» »

Parkirišče v tujini

Parkirišče v tujini

korinsekigor ::

Na parkirišču v tujini me je močno opraskal os. večji avto.Javil takoj agentu in policiji.Doma peljal na popravilo in naredili na daljavo fotografije. Zavarovalnica zavrnila škodni primer češ da sem se zaletel v ostro širokokotno škarpo.Sam naredil rekonstrukcijo pa ni uspela.Zahteval pisno 3xnaj pridobijo zapisnik policije, brez odgovora.Ignorantsko!Bil na mediaciji!Poslali osebo ki ni bila zmožna odgovarjati na moja vprašanj.Medijacija ni uspela!
Kaj storiti?

fikus_ ::

Zato zavaruješ in plačaš opcijo "parkirišče".
Da se bo našlo krivca, je mala verjetnost. Mogoče, če ima parkirišča nameščene dovolj kvalitetne kamere.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Stikalo ::

Katera zavarovalnica?

Zavarvalnice bi morale imeti javno objavljen indeks kakšno imajo razmerje med vplačili in izplačili. Tako, kot imajo to loterije :)

harvey ::

Stikalo je izjavil:

Katera zavarovalnica?

Zavarvalnice bi morale imeti javno objavljen indeks kakšno imajo razmerje med vplačili in izplačili. Tako, kot imajo to loterije :)

Drži, navadno imaš težave s temi triki pri kakšnih obskurnih zavarovalnicah. Imel tudi v tujini zelo nenavaden pripetljal, ko je ob nevihti priletela preko ceste v avto od soseda sedežna vrtna garnitura in mi počila žaromet in udrla havbo. Nobenih problemov, zapisnik in to je bilo to. Enako na jugu Italije na parkirišču je nekdo podrajsal vrata, zapisnik policije, fotografije in nobenih problemov. Lahko pa da je sedaj drugačna praksa in se varčuje ter bolj rigorozno pristopa pri škodnih primerih.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Stikalo ::

@harvey

definitivno bi moral biti nek inštrument, da lahko vsaj nekoliko objektivno presodiš kakšne kvalitete je zavarovalnica. Definitvno je to razmerje dobra reč. Sam sem recimo pri kolegih, ki imajo Triglav videl več kot očitno škrtarjenje. Nekdo, se je zaletel v njih in praktično sta dobila ven zelo težko za avto in poškodbe. Pa je bila stvar čisto jasna.

Sam sem se zaletel v svojo garažo sem poslikal in poslal na Generali so rešili v trenutku brez problema. Je pa kolega podrgnil avto in ima pri Triglavu, polica 2x dražja pa je moral voziti avto na oceno in gor in dol. Bistveno slabša izkušnja.

fikus_ ::

Če koristiš svoj kasko, manj komplicirajo, kakšne nezgode na parkirišču so bolj zahtevne zadeve, ker marsikdo hoče to koristiti za lastne napake.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

donvito ::

Stikalo je izjavil:

@harvey

definitivno bi moral biti nek inštrument, da lahko vsaj nekoliko objektivno presodiš kakšne kvalitete je zavarovalnica. Definitvno je to razmerje dobra reč. Sam sem recimo pri kolegih, ki imajo Triglav videl več kot očitno škrtarjenje. Nekdo, se je zaletel v njih in praktično sta dobila ven zelo težko za avto in poškodbe. Pa je bila stvar čisto jasna.

Sam sem se zaletel v svojo garažo sem poslikal in poslal na Generali so rešili v trenutku brez problema. Je pa kolega podrgnil avto in ima pri Triglavu, polica 2x dražja pa je moral voziti avto na oceno in gor in dol. Bistveno slabša izkušnja.

Zanimivo, sam sem imel ravno obratno izkušnjo. Bil pri generaliju eno leto in po zavrnitvi škodnega zahtevka odšel nazaj na triglav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko poročilo o prometni nesreči in realna uporabna vrednost (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
697331 (5680) darkolord
»

Prometna nesreča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11320905 (14520) krepki
»

Cenilec prepričan v svoj prav (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8618815 (15432) D3m
»

Odrsan avto na parkingu

Oddelek: Loža
4011077 (9828) c00L3r
»

Zapel količek na parkirišču

Oddelek: Loža
3410096 (8969) OZZY

Več podobnih tem