» »

Zavarovanje skuter 125cc

Zavarovanje skuter 125cc

demogill ::

Zdravo koliko pride najcenejše zavarovanje za 125, ter koliko so ostali stroški?

hojnikb ::

vseskupaj nebo 100€, če zavaroujes osnovo in mas tp
#brezpodpisa

demogill ::

Aha, no glede na to da bom vzel nov motor me zanima če se splača vzeti kasko, in koliko bi bila cena? Hvala

hojnikb ::

vprasaj agenta, ker to je za vsakega druha cena..
#brezpodpisa

MaliJanez ::

demogill je izjavil:

Aha, no glede na to da bom vzel nov motor me zanima če se splača vzeti kasko, in koliko bi bila cena? Hvala


Počakaj da najdem svojo kristalno kroglo z vsemi odgovori...

demogill ::

MaliJanez je izjavil:

demogill je izjavil:

Aha, no glede na to da bom vzel nov motor me zanima če se splača vzeti kasko, in koliko bi bila cena? Hvala


Počakaj da najdem svojo kristalno kroglo z vsemi odgovori...


Raje pojdi malo ven na zrak, vidim da imaš preveč časa, in ti je že malo dolgčas..btw. hvala hojnik@ za odgovore

MaliJanez ::

Ko sprašuješ butasta vprašanja, pričakuj butaste odgovore..kako naj vemo koliko pride kasko za en motor, če ne našteješ informacij ključnega pomena, kakor cena novega, kw, premijski razred (popust) itd..?

demogill ::

MaliJanez je izjavil:

Ko sprašuješ butasta vprašanja, pričakuj butaste odgovore..kako naj vemo koliko pride kasko za en motor, če ne našteješ informacij ključnega pomena, kakor cena novega, kw, premijski razred (popust) itd..?


Pa dobro zakaj se potem sploh oglašaš? Zanima me približno za, nov skuter 125cc. Če nimaš kaj za povedat bi bil lahko že iz olike preprosto samo tiho

AndrejS ::

Kasko za motor - to je zelo drago !

stratosD ::

obvezno zavaraovanje gre po moči v kw - kasko pa na novonabavno ceno/vrednost skuterja.
Zavarovanje naredi tam kjer imaš zavarovanje za avto (če ga imaš) - bo znatno ceneje...

Andy9 ::

Jaz sem lani kupil Hondo PCX, jo nisem zavaroval kasko, sta pa sodelavca kupila oba Aprilio 125 in sta doplačala za kasko okoli 200€. Oba polno bonifikacijo pri avtu.
Če padeš s skuterjem, je škoda lahko takoj 1000€, ker je vsak kos plastike zelo drag.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Na cesti
859220587 (2534) Hudobec82
»

Kasko za motor

Oddelek: Na cesti
183234 (2531) val46
»

Avto majhna škoda na parkirišču, cenilec pa komplicira (polica Triglav, LJ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5313868 (7676) LeQuack
»

Koliko plačujete za avtomobilsko zavarovanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
26672090 (39681) ;-)
»

Zavarovanje

Oddelek: Na cesti
61630 (1347) SkIDiver

Več podobnih tem