» »

Kam za Božič in novo leto?

Kam za Božič in novo leto?

«
1
2 3

guano ::

Počasi se bližajo prazniki in mnogi že razmišljamo, kako jih bomo preživeli. Kam vi potujete za Božič oziroma novo leto? Ostajate v domačem krogu ali potujete v tujino? Mogoče topli kraji?

trancer01 ::

Sem doma, kjer bi morali biti vsi.

guano ::

Že že... Ampak se trendi spreminjajo;) zdaj je it moderno na Sejšele za božič ali novo leto. Mlajša generacija ne daje več toliko na praznike kot pa mi starejši. Jaz bom definitivno preživel praznike in novo leto v ožjem družinskem krogu.

trancer01 ::

Mlada generacija je razvajena in butasta. Povej jim to.:))

LynxEffect ::

Za božič smo doma, v novo leto vstopamo že trinajst let v Beogradu (Srbija).

IL_DIAVOLO ::

Seveda doma... non stop neka potovanja in podobne zadeve mi dol visijo. Izguba denarja in energije.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

DamijanD ::

k polnočnici, pol pa za/na peč na potico :D

PacificBlue ::

Mi vedno kam gremo v decembru. Trenutno smo v Zagrebu.

Mato989 ::

doma lepo v miru počivat...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

feryz ::

Italija. Brezciljno. Užgeš avto in se med vožnjo odločiš, kje se boš ustavil. Plan je do Neaplja in nazaj. Bom še videl.

gruntfürmich ::

božič je družinski praznik, torej v krogu družine. najlažje je torej nekje 'doma'; ali pri tebi, pri njenih, pri tvojih, pri žlahti... novo leto pa žurka kakor kdo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

iso2000 ::

Nikamor. Ko pol sveta nahajpanega nekam rine, je najbolje biti doma, v miru. Silvestrovo pa zadnjih nekaj let ponavadi prespim. Še bolje bi bilo, če vsak ta drugi ne bi spuščal kupa denarja v zrak, v obliki svetleče-pokajočih potrdil lastne neumnosti. No, kakor komu paše, seveda, ampak v tem primeru moti tudi tiste, ki s tem nimamo veselja. Zame to obdobje nima kakšne posebne teže, razen družinskega "zbora" okrog božiča.

DamijanD ::

če bo buh dal snih, pal tale gar - ni gužve, švicaš u klanc, uživaš dal.

IL_DIAVOLO ::

In upas da te bo kdo razumel.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

mr_chai ::

LynxEffect ::

Pa zakaj boste doma? Vam ni za žurat ali kaj?

Terminathor ::

To so družinski prazniki.
Če ste samejaki, pa ne vidim problema kam it žurirat

trancer01 ::

Ko preživiš več kot pol življenja, postaneš malce ciničen. Vsaj jaz sem z leti vse večji cinik in to vključuje tudi naveličanost nad prazniki in žuranjem.

sbawe64 ::

LynxEffect je izjavil:

Pa zakaj boste doma? Vam ni za žurat ali kaj?

Kdor je pameten gre že septembra nekam na ekvator (tople sončne kraje) in pride aprila/maja nazaj.
Reveži ostanejo v zimski gmajni z večnimi zimskimi problemi.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

trancer01 ::

Jaz vedno manj razumem to novodobno obsesijo s potovanji. Zakaj je potrebno riniti povsod po svetu in se zajebavati z rezervacijami, prenočišči, neudobnim potovanjem, ko pa imaš doma vse, kar potrebuješ, in še več?

IL_DIAVOLO ::

Včasih se ni blo instagrama, kjer bi vse to "uživanje" objavil. Naceloma pa so tisti ljudje najbolj srecni, ki ne rabijo rinit na Havaje, da bi se imeli fajn.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ndivia ::

Na kratko. V tople kraje se najbolj splača in nujno da si vzameš 3-4 tedne za pravi počitek. Delo bo že počakalo.

LynxEffect ::

Bolj kot berem te komentarje bolj opažam, da si slovenci vzamemo premalo časa za uživanje. Bi se kar strinjal z @Ndivia tukaj.

trancer01 ::

Uživanje je osebna stvar. Ne uživamo vsi v potovanjih na drug konec sveta. Topel je lahko tudi dom, če si ga takšnega narediš.

Goran's Blog ::

Sej vemo kje smo za božič:

suzu ::

trancer01 je izjavil:

Ne uživamo vsi v potovanjih na drug konec sveta.


... pa tudi, če uživamo, nam trume goveda, ki se za razne praznike ipd. zapodi na neka brezvezna potovanja, ki jim je edini namen nabiti sliko na facebook, ta užitek uničijo. Tako, da potovanja za novo leto so za govedo (čistonavadno), ostali gremo pa raje takrat, ko se govedo pase po domačih pašnikih, kar nam daje vsaj pribljižno garancijo, da jih tam, kamorkoli že gremo, ne bomo srečali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suzu ()

Moe_Lester ::

trancer01 je izjavil:

Uživanje je osebna stvar. Ne uživamo vsi v potovanjih na drug konec sveta. Topel je lahko tudi dom, če si ga takšnega narediš.


