» »

Kje in kako najti novo družbo?

Kje in kako najti novo družbo?

«
1
2 3

Juplter ::

Korone je kao konec. Spet je "vse" dovoljeno. Lahko se družimo, lahko gremo na koncerte, piknike, zabave itd...

Problem pri meni je da sem v zadnjih nekaj letih izgubil vse prijatelje in znance. Tik pred korono so se kar 4 moji dobri prijatelji izselili iz Slovenije. In zdaj pri 38 nimam nobene družbe. Za vse sem sam. :(
Kje in kako pri teh letih najti novo družbo? Saj sem samo človek. Ljudje potrebujemo socialne stike.
Priznam da me zadnje čase se loteva nekakšna depresija ali melahoničnost. V ničemer več ne vidim zabave oziroma motivacijo da bi karkoli sploh počel. Imam sicer dobro plačano službo ki jo pač opravljam, a je narava moje službe takšna da sem tudi tam sam. Mimogrede še naj povem da sem vedno bil forever alone in sem se že nekje na sredini dvajsetih sprijaznil z tem da nikoli nebom imel punce. Zdaj pa sem povsem aseksualen. Verjamem da drugi pri teh letih imajo največ socialnih stikov s svojimi partnerji.

Kje najti sploh smisel v vsem?

kopriva60918 ::

Če te zanima politika in nisi levak, se nam lahko pridružiš v Stranki SDS, lahko skupaj ploskamo Gospodu Janši, to je posebno doživetje. Glede aseksualnosti - Stranka ima tudi Krščanski forum, morda te navdušimo za študij teologije in duhovništvo, deluješ primeren za to.

klemenSLO ::

Šport? --> rekreacija?
Večino kolegov ki majo familijo hod na neko rekracijo, kjer se pol še mal usedeš, spiješ pivce al pa sok in kakšno rečeš. Tudi sam največ kontaktov tako vzdžujem. Povdarek na tem, da po rekreaciji ne letiš takoj domov :)

Planinsko društvo?
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

Baja ::

spravi se v lokalni pajzl na kakšno gostilniško debato.

naredi izpit za radioamaterja, pa lahko tam iščeš nove kontakte.

razne rekreacije, fitnes, društva, potovanja (da spravis TR na 5 mestno cifro) ...

če maš kak hobi, probaj najdi ljudi z istimi hobiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

mr_chai ::

Mogoče ti namesto nasveta tale poezija pomaga:

tilen03 ::

Se pridružujem Koprivi. Članstvo SDS ti pokrije vse predloge:

-Šport/rekreacija: SDS redno organizira pohode, imajo nekakšno planinsko društvo(oprema slovenska zastavica in svečka, lahko pa tudi pohodniški čevlji in voda)
-Gostilniška debata: Postaneš aktiven član stranke in se redno udeležuješ sej
-Radioamaterstvo: Hojs ti zrihta dovoljenje, ne rabiš izpita
-Poezija: Poslušanje govorov Ivana Janeza Janše

Juplter ::

Škoda da vas tolko trola.
Mah ne maram športa. Oziroma tu pa tam kdaj kolesarim.

Melanholija ::

Jupiter, začni "študirati" spiritualnost. Jaz ti lahko pomagam kje začeti. Se ne boš nikoli počutil sam. Drugače pa delaj tisto kar te v danem trenutku vesli. In sledi temu. Sigurno imaš kakšen gobi, v okviru tega boš našel družbo. Najboljše se je zaposliti z nečem, kar ti bo na koncu prineslo nekakšen rezultat. Pa da te veseli. Predvsem naredi tisto, česar te je najbolj strah.

tilen03 ::

Če si programer, poglej Python meetupe v LJ

SmolWhale ::

tilen03 je izjavil:

Se pridružujem Koprivi. Članstvo SDS ti pokrije vse predloge:

-Šport/rekreacija: SDS redno organizira pohode, imajo nekakšno planinsko društvo(oprema slovenska zastavica in svečka, lahko pa tudi pohodniški čevlji in voda)
-Gostilniška debata: Postaneš aktiven član stranke in se redno udeležuješ sej
-Radioamaterstvo: Hojs ti zrihta dovoljenje, ne rabiš izpita
-Poezija: Poslušanje govorov Ivana Janeza Janše


Še en glas za SDS, ko sem se včlanil se je življenje šele zares začelo. Hvala!

