» »

z audio kasete na racunalnik

z audio kasete na racunalnik

rimljan ::

na audio kaseti imam en govor posnet z diktafonom,ki bi ga rad spravil na racunalnik,pa ne vem
kako.Diktafona nimam vec,vendar imam kasetofon komponento!Pri govoru je tudi dolocen sum,ki
pa bi se dal verjetno odstranit z cool edit programom.
hvala za nasvete

JLP ::

Kasetofon (izhod) probej povezat na vhod zvočne kartice (line-in). To pol posnameš in obdelaš pa poželji še u MP3 stisneš pa je.
Live long and prosper!

mmisv ::

iz kasetofona prkolop izhod slušalk na vhod (mikrofon) na zvočni pol pa posnem
Čist trivialna stvar...

tec ::

Je mozno, to naredit tudi z gramofonom?

JLP ::

Ja jest mam gramofon prkloplen na ojačevalc pa iz tega mam izhod prkloplen v komp. Se prav če maš na ojačevalcu izhod pol lahko use snemaš kar je na ojačevalc pržgan.
Live long and prosper!

rimljan ::

kako pa posnamem pol,ko stvari povezem,ker ta stvar mi ni jasna,povezati ze znam,

JLP ::

U mixerju naštimaš da ti snema tist vhod kamor si kasetofon prkluču. Ponavad kak Line-In, Mic-In al pa kak Aux. Mal probavej boš že dobu.
Pol k maš izbran kaj nej računalnik snema pa poženeš kak program za snemat na primer Cool Edit al pa kej podobnga.
Poženeš snemanje (knof z rdečo piko) in poženeš kasetofon in mogl bi snemat.
Live long and prosper!

mmisv ::

to loh posnameš z običajnim snemalnikom zvokov, ki je že u windowsih.
Čist trivialna stvar...

Binji ::

Ja sam pol mas omejeno na 60sekund, s kasnim programov (Cool Edit pa prakticno neomejeno - pustmo zdej disk pa ram). Mors pa prevert kam priklopis - na line in al pa na mic, ker mic je ojacan vhod, line in pa ne.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

rimljan ::

Poskusil sem snemati z Total recorderjem 3.2,pa imam tam v menijih moznost "recording source and parameters" ,potem so moznosti software ali sound board.sem izbral sound board in nato poskusil z nastavitvijo na microphone ali line in pa ni nic delalo.Sem pa poskusil tako,da sem poslusal mp3 in ga poskusal posnet in je delovalo.aja v mixerju sem za
predvajanje in snemanje oznacil vse naprave,mesalna naprava pa imam nastavljeno na Total Recorder

pa se to zaenkrat imam stvar povezano v takem vrstnem redu kasetofon na receiver ter nato iz receiverja na racunalnik,je mozno tezava v tem

Binji ::

Zakaj ne das direkt na kompjuter?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Daedalus ::

Stvar priklopiš na avdio in na zvočni, al pa na vhod za mikrofon. Pol pa lepo snemaš z mikserjem, ki je priložen k softveru za zvočno kartico.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

kisser ::

Total recorder 3.2 meni deluje brezhibno, pa se direkt v mp3 ti posname z Lame encoderjem, tako da ni problemov s prostorom na disku... :D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posneti musko(mp3) na kaseto

Oddelek: Zvok in slika
71949 (1867) cekr
»

priklop kasetarja

Oddelek: Strojna oprema
5905 (827) roli
»

Iz vinilk na računalnik

Oddelek: Zvok in slika
92163 (2060) pblaz
»

Line In

Oddelek: Zvok in slika
71022 (870) glavic
»

WAV Programček

Oddelek: Zvok in slika
111268 (1099) Matek

Več podobnih tem