» »

Kaksen pomen ima to za slovence?

Kaksen pomen ima to za slovence?

Kayzon ::

Torej podpisana je bila financna podpora vseh 27 clanic EU glede nadaljnega financiranja ukrajine.

Zanima me kaksne posledica zna to imeti za nas slovence?
  • zaklenil: bluefish ()

Meizu ::

Posledica je, da smo podpisali sporazum nadaljnjega financiranja ukrajine. Torej bomo podpirali financiranje ukrajine.

Kako? Kajsvem, vprašej goloba.

mailer ::

Vsaj 50 miljonov € bomo zmetali za prazen nič in na cedilu pustili ali osiromašili še nekaj tisoč davkoplačevalcev letno. Mogoče bo zbiranje podpisov za referendum proti tej norosti pomagalo.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

˙janezvalva ::

več lepih ukrajink?

DSmidgy ::

Ne bo šlo v prazen nič. Pomagali bomo nič krivemu narodu, da se ubrani pred agresorjem. Tako kot so pomagali Hrvaški, ... in bi verjetno tudi nam.
Zadnji čas, da Slovenija nameni 2% BDP-ja za obrambo in potem vsaj 50 MEUR ali pa bolje 200 MEUR (0,5% BDP-ja) letno daruje Ukrajini. Bi bil čas, da se zažene kakšno fabriko za proizvodnjo municije.
Vsi/večina na oblasti to podpirajo (predsednica, PM, zunanja min.), tako da se ni potrebno bati, da pomoč ne bi šla skozi. Tudi 77% državljanov nas podpira Ukrajino (oz. nas je, ker ne najdem novejšega podatka).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DSmidgy ()

mailer ::

Potem se javite teh 77% in darujte s svojim denarjem. Bomo videli koliko boste zbrali. Jaz prostovoljno ne dam niti centa.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

starfotr ::

Posledice so, da bodo/so vzeli denar pri univerzah/fakultetah, ker ne bo denarja za nakupe opreme itd.

Malha je velika kolikor je. Če ima kar naenkrat drugo prednost - financiranje Ukrajine, je treba nekje vzeti. Če ni kredit, je pa treba zategnit tam kjer je.

gozdar1 ::

Čakamo na vse ruske študenta, da nam pojasnijo, kako bodo zaradi tega otroci lačni, upokojenci brez penzij,...

borut_p ::

Ukrainci umirajo namesto nas ... ta pa je huda ... zraste lahko samo v glavi bota al pa hudo mentalno zaostalem cloveku.

WizzardOfOZ ::

Vsak naj prvo pred svojim pragom pomete.

Jaz vem, da če hočeš ogenj pogasiti, nanj ne nalagaš novih drv. Torej cel svet bi moral putina in zelenskega prisilit, da se usedeta za skupno mizo in ne gresta stran, dokler se ne dogovori premirje. Namesto tega pa dajemo orožje in denar v luknjo brez dna, ljudje umirajo na bojiščih, izdelovalci orožja pa ploskajo in si manejo roke.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

kow ::

Kayzon je izjavil:

Torej podpisana je bila financna podpora vseh 27 clanic EU glede nadaljnega financiranja ukrajine.

Zanima me kaksne posledica zna to imeti za nas slovence?


Nobenih resnih. Manjsi davek. Veliko vec te stane vec 10k prevec zaposlenih v javni upravi. To je tvoja bitka - ce te res skrbi za denarnico. Kar sicer dvomim.

TESKAn ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Vsak naj prvo pred svojim pragom pomete.

Jaz vem, da če hočeš ogenj pogasiti, nanj ne nalagaš novih drv. Torej cel svet bi moral putina in zelenskega prisilit, da se usedeta za skupno mizo in ne gresta stran, dokler se ne dogovori premirje. Namesto tega pa dajemo orožje in denar v luknjo brez dna, ljudje umirajo na bojiščih, izdelovalci orožja pa ploskajo in si manejo roke.

Sej to delamo, podpiramo ukrajino, da putinu polomi zobe in bo dal mir. Kolk brezveznih zagotovil rusije, da zdej pa res ne bodo več delal štale, bi pa še hotel? Sam še to dolino, sam še ta grič, pol bo pa res nehal?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Vsak naj prvo pred svojim pragom pomete.