Če potuješ po svetu si razširiš obzorja in hitro se naučiš, da smo ljudje različni. Posledično ne težiš ljudem na slo-techu, da imaš ti edini prav, ker ti paše biti doma.

Tako, da potovanja za novo leto so za govedo (čistonavadno), ostali gremo pa raje takrat, ko se govedo pase po domačih pašnikih, kar nam daje vsaj pribljižno garancijo, da jih tam, kamorkoli že gremo, ne bomo srečali.


Si že kdaj mogoče razmišljal o tem, da ima govedo otroke, ki nimajo vedno možnosti vzeti dopusta v šoli?

Zgodovina sprememb…

2dark ::

guano je izjavil:

Počasi se bližajo prazniki in mnogi že razmišljamo, kako jih bomo preživeli. Kam vi potujete za Božič oziroma novo leto? Ostajate v domačem krogu ali potujete v tujino? Mogoče topli kraji?


Za božič smo doma.

(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

PrihajaNodi ::

Doma, tko kt bi mogl vsi bit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Ndivia ::

Večina bo še vedno kar lepo doma. Za tiste, ki pa bodo na kakšnih res ekskluzivnih lokacijah, pa boste vse pravočasno izvedeli na Instagramu.

Dimnik ::

PrihajaNodi je izjavil:

Doma, tko kt bi mogl vsi bit


Slovenija ali Romunija.....kje zdaj?

Baja ::

v službi. ker delam od doma, ...

PrihajaNodi ::

Dimnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Doma, tko kt bi mogl vsi bit


Slovenija ali Romunija.....kje zdaj?


Doma
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

filip007 ::

Kje pa drugje, misliš da bi še plačeval bogate večerje drugje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

trancer01 ::

Moe_Lester je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Uživanje je osebna stvar. Ne uživamo vsi v potovanjih na drug konec sveta. Topel je lahko tudi dom, če si ga takšnega narediš.


Če potuješ po svetu si razširiš obzorja in hitro se naučiš, da smo ljudje različni. Posledično ne težiš ljudem na slo-techu, da imaš ti edini prav, ker ti paše biti doma.

Tako, da potovanja za novo leto so za govedo (čistonavadno), ostali gremo pa raje takrat, ko se govedo pase po domačih pašnikih, kar nam daje vsaj pribljižno garancijo, da jih tam, kamorkoli že gremo, ne bomo srečali.


Si že kdaj mogoče razmišljal o tem, da ima govedo otroke, ki nimajo vedno možnosti vzeti dopusta v šoli?

Ja, ti si si prav gotovo zelo razširil obzorja s potovanjem po svetu.:))

Glugy ::

doma je najboljš ker ne zgubljaš časa z potovanjem do in od destinacije. prav tako si neodvisen od raznih razmer v prometu. Ne bi rekel če bi imel več dopusta da bi lahk razmetaval z časom.

feryz ::

14 dni v luft pa res ni zanimivo.
Zunaj je pa tudi bolj žalost.

bciciban ::

Ne na božični sejem, da te ne razstreli kak bradati norec.
Ali zabode.
Ali povozi s tvornjakom.

suzu ::

Moe_Lester je izjavil:

Si že kdaj mogoče razmišljal o tem, da ima govedo otroke, ki nimajo vedno možnosti vzeti dopusta v šoli?


Si mogoče razmišljal, da razumem, da so teleta del goved in da je to en od razlogov, da ne morejo iz svojega hleva večino leta? Zajebali bi še to malo kar ostane, tele ne pade daleč od goveda.

To, da grejo pa na organizirano pašnjo, kjer se vsi zberejo na istem pašniku v nekem trenutku leta... če so tako bolani, da ne dojamejo, da je bolje ne iti nikamor kot pa na že davno požrt in posran pašnik, pa naj grejo.

V zadnjih dveh letih sem obiskal dve lokaciji, kjer sem bil pred 20 leti. Za bruhat, cela mesta, okrožja, države so goveda uničila, steptala, zrušila in skorumptirana s svojimi masovnimi stampedi.

K sreči so vsaj malarična področja varna pred njimi. Ker je govedi preveč do njihovega zdravja, da bi tvegale malerone. Ali nevarna, nerazvita področja.

Seveda pa bojo počasi v imenu Muzzlebooka, počasi uničila tudi to. Vse v imenu všečka. In, da se delajo "cool", čeprav niso in nikoli ne bodo, ne glede na količino denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suzu ()

Moe_Lester ::

Torej, če povzamem.

- Nimaš nič proti, če ljudje uživajo v tem, da kam grejo, ampak te vseeno moti dovolj, da se kurčiš po slo-techu.

