» »

Od kdaj Slovenija zastopa ruske interese? (pristranskost RTV / MMC)

Od kdaj Slovenija zastopa ruske interese? (pristranskost RTV / MMC)

1
2
3 4 5

gozdar1 ::

Med tem ukrajinski biloab ptiči potapljajo ruske ladje, nato generali pa so se odločili za počitnikovanje v ukrajini.

Bučke o ameriški orožarski industriji širi predvsem ruska propaganda. Evropa ima dovolj svoje in razen nekaterih sistemov evropske vojske v veliki meri uporabljajo domače sisteme.
Dejstvo je, rusija državam nima česa ponudit zato se obračajo na zahod, rusija pa se s tem ne more sprijazniti, ker se še vedno ima za imperij, ki ima pravico vladati v. evrope.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

Poldi112 ::

V ameriki so politiki pač lutke, medtem ko ima njihova oligarhija prav tako palače. Da so politiki v USA revni pa tudi ne drži ravno - precej jih je miljonarjev. Pelosijeva je celo legalizirala insider trading zase in za svoje kolege, medtem ko je njihovo ustavno sodišče legaliziralo kupovanje politikov.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Sparkxl ::

Miki N je izjavil:

To s čipi sem najprej mislil, da je hec... nakar so začeli mislim da predvsem evrokrati to čisto neironično ponavljati.


Aja če začnejo ti pajaci to ponavljati, potem že mora biti res, ali kako? To je približno toliko res, kot zgodbe da bo rusija se jutri sesula, da je putin na smrt bolan, naslednje orožje bo res rešilo vojno, samo še par miljard in je krim čisto res naš,... pa to vsi isto lapajo kot papagaji od zgoraj navzdol. Torej od izvora, preko medijskih podaljškov do bolnikov, katerih tukaj ne manjka.

Na YT je Johny Harris nedolgo nazaj naredil dober video, kako čipi po svetu potujejo do rusije. Z lahkoto dobijo najnoveši USA stuff preko x posrednikov. Kažejo posnetke, ko razstavljajo ostanke ruskih raket. Top end USA roba je not, ne pa 80nm procesorji iz pralnih strojev.
Zato je zgodba o pralnih strojih samo futer, na katerem se gozdar, paco in podobni bolniki hranijo.

Kar se objektivnosti tiče...te ni. Že dolgo ne. Če bereš "naše", je vse C/P. Veliko krat kliknem na nemški bild in spiegel. Identične stvari, istočasno.

Potem pa imaš drugo stran...skrajno desna, teorije zarote,... Ti tudi trobijo eno in isto. Ampak tu je razlika, da vsak za sebe operirajo, niso centralno vodeni. Ampak pihajo pa v isti rog.

Resnico potem najdeš nekje vmes.

gruntfürmich ::

Poldi112 je izjavil:

Da so politiki v USA revni pa tudi ne drži ravno - precej jih je miljonarjev.

tam nimajo navade iti v politiko zato da bi iz reveža postali premožni, kot je na balkanu navada. takšne propalice tam nobeden ne bi volil. tam gredo v politiko bogati ker so že nekaj naredili, in da lahko postanejo še bolj bogati.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Relevanca?

Že Bush starejši je svaril pred Ukrajinskim nacionalizmom. Obama je opozarjal, da ni zdravo pošiljati orožja, da Ukrajina ne pride na idejo, da lahko premaga ruse.

In ko nam MSM slepo bleja za US politiki, da so rusi izgubili ter da nimajo absolutno nobenega razloga za posredovanje je kristalno jasno, da ne gre za novinarje, ampak propagandiste.

Isto Russiagate - v tem primeru so levi MSM leta ponavljali fabricirane laži Demokratov, sedaj pa so tiho kot miške in raje razlagajo, kako je Trump diktator, sodišča ki ga skušajo bankrotirati, ker ga na volitvah ne morejo premagati, pa neodvisna.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Sparkxl ::

RTV ne berem ne člankov ne komentarjev, ampak če je res tako kot pravite...hvala bogu. Drugo resnico mi servirajo čisto vsi ostali mediji, tako da je to osvežujoče.
Berem pa tudi RT. Tam takoj vidiš kaj je propaganda in kaj ni, ker rusi niso tako sofisticirani v propagandi kot naši.

Poldi112 ::

RTV sem pogledal, ko sem iskal alternativo ST, kjer sem skoraj iz vseh tem, ki me zanimajo cenzuriran. In sem redno videl prispevke gozdar1 in Pac-man, kjer tulita, kar reče Blinken na CNN. Tako da ne vem, koliko jih res brišejo, je pa res, da neke debate tam gor ni, plus da se komentarji po par dneh zaklenejo, kar jih dela neuporabne za forum.

