» »

Android telefon do 400€

Android telefon do 400€

1
2
»

Kodrnusa ::

Leko je izjavil:

Poznam kar nekaj lastnikov šaomija. Pred parimi dnevi imamo debato na to temo in enega od te vprašam a si zadovoljen s telefonom. Pravi super edino, kar je mi enkrat ali dvakrat na dan zmrzne in ga samo resetiram pa spet dela super :))
Pa zraven še eden ja meni tudi dela super men tud samo včasih mal zmrzne pa ga resetitam pa spet dela super. ahhahaaha

Legende ja. Dnevno zmrzovanje telefonov je danes čisto normalno ja. K poslušam tele pravljice bratov Grimm se vedno nasmejim. Telefoni za 80€ danes ne zmrzujejo več, ti pa tukaj prodajaš pravljice iz Rezije...
Glede xiaomi, oneplus... Jaz nočem nobenega prepričevat. Tvoj denar tvoja izbira.. Sem imel samsunge S1,S2,S3... Se igral rootal z odinom... Potem nalo stestiral ostale brande. Pač Samsung je Japka danes.. navita cena za brand. Ampak vsakemu svoje. Ti kr meči 2x 3x kratnik za telefon enakih/slabsih specifikacij, če te to veseli

Leko ::

Dimnik je izjavil:

Leko, pa ti lažeš, kot pes teče. Direkt se vidi kako nabijaš....

Ma nemoj. Ti že veš dimničarček. Brž jokat ateku moderatorju za izbris, ker ne preneseš resnice, da je tvoj kitajček klump:))
Mogoče, če se dobita z Pithlit pa ga uporabita namest vibratorja potem bo vsaj za eno rabo.:))
Saj poznamo tisto o oneplus one flagship killer :))

Zimonem ::

Lekić dihej. Mi 9 lite sem v slabih 9ih letih ponovno zagnal na kakšne 3 mesece. Večinoma je bil razlog vpn proxy.

ZveeZ ::

Leko je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

Kar se tiče supporta za leta naprej, je A54 ali A34 pac boljsa izbira kot kaksen kitajc ali starejsi samsungov model. Android je itak cisto prilagodljiv, specsi so zadovoljivi, razne animacije in klumpe odstranis itd.

Vidim da folk živi še v letu 2010. "Kitajc" je danes superioren Samsungu. Boljši hardware, software za veliko nižjo ceno. Zdej vsaj vidim od katerih bedakov še Samsung živi.
Ljudje božji poglejte malo teste prrimerjajte cene, specifikacije... Pa ne vem ali še vedno k nam pridejo samsungi z Exynos procesorji ki so veliko slabsi od Qualcomovih.
Kitajci so pac price/performance prehiteli Samsung, Japko. Vi se kar naprej kupujte precenjeno robo.
Pa suport je drugace pri oneplusu sedaj 5 let posodobitev, xiaomi tudi daje vedno vec.. drugace pa po stirih letih rootas in nalozis katerikoli najnovejsi up to date rom na telefon...
Samsun A 54, pa vi niste normalni no...


Dobro, da ima "kitajc" ala šaomi in oneplus še take bedake kot so Kodrnusa, da preživijo. Jao jao :))
Kodrnusa tebe prehitevajo kitajčki po levi in desni :))
Ja se vidi kdo je ostal v letu 2010:)) Takrat je oneplus s enko :)) še bil vreden omembe, potem pa samo še navzdol in vemo kje je sedaj:))

Si premalo informiran, da bi bil uspesen troll;)

Goran's Blog je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Je pa žalostno, da recimo Poco F5 8/256 proti mojemu telefonu iz 2018 (Huawei Mate 20 Pro) ne ponudi nekih izboljšav, da bi ga sedaj menjal. Se pravi če želim neki res boljšega treba proti 800€ sigurno.

V katerem smislu? Npr v displayu, kameri, performanceu, bateriji.. ga prekosi ze rn12pro5g za 230€.


Ja prekosi ga, samo ni to neka izboljšava za nevem 10x v toliko letih.
Sam itak uporabljam le za socialna omrežja in kaj za poslikat to je pa tudi to.

10x je relativno.
Pa ne zanemari dejstva, da sem ga primerjal z low midrange telefonom.
S kakimi novimi flagshipi nima niti kaj praskat. Razlika je vec kot ocitna. Moj mate20pro sedi v predalu ker je kamera po danasnjih standardih, skoraj neuporabna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

geronimo777 ::

Best buy telefon za 400 € je baje Motorola edge 40. Po vseh testih na YouTube jo daleč najbolj priporočajo. Se spomnem Motorol včasih so bili zelo dobri telefoni, očitno se spet vračajo. Razmišljam da zamenjam mojega 6 let starega huaweja P10 za Motorolo edge 40 pro.

Leko ::

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Egidij88 je izjavil:

Kar se tiče supporta za leta naprej, je A54 ali A34 pac boljsa izbira kot kaksen kitajc ali starejsi samsungov model. Android je itak cisto prilagodljiv, specsi so zadovoljivi, razne animacije in klumpe odstranis itd.

