» »

Kateri Antivirus?

Kateri Antivirus?

Tzar ::

Prejsnj teden sem fasal en nadležen virus W95/Busm.1445.
V vsako EXE datoteko ti doda ene 14450b in se vsakega 1.junija aktivira, sej ni tolk hud, ampak nam je mreža na šihtu čist pošizla.
Valjda že neki let nisem uporabljal antivursnega programa, prej pa skoz.
zej mam f-prota in f-stopw.
Zanima me katere vi uproabljate in zakaj? kaj lahko ponudijo ti programi.
jest bi predvsem rad zaščito e-mail in d-lodanje z neta.
ej folk hvala
lp
8-)
Življenje je lepo!

Lara-K ::

Jest mam PC-cillin 98 in mi je kr v redu, updejtam ga lohk prek neta. Nism pa se dubla nobenga virusa prek neta do zdej, tko da ne bi vedela kej vec povedat. Sm previdna kake filete sprejemam :D
Lara-K - http://lara-k.zipp.nu

lordgreg ::

priporočam ti f-prot. je doswovski program, kar ima velike! prednosti. vsak teden tudi dodajo arhiv virusov. mislim da je stran f-prot.com. resnično priporočam, saj je najverjetneje najboljši antivirusni program. kdor ga uporablja, bo to ziher potrdil.

Jst ::

jst sm si na w2k instaliral AVX Professioal in vse kar lahko povem je: NE SI INSTALIRAT TEGA ANTIVIRUSNEGA PROGRAMA!!!!. pozre mi 20mb rama vec, rac je dobil 3sek pinga badbad

Loki ::

I left my wallet in El Segundo

slycer ::

McAffe Virus Scan. Ko sem pred časom bral test, je imel največjo bazo poznanih virusov.

lordgreg ::

to že.. ampak tudi ti antivirusni programi se lahko okužijo! f-prota pa nič ne zaustavi, saj so dnanšnji virusi pisani za 16 oz. 32 bitne sisteme.. f-prot pa je dosovski (torej 8bitni) program.. kaj praviš??

mrbig ::

Sam uporabljam F-Prot ver4.05 ki ga updatam na netu,brez problemov,čeprav se NAV2001 v določenih situacijah izkazal bolje.Spucal je zadevo za katero F-prot ni mogel narediti nič.
Aja za e-mail-e se je NAV2001 zelo dobro obnesel,če si naštimaš ti avtomatsko pregleduje e-mail-e
Bo že bolje

CCD ::

Sam do sedaj še nisem imel okuženega računala (tok tok tok), imam pa za take slučaje vedno pripravljen ukaz format C::D:D:D

matic ::

hehehe format c: ni nujno da popravi vse!! hahahaha! Se dalec od tega.... se ce particije rusis pa ovo na novo nebo pomagal! Ce se ti flash okuz v biosu si v riti.. mogoce ampak samo se mogoce da tak pomaga res kak smart antivirus!!! Ce mas virus v ramu je tut zlomka samo ne tako velika ram je RAM in ne pomni vsebine ko ga resetiras.. ceprav dan danes od kar so atx itd so tudi tukaj ze problemi!!

andro ::

McAffe Virus Scan je zakon.:D Matic ma prav vseh virusov ne odpraviš z formatiranjem.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

lordgreg ::

vsi tisti gumpci, ki mislijo, da, če kompjuter sformatirajo 3x na teden, da bo računalnik delal brez težav, brez virusov.. buziji ste pravi.. potem pa se vprašate, zakaj računalnik dela počasneje, čeprav si ga ravnokar sformatiral... aha...

IgiS ::

Najboljši ?
samo en >> NOD32
LP
IgiS
p.s.
Moje osebno mnenje

whatson ::

Avp.. oz.. po novem AVX.. www.avx.com:\

IgiS ::


ANTI-VIRUS PRODUCTS
SUBMITTED FOR TESTING ALL ON-DEMAND
/TESTS VIRUSES
MISSED ALL ON-ACCESS
/TESTS VIRUSES
MISSED HARD DISK SCAN
/TIME CUMULATIVE ALL TESTS
SECONDS
Alladin eSafe Desktop /122/ 123/ 3031
Alwill AVAST32/ 82/ 164/ N/A
CA InoculateIT /9 /9 /170
CA Vet Anti-Virus /268/ 268/ 368
Command Anti-Virus /7 /341/ 251
Dialogue Science DrWeb /2/ 3/ 443
ESET NOD32 /0 /0 /232 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FRISK F-Prot /4 /21/ 354
F-Secure Anti-Virus/ 21/ 26/ 949
GDATA AntiVirusKit/ 0 /18 /396
GeCAD RAV /6 /11/ 1086
Grisoft AVG /179/ 369 /335
Kaspersky Lab KAV /0 /8/ 286
NAI VirusScan /19/ 20/ 426
Norman Virus Control /561/ 561/ 484
Panda AV Platinum /537 /1037/ 311
Sophos Anti-Virus /256/ 256/ 213
Symantec NAV /27 /27/ 421
VirusBuster / 43/ 44 /401

lordgreg ::

joj.. zaj, s temi ciframi si me pa prepričal!¨takoj bom šel in si snel ta antivirus program!!

IgiS ::

ja kaj naj rečem
tole
pa še tole
sej nimam nč proti F-Prot, zato ni treba bit užaljen
LP
IgiS

CCD ::

Matic in LORDgreg: Mislim, da sem že napisal, da še nisem imel okuženega računalnika, vem pa, da formatiranje pomaga, če je bios hardwersko (na mamaplati) zaklenjen, za partice al patrice pa še slišal nisem, ker imam samo 1.2 GB disk. Zaradi prezabasanosti sem formatiral že dvakrat in nisem opazil nobenih upočasnitev računalnika, ne vem kaj mate to ene čudne fore.8-O:\

P.S. In ne mi z buziji...;((

|SNap| ::

Jst uporablan Pc-cillin 6 kr je mal novejš kokr pc-cillin 98. Men ze zdi dobr. Se dalec najboljsi antivirusni program pa je dobri stari f-prot. Bootas ga lahk z ene same diskete, mal zasede ...

OldSkul ::

Jaz mam PC-cillin 2000,seka stari,vam povem!
Se mi zdi najboljši.

Ne zaupam drugim saj se mi je računalnik čist pokvaru ko sem enga dal gor tako da ostajam pri tem.

|SNap| ::

Kje si ga dubu ? a mas cd-rekorder. Ce ja a bi mi ga posneu ??? plisss...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711331 (8694) frikihamster
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
649004 (7256) fruti
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615692 (4717) BigFoot
»

Virus !!! help

Oddelek: Pomoč in nasveti
61162 (1087) HEKO
»

Antivirusni program ???

Oddelek: Programska oprema
191389 (1192) lordgreg

Več podobnih tem