» »

Božična blaznost

Božična blaznost

1
2
»

Raptor F16 ::

krucymucy je izjavil:

Izrodil? Je imel kak namen za vse ostale poleg kristjanov?


Je.

Mir in radost za vse ljudi. Po izvirnem sporočilu naj bi se bližnji med sabo združili in pozabili na stare zamere.

Vendar Američani so nam vsilili svojo potrošniško različico. "Dobro jesti, dobro piti, darila dobiti"... Ves tist bullshit o "hvaležnosti" in "obdarovanju ostalih" je samo še dodaten bullshit, ki nima veze z odnosi in duhovnostjo. Med vrsticami Ameriški božič sporoča - "Troši pare".
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Meiniken ::

zobnik je izjavil:

Upam da vidte:

https://www.facebook.com/MagicianulRobe...


Sami boomerji :))
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

Furbo ::

A bojo vsi burek delal al kaj? Če je zastonj, se ne grem tkole gužvat.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

IL_DIAVOLO ::

Raptor F16 je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Izrodil? Je imel kak namen za vse ostale poleg kristjanov?


Je.

Mir in radost za vse ljudi. Po izvirnem sporočilu naj bi se bližnji med sabo združili in pozabili na stare zamere.

Vendar Američani so nam vsilili svojo potrošniško različico. "Dobro jesti, dobro piti, darila dobiti"... Ves tist bullshit o "hvaležnosti" in "obdarovanju ostalih" je samo še dodaten bullshit, ki nima veze z odnosi in duhovnostjo. Med vrsticami Ameriški božič sporoča - "Troši pare".


To delajo pravi kristjani ja oziroma hinavci, ki zaradi praznika pozabijo, kaksno hudobijo so zganjali cez leto.

I dont need hypocrisy in my life.

Raptor F16 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Izrodil? Je imel kak namen za vse ostale poleg kristjanov?


Je.

Mir in radost za vse ljudi. Po izvirnem sporočilu naj bi se bližnji med sabo združili in pozabili na stare zamere.

Vendar Američani so nam vsilili svojo potrošniško različico. "Dobro jesti, dobro piti, darila dobiti"... Ves tist bullshit o "hvaležnosti" in "obdarovanju ostalih" je samo še dodaten bullshit, ki nima veze z odnosi in duhovnostjo. Med vrsticami Ameriški božič sporoča - "Troši pare".


To delajo pravi kristjani ja oziroma hinavci, ki zaradi praznika pozabijo, kaksno hudobijo so zganjali cez leto.

I dont need hypocrisy in my life.


Ne, ti potrebuješ consumer goods. Ker samo nakupovanje novih smeti te osreči.

Seronja si pa glih taka kot ostali. Kdo je sedaj hinavec? Ti se delaš lepega ostale bi pa tlačil.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

IL_DIAVOLO ::

Jaz zagotovo nisem.

Nisem hudoben, nobenega ne sinfam, od nobenega ne pričakujem nic, živim svoje življenje in se na sploh brigam za sebe.

Sem seronja v smislu, da stojim za svojimi besedami in se nobenemu ne klanjam. Kje pa sem koga tlacil, pa res ne vem. Samo ponudim ogledalo, kaj je folk delal cez celo leto.

Sploh pa me ne ganejo vec prazniki kao, da se pozabijo zamere. Sem naredil ze nickolikrat in se mi je vrnilo kot bumerang. Ne vec.

Raptor F16 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Jaz zagotovo nisem.

Nisem hudoben, nobenega ne sinfam, od nobenega ne pričakujem nic, živim svoje življenje in se na sploh brigam za sebe.

Sem seronja v smislu, da stojim za svojimi besedami in se nobenemu ne klanjam. Kje pa sem koga tlacil, pa res ne vem. Samo ponudim ogledalo, kaj je folk delal cez celo leto.

Sploh pa me ne ganejo vec prazniki kao, da se pozabijo zamere. Sem naredil ze nickolikrat in se mi je vrnilo kot bumerang. Ne vec.


Ti se moraš še dosti naučiti o odnosih.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

IL_DIAVOLO ::

Se bos moral ja in to ne samo po nedeljski masi in za praznike.

Raptor F16 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se bos moral ja in to ne samo po nedeljski masi in za praznike.


Bizgec
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

jype ::

Božič je izumila kokakola.