P.S. Nekaj članov poznam tudi na tem forumu, lahko se podružimo kdaj

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

PacificBlue ::

Bodi KUL, pa se ne smili samemu sebi.

Scaramouche ::


Kje najti sploh smisel v vsem?


To je težka ker družba pri teh letih je problematična, ljudje so večinoma ali poročeni ali pa delajo cele dneve in ni več isto kot si mlad, spet pa ne moreš kar na koncerte in v klube ter se družiti z 20-30, se opazi generacijska razlika!

endelin ::

Kaj pa če si priskrbiš občasno "fuck companiona"? Da prebiješ led? In morda kasneje dobiš kakšno 35 letnico ko ugotoviš da niso bavbav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Evolve ::

fukn se čez most

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: t3hn0 ()

D3m ::

Evolve je izjavil:

fukn se čez most


Edina pametna. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: medobear ()

mojsterleo ::

Žal ti ne morem veliko pomagati, imam sicer tudi sam podobno situacijo, ker sem blizu 40. Prva bivša je pred nekaj leti odšla v München in sem izgubil vse stike z njo znotraj leta dni, sedaj baje dela pri Deutsche Bahn.
Druga pred 2 letoma me je 'ghostnila' oz. kr naenkrat se je stvar končala brez razloga. Najprej je bil izgovor zmanjšanih kontaktov tveganje za Covid, pol je pa odnos kr izparel v zrak.
Sedaj pač nekaj športam, včasih tavam naokrog brez posebnega razloga. Just because. Imam službo kjer delam z veliko ženskami, nekatere so samske, ločenke ali pa zafrustriranke, ampak interesa tudi z moje strani ni. Predvsem se bojim vnovične zavrnitve ker to res ni kul. Niti malo ne.
Je pač tko da ti denar ne prinese sreče ali pa ljubezni. Lahko se vržeš čez balkon, al pa upaš dalje. Nakoncu je vseeno.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Lahko oddaš oglas, če te kdo posvoji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: shmandi ()

cias ::

Začni s sorodniki, bratranca obišči, ko ima kdo kak rojstni dan...

Drugače pa prireditve, popoldanska izobrazevanja so super, jaz sem dostikat šel na kakšno takšno učno uro za jezike...

Aja, pa če imaš kje blizu kakšno zavetišče za živali, reci da bi rad pomagal ker imaš rad žvali, samo nimaš časa da bi jih imel doma...

Isto brez zajebancije, lahko tudi kaksno Ukrajinko posvojiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

TheBlueOne ::

Fitnes + tinder?

DamijanD ::

- razne (organizirane) dejavnosti (pod to mislim tudi individualne dvoranske športe: plezanje, fitnes, razno streljanje,...)
- zunanje športne dejavnosti na terenu, ki je zelo obiskan
- bar/gostilna/klub
- internet

LukiYo ::

Ven iz komfort cone - drastično presekat.

Začasna selitev v tujino, daljše potovanje, križarjenja, volonterstvo, menjava službe za čist nekaj drugega...

Imaš pa eno prednost pred tistimi, ki živijo v skupnosti in sicer neodvisnost, mobilnost, neodgovornost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukiYo ()

PacificBlue ::

Ja ven iz komfort zone, to je praktično edina varianta. Razen, če ne doživiš razsvetljenstva in odtavaš v gozd se pogovarjat z živimi bitji.

Moraš vedeti, da življenje je tako edinstvena izkušnja, da smisljenje samemu sebi je res no potrata vsega.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

cias je izjavil:


Isto brez zajebancije, lahko tudi kaksno Ukrajinko posvojiš.



Ukrajinske milfice bi odsvetoval n00bom. Bo na koncu končal brez, s preživnino, medtem ko jo bo brusil drug. Potem bo pa res štrikzvonik scena... kar me spomni, poveži se s Šintarom, je skuliran tip s svojim krogom na Obali.