Potrebovali bi nek svoboden slovenski forum, kjer bi vsak lahko moderiral svojo temo, brez shadow banov klasičnih socialnih omrežij. Zanimivo, da je to tako velik izziv.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Sparkxl ::

Ja tega ni. Še najmanj tu. Probaj v ukrajinsko temo napisat da ukrajina mogoče ne bo dobila krima nazaj in da se rusija mogoče ne bo jutri sesedla. Instantno brišejo in ban

RedDrake ::

Absolutno so miljonarji.
Ampak eno je biti miljonar, drugo je pa imeti jahte v vrednosti 100 in več miljonov. In vile v taki vrednosti.
To imajo na zahodu bolj kot ne samo lastniki top podjetij in "old money" (razni bankirji, lastniki skladov, oil money, ipd ...). Vsekakor ne neki CIA polkovniki.

Kar se foruma tiče. Uporabljaj 4chan. Saj verjetno ga. Sploh ne dvomim da si chug regular. Samo ne vem, a si že na hormonih, al' še boš?

Sparkxl je izjavil:

Ja tega ni. Še najmanj tu. Probaj v ukrajinsko temo napisat da ukrajina mogoče ne bo dobila krima nazaj in da se rusija mogoče ne bo jutri sesedla. Instantno brišejo in ban

Bullshit.
Točno to (o krimu in o rusiji) jaz pišem že od jeseni '22. Pa nisem bil še nikoli brisan ali banan.
Če pa sanjaš o zgodovinskih pravicah okupatorja te pa hitro brišejo ja. Nekako tako kot so partizani brisali kolaborante tam '41-'45.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

FrRoSt ::

OutOfTheBox je izjavil:

Odpiram novo temo, ker se ne direktno nanaša na UA - RU vojno, ampak je tema o slovenskih nacionalnih interesih v tej vojni. Kot disclaimer: Ne berem RTV, zato bi rad razumel malo več na to tematiko, ker sem po branju teme iz UA-RU vojne na tej strani opazil da se je veliko ljudi pritožilo da jim pod novice o vojni brišejo komentarje, ki so ukrajini v prid (tudi če so argumentirani), medtem ko popolnoma pustijo pro-ruske čeprav so lahko tudi nepreverjeni oz. netočni. Dodatno "ukrajinskim" komentatorjem tudi blokirajo račune.


:)):)):)):)):)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

AgJ1 ::

Poldi112 je izjavil:

V ameriki so politiki pač lutke, medtem ko ima njihova oligarhija prav tako palače. Da so politiki v USA revni pa tudi ne drži ravno - precej jih je miljonarjev. Pelosijeva je celo legalizirala insider trading zase in za svoje kolege, medtem ko je njihovo ustavno sodišče legaliziralo kupovanje politikov.

Poldi112, kateri si ti, tisti v Rusiji ali tisti v Severni Koreji?

FrRoSt ::

OutOfTheBox je izjavil:


Mene na tej točki zanima a ni RTV uraden kanal, ki ga država uporablja kot informiranje naroda? Torej če so popolnoma pristranski v komentarjih in novicah, pomeni da Slovenija v tem kontekstu zastopa ruske interese? Kako je mogoče da prihaja do neskladij medtem kar reče vlada in med tem kar se dela na RTV-ju?


:)):)):)):)):))

Še vcetaj je uradni dopisniški novinar Igor Jurič ob 14:30 na prvem programu radija razlagal, kako se je Putko uštel, ker je mislil, da bo vojno dobil v treh dneh in da je Putin novi Hitler! :)):)):)):)):))
No, pač, če ne razumeš politike in zgodovine, potem greš lahko za dopisnika nacionalne informacijske greznice v Bruselj in do tam "korektno" poročaš po navodilih v skladu z EU politiki! :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

RedDrake ::

Ne ne. Putko se sploh ni uštel.
On je računal na to da bo vojna trajala 2 leti in da bo izgubil polovico ruske oklepne moči in tretjino črnomorske flote. 5D šah pa te fore. #miljon smajlijev, da se nadoknadi manjko na IQ področju.

