» »

Najem avtomobila Slovenija

Najem avtomobila Slovenija

FiReFTW ::

Svetujem tujcu za najem avtomobila, kje je najbolje? Preko katere strani oz podjetja?

Klemenn ::

MIHAc27 ::

Za koliko časa pa rabi? Pa a vsak dan... predvidevam, da se bo po Sloveniji vozil po ogledih.

Jaz bi resno razmišljal o Avantu, še sam ga včasih najamem, pa imam lasten avto, če ga rabim za daljšo pot. Privarčuje toliko na gorivu, da skoraj nimaš kaj razmišljat.
Zoe 52KW ga pride 48€ na dan. Pa za cel teden mu ziher dajo še kak popust.

Če rabi za več kot 1 teden, mogoče kak shitbox za 500€. Proda ga pa še zmeraj za 200-300.

Bellzmet ::

@miha27: lahko tole s kakšnim izračunom utemeljiš?
"Privarčuje toliko na gorivu, da skoraj nimaš kaj razmišljat."

48 eur je bencin za 450 km. Zoe pa ima domet 300 km...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

MIHAc27 ::

Ja in? Sej jo lahko zastonj polniš na njihovih polnilnicah. Osebno sem že naredil 500km v 24urnem najemu. Lahko bi še več pa pač nisem rabil.

Pa še polnilnice imajo v več krajih po Sloveniji. Če ni pa pač 'tankaš' za plačilo, ki je še vedno ceneje kot bencin če primerjaš €/km

Bellzmet ::

No sej 500 km si naredil. To je najem 48 eur ali daš za bencin 50 eur. Se pravi 2 EUR razlike in to ni "Privarčuje toliko na gorivu, da skoraj nimaš kaj razmišljat."

MIHAc27 ::

Je tudi razlika a se vozim v 2-3 let starem avtu z navigacijo, opozarjanjem na omejitev hitrosti, avtomatiku,... ali starem 15, ki vsega tega nima. Pa ko sem najel vinjete tudi nisem imel...

Tko da ja, ostajam pri temu, da ni kaj za razmišljat, če nameravaš naredit veliko km. Pa tudi če ne, najemi drugod niso dosti cenejši. Pa še bencin moraš kupovat.

Drugače pa GreenGo ima Cupro z 400km dometa, ampak polnilnice samo v Kranju in LJ.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avstrijec zmagal na sodišču proti VW prodajalcu: 'Obljubljali so doseg 230 km, v real (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Na cesti
45133670 (16704) m0LN4r
»

Resnica o škodljivosti dizla (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Loža
1058109093 (69158) D3m
»

rabljen poceni ev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19128102 (22907) hojnikb

Zakaj vodikovi avtomobili in tovornjaki NISO prava stvar (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
17921101 (19138) bluefish

Več podobnih tem