» »

Macbook pro BATERIJA

Macbook pro BATERIJA

traxxas ::

Zdravo. Imamen problem z starim macbookom pro17 2009.Sej vem da je to že za v muzej,vendar sem sentimentalno povezan na njega. Problem je sledeč:baterija mi kaže 1100 ciklov,stanje dobro.Vedno je priključen na adapter,vendar ko ga izklopim iz omrežja se po nekaj sekundah računalnik ugasne. Je baterija kljub temu da kaže dobre rezultate ,morda zanič? Pri vklopu brez adapterja se računalnik prižge na kratko in takoj ugasne.Predvidevam,da je baterijo kljub temu da kaže dobre rezultate potrebno zamenjati! Kaj mi svetujete?

klinker ::

Pri macih zna it cipovje za filanje. Sicer ce je baterija se prva je cisto mozno da je fuc, ker 15 let je ipak mimo, vseeno pa dej preverit ce sploh fila.

Ahim ::

traxxas je izjavil:

Zdravo. Imamen problem z starim macbookom pro17 2009.Sej vem da je to že za v muzej,vendar sem sentimentalno povezan na njega. Problem je sledeč:baterija mi kaže 1100 ciklov,stanje dobro.Vedno je priključen na adapter,vendar ko ga izklopim iz omrežja se po nekaj sekundah računalnik ugasne. Je baterija kljub temu da kaže dobre rezultate ,morda zanič? Pri vklopu brez adapterja se računalnik prižge na kratko in takoj ugasne.Predvidevam,da je baterijo kljub temu da kaže dobre rezultate potrebno zamenjati! Kaj mi svetujete?

Za sentiment niti ne rabis prizganega, ampak lahko prah lovi tudi ugasnjen. Za delo pa itak ni vec nevemkako uporaben (pozabil si napisat kaj pocnes z njim, razen da ga prizigas).

traxxas ::

Uporablja se za brskanje po spletu, TV,vzamem ga na morje za kakšen film pogledat,nič posebnega ne počnem z njim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

baterija se ne polni

Oddelek: Strojna oprema
3819411 (6847) specing
»

Windows 7 ubija baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
8621074 (16488) nekikr
»

Prenosnik kot stacionar,baterija notr Yes or No ?

Oddelek: Strojna oprema
243694 (2663) Pyr0Beast
»

Prenosniku se baterija polni samo do 16%

Oddelek: Strojna oprema
132102 (1665) Ice-Heki
»

Kaksni so ti SOLOnote prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14113788 (8072) Damjan Jagar

Več podobnih tem