FrRoSt ::

OutOfTheBox je izjavil:


Razumel bi če bi privat forum kot je npr. slo-tech dovolil ene ali druge vrste komentarjev, seveda skladno z lastnikovimi interesi, mogoče bi tudi razumel če bi to delal pop tv, ampak RTV, ki se financira iz državnega proračuna? Dodatno, se kot plačnik mesečne RTV naročnine, čutim ogoljufanega, glede na to da niso sposobni držati profesionalnega odnosa (in ciljati vsaj center med eno in drugo stranjo).

Verjetno mi manjka kakšna pomembna informacija tukaj. Lahko kdo malo več o tem?


:)):)):))

Verjetno ti manjka več pomembnih uvidov. Ni pa nacionalna RTV greznica nič neodvisna, ampak še mično politično pristranska! Se pa ne spušča pod določeni nivo, kot se tukaj nekateri uporabniki, ki so čisto bolano prizadeti, kot npr. Machete in še kdo bi se našel. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

fur80 ::

Poglejmo tale članek: Putin naj bi! Putin NAJ BI tudi rekel, da Ukrajine ne bo napadel!

ZDA zavrnile Putinov predlog za premirje v Ukrajini, pravijo ruski viri
Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah
ZDA so po stikih med posredniki zavrnile predlog ruskega predsednika Vladimirja Putina za premirje v Ukrajini, da bi zamrznili vojno, so za Reuters dejali trije ruski viri, seznanjeni s pogovori.
Ruski viri so dejali, da je Putin leta 2023 javno in zasebno prek posrednikov, tudi prek bližnjevzhodnih arabskih partneric Rusije in drugih, pošiljal signale Washingtonu, da je pripravljen na razmislek o premirju v Ukrajini.

Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah in naj ne bi bil pripravljen odstopiti katerega koli dela ukrajinskega ozemlja pod nadzorom Rusije, a predlog naj bi bil, kot so to videli nekateri v Kremlju, najboljša pot do nekakšnega miru.


Toliko NAJ BI še jaz ne napišem pa nisem nek vir, ruski viri in naj bi in to na RTV!!!

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FrRoSt ::

RedDrake je izjavil:

Ne ne. Putko se sploh ni uštel.
On je računal na to da bo vojna trajala 2 leti in da bo izgubil polovico ruske oklepne moči in tretjino črnomorske flote. 5D šah pa te fore. #miljon smajlijev, da se nadoknadi manjko na IQ področju.


:)):)):))

Sem se že malo naveličal razlagati, kaj so smajliji in kaj emotikoni!;( Vsaj prvovrstnim kekcem. ;)

Samo da se ti nisi uštel, pa bo vse v redu! :P

fur80 je izjavil:

Poglejmo tale članek: Putin naj bi! Putin NAJ BI tudi rekel, da Ukrajine ne bo napadel!

ZDA zavrnile Putinov predlog za premirje v Ukrajini, pravijo ruski viri
Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah
ZDA so po stikih med posredniki zavrnile predlog ruskega predsednika Vladimirja Putina za premirje v Ukrajini, da bi zamrznili vojno, so za Reuters dejali trije ruski viri, seznanjeni s pogovori.
Ruski viri so dejali, da je Putin leta 2023 javno in zasebno prek posrednikov, tudi prek bližnjevzhodnih arabskih partneric Rusije in drugih, pošiljal signale Washingtonu, da je pripravljen na razmislek o premirju v Ukrajini.

Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah in naj ne bi bil pripravljen odstopiti katerega koli dela ukrajinskega ozemlja pod nadzorom Rusije, a predlog naj bi bil, kot so to videli nekateri v Kremlju, najboljša pot do nekakšnega miru.


Toliko NAJ BI še jaz ne napišem pa nisem nek vir, ruski viri in naj bi in to na RTV!!!

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...


Tudi v Delu je bil članek na to temo. Skratka, zahod in Ulrajina so zavrnili premirje!
Menda spet mislijo, da to premirje Rusi ponujajo zato, ker so šibki!?? :))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

fur80 ::

FrRoSt je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ne ne. Putko se sploh ni uštel.
On je računal na to da bo vojna trajala 2 leti in da bo izgubil polovico ruske oklepne moči in tretjino črnomorske flote. 5D šah pa te fore. #miljon smajlijev, da se nadoknadi manjko na IQ področju.


:)):)):))

Sem se že malo naveličal razlagati, kaj so smajliji in kaj emotikoni!;( Vsaj prvovrstnim kekcem. ;)

Samo da se ti nisi uštel, pa bo vse v redu! :P

fur80 je izjavil:

Poglejmo tale članek: Putin naj bi! Putin NAJ BI tudi rekel, da Ukrajine ne bo napadel!