Avenger ::

Ojoj, kakšna zamorjena energija v tej temi, zatohlo, turobno... Sploh se ne bom spuščal v nesmiselne predloge, v celi temi je bil dober le eden:

Jupiter, začni "študirati" spiritualnost. Jaz ti lahko pomagam kje začeti. Se ne boš nikoli počutil sam. Drugače pa delaj tisto kar te v danem trenutku vesli. In sledi temu. Sigurno imaš kakšen gobi, v okviru tega boš našel družbo. Najboljše se je zaposliti z nečem, kar ti bo na koncu prineslo nekakšen rezultat. Pa da te veseli. Predvsem naredi tisto, česar te je najbolj strah.


Jaz bi rekel, da začni delat na sebi. Če ne veš popolnoma nič in si totalno obupan... morda poskusi gobe, vendar zelo pomembno - prej dobro razišči. Brskaj po duhovnosti, v Sloveniji je kar nekaj skupin (vsaka ima nekega svojega "guruja", kot avtorja knjig, ki dela tudi tečaje, v smislu, Anthony Robins, Sadhguru, Teal Swan) nekdo ti bo pač blizu in tu začneš - če in ko začutiš, da to ni to, greš drugam, ampak point je ne da študiraš stvari, ampak da jih izvajaš na sebi.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Gwanaroth ::

Omisli si najbolj zvestega prijatelja - psa.

Nikoli ti ne bo dolgčas, nikoli ne boš sam, na sprehodih/v pasji šoli pa boš spoznal en kup ljudi.
Lights often keep secret hypnosis..

LukiYo ::

Miki N je izjavil:


Ukrajinske milfice bi odsvetoval n00bom. Bo na koncu končal brez, s preživnino, medtem ko jo bo brusil drug.


Sumljivo precizno opisano, hm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LukiYo ()

link_up ::

kako vam uspe nasmetiti eno cisto legit temo? Cvetlice ene...

drugace pa OP, verjetno je sport se najboljsa ideja. Ni mi pa cisto jasno zakaj si zakljucil s puncami ze pri ~20? Kaj bos, ce na sportanju najdes sogovornika in kasneje prijatelja neznejsega spola? :)

Tudi drustva so super, ker jih najdes za veliko razlicnih stvari. Astronomsko drustvo? Radioamaterji? Storm chaiserji?

Lahko pa se odlocis, da postanes pilot.
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

zobnik ::

Planinsko društvo ali kaj podobnega.

PacificBlue ::

Avenger je izjavil:

Ojoj, kakšna zamorjena energija v tej temi, zatohlo, turobno... Sploh se ne bom spuščal v nesmiselne predloge, v celi temi je bil dober le eden:

Jupiter, začni "študirati" spiritualnost. Jaz ti lahko pomagam kje začeti. Se ne boš nikoli počutil sam. Drugače pa delaj tisto kar te v danem trenutku vesli. In sledi temu. Sigurno imaš kakšen gobi, v okviru tega boš našel družbo. Najboljše se je zaposliti z nečem, kar ti bo na koncu prineslo nekakšen rezultat. Pa da te veseli. Predvsem naredi tisto, česar te je najbolj strah.


Jaz bi rekel, da začni delat na sebi. Če ne veš popolnoma nič in si totalno obupan... morda poskusi gobe, vendar zelo pomembno - prej dobro razišči. Brskaj po duhovnosti, v Sloveniji je kar nekaj skupin (vsaka ima nekega svojega "guruja", kot avtorja knjig, ki dela tudi tečaje, v smislu, Anthony Robins, Sadhguru, Teal Swan) nekdo ti bo pač blizu in tu začneš - če in ko začutiš, da to ni to, greš drugam, ampak point je ne da študiraš stvari, ampak da jih izvajaš na sebi.


Če kdo išče smisel življenja, naj malo razišče gnosticizem.
Je tudi dobra točka za začetek bolj spiritualne poti. Konec koncev odrekanje materialnim strastem je začetek bolj kvalitetnega in prijetnega življenja.

zobnik ::

Scaramouche je izjavil:


Kje najti sploh smisel v vsem?


To je težka ker družba pri teh letih je problematična, ljudje so večinoma ali poročeni ali pa delajo cele dneve in ni več isto kot si mlad, spet pa ne moreš kar na koncerte in v klube ter se družiti z 20-30, se opazi generacijska razlika!