- Očitno te masovni turizem izjemno moti, ampak ne dovolj, da bi se vzdržal, glede na to, da sam obiskuješ iste lokacije.

suzu ::

Moe_Lester je izjavil:

Torej, če povzamem.

- Nimaš nič proti, če ljudje uživajo v tem, da kam grejo, ampak te vseeno moti dovolj, da se kurčiš po slo-techu.

- Očitno te masovni turizem izjemno moti, ampak ne dovolj, da bi se vzdržal, glede na to, da sam obiskuješ iste lokacije.


Slabo si povzel:

- Motijo me goveda in tečno jih je gledat, ne glede kako uživajo ob svojih metanskih izbruhih in lokacijah, ki jih vidijo samo skozi smartphone, ko nastavljajo ponarejene gobce za objavo na muzzlebook.
- Žal so me goveda v svojih masovnih migracijah presenetila, sem zavil in jih ne gledal več. Videl pa sem opustošenje, ki so ga pustila na nekoč čudovitih lokacijah - a veš, ker sem jih videl pred uničenjem, ko goveda še niso imela muzzlebooka in potrebe po poziranju na njem. In zato tudi niso rinila na lokacije, kamor pašejo kot goveda v trgovino s porcelanom, so prišla do maksimalno dalmacije, gnila v istem kampu desetletja, niso pa zasvinjala vsega ostalega okolja.

Seveda pa se govedi zdi vsaka uničena lokacija čisto normalna. Nič ni narobe z njo. Ker so jo videla samo kot člani masovnega stampeda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suzu ()

Moe_Lester ::

Videl pa sem opustošenje, ki so ga pustila na nekoč čudovitih lokacijah - a veš, ker sem jih videl pred uničenjem, ko goveda še niso imela muzzlebooka in potrebe po poziranju na njem.


Originalno govedo torej.

suzu ::

Moe_Lester je izjavil:

Videl pa sem opustošenje, ki so ga pustila na nekoč čudovitih lokacijah - a veš, ker sem jih videl pred uničenjem, ko goveda še niso imela muzzlebooka in potrebe po poziranju na njem.


Originalno govedo torej.


Ja, razumem, da ne razumeš, pač govedo se težko uživi v nekaj kar ni nikoli doživelo (in ne bo).

Matheus ::

Sem preletel komentarje.

Ena stran goreče zagovarja, da moraš biti za praznike doma, druga stran pa goreče zagovarja, da moraš iti za praznike uživati, praznovati, magar v tujino.

Se samo meni zdi, da obe strani le iščeta potrditev, da je njihova odločitev prava?

bciciban ::

Matheus je izjavil:

Sem preletel komentarje.

Ena stran goreče zagovarja, da moraš biti za praznike doma, druga stran pa goreče zagovarja, da moraš iti za praznike uživati, praznovati, magar v tujino.

Se samo meni zdi, da obe strani le iščeta potrditev, da je njihova odločitev prava?


Nekako tako.

Matheus ::

trancer01 je izjavil:

Uživanje je osebna stvar. Ne uživamo vsi v potovanjih na drug konec sveta. Topel je lahko tudi dom, če si ga takšnega narediš.


To je popolnoma kontradiktorno tvojemu prvotnemu komentarju

Sem doma, kjer bi morali biti vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matheus ()

trancer01 ::

Jaz ne rabim nobene potrditve za svojo odločitev. Zame je nedvomnno pravilna.

WizzardOfOZ ::

Madeira za 14 dni.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

suzu ::

Matheus je izjavil:

Sem preletel komentarje.

Ena stran goreče zagovarja, da moraš biti za praznike doma, druga stran pa goreče zagovarja, da moraš iti za praznike uživati, praznovati, magar v tujino.

Se samo meni zdi, da obe strani le iščeta potrditev, da je njihova odločitev prava?


Seveda in tudi dobili jo bodo, vsak v svojem krogu enakomislečih. Najlepše pri facebooku je, da ti ni nikoli treba srečati nasprotnega mnenja, v čemerkoli kar počneš si lahko vedno najbolj pameten, z največ všečki v krogu najbolj enakomislečih. Kar je zjebalo svet.

trancer01 ::

Matheus je izjavil:

trancer01 je izjavil:

Uživanje je osebna stvar. Ne uživamo vsi v potovanjih na drug konec sveta. Topel je lahko tudi dom, če si ga takšnega narediš.


To je popolnoma kontradiktorno tvojemu prvotnemu komentarju

Sem doma, kjer bi morali biti vsi.

Popravek, vsi, ki zagovarjajo "zeleni eko fašizem".>:D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Praznovanje božiča?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
664662 (2431) PrimoZ_
»

Božična blaznost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7410591 (7793) Raptor F16
»

Kam za novo leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13914154 (11067) shadeX
»

Kaj ste dobili za bozic? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19618654 (7159) D3m
»

Božič in praznovanje tega praznika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17426944 (23851) LitralSM

Več podobnih tem