ZDA zavrnile Putinov predlog za premirje v Ukrajini, pravijo ruski viri
Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah
ZDA so po stikih med posredniki zavrnile predlog ruskega predsednika Vladimirja Putina za premirje v Ukrajini, da bi zamrznili vojno, so za Reuters dejali trije ruski viri, seznanjeni s pogovori.
Ruski viri so dejali, da je Putin leta 2023 javno in zasebno prek posrednikov, tudi prek bližnjevzhodnih arabskih partneric Rusije in drugih, pošiljal signale Washingtonu, da je pripravljen na razmislek o premirju v Ukrajini.

Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah in naj ne bi bil pripravljen odstopiti katerega koli dela ukrajinskega ozemlja pod nadzorom Rusije, a predlog naj bi bil, kot so to videli nekateri v Kremlju, najboljša pot do nekakšnega miru.


Toliko NAJ BI še jaz ne napišem pa nisem nek vir, ruski viri in naj bi in to na RTV!!!

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...


Tudi v Delu je bil članek na to temo. Skratka, zahod in Ulrajina so zavrnili premirje!
Menda spet mislijo, da to premirje Rusi ponujajo zato, ker so šibki!?? :))


Raje napiši, da naj bi spet mislili, da so šibki. Putin naj bi rekel, da bo jutri sneg do nižin. Ruski viri, kdo so ruski viri in kje so ruski viri?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

FrRoSt ::

AgJ1 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

V ameriki so politiki pač lutke, medtem ko ima njihova oligarhija prav tako palače. Da so politiki v USA revni pa tudi ne drži ravno - precej jih je miljonarjev. Pelosijeva je celo legalizirala insider trading zase in za svoje kolege, medtem ko je njihovo ustavno sodišče legaliziralo kupovanje politikov.

Poldi112, kateri si ti, tisti v Rusiji ali tisti ...


Poldi je kot Biden!! Prešvohoten, da mu sodili, a dovolj močen, da vlada USA! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

gozdar1 ::

Ruski plan je že 10 let isti. torej podreditev ukrajine?
Smo že na tem in bi jim premerje to prineslo?j e

Torej ukrjina bi po putinu imela podoben status, kot belorusija ali pa vsaj finska pred l.91.
Država, kjer rusi vodijo zunanjo in obrambno politiko. Ozemlja (razen morda krima, ki ga je že imel) je več ali manj irelavantno v tej enačbi.

Scaramouche3 ::

Mislim da veliko ljudi vidi kritiko Amerike, ki je to vojno sprovocirala, Rusija pa začela, kot pro ruski interes!

Sparkxl ::

fur80 je izjavil:

Poglejmo tale članek: Putin naj bi! Putin NAJ BI tudi rekel, da Ukrajine ne bo napadel!

ZDA zavrnile Putinov predlog za premirje v Ukrajini, pravijo ruski viri
Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah
ZDA so po stikih med posredniki zavrnile predlog ruskega predsednika Vladimirja Putina za premirje v Ukrajini, da bi zamrznili vojno, so za Reuters dejali trije ruski viri, seznanjeni s pogovori.
Ruski viri so dejali, da je Putin leta 2023 javno in zasebno prek posrednikov, tudi prek bližnjevzhodnih arabskih partneric Rusije in drugih, pošiljal signale Washingtonu, da je pripravljen na razmislek o premirju v Ukrajini.

Putin naj bi predlagal zamrznitev konflikta na obstoječih linijah in naj ne bi bil pripravljen odstopiti katerega koli dela ukrajinskega ozemlja pod nadzorom Rusije, a predlog naj bi bil, kot so to videli nekateri v Kremlju, najboljša pot do nekakšnega miru.


Toliko NAJ BI še jaz ne napišem pa nisem nek vir, ruski viri in naj bi in to na RTV!!!

https://www.rtvslo.si/svet/vojna-v-ukra...


Impresivna analiza. Ali vseh 30 člankov, ki jih dnevno prebereš iz svojega echo chambera, tudi tako podrobno analiziraš na vsako besedno zvezo? Sploh izjave lutke, ki jo oblačijo že 2 leti v isti kostum?

FrRoSt ::

fur80 je izjavil:


Raje napiši, da naj bi spet mislili, da so šibki. Putin naj bi rekel, da bo jutri sneg do nižin. Ruski viri, kdo so ruski viri in kje so ruski viri?


