» »

Ima na forumu se kdo hladilnik Igloo 2410 PRO?

Ima na forumu se kdo hladilnik Igloo 2410 PRO?

Caligula ::

Ma se kdo tak hladilnik?
Da bi malo navedel temperature, ker je ta cooler za manj kot 2 jurja enakovreden ali boljsi kot tisti za veliko vec denarja.
Verjetno bi marsikomu pomagalo, ce bi imelli moznost spoznat razlicne temperature na razlicnih compih.

Meni v kisti z enim izho9dnim ventom poleg istega v napajalcu pri Full loadu Athlona 2400+ navitega na 2310 Mhz ne spusti preko 55C
210*11 pri 1.85 volta.

Skratka ce ma se kdo to zadevo, naj se razpise.

Stane pa pri JAE dobrih 1800 SIT in v Bofu slaba 2 jurja.
Skratka za moje pojme bestbuy.

|KoRn| ::

No ne vem... meni ARCTIC COOLING COPPER SILENT 2, zelo dobro hladi in je ekstremno tih (zdaj me moti glasnost diska, ko ne šrota po njem...). Kak je pa s tem hladilnikom je tih?

Macro ::

V novicah je biu en link...mensezdi da na X-bit labs...kjer je ta hladilnik full hude ocene dobu...da je full tih pa da full hladi! Tak da more bit res dobr!

Caligula ::

Jp, zlo tih, se bol se pa kar se tisine tice obnese Silent breeze 462 II k stane pr jae 3600 SIT pa je zmagu dostkrat v PC WORLD pa takih testih-pejt na zgornji link pa na oistale linke.

steiner ::

Sem imel doma približno 3 ure Glacialtech Diamond 2000, kao zlata varianta. Stična ploskev je bila hrapava za zjokat. Temperatura se je z cca. 52 st. pri foldanju (Titan v podpisu - aluminij) dvignila na cca. 62 z Diamondom 2k. Edina prednost tega coolerja je bila malenkost manjša hrupnost pri min. obratih, pri max pa je bilo isto.
AXP @ 2186 , AXP @ 1608 Mhz folding for Team 10824

dexter_II ::

jest mam 2500-tko (na x-labs je dobil takrat zlo dobre ocene)

kaj pa vem? res je tih, pa rabi pretok zraka ce ne ni nic od njega

zdej dela: duron 700 na 1.5v, cpu vent na 7v in ostalo nic razen napajalnika
temp proc. je 44`c

ni za primerjat sam za slo-tech cist dost hitro:D

OZZY ::

ma ti hladijo kokr tok le pri nenavitih procih. Tisti test je bil pa opravljen na xp 1800 tbb. Tega vsak ohladi. Bolj je pomembno kakopotem hladi, ko se navija. tukaj pa ne more sledit današnjim procesorjem. So dobri za kake domače računalnike ki laufajo 24/7 in so nenaviti. Za karkoli resnega so pa drugi hladilniki.
Go with the flow.

Caligula ::

Ozzy ti si pa tuki kr neki pihnu. Ce nek cooler nek procesor hladi na 60C in nek drug cooler isti procesor hladi na 45C tuki nimas kej bluzit, da to je pri navitih,..nenavitih drugac,..

Pa tega 1.8 ne more vsak hladit, ker je primitivna tehnologija, ki se greje in ga lahk dobro hladi le dober cooler.
Skratka mal cudn tale tvoj post-ne da bi hotu polkemizirat, sam .. ?!?

Sicer ti pa ze thermal resistance pove kaj lahko od kakega coolerja pricakujes.


Dexter, kje si dubu 2500?
Jaz sem ga probal dopbit pa ga nimajo.Kolk ai pa placal?

Aja-diamond 2000 pa itak zaudarja ze v tem istem testu TUKAJ

Caligula ::

Dexter kje si dobil 2500?

a koliko, kdaj?
Imajo se?

LP

Cosmo ::

Ima OZZY kar prav. Tega Tbreda 1800 vsak cooler ohladi, kakega Bartona pri 1.8v in 2300 mhz pa zelo redki.
Treba bi bilo videt kako primerjavo med tem Glacialtechom in SK7,ALX800,SLK900 z enakim ventilatorjem in pri enakih obratih. Prepričan sem da bi bilo več kot 15°C razlike, če ne več.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

dexter_II ::

sori nisem spremljal

ma enkrat sem v Jae moril za 2500-tko pa je tip zmeri govoril da jih ni (zaloga na rac)
enkrat me je pa ena teta prevzela in hudica njej je pa kazal da so...in res jih je najdel v skladiscu
tko informatiki niso lih neki koristni uporabniki rac. teh:D

sem pa vzel 2
enga mam se original zapakir. za naslednjo kisto

ce bi ga pa zelel imet, se tudi lahko zmeniva:|

aja cena je bla 3120.00sit

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Za vse posle imamo na forumu izjemno fukncijo, ki se ji reče zasebna sporočila.
Your focus determines your reallity

Caligula ::

Dexter, zaradi prohibicije mi glede hladilnika mailaj na enduron@email.si ali pa pod zasebno.

Mene bi verjetno zanimalo, ceprav je res nekaj zanimivih novih coolerjev baje na poti tudi v JAE v Decembru-govorim o Igloojih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417886 (15009) Wofk
»

Katero plato-NUJNO

Oddelek: Kaj kupiti
231306 (973) boštjan
»

Hladilnik za XP2400+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
514216 (3293) T0RN4D0
»

Dober, tih in pocen hladilnik za Athlona?

Oddelek: Kaj kupiti
291744 (1279) Fury
»

CPU hladilnik Igloo Silent Breeze 462 (19dBA) - ima kdo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121239 (1025) hokuto

Več podobnih tem