Točno tako ljudje pri teh letih kot avtor imajo družine in svoje življenje, žal prijateljstva so pri nekje 20-25 letih, kasneje pa je normalno, da prijatelej izgubljaš saj je družina na prvem mestu.

kopriva60918 ::

SmolWhale je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Se pridružujem Koprivi. Članstvo SDS ti pokrije vse predloge:

-Šport/rekreacija: SDS redno organizira pohode, imajo nekakšno planinsko društvo(oprema slovenska zastavica in svečka, lahko pa tudi pohodniški čevlji in voda)
-Gostilniška debata: Postaneš aktiven član stranke in se redno udeležuješ sej
-Radioamaterstvo: Hojs ti zrihta dovoljenje, ne rabiš izpita
-Poezija: Poslušanje govorov Ivana Janeza Janše


Še en glas za SDS, ko sem se včlanil se je življenje šele zares začelo. Hvala!

P.S. Nekaj članov poznam tudi na tem forumu, lahko se podružimo kdaj


Pa je le nekaj pametnih na tem forumu. Jaz se tudi strinjam s predlogom koprive, po mojem je najboljši v tej temi. Nič čudnega, da je včlanjena v najboljšo oz. edino pravo Stranko v Sloveniji.

eventyrer ::

Juplter je izjavil:

Korone je kao konec. Spet je "vse" dovoljeno. Lahko se družimo, lahko gremo na koncerte, piknike, zabave itd...

Problem pri meni je da sem v zadnjih nekaj letih izgubil vse prijatelje in znance. Tik pred korono so se kar 4 moji dobri prijatelji izselili iz Slovenije. In zdaj pri 38 nimam nobene družbe. Za vse sem sam. :(
Kje in kako pri teh letih najti novo družbo? Saj sem samo človek. Ljudje potrebujemo socialne stike.
Priznam da me zadnje čase se loteva nekakšna depresija ali melahoničnost. V ničemer več ne vidim zabave oziroma motivacijo da bi karkoli sploh počel. Imam sicer dobro plačano službo ki jo pač opravljam, a je narava moje službe takšna da sem tudi tam sam. Mimogrede še naj povem da sem vedno bil forever alone in sem se že nekje na sredini dvajsetih sprijaznil z tem da nikoli nebom imel punce. Zdaj pa sem povsem aseksualen. Verjamem da drugi pri teh letih imajo največ socialnih stikov s svojimi partnerji.

Kje najti sploh smisel v vsem?


nov hobi si najdi.
baje je blazno zanimivo kolesariti na Mangart.

filip007 ::

Lokalni bar odsvetujem, lahko te pa resetira, ni nujno na bolje od začetka.

Sam sem kupil sobno kolo čez zimo in Ona-On članstvo za 3 mesece.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

SmolWhale ::

kopriva60918 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Se pridružujem Koprivi. Članstvo SDS ti pokrije vse predloge:

-Šport/rekreacija: SDS redno organizira pohode, imajo nekakšno planinsko društvo(oprema slovenska zastavica in svečka, lahko pa tudi pohodniški čevlji in voda)
-Gostilniška debata: Postaneš aktiven član stranke in se redno udeležuješ sej
-Radioamaterstvo: Hojs ti zrihta dovoljenje, ne rabiš izpita
-Poezija: Poslušanje govorov Ivana Janeza Janše


Še en glas za SDS, ko sem se včlanil se je življenje šele zares začelo. Hvala!

P.S. Nekaj članov poznam tudi na tem forumu, lahko se podružimo kdaj


Pa je le nekaj pametnih na tem forumu. Jaz se tudi strinjam s predlogom koprive, po mojem je najboljši v tej temi. Nič čudnega, da je včlanjena v najboljšo oz. edino pravo Stranko v Sloveniji.


Hja glede na vaše otročje odgovore se mi zdi najbolši koprivin predlog. Ravno pravi čas za vpis v SDS, čas piknikov je in nasa stranka ima res res prvovrstne, hkrati pa odlična priložnost za druženje!

shadeX ::

Juplter je izjavil:

Korone je kao konec. Spet je "vse" dovoljeno. Lahko se družimo, lahko gremo na koncerte, piknike, zabave itd...

