» »

Klepetalnice za samske

Klepetalnice za samske

Onazate ::

Zanima me če ste kdaj klepetali z drugimi v spletnih portalih za samske npr. ONAON in če ste kdaj koga vlekli za nos in mu lagali, ker niste samski. Ste imeli srečo? Ste koga prizadeli, ki je samski s takim vedenjem? Imate kak nasvet kako se takim ljudem izognit, ker nobenemu na čelu ne piše, da ima doma ženo. Hvala za odgovore.

jeremenen ::

To ne, ampak ti spletni pogovori dajo občutek lažne intime. In ko se s človekom srečaš, je zopet čisto druga zgodba. In ko osebi nehajo delat hormoni, je zopet nekaj drugega. Ni druge kot si vzet čas za spoznavanje. In tako moški kot ženske majo zelo različne motivacije... Mogoče je malo drugače, če maš srečo in naletiš na zrelo osebo, ki se je že našla in ve kaj želi.

twom ::

Statistika pravi, da je polovico uporabnikov na ona-on v zvezi in iščejo samo seks. Pa gre za moderiran portal, kako je šele na ostalih. Sicer pa, postaviš par vprašanj (in upaš na čim bolj iskrene odgovore) in se na podalagi odgovorov odločiš za srečanje v živo. Dopisovanje je pa izguba časa, razen če ti je to cilj. Vsaj tako pravijo raziskave spletnih zmenkov. Veliko sreče

DeeJay ::

Statistika? Raziskave? Maš kak link al je to le vse v tvoji glavi?
Drugače se pa strinjam... čim prej spoznavanje v živo. Tipkarjenje ti vedno da lažno predstavo.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

ReRMh ::

samo polovica?

twom ::

DeeJay je izjavil:

Statistika? Raziskave? Maš kak link al je to le vse v tvoji glavi?
Ja, greš v knjižnico in si sposodiš doktorsko dizertacijo ene (takrat) podiplomske študentke. Knjiga ima več sto strani. V knjigi je veliko zanimivih informacij, tudi kako naj bi se lotil spletnih zmenkov. V knjigi najdeš tudi inforamacijo da obstaja "urgenca.com" - isti upravljalec strani kot "ona-on". Lahko ugibaš, gre se samo za fuk. Naslova knjige se pa ne spomnim več, sem jo pa prebral, celo.

Sicer se pa ljudje parčkajo vsepovsod, na vsaki platformi, od facebooka, semaforuma, itd naprej. Verjetno tudi tu gor padajo kakšne ponudbe ZS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twom ()

twom ::

ReRMh je izjavil:

samo polovica?
Baje, informacija velja za moderirane portale, ne kakšne "kupid" in podobne.

DeeJay ::

twom je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Statistika? Raziskave? Maš kak link al je to le vse v tvoji glavi?
Ja, greš v knjižnico in si sposodiš doktorsko dizertacijo ene (takrat) podiplomske študentke. Knjiga ima več sto strani. V knjigi je veliko zanimivih informacij, tudi kako naj bi se lotil spletnih zmenkov. V knjigi najdeš tudi inforamacijo da obstaja "urgenca.com" - isti upravljalec strani kot "ona-on". Lahko ugibaš, gre se samo za fuk. Naslova knjige se pa ne spomnim več, sem jo pa prebral, celo.

Sicer se pa ljudje parčkajo vsepovsod, na vsaki platformi, od facebooka, semaforuma, itd naprej. Verjetno tudi tu gor padajo kakšne ponudbe ZS.


no če se boš spomnil naslova dizertacije ga napiši.
Drugač pa kokr berem okoli še največ folka dejta preko instagrama. Tinder mu tud do kolen se seže.
Definitivo pa nikjer ne bo gor samo samskih princov na belem konju ali princesk k vas bodo sprejele take kot ste. Tko pač je v lajfu.
Če pa se slučajno začnete pogovarjat z manekenko/manekenom in vam daje ogromno pozornosti, ste pa zelo verjetno tarča za Pig butchering scam. Tko da pazljivo preden ostanete brez vseh prihrankov.
Don't f with me.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje in kako najti novo družbo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12513566 (6538) Gagatronix

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30686004 (39505) BigWhale

ženski izgovori glede zmenka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12521113 (17425) BigWhale
»

Izdelava (mladinskega) portala - projekt

Oddelek: Izdelava spletišč
294869 (4076) xxBanankoxx

Več podobnih tem