» »

ThrotleŠalter!

ThrotleŠalter!

element ::

No, zadeva je taka. Rabu bi enga, k bi mi narisu/dau načrt za šalter, ki bi lahko večal napetost na podobnem način, k pr throtlu od joysticka. Npr. šalter bi bil en tak, drsni, k bi bil čist dol je napetost 0v, pol se pa veča na max 17v zgoraj (12v, -5v ozemljitev). To sm si zamislu, da če bi bla napetost, bi LED dioda gorela, če je ni, je izklopljena. Rabu bi take šalterje za 4 ventilatorje. Se pravi 4 šalterje (al tud ne?). Lahko bi bla led dioda tud 2 barvna. Dejte mi plis pomagat. :)) Aja, pa spisek delov potrebnih za izdelavo, pa načrt sta dobrodošla. :)

Če lahko napište u ta topic, drugače pa je tu tudi moj mail.
  • spremenil: element ()

morphling1 ::

Na tem linku: variable speed controlers je en lep način kako narediti take šalterje, ledico in drsni upor bi se dal dost enostavno dodat oz zamenjat.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

element ::

morph..., link je broken, ker ne morem odpred, bi bil pa hvaležen, če bi mi kdo načrt na mail poslal, al pa sliko kle not vstavu. :8)

morphling1 ::

Meni link čisto lepo dela
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Bungee- ::

Veliiiiiko folkecov je sprasevalo po tem, pa sem stvari pac spravil na "papir" :D Tole je povezava na moj vent regler, kakersen ze deluje pri Ziletu na 120mm 6,8W Sunonu ;)) Stvar spila ! 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Kaiser ::

Se ena alternativa recimo:
8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615432 (10223) T0RN4D0
»

Stikala za ventilatorje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311908 (1497) Racko
»

Šalterji...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111616 (1473) T0RN4D0
»

Šaltrji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
583887 (3079) segi
»

LED diode namesto neonke???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302030 (1663) jRk0

Več podobnih tem