Problem pri meni je da sem v zadnjih nekaj letih izgubil vse prijatelje in znance. Tik pred korono so se kar 4 moji dobri prijatelji izselili iz Slovenije. In zdaj pri 38 nimam nobene družbe. Za vse sem sam. :(
Kje in kako pri teh letih najti novo družbo? Saj sem samo človek. Ljudje potrebujemo socialne stike.
Priznam da me zadnje čase se loteva nekakšna depresija ali melahoničnost. V ničemer več ne vidim zabave oziroma motivacijo da bi karkoli sploh počel. Imam sicer dobro plačano službo ki jo pač opravljam, a je narava moje službe takšna da sem tudi tam sam. Mimogrede še naj povem da sem vedno bil forever alone in sem se že nekje na sredini dvajsetih sprijaznil z tem da nikoli nebom imel punce. Zdaj pa sem povsem aseksualen. Verjamem da drugi pri teh letih imajo največ socialnih stikov s svojimi partnerji.

Kje najti sploh smisel v vsem?


Za nove stike sem odprt tudi sam predvsem iz razloga ker sem postal izjemno selektiven koga spustim blizu sebe, posledično je prijateljev manj. Takih, ki so negativni in pijejo energijo je malo morje ampak takih ne potrebujem. Prvo začni z optimizmom in pozitivo, ker je iz vesolja jasno da se smiliš samemu sebi.

TLDR; Investiraj prvo vase in folk se bo začel limat nate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

driver_x ::

Gwanaroth je izjavil:

Omisli si najbolj zvestega prijatelja - psa.

Nikoli ti ne bo dolgčas, nikoli ne boš sam, na sprehodih/v pasji šoli pa boš spoznal en kup ljudi.


Točno to. Omisli si psa. Po možnosti kakšno tako pasmo, ki ni ravno vsakdanja in lepo izgleda, da te bodo še ženske začele ogovarjati. Npr. kaj takega ali sorodnega:

Zvezdica27 ::

pojdi ns planinsko društvo in začni v hribe hodit.

Začni na basket z neznanci hodit.

To je to.

zz

mr_chai ::

Hrti so kul k ne lajajo, pa tud leni znajo bit, tko da ga ne rabiš vsak dan terat okoli.


OP, kaj pa kakšen bolj zahteven hobi. Zmajarstvo, jadralno padalstvo, padalstvo ? A veš, win win je, ker dobiš adrenalina toliko, da ti življenje spet postane zanimivo, če se pa slučajno kaj zgodi pa fuck it, itak življenje ni bilo dosti zanimivo ;)
-

Bela_Krajina ::

Avenger je izjavil:

Ojoj, kakšna zamorjena energija v tej temi, zatohlo, turobno... Sploh se ne bom spuščal v nesmiselne predloge, v celi temi je bil dober le eden:

Jupiter, začni "študirati" spiritualnost. Jaz ti lahko pomagam kje začeti. Se ne boš nikoli počutil sam. Drugače pa delaj tisto kar te v danem trenutku vesli. In sledi temu. Sigurno imaš kakšen gobi, v okviru tega boš našel družbo. Najboljše se je zaposliti z nečem, kar ti bo na koncu prineslo nekakšen rezultat. Pa da te veseli. Predvsem naredi tisto, česar te je najbolj strah.


Jaz bi rekel, da začni delat na sebi. Če ne veš popolnoma nič in si totalno obupan... morda poskusi gobe, vendar zelo pomembno - prej dobro razišči. Brskaj po duhovnosti, v Sloveniji je kar nekaj skupin (vsaka ima nekega svojega "guruja", kot avtorja knjig, ki dela tudi tečaje, v smislu, Anthony Robins, Sadhguru, Teal Swan) nekdo ti bo pač blizu in tu začneš - če in ko začutiš, da to ni to, greš drugam, ampak point je ne da študiraš stvari, ampak da jih izvajaš na sebi.

