» »

Obnova stanovanja letnik 2007?

Obnova stanovanja letnik 2007?

1
2
»

Mike_Rotch ::

Ja, ta cca. 40 eur +- dobiš gotovi parket s hrastovo zgornjo plastjo. Za 100 eur so v igri razne bolj "fancy" vrste lesa, kakšen ameriški oreh itd. Seveda so cene lahko še bistveno višje, če si petičen in imaš specifične želje, ampak to potem ni več "srednji razred".

Prvi zadetek s ceno na googlu: http://tesarstvo-rutnik.si/lesen-kmecki...

29 oz. 31 eur na m2 brez polaganja.

Kvinta ::

Kaj pa se je delalo v teh stanovanjih iz 2007 da je tak slabo jaz sem nazadnje renoviral stanovanje iz 1967 leta pa ni blo not nič gnilega ,slabega samo malo za cajtom je blo.
Parket si lahko brusiš sam ,če seveda nimaš dveh levih rok sem že 2x delal pa ni neka znanstvena fantastika ... mašino si sposodiš pa rešeno tutorialov je miljon tud z navadnimi tračnimi brusilniki gre al pa hardcore na roke.
Vse kar je lesenega naj mizar dela maš enega lepo za vse.
Ploščice + elektrika + vodovod + knauf je delal en človek štemanje + kitanje in barvanje sem delal sam.
Da se kr nekaj prihranit z oboki namesto vrat pač ,če ti je to všeč smo naredli 3 pa je to spet neka.
Okna sem jaz dal kombinirano kr nekaj fiksnih katera so polovico cenejša kot pa ta za odpirat tu se da spet lepo prihranit
Pohištva nisem menjaval mi ga je mizar obnovil nekaj sem ga tudi sam skratka ostalo je vse retro spet en strošek manj,
Ko na koncu črto potegneš se kr lepo pozna vse skup.
A.C.A.B

Likalnik ::

Jaz sem tud vecina stvari sam...samo parketa ne:)

Kuhinjo kupil v Ikei in sam montiral, priklopil plosco, pecico, pomivalc, hladilnik, lijak, pipa

Kopalnico polozil sam skupaj s kolegom...prav tako lijak, pipe, wc, ogledalo, omaro

Luci sam prestavil in priklopil...knauf sam(ga je bilo malo) kital, brusil, celo stanovanje na koncu prebelil...

Da ne govorim o stemanju itd...kot receno samo brusil nisem parketa...ga se nikoli nisem...je pa res, da ti vzame veliko casa, ce to delas poleg sluzbe...lansko leto sem delal vec kot pol leta pa je slo za garsonjero...kako bi sele s celo hiso....

Badwolff ::

Sej ni tle tema o tem, kaj kdo zna. Eni znajo/te/mo , drugi ne...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laminat, ploščice ali vinil? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21465687 (14811) Lonsarg
»

Nakup starega stanovanja

Oddelek: Loža
488897 (5886) genesiss
»

Strošek obnove stanovanja

Oddelek: Loža
148552 (7962) eko_2k4
»

opremljanje stanovanja - strošek

Oddelek: Loža
208295 (2186) zlobcek
»

Obnovit parket ali nanj položit laminat ?

Oddelek: Loža
4519593 (18518) logit

Več podobnih tem