Poskušaj najti članek v Delu! Jaz sem ga kasneje iskal, pa ga nisem več nasel! Morda so ga umaknili, nisem pa vstrajal. In kakor se spominjam, so se sklicevali na zahodne vire. Ne dam pa roke v ogenj.
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Sparkxl ::

Drugače pa čudovit primer, s kakimi idiotizmi nas futrajo, je ta švabski članek o padcu Avdijvke par dni nazaj. To se res vprašaš, kdo razen "posebnih" ljudi tipa paco, gozdar, fur80 in podobnih to verjame?

https://www.welt.de/politik/ausland/art...

Ukiji so okrog tega mesta delali utrdbe skoraj 10 let. Zakaj? Verjetno iz dolgčasa, ker švabi pravijo da je strateško ta zmaga komplet nepomembna. Kot da bi 2 pasje ute zavzeli. Celoten članek je napisan tako, da dobiš vtis da so ukiji tam kampirali, se najdeli, ugansili cigarete in se odločili da gredo ven iz mesta. Strateški umik pravijo, lepo lagano.

"Die Armee will die Stadt aber offenbar nicht aufgeben. Man werde zurückkehren, sagte er." Torej malo so se šli prošetati ven iz mesta in pridejo nazaj, pravi nov cucek Vogue modela Syrskyj.

V članku 3x omenjeo kako ogromno rusov je umrlo in koliko orožja so jim uničili. Da bi kaj omenili za ljubljeno stran? Niti z 1 besedo.

Saj pravim, če RTV piše kontra temu je osvežujoče, ker iste bajke bereš v vseh naših medijih

fikus_ ::

RedDrake je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Slabo se spomniš - pisal sem, da niso nori, da bi zavzeli celo Ukrajino in imel sem prav. Uštel sem se glede invazije, ker mi je bilo neprestavljivo, da bi šli zgolj z 200k vojaki v vojno. Danes je jasno, da so šli v pogajajna, ki pa jih je zahod torpediral.

Putin je državnik, socipati so pa oni, ki zagovarjajo neprestane vojne in demonizacijo vseh, ki je blejajo bučk o širitvi svobode in demokracije. Ovce morate še malo počakati, da tudi MSM prizna očitno, a na Ukrajino bomo čez par desetetij gledali podobno, kot Irak, Afganistan, ... Vietnam. Pač neumnost, za katero nihče na zahodnu ne bo odgovarjal.

Ma kaka pogajanja, pa kje ti živiš. Sorry za OT, ampak jasno je bilo da je bil cilj strmoglavljenje vlade in postavitev režima v stilu Belorusije. Računali so na 50%+ podporo ljudstva, ki pa se je izkala za pipe dream, ki so ga fabricirali yes-mani v celotni obveščevalski verigi. Kar je tipično za diktature.

Kar se pa drugega odstavka tiče, ti pa samo povem, da se bere kot zapis kakega kolaboranta leta '41, če zamenjaš par imen/držav.



Kaže, da ne spremljaš in pišeš kar nekaj na pamet ali se po potrebi selektivno spominjaš!

Pogajanja so bila, nazadnje v Turčiji! potem je pa prišel Johnson v Kijev in pogajanja so se končala.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

FrRoSt ::

fikus_ je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Slabo se spomniš - pisal sem, da niso nori, da bi zavzeli celo Ukrajino in imel sem prav. Uštel sem se glede invazije, ker mi je bilo neprestavljivo, da bi šli zgolj z 200k vojaki v vojno. Danes je jasno, da so šli v pogajajna, ki pa jih je zahod torpediral.

Putin je državnik, socipati so pa oni, ki zagovarjajo neprestane vojne in demonizacijo vseh, ki je blejajo bučk o širitvi svobode in demokracije. Ovce morate še malo počakati, da tudi MSM prizna očitno, a na Ukrajino bomo čez par desetetij gledali podobno, kot Irak, Afganistan, ... Vietnam. Pač neumnost, za katero nihče na zahodnu ne bo odgovarjal.

Ma kaka pogajanja, pa kje ti živiš. Sorry za OT, ampak jasno je bilo da je bil cilj strmoglavljenje vlade in postavitev režima v stilu Belorusije. Računali so na 50%+ podporo ljudstva, ki pa se je izkala za pipe dream, ki so ga fabricirali yes-mani v celotni obveščevalski verigi. Kar je tipično za diktature.

Kar se pa drugega odstavka tiče, ti pa samo povem, da se bere kot zapis kakega kolaboranta leta '41, če zamenjaš par imen/držav.



Kaže, da ne spremljaš in pišeš kar nekaj na pamet ali se po potrebi selektivno spominjaš!

Pogajanja so bila, nazadnje v Turčiji! potem je pa prišel Johnson v Kijev in pogajanja so se končala.