Sem mogu tole komentirat. Samo en nasvet, da ste pri teh "gurujih" se posebi, ce so mainstream guruji, da ste pri njih se posebi previdni. Ker pri marskikaterem se je izkazalo, da so ravno nasprotje od tistega, kar marsikdo pricakuje. Drgace pa spiriti niso samo pozitivni, zato tole opozorilo. Razen ce gremo filozofirat, da ne obstaja negativno na splosno, ker vse tudi negativno vpliva na evolucijo, kar je dobra stvar. Ljudje pac dolocijo kaj je pozitivno in negativno s svojega stalisca. Ce pa gledas the big picture pa je vse za nekaj dobro. Tudi op, ze to , da se nekdo zacne sprasevat o takih stvareh, je ze prvi korak, ki lahko pelje v evolucijo.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Od "gurujev" lahko vzameš kak nauk, ki ti sede. Ne rabiš jim slepo sledit, donirat in poljubljat stopal.

Drugače pa tam po 30-em se marsikdo ustali in se bolj posveti partnerju/družini, za pijačkanje ni več toliko časa (razen če si v določenih službah ali profi nezaposlen).

Imam še nekaj pristnih prijateljev iz OŠ ali celo prej, pa se vseeno dobimo le parkrat na leto, da kako rečemo in kaj pojemo. Ali, ko kateri rabi pomoč, nasvet. To pa je večinoma to.

gruntfürmich ::

preseli se v domači kraj, kjer te vsi poznajo. edino tam se boš počutil domače; v vaški gostilni.

pridruži se lovcem in 'športnim' strelcem.

Bela_Krajina je izjavil:

Sem mogu tole komentirat. Samo en nasvet, da ste pri teh "gurujih" se posebi, ce so mainstream guruji, da ste pri njih se posebi previdni. Ker pri marskikaterem se je izkazalo, da so ravno nasprotje od tistega, kar marsikdo pricakuje. Drgace pa spiriti niso samo pozitivni, zato tole opozorilo.

tudi 90% njihovih 'sledilcev' je primitivcev in bedakov; pač drhal ki se pusti nategniti.
zato za pametne ta scena odpade.
če pa si bedak, pa boš med 'guruji' in 'zdravilci' našel svoj prostor pod soncem. morda boš postal tudi sam nategun in šarlatan, kateremu bodo drugi sledili! in ženske bodo želele seksati s tabo!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Malcolm_Y ::

Zvezdica27 je izjavil:

Začni na basket z neznanci hodit.


OK, ni ravno, da rabim družbo, ampak tole me pa zanima - kako bi se tega lotil? Recimo da ne vem ravno, kdaj in kje igrajo 40-letniki. Da bi se potikal po igrišču, kjer igrajo najstniki, ni ravno zaželjeno, najbrž. Ali je kje objavljen urnik? In če je, potem greš tja in vprašaš, če lahko igraš z njimi?

Tidule ::

Odvisno kje, ko sem se preselil, sem najlažje našel preko FB skupin. Pač sem pogledal dve tri skupine, ki so primarno namenjene expatom, povprašal, če kje folk moje starosti špila basket in to je bilo to. Podobno sem naredil za badminton. In po eni in drugi poti spoznal kar nekaj zanimivih ljudi. Verjamem, da je v manjših krajih to problem, ampak že v Ljubljani ne dvomim, da bi kaj našel.

Hypathia ::

driver_x je izjavil:

Gwanaroth je izjavil:

Omisli si najbolj zvestega prijatelja - psa.

Nikoli ti ne bo dolgčas, nikoli ne boš sam, na sprehodih/v pasji šoli pa boš spoznal en kup ljudi.


Točno to. Omisli si psa. Po možnosti kakšno tako pasmo, ki ni ravno vsakdanja in lepo izgleda, da te bodo še ženske začele ogovarjati. Npr. kaj takega ali sorodnega:



LOL, tudi glede psov so okusi očitno različni, meni se ta na sliki ne zdi lep, ne bi nikogar ogovarjala, če bi se sprehajal z njim, morda pa, če bi imel ob sebi kaj takega:



Sicer pa dam glas za psa, pa tudi nove hobije, prostovoljstvo, kakšne tečaje in izobraževanja.... tam lahko vedno srečaš nove ljudi s sorodnimi interesi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

D3m ::

Ne ne.

