» »

Težave z mobilnim telefonom Realme GT Master Edition

Težave z mobilnim telefonom Realme GT Master Edition

rsroki ::

Zadnji dve leti imam mobitel realme GT Master Edition (ki ima skoraj isto strojno opremo oz. specifikacijo kot Samsung A52s 5g in Xiaomi poco X5 pro..no mogoče še kateri telefon), ki pa mi je v zadnjih tednih malo ponorel in ne najdem vzroka za težavo. Vse dela v bistvu tekoče in brez težav, edino baterija je nekaj dni na 100%, potem telefon samo crkne brez opozorila. Sem poskušal kalibrirati baterijo že nekajkrat, pa brez uspeha, kot tudi ni pomagal hard reset. Se komu sanja kaj bi lahko bilo narobe - zanič baterija mogoče, ali druga težava s strojno opremo ? Telefon je posodobljen na zadnjo verzijo androida 13 - RMX3363_13.1.0.156 (EX01) in polnilec deluje normalno. Sem ga že mislil nesti tu pri nas k enem lokalnem serviserju (dokaj dobrem) a vseeno želim prej preverit sam če je možna kaka drugačna rešitev.:|
rsroki

rsroki ::

..mi je serviser svetoval naj ga pošljem na garancijsko popravilo (če bo sploh šlo), saj je še v garanciji - mi je pa obenem pojasnil da je vzrokov lahko več za to težavo (od baterije, konetktorja USB, polnilca, chipseta..)...bomo videli..bo pa to sedaj verjetno dolog trajalo.:|
rsroki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652098 (12064) Han
»

Garancija zavrnitev TELERAY (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9119924 (14634) ziga1990
»

Servis HTC - Al' sem nor, ali je to banalnost na vrhuncu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12533203 (27288) shadeX
»

Težave s telefonom Xperia Go (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
17438750 (25978) Vajenc
»

Neučinkovit servis za več mesecev

Oddelek: Mobilne tehnologije
454097 (2427) RejZoR

Več podobnih tem