:))
Čisto dobro spremlja! Novih pogajanj (torej) ni na vidiku in vojna se bo nadaljevala! To je vse kar je potrebno vedeti in razumeti.
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

gozdar1 ::

Pogajanja so bila že l.2014, ko je ukrajina s pištolo na čelu podpisala minsk 1, ki ga je rusija prekršila ob prvi šansi.
Ruska propaganda ves čas veliko govori o pogajanjih zraven pa niti za milimeter ne odstopa od zahtev, ki so sevada popolnoma nasprejemljive za katerokoli državo z izjemo kake belorusije.

Torej rusija se ne drži podpisanega, zahteva od ukrjine, da se odpove ne samo ozemlju ampak tudi suverenosti.

AgJ1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

Mislim da veliko ljudi vidi kritiko Amerike, ki je to vojno sprovocirala, Rusija pa začela, kot pro ruski interes!

Kaj ste smešni s tem “Rusija napade Ukrajino, prekleta Amerika!”.
Nazadnje je Putin v intervjuju s Fartsonom tudi razlagal, da so bili Poljaki krivi, ker je Hitler napadel Poljsko.
Ne vem kdaj vam bojo paralele potegnile, a si mora Putin pustit brčice in imet na rokavu hakenkrajc?

Invictus ::

Misliš Zelenskega s svojo Azov brigado?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Poldi112 ::

Suverenosti nikoli niso imeli, podobno kot Irak ni Imel WMD - to, da MSM ponavlja to pravljico, tega dejstva ne spremeni. In dokler si ne razčistite osnov, vas bodo vodili za nos.

Imeli so nevtralnost, katera je bila pa posledica dobre volje rusov. Kar ne pomeni, da je to prav - zgolj, da je debilno izvajati politiko na podlagi nekih namišljenih dejstev.

The Lord giveth and the Lord taketh away.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

AgJ1 ::

Invictus je izjavil:

Misliš Zelenskega s svojo Azov brigado?

A si ti bralno prizadet?
Medtem je Putin Fartsonu dejansko razlagal, da so Poljaki bili krivi, da jih je naci Nemčija napadla. Ubogi nedolžni agresor, tko kot Rusija zdaj, de?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

Machete ::

Invictus je izjavil:

Misliš Zelenskega s svojo Azov brigado?


Ki je slabši od tega kar kaže in nudi svetu rusija (posneto)? Dude, ti rabiš kvalitetno kalibracijo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

D3m ::

gozdar1 je izjavil:

Pogajanja so bila že l.2014, ko je ukrajina s pištolo na čelu podpisala minsk 1, ki ga je rusija prekršila ob prvi šansi.
Ruska propaganda ves čas veliko govori o pogajanjih zraven pa niti za milimeter ne odstopa od zahtev, ki so sevada popolnoma nasprejemljive za katerokoli državo z izjemo kake belorusije.

Torej rusija se ne drži podpisanega, zahteva od ukrjine, da se odpove ne samo ozemlju ampak tudi suverenosti.


Boš predložil dokaze. :)

Lahko tudi slikovne s pištolo na čelu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

Kako nas bodo zaklenili! :D

Tema:
Od kdaj Slovenija zastopa ruske interese? (pristranskost RTV / MMC)

FrRoSt ::

Machete je izjavil:

Invictus je izjavil:

Misliš Zelenskega s svojo Azov brigado?


Ki je slabši od tega kar kaže in nudi svetu rusija (posneto)? Dude, ti rabiš kvalitetno kalibracijo.


:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Evo, pa je že uletel EKSPERT za fotosopong i kvakitetno kalibracijo! :))

Ameba, adijo tema! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kow ::

D3m je izjavil:


Lahko tudi slikovne s pištolo na čelu.


Izvolio:

fur80 ::

Sparkxl je izjavil:

Drugače pa čudovit primer, s kakimi idiotizmi nas futrajo, je ta švabski članek o padcu Avdijvke par dni nazaj. To se res vprašaš, kdo razen "posebnih" ljudi tipa paco, gozdar, fur80 in podobnih to verjame?

https://www.welt.de/politik/ausland/art...

Ukiji so okrog tega mesta delali utrdbe skoraj 10 let. Zakaj? Verjetno iz dolgčasa, ker švabi pravijo da je strateško ta zmaga komplet nepomembna. Kot da bi 2 pasje ute zavzeli. Celoten članek je napisan tako, da dobiš vtis da so ukiji tam kampirali, se najdeli, ugansili cigarete in se odločili da gredo ven iz mesta. Strateški umik pravijo, lepo lagano.