PrihajaNodi ::

jype je izjavil:

Božič je izumila kokakola.


Motis se.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

ahac je izjavil:

krucymucy je izjavil:

Izrodil? Je imel kak namen za vse ostale poleg kristjanov?

Izrodil se je že zaradi kristjanov, ki so izvedl en nasilen "cultural appropriation" starih poganskih in rimskih praznikov ter gor nalimal svojega Jezusa.
To zdaj je kul, ker se končno praznik spet odvzema cerkvi in vrača ljudem.


A veš kaj ni kul? To da če moraš kupiti kakšno stvar, ki nima veze z božičem, zaglaviš v norem prometu in gužvi, kjer folk kupuje kot zmešan in rine v trgovske centre, kot da ne bo jutrišnjega dne.

PS: Po drugi strani pa, kje je drsališče v centru Ljubljane?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Vazelin ::

Če ne greš v nakupovalne centre ob konicah je tudi tekom praznikov precej ok.

PS: Po drugi strani pa, kje je drsališče v centru Ljubljane?

Uno bedno drsališče na KOngresnem trgu, kjer je bilo annoying as fuck za pešce, ker si moral iti okoli? _:D Premalo ste drsali, da bi se prijelo zgleda
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zmaugy ::

Konica med prazniki je kadarkoli po 15h.
Drsališča pa so lepa meščanska navada v tem času v civiliziranih mestih in ne zgolj kmetavzarski štanti s čevapi, kuhanim vinom in kramo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vazelin ::

Jah lej tko je. Lani (mislim da lani) ste imeli drsališče na kongresnem trgu in tam pri avtobusni. Očitno je ljubljana premalo meščanska in izgleda je oboje bolj slabo laufalo, da se niso odločili za drsališča na odprtem v centru tudi letos.

Kakorkoli, letos sem bil enkrat v centru ljubljane in zdi se mi, da je bolj prazno kot prejšnje leto. Ne vem, ni nekega vibe-a.

Konica med prazniki je kadarkoli po 15h.

Citypark je bil po 16ih v torek že dokaj prazen in si bil takoj na blagajni.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zmaugy ::

24.12. popoldne je folk že na poti tja, kjer bo praznoval/preživel božič. Ampak cel teden in več prej je pa štala.
Meščanskost ne nastane v enem dnevu po dolgih letih kmetavzarstva. Je treba dati čas.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

kjut ::

Odg OPU na temo naslova: Sam si dovolim koliko hypa me bo ganlo. Predvsem za glasbo, obstajajo alternative mainstream radijem, kjer bozicnih zadev ne j*ebejo 5 posto, slo rock radio ftw, ostajajo zvesti samemu sebi. Ostalo pa po zeljah, kolikor se zalusta. Pa srecnov NY.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Motis se.
Dokaži.

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Motis se.
Dokaži.


Božič so praznovali pred Coca-Colo.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zobnik ::

danes na Vrhniki v Lidlu, polno parkirišče, vrste pa skoraj čez 1/3 trgovine, ljudje so postal res kot mrhovinarji...zaard takih be*kov nafu*amo vsi drugi ko gremo samo po kak izdelek...hvala lepa nisem nič vzel, ker nism nor da tam stojim v vrsti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Machete ::

Večina nas je frej danes, pa dva dni je bilo zaprto, plus bliža se konec sveta Errr leta. Torej nič nepričakovanega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

IL_DIAVOLO ::

1 dan pred in 1 dan po prazniku je vedno tak.

Cruz ::

Raptor F16 je izjavil:

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Motis se.
Dokaži.


Božič so praznovali pred Coca-Colo.
To je res, je pa Coca-Cola pomagala zkomercializirati tako daleč, da dandanes še ateisti zmečejo 2 plači za njega.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jype ::

Raptor F16 je izjavil:

Božič so praznovali pred Coca-Colo.
Ne, niso ga.

Raptor F16 ::

jype je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Božič so praznovali pred Coca-Colo.
Ne, niso ga.


Torej so ga žalovali.

Tragic...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam za novo leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13914117 (11030) shadeX
»

Že praznujete Dan zahvalnosti?

Oddelek: Loža
282907 (1988) STASI
»

Kam se dat za "veseli" december? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11713374 (8669) harvey
»

Božič in praznovanje tega praznika (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17426912 (23819) LitralSM

Več podobnih tem