Jaz vem, da če hočeš ogenj pogasiti, nanj ne nalagaš novih drv. Torej cel svet bi moral putina in zelenskega prisilit, da se usedeta za skupno mizo in ne gresta stran, dokler se ne dogovori premirje. Namesto tega pa dajemo orožje in denar v luknjo brez dna, ljudje umirajo na bojiščih, izdelovalci orožja pa ploskajo in si manejo roke.

In če Putin ne popusti dokler se Ukrajina ne razkosa? A cigana in tistega, ki ga cigan ropa, tudi moramo posest za mizo in se morata dogovorit kolk mu cigan sme ukrast? Da mi je imet en dan tako prazno pamet, ti mater se bi spočil...

DSmidgy ::

Naša vlada ne nameni dovolj pomoči za Ukrajino samo zato, ker ima volilno bazo delno levoradikalno in se boji reakcije. Normalna levica pomoč podpira, zato jo tudi (skoraj) vsi politi zagovarjajo - razen (levih in desnih) ekstremistov. Ampak na desni ni nasprotovanja, ker SNS-a ni v parlamentu.
Slovenka oblast (na nekem ministrstvu komplicirajo) se bo na koncu vdala in predsednica bo šla v Kijev podpisati zavezo za pomoč s konkretnimi številkami - ne glede na to, kako se bodo v LJ drli in mahali z jugoslovanskimi zastavami.

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Vsak naj prvo pred svojim pragom pomete.

Jaz vem, da če hočeš ogenj pogasiti, nanj ne nalagaš novih drv. Torej cel svet bi moral putina in zelenskega prisilit, da se usedeta za skupno mizo in ne gresta stran, dokler se ne dogovori premirje. Namesto tega pa dajemo orožje in denar v luknjo brez dna, ljudje umirajo na bojiščih, izdelovalci orožja pa ploskajo in si manejo roke.

In če Putin ne popusti dokler se Ukrajina ne razkosa? A cigana in tistega, ki ga cigan ropa, tudi moramo posest za mizo in se morata dogovorit kolk mu cigan sme ukrast? Da mi je imet en dan tako prazno pamet, ti mater se bi spočil...

Nedolžni tam so samo civilisti, ki nastradajo,politiki tako v moskvi, kot v kijevu so pa za pobit. Sami so to zakuhal, eni in drugi.

Verjameš, da če bi se moral politiki steeljat v prvi liniji fronte, da bi bilo veliko manj vojn.

Utk je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Vsak naj prvo pred svojim pragom pomete.

Jaz vem, da če hočeš ogenj pogasiti, nanj ne nalagaš novih drv. Torej cel svet bi moral putina in zelenskega prisilit, da se usedeta za skupno mizo in ne gresta stran, dokler se ne dogovori premirje. Namesto tega pa dajemo orožje in denar v luknjo brez dna, ljudje umirajo na bojiščih, izdelovalci orožja pa ploskajo in si manejo roke.

In če Putin ne popusti dokler se Ukrajina ne razkosa? A cigana in tistega, ki ga cigan ropa, tudi moramo posest za mizo in se morata dogovorit kolk mu cigan sme ukrast? Da mi je imet en dan tako prazno pamet, ti mater se bi spočil...

Se jo bo pač razkosalo. Kot se je Jugoslavijo, da smo mi dobili svojo državo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Utk ::

No in po kateri logiki se bi potem onadva kaj dogovorila? Je Putinu kak problem pošiljat aziat v mesnico? Kaj Zelenskemu preostane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

WizzardOfOZ ::

Ce bi bil v interesu sveta konec vojne,bi jo že bilo konec.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

bluefish ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Od kdaj Slovenija zastopa ruske interese? (pristranskost RTV / MMC) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21910749 (6649) tomlin

Državljanska vojna v Rusiji - ponovitev leta 1917? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25116904 (9653) Malidelničar
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27144519 (12277) Mr.B

Ognjemet na Krimu (strani: 1 2 3 446 47 48 49 )

Oddelek: Loža
2447198975 (163053) mackilla

Več podobnih tem