V jamarsko društvo se prijavi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

paraboŁa ::

Šport, služba, kakšen nov hobi, prostovoljna pomoč na raznoraznih eventih. Tam poizkusi vzpostaviti klepet, z nekaterimi boš kliknil, z nekaterimi ne. Naslednjič povabiš ti in tako dalje.

Prebereš lahko kakšno knjigo "How to win friends & influence people" od Dalea Carnegiea.

gruntfürmich ::

paraboŁa je izjavil:

Prebereš lahko kakšno knjigo "How to win friends & influence people" od Dalea Carnegiea.

verjetno so takšne knjige napisane za ameriški trg, kateri ljudje pa so totalno drugačni od slovenčkov.

slovenčki ne spustimo nobenega v svoj (vaški) krog, medtem ko je američanom širjenje kroga glavni moto v življenju.

tako da so te ameriške knjige bedarija.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Kapitan Jack ::

Bodi srecen, da si sam. Vecina, ki so okrog tebe so zajedalci. Posebej na tvoje stanje, bodo to tvojo "slabost" rado izkoristili.

To kar ti pravim ni trolanje! Ce imas dobro placano sluzbo, potem "nahrtbtnik na rame" in bejz potovat po svetu. Spet ne pusti se nategnit nikjer. Bejz nekam na plazo, odmakni se od vsega in pol bos videl kaj pa kako. Pridejo misli v glavo, mogoce dobis kaksno idejo za hobi, za kaksen osebni projekt...

anneboleyn ::

Avtorju.

Sem v tvojih letih in čisto običajno je, da se po 30 letu zgublja združbo. Ljudje se poročijo, dobijo otroke, za prijatelje ni več dosti časa. Sicer za moške to velja manj kot za ženske, ki smo preokupirane z otroci.

Svetovala bi ti, da razmisliš, kaj bi želel še početi v življenju, kaj te je nekoč veselilo, a si zaradi študija, dela, odlagal na stran, sedaj pa misliš, da te je minilo. Po vsej verjetnosti te ni minilo, a si zgolj postal otopel, vsaj tako je videti iz tvojega posta. Ne se sekiraj, če gre za hobije, ki ne zahtevajo prisotnosti ljudi in z njimi nimaš prilike, da bi koga spoznal. Sama na primer rada prebiram zgodovinske teme, še posebno tiste, ki se tičejo mojega kraja. Bistveno je, da se zagreješ za neko stvar. Strast za hobi bo pripomogla, da pridobiš novo samozavest in pristopit h novi družbi ne bo več težava.

Glede športa. Veš tisto, glede zdravega duha v zdravem telesu? Drži. Da se malo razmigaš, pomaga tvojemu zdravju in ostaneš fit. Po 35 letu se začnejo kilogrami nabirat, če nič ne telovadiš in še vedno poješ enako količino hrane. Praviš, da razen kolesarstva na maraš nobenega športa. No, ti dam prav, tudi sama sovražim šport. A vedi, da vsakdo lahko najde šport, ki mu ustreza. Mislim, da bi tebi najbolj ustrezal fitnes. Delaš na napravi, ki ti ravno tedaj ustreza, toliko časa kot želiš, in lahko kadarkoli odnehaš. Poleg tega si v prostoru, kjer se pogosto srečuješ z istimi ljudmi in si prisiljen navezati stike z njimi. V kolesarstvu ne boš spoznal nikogar, saj se vsi peljejo mimo. Kvečjemu če se vpišeš v kakšno društvo- Ampak v našem so dolgonogi suhci, ki imajo na stotine kilometrov za seboj, dvomim, da bi se začetnik vključil vanje.

D3m ::

Tako je, poslušaj Kapitan Jacka.

On je šel do konca sveta preganjati morske deklice se boril proti Leviatanu pil rum in fukal v Tortugi.

Ahhhhhhhhhhh, life.
|HP EliteBook|R5 6650U|
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Samsko življenje brez resne zveze (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35069435 (11877) BigWhale

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27138238 (33902) jype
»

kolega za žurat, pijačo..

Oddelek: Loža
256129 (3052) Grizzly
»

Ah to življenje... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10116828 (12108) Vitez

Več podobnih tem