"Die Armee will die Stadt aber offenbar nicht aufgeben. Man werde zurückkehren, sagte er." Torej malo so se šli prošetati ven iz mesta in pridejo nazaj, pravi nov cucek Vogue modela Syrskyj.

V članku 3x omenjeo kako ogromno rusov je umrlo in koliko orožja so jim uničili. Da bi kaj omenili za ljubljeno stran? Niti z 1 besedo.

Saj pravim, če RTV piše kontra temu je osvežujoče, ker iste bajke bereš v vseh naših medijih


RTV plačujemo, prav tako članstvo v NATO, EU. Nemci naj počistijo pred svojim pragom, mi pred svojim. To je kot bi leta 91 imela glavno besedo na RTV srbska RTS:
tako nekako je izgledalo, če se kdo spomni: "Ustaši so napadali Dubrovnik!, se pravi so sami sebe Hrvati bombardirali" ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

kow ::

Za bonus, je MMC zacel pisati se o "urbicidu" v Gazi. Dejansko je propaganda ze groteskna.

D3m ::

kow je izjavil:

D3m je izjavil:


Lahko tudi slikovne s pištolo na čelu.


Izvolio:



Minsk 1, Ukrajinski podpis + pištola na čelu. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

kow je izjavil:

Za bonus, je MMC zacel pisati se o "urbicidu" v Gazi. Dejansko je propaganda ze groteskna.


Glavni vir jim je pa Hamasovo ministrstvo za zdravje!

NuMaN ::

Ja Izrael dela samo urbanistično prenovo.

Saj lahko občudujete Izraelce, nihče vam ne brani, ste pa pacienti res.

Potem se pa še zgražate nad rusofili.

Pezdetki pač.

AgJ1 ::

NuMaN je izjavil:

Ja Izrael dela samo urbanistično prenovo.

Saj lahko občudujete Izraelce, nihče vam ne brani, ste pa pacienti res.

Potem se pa še zgražate nad rusofili.

Pezdetki pač.

Rusofili so precej hujši od zagovornikov Izraela - že na osnovi dejstev na terenu.
Izraelce bi po nekaj dneh ofenzive morali ustaviti, ampak najprej so morilski pohod na izraelske civiliste začeli hamasovci.
Ukrajinci niso napadli Rusije, da bi si zaslužili invazijo.

kow ::

Rusi so zavzeli Avdijivko. Izraelci pa urbicidirajo po Gazi. Koncno razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

NuMaN ::

Nič ne razumeš.
En zločin opravičuješ z drugim.
Ste kot najbolj problematični navijači.
Saj na MMC je podobno - redki so kot naprimer ateistek, ki je za Ukrajince in Palestince (poenostavljeno povedano - pač agresorja sta predvsem Rusija in Izrael).

Kar bi moralo biti jasno, pa ni.

OutOfTheBox ::

Folk se je nesposoben držat glavne teme in trigga na vsakega trola s 5 min preveč časa. Ironija je ravno da zaradi tega propagande delujejo (polarizacija).

Verjetno kak mod is RTV uletel sem.

gozdar1 ::

D3m je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pogajanja so bila že l.2014, ko je ukrajina s pištolo na čelu podpisala minsk 1, ki ga je rusija prekršila ob prvi šansi.
Ruska propaganda ves čas veliko govori o pogajanjih zraven pa niti za milimeter ne odstopa od zahtev, ki so sevada popolnoma nasprejemljive za katerokoli državo z izjemo kake belorusije.

Torej rusija se ne drži podpisanega, zahteva od ukrjine, da se odpove ne samo ozemlju ampak tudi suverenosti.


Boš predložil dokaze. :)

Lahko tudi slikovne s pištolo na čelu.


Kaj misliš,da so ukrajinci potrebovali minsk? Imeli so rusko vojsko na svojem ozemlju in svojo vojsko v razsulu, kaj jim je drugega ostalo?
Sedaj upam, da nimaš v mislih dejansko pištole, dejstvo je da je bil minsk izsiljen s strani rusije.

NuMaN ::

OutOfTheBox je izjavil:

Folk se je nesposoben držat glavne teme in trigga na vsakega trola s 5 min preveč časa. Ironija je ravno da zaradi tega propagande delujejo (polarizacija).

Verjetno kak mod is RTV uletel sem.


Lahko bi res bolj koristno zabijali čas.
Tu ti dam prav.

