» »

Kateri potrošni materijal za avto?

Kateri potrošni materijal za avto?

GregiB ::

Iščem najbolj ugodno zimsko čistilo za vetrobransko steklo (t.i. Vitrex). Kje ga kupujete... tsti, ki ga ne kupujete refleksno na Petrolu...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Gambino ::

KIMI d.o.o TRZIN

hojnikb ::

tapravi shitboxer kupi letni koncentrat in upaš na najboljš :D
#brezpodpisa

feryz ::

Euroton.
Kupiš pol palete in je za nekaj časa mir.
Pa kakšen kupon ponucaš, da prišparaš evro ali dva.

BCSman ::

Pri vseh stroških za avto, od dragih rezervnih delov, mehanikov, zavarovanj, davkov, vinjet... se gre nekdo sekirat kje bo prihranil 2eur za zimsko tekočino. Neprecenljivo. :D

undertacker ::

:D Ima lidl za 5€ če se ne motim

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Tukaj pa res ni nobene znanosti. Največkrat kupim v Hoferju, ali Lidlu. Ne kompliciraj.

mancini ::

Vsak večji Spar, Mercator, ... Hofer, Lidl
A res nikdar ne greš v trgovino

mugen999 ::

Meni najbolj odgovarja iz eurospina 5l 5eur. Tisti s hoferja pa mi smrdi ceprav je za isti denar. Vec kot 1eur dati za 1l je pa itak rop pri belem dnevu. Vitrex iz petrola je rop pri belem dnevu imho.

GregiB ::

Torej, dobil v lokalnem najboljšem sosedu... nisem pa odprl teme zato, da bi prišparal 2€, zgolj če kdo kaj za avto nuca...
Evo, da bom še bolj oherski... ali koncentrat za do -25C direktno vlijete, ali ga redčite z vodo?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Linko ::

to je enaka tema, kot da bi nekdo vprašal, če wc papir 3x prepogne, da malo prišpara na porabi...,

GregiB ::

Linko je izjavil:

to je enaka tema, kot da bi nekdo vprašal, če wc papir 3x prepogne, da malo prišpara na porabi...,


Lej, resno se opravičujem, da sem si drznil odpreti to temo... Pač... večina kolegov je prelenih, da bi čistilo za vetrobransko steklo kupili pri kakšnem živilskem detajlistu in ponavadi vzamejo tekočino kar na Petrolu, po tankanju... Pa da se vidi razkoš... mora biti seveda Sonax za 15€ 3L. Pošteno povedano, nisem vedel, da je razpon cen pri živilcih tako ozek, da je praktično povsod 5L = 4€, gor dol par centov...
Lahko pa seveda kdo opozori na kakšno dobro (ali slabo) prakso. Jest sem npr. pred 2 leti kupil prednjo luč za OPEL Insignio pri
Autodocu in dal zanjo (novo) 30% najnižje cene, ki so mi jo ponujali domači ponudniki.... se pač splača mal okol pogledat...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Vanadium ::

Itak, da se splača okoli pogledat, drugače pa jaz kupujem vitrex večinoma v lidl-u občasno eurospin ali obi (ta letni zeleni iz obija mi še najmanj smrdi), ko je kaka akcija in vzamem malo več oziroma poleti dostikrat kar kupim koncentrat pa razredčim. Imam pa doma dva kanistra po 25 litrov v katerega potem prelijem in v enem je zimski v drugi letni vitrex. 25 litrov mi zdrži komot čez zimsko in poletno sezono za dva avta pri hiši. Za letni se pa splača tudi v Obi-ju pogledat, če ti je kje blizu tam se ga občasno dobi 5l za cca 2,5-3,0EUR dalo se je pa tudi dobiti v bauhausu letnega paulina 5 litrov tut okoli 3EUR. Zimski so pač malo dražji ...

Letni ponavadi neki takega vzamem: https://www.mimovrste.com/letna-in-zims... ali pa od https://www.mimovrste.com/sredstva-za-c...

Zimski pa kar je pač v akciji oziroma kar tole občasno: https://www.mimovrste.com/letna-in-zims...

Tisti pa, ki jim je kimi blizu je liter 1,90EUR in je do -38C.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

2dark ::

mugen999 je izjavil:

Meni najbolj odgovarja iz eurospina 5l 5eur. Tisti s hoferja pa mi smrdi ceprav je za isti denar. Vec kot 1eur dati za 1l je pa itak rop pri belem dnevu. Vitrex iz petrola je rop pri belem dnevu imho.




DObro vedet za tega iz eurospina. Za Hoferjevega sem pa že slišal, da zadeva smrdi.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

IL_DIAVOLO ::

Lidl, Spar whatever...kjer pač vidim, ko kupujem fasngo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čistilo vetrobranskega stekla (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5610755 (2636) anketar
»

čistilo za vetrobransko steklo

Oddelek: Na cesti
92510 (2133) spenstar
»

Tekočine za avto, kje najceneje

Oddelek: Na cesti
367269 (5593) B-Stard
»

Katero zimsko čistilo(vitrex) za pranje stekel?

Oddelek: Na cesti
3610271 (9103) Unknown_001
»

S čim čistite notranjo stran veterobranskega stekla?

Oddelek: Loža
3210887 (2621) YaN-cH

Več podobnih tem