» »

Kje ste / kupujete pohištvo

Kje ste / kupujete pohištvo

Excalibur ::

Živjo, doma renoviramo kuhinjo in dnevno in mi zanima tisti ki ste v zadnjem času kupovali pohištvo kje ste ga kupovali? Prvič po 15 letih se tega lotevamo in me cene mečejo na rit pa sedaj ne vem ali sem podcenjeval vse skupaj ali pa je res vse tako drago. Poslali smo kar nekaj povpraševanj k mizarju in smo tam tam s cenami.

3m kuhinje + pult 6k
1,5m omarica za TV - 1k
120cm okrogla miza - 1k pri mizarju, če gledam kaj drugega smo hitro na 1,5k
4 stoli, če so malo bolj udobni so hitro po 300eu+/kos.
3m kavča - 2500eur
bela tehnika (pečica, pomivalc, napa, lijak, pipa) je hitro 2k
luči ??

Skratka za vse tole je hitro 15k. Se vam zdi to normalno? Je kdo kaj naročeval online od pohištva in bele tehnike? Če ja, kje?

Lonsarg ::

Tle smo ravno imeli malo debate o tem:
Iščem mizarja za omaro

Twixz ::

Za pohištvo sem spremljal vse tavelike trgovce pri nas in na koncu šel na znižanja Lesnine.
Kuhinjo sem dal delat mizarju. V štartu sem šel na izrise k vsem tem oglaševalcem ampak me ni prepričalo, cenovno je bil tudi mizar ugodnejši pa še potem smo se zmenili za par zadev po stanovanju. Vse je elegantno speljal in bil konec pred napovedanim rokom.

Kuhinja (6 metrov, kotna) + aparati (Bosch XXL hladilnik, indukcija z integrirano napo (ker smo hoteli čimveč prostora izkoristit), pečica nek srednji razred) je prišla tam, par 100€ čez 7.000 (pa to s precej popusta).

Tako da gledano odokativno je 15k kar realno.

Pithlit ::

Kuhinjo in delovno sobo sem naredila sama lepo po meri iz masive (mi je cajt ostajal). Posteljni okvir tudi. Ostalo je ikea/Lesnina.

15k je, ja, hitro kr normalno. To seveda ne pomeni da se ne da bolj ugodno prit skozi na tak ali drugačen način. Lahko kupiš pečico s pirolizo za tistih 800€ in imaš udobje. Lahko pa kupiš podobno pečico brez pirolize za 400€ pa te bo žena tepla ker je ne spucaš vsak teden. Pač prioritete.
Life is as complicated as we make it...

link_up ::

ce je cena stanovanja 200k, potem valda dve sobi prideta najmanj 15k? Jaz bi temu rekel, da je na spodnji meji draginje. Ze samo kavc te lahko pride 15k...
In and Out

bauci ::

Sedežna M tom Mokronog. Naredijo po meri. Cca 3x2 metra dobrih 1.500€ 2 leti nazaj. Zelo zadovoljen. Imajo konfigurator tako, da si lahko izračunaš ceno.
https://www.mtom.si/

Eduardo ::

Excalibur je izjavil:



3m kuhinje + pult 6k
1,5m omarica za TV - 1k
120cm okrogla miza - 1k pri mizarju, če gledam kaj drugega smo hitro na 1,5k
4 stoli, če so malo bolj udobni so hitro po 300eu+/kos.
3m kavča - 2500eur
bela tehnika (pečica, pomivalc, napa, lijak, pipa) je hitro 2k
luči ??

Skratka za vse tole je hitro 15k. Se vam zdi to normalno? Je kdo kaj naročeval online od pohištva in bele tehnike? Če ja, kje?


Meni se zdi dosti. Na zadnje pri nas:

3m kuhinje + pult 6k --> 5m spodaj 2m zgoraj 3K mizar. Bloom patenti, 5 predalov, alu steklo odpiranje navzgor. Mehko zapiranje povsod.


1,5m omarica za TV - 1k --> Bila akcija, masiva, dve omari, 2m pod TVjem 700EUR Lutz/Lesnina


120cm okrogla miza - 1k pri mizarju, če gledam kaj drugega smo hitro na 1,5k
4 stoli, če so malo bolj udobni so hitro po 300eu+/kos. -->2m Masiva 3cm plošča 1000EUR. Stoli Lutz/Lesnina znižani po komadu 500EUR na 150EUR


3m kavča - 2500eur --> podobno
bela tehnika (pečica, pomivalc, napa, lijak, pipa) je hitro 2k --> 2k je ugodno.

luči ?? --> 30EUR-100EUR po komadu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eduardo ()

vidko54 ::

Tu sem naročil in opremil večino stanovanja - https://www.salonpohistva.si/. Prišel vbistvu zaradi ugodnih cen kuhinj (https://www.salonpohistva.si/kuhinje-po... potem so mi pa prodali še sedežno, dnevni regal in pa posteljo. Skratka male pare pa kar dosti muzike :)

jan_g ::

link_up je izjavil:

ce je cena stanovanja 200k, potem valda dve sobi prideta najmanj 15k? Jaz bi temu rekel, da je na spodnji meji draginje. Ze samo kavc te lahko pride 15k...


Se strinjam oziroma pri opremi je tako kot pri vsaki drugi stvari. Razpon želja in posledično cen je ogromen. Nekateri samo za kavč in jedilnico (miza + stoli) plačajo 10k. Kje je še kuhinja. Ko sem opremljal slabe 4 leta nazaj, ni bilo nič od mizarja. Ker je bilo praktično nemogoče dobiti kogarkoli. Torej sem kupoval iz Lesnine in Ikeje. Za kuhinjo nekaj čez 8 tisoč, kavč 3 tisoč, stoli + miza cca. jurja. Ostalo pohištvo kot npr. TV omara in za knjige, veža, ipd., pa se niti ne spomnim. Eden od sosedov, na primer, pa ima vse "dizajnersko" kot se je izrazil (najel podjetje, da so mu zrisali in opremili celo notranjost hiše), je pa plačal nekajkratnik tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jan_g ()

SebyDiamant ::

Jaz prve dni februarja IKEA: kuhinjo sem sam narisal v njihovem programu in šel tja da smo malo dopolnili in popravili. Garderoba 4x2m (PAX na spletu skonfiguriral), dnevna soba in vhod (BESTA na spletu skonfiguriral). Pohištvo prejmem jutri, dostava z vnosom v prostor 120€. Je pa bilo z vsemi aparati krepko pod 10.000.
Kuhinja 25 let garancije, aparati 5, ostalo 10 let.
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opremljanje stanovanja, kako priti čez z nekim srednjim budgetom in pa dokaj kvalitet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111065 (2269) Gogo
»

Poceni a vseeno v redu kuhinja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12113943 (4050) miha98
»

Obnova stanovanja letnik 2007? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535571 (3458) Badwolff
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6228089 (25578) root987

Več podobnih tem