BorutO ::

Recimo ... Nekdo je na rtv enkrat napisal, da so Ukrajinci naciji, ki jih je treba odstraniti, da se bo končala vojna v ukrajini ... jaz sem nazaj napisal, da so rusi naciji, ki bi jih bilo potrebno premagati v ukrajini, da se bo vojna končala ... seveda moj komentar sploh ni bil objavljen ... od takrat več ne komentiram na MMCju ničesar.

Drugače še pred tem, so mi parkrat komentar omogočili, ko so ga preverili, potem pa opazil, da je čez čas bil izbrisan ... kdo bi razumel te kretene od moderatorjev in administratorjev.

Scaramouche3 ::

AgJ1 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Mislim da veliko ljudi vidi kritiko Amerike, ki je to vojno sprovocirala, Rusija pa začela, kot pro ruski interes!

Kaj ste smešni s tem “Rusija napade Ukrajino, prekleta Amerika!”.
Nazadnje je Putin v intervjuju s Fartsonom tudi razlagal, da so bili Poljaki krivi, ker je Hitler napadel Poljsko.
Ne vem kdaj vam bojo paralele potegnile, a si mora Putin pustit brčice in imet na rokavu hakenkrajc?


Dolgo časa je Amerika z New American Terrorist Organization provocirala Rusijo in hotela čim bližje Rusiji postaviti NATO baze, v državo, ki je začela Rusijo,sama pa ni pustila v Kubo ko je 1962 sprovocirala točno to kar je danes, v Turčijo in Italijo so postavili nuklearne rakete in takoj jokali ko so Rusi hoteli na Kubo!

Seveda je možno da je Putin sam vse zrežiral,samo gledati Amere kot nedolžne ko pa so tako dobro profitirali z nakupi vojaške opreme in vsem ostalim, sploh ko so pokupili toliko ukrajinske zemlje, je smešno tega ne videti!
Follow the money pravijo!

Zgodovina sprememb…

D3m ::

gozdar1 je izjavil:

D3m je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pogajanja so bila že l.2014, ko je ukrajina s pištolo na čelu podpisala minsk 1, ki ga je rusija prekršila ob prvi šansi.
Ruska propaganda ves čas veliko govori o pogajanjih zraven pa niti za milimeter ne odstopa od zahtev, ki so sevada popolnoma nasprejemljive za katerokoli državo z izjemo kake belorusije.

Torej rusija se ne drži podpisanega, zahteva od ukrjine, da se odpove ne samo ozemlju ampak tudi suverenosti.


Boš predložil dokaze. :)

Lahko tudi slikovne s pištolo na čelu.


Kaj misliš,da so ukrajinci potrebovali minsk? Imeli so rusko vojsko na svojem ozemlju in svojo vojsko v razsulu, kaj jim je drugega ostalo?
Sedaj upam, da nimaš v mislih dejansko pištole, dejstvo je da je bil minsk izsiljen s strani rusije.


Se pravi pri podpisu Minsk 2.0 imeli pa puškomitraljez na čelu :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

gozdar1 ::

D3m je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

D3m je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Pogajanja so bila že l.2014, ko je ukrajina s pištolo na čelu podpisala minsk 1, ki ga je rusija prekršila ob prvi šansi.
Ruska propaganda ves čas veliko govori o pogajanjih zraven pa niti za milimeter ne odstopa od zahtev, ki so sevada popolnoma nasprejemljive za katerokoli državo z izjemo kake belorusije.

Torej rusija se ne drži podpisanega, zahteva od ukrjine, da se odpove ne samo ozemlju ampak tudi suverenosti.


Boš predložil dokaze. :)

Lahko tudi slikovne s pištolo na čelu.


Kaj misliš,da so ukrajinci potrebovali minsk? Imeli so rusko vojsko na svojem ozemlju in svojo vojsko v razsulu, kaj jim je drugega ostalo?
Sedaj upam, da nimaš v mislih dejansko pištole, dejstvo je da je bil minsk izsiljen s strani rusije.


Se pravi pri podpisu Minsk 2.0 imeli pa puškomitraljez na čelu :D


Ne rusko vojsko v državi, saj veš tisto, ki nikoli ni nikogar napadla in država tam okrog za berez veze tiščijo v nato.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

MMC in podpora ruskim trolom

Oddelek: Problemi človeštva
352007 (1433) PrimoZ_

RTV portal je ugrabljen s strani zblojenih Jugo boomerjev (kremeljski dvorni norčki n (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
967464 (5967) fikus_
»

Pro-ruski komentarji na rtvslo.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16616648 (13057) phantom

Več podobnih tem