 40k Boltgun in Amid Evil. To dovolj pove o mojih grafičnih standardih :))

Danes je treba malce pogledat za kakšnimi indie developerji. Marsikaj dobrega se najde.

Machete ::

D3m je izjavil:

Meni ga ni še nihče


Imaš srečo.
V tujini ti otroka odvzamejo in spremenijo spol.
Drugače ti privoščim tebi in tvojim ta krasni novi svet. :)


Nehaj se sončit in pojdi pravljice raje pisat v senco.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

Legon ::

Machete je izjavil:

D3m je izjavil:

Meni ga ni še nihče


Imaš srečo.
V tujini ti otroka odvzamejo in spremenijo spol.
Drugače ti privoščim tebi in tvojim ta krasni novi svet. :)


Nehaj se sončit in pojdi pravljice raje pisat v senco.


To piše očitno iz lastnih izkušenj, ko so mu pred leti nekaj odrezali.

Kayzon ::

Meiniken2 je izjavil:

Glasujte z denarnico. Če vem moderne igre niso všeč jih pač ne kupite.

Če vsako leto izide nov call of duty z minimalnimi spremembami je to očitno kar ljudje hočejo (ali pa celo kupijo iz navade). Večina ne razmišlja kaj preveč ampak samo kupijo.

Tudi meni osebno so moderne igre dosti mimo, pa niti ne zaradi tega kakšnega spola so liki v igri ali pa kakšne barve je njihova koža. Sam gameplay mi ni všeč. Za grafiko me pa boli kita. Nazadnje sem igral Warhammer 40k Boltgun in Amid Evil. To dovolj pove o mojih grafičnih standardih :))

Danes je treba malce pogledat za kakšnimi indie developerji. Marsikaj dobrega se najde.


Brez skrbi, vecino reci spiratiziram k enostavno ni vredno ni pet evrov in zadnje igra ki sem jo kupil je Sekiro pa se ta je prela ven 2019.

D3m ::

Mhhhmmmmmmmmm.

Drugale imaš tudi gogunlocked.com

Dobiš igre DRM free.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jarno ::

Vse je bilo v najlepšem redu, tudi z diversity, vsi zadovoljni.
Z zastrupljanjem na raznih omrežjih in spletnih straneh pa so prej kot ne začeli neki aktivisti in posamezniki, ki jim v bistvu ni kaj dosti mar do iger.

 Kva bi še radi? :)

Kva bi še radi? :)

#65W!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13323739 (792) oo7
»

Baldur's Gate 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26735468 (5895) oo7

Incelizem v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35654147 (40821) BigWhale

Več podobnih tem