» »

Photoshop

Photoshop

Barko ::

Instalacija Photoshopa verzija 25.9 (original) se normalno prenese in konča iz clouda, pri zagonu programa pa se pojavi sporočilo:

"Some of the aplication components are missing from the Aplication directory. Please reinstal teh aplication."

Sveže naloženi Windows 11 Pro 24H2 26100.2 na računalnik AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor, 16 GB, PowerColor Radeon RX580.

Kakšna ideja kaj bi lahko bilo narobe?

beer2peer ::

Pri meni je manjkala mapa za EN locale, tako da glede na reddit thread imaš na voljo 2 rešitvi. Za to prvo prek CC ne vem, ta druga (youtube) s kopiranjem locales mape pa preverjeno deluje. Lahko poskusiš tudi s prvo, morda bo šlo.

https://www.reddit.com/r/photoshop/comm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: beer2peer ()

Barko ::

Hvala, malo sem v gužvi, probam jutri in poročam.

Kayzon ::

Kako je drugace s piratiziranjem psja,se da program lepo uporabljati ali je res potrebna narocnina?

gddr85 ::

CC 2023 + vse blokirano v firewall (ipc broker ipd.), dela bp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Barko ::

Kayzon je izjavil:

Kako je drugace s piratiziranjem psja,se da program lepo uporabljati ali je res potrebna narocnina?


Se da, vendar brez AI in nekaterih bonbončkov.

Barko ::

@beer2peer

Nič od predlaganega ni uspelo rešti problema. Na koncu sem še 1x inštaliral W11, tokrat tako da sem predhodno formatiral disk, ker sumim, da je ostalo prej gor nekaj od stare namestitve, tokrat z angleškim user interface ... potem pa je šlo.

Je pa smešno da z Lightroomom ni bilo nobenh težav.