Vidim da folk živi še v letu 2010. "Kitajc" je danes superioren Samsungu. Boljši hardware, software za veliko nižjo ceno. Zdej vsaj vidim od katerih bedakov še Samsung živi.
Ljudje božji poglejte malo teste prrimerjajte cene, specifikacije... Pa ne vem ali še vedno k nam pridejo samsungi z Exynos procesorji ki so veliko slabsi od Qualcomovih.
Kitajci so pac price/performance prehiteli Samsung, Japko. Vi se kar naprej kupujte precenjeno robo.
Pa suport je drugace pri oneplusu sedaj 5 let posodobitev, xiaomi tudi daje vedno vec.. drugace pa po stirih letih rootas in nalozis katerikoli najnovejsi up to date rom na telefon...
Samsun A 54, pa vi niste normalni no...


Dobro, da ima "kitajc" ala šaomi in oneplus še take bedake kot so Kodrnusa, da preživijo. Jao jao :))
Kodrnusa tebe prehitevajo kitajčki po levi in desni :))
Ja se vidi kdo je ostal v letu 2010:)) Takrat je oneplus s enko :)) še bil vreden omembe, potem pa samo še navzdol in vemo kje je sedaj:))

Si premalo informiran, da bi bil uspesen troll;)


A te boli a! To je vse kar znaš. Če se ne strinjam s tabo in ne kupujem takega klumpa sem pa troll.
Nč bat dovolj informiran, da vem da takega klumpa ne kupujem. Kaj pa vi delate s svojim denarjem je pa vaš problem.
Če radi mečete denar skozi okno in morate potem vsak dan prenašat tak klump. Pa kar.:)) Se vidi koliko je potem jokanja zakaj ne dela to in zakaj ono.
V temo sem prišel pogledat samo zato ker se sprašujem zakaj za hudiča tej nesposobni moderatorji dopuščajo, da se odpira še ena in ista tema poleg že 100 že odprtih in v vsaki eni in isti pacienti oziroma fanatiki šaomija in 1plusa vsiljujejo uporabnikom ta klump, ker se ne morejo sprijaznit s tem kako so se nategnili zato morajo to uturit še vsem ostalim.

Kodrnusa ::

geronimo777 je izjavil:

Best buy telefon za 400 € je baje Motorola edge 40. Po vseh testih na YouTube jo daleč najbolj priporočajo. Se spomnem Motorol včasih so bili zelo dobri telefoni, očitno se spet vračajo. Razmišljam da zamenjam mojega 6 let starega huaweja P10 za Motorolo edge 40 pro.

Ja problem best buy telefonov, da vedno dajo uradne cene zraven. Hvalabogu kitajci prek svojih kanalov telefone prodajajo za tretjino ali vec ceneje. Vsaj zaenkrat se.

ZveeZ ::

Leko je izjavil:


A te boli a! To je vse kar znaš. Če se ne strinjam s tabo in ne kupujem takega klumpa sem pa troll.
Nč bat dovolj informiran, da vem da takega klumpa ne kupujem. Kaj pa vi delate s svojim denarjem je pa vaš problem.
Če radi mečete denar skozi okno in morate potem vsak dan prenašat tak klump. Pa kar.:)) Se vidi koliko je potem jokanja zakaj ne dela to in zakaj ono.
V temo sem prišel pogledat samo zato ker se sprašujem zakaj za hudiča tej nesposobni moderatorji dopuščajo, da se odpira še ena in ista tema poleg že 100 že odprtih in v vsaki eni in isti pacienti oziroma fanatiki šaomija in 1plusa vsiljujejo uporabnikom ta klump, ker se ne morejo sprijaznit s tem kako so se nategnili zato morajo to uturit še vsem ostalim.

:***

V bistvu se gre za to, da si glasno prisel v temo in pljuval po mnjenjih uporabnikov in to tako zagreto, da je ocitno.
Kar se tice mojega komentarja o tvojemu neznanju pa se gre za to, da l.2010 oneplus ni obstajal.

frenky119 ::

rs1975 je izjavil:

Hvala vsem za predloge. Sin se je odločil za Poco F5 8/256. Prek Kitajcev iz DE skladišča za 334 EUR. Mislim, da je to kar dobra cena.

Pri Poco 5 se uporabniki na forumih pritožujejo nad slabimi matičnimi ploščami. Odtipkajte v brskalnik in malo raziščite. Sicer so pa enako pisali tudi za moj prejšnji telefon - LG G6, pa je še danes dobro delujoč.

Leko ::

ZveeZ je izjavil:

Leko je izjavil:


A te boli a! To je vse kar znaš. Če se ne strinjam s tabo in ne kupujem takega klumpa sem pa troll.
Nč bat dovolj informiran, da vem da takega klumpa ne kupujem. Kaj pa vi delate s svojim denarjem je pa vaš problem.
Če radi mečete denar skozi okno in morate potem vsak dan prenašat tak klump. Pa kar.:)) Se vidi koliko je potem jokanja zakaj ne dela to in zakaj ono.
V temo sem prišel pogledat samo zato ker se sprašujem zakaj za hudiča tej nesposobni moderatorji dopuščajo, da se odpira še ena in ista tema poleg že 100 že odprtih in v vsaki eni in isti pacienti oziroma fanatiki šaomija in 1plusa vsiljujejo uporabnikom ta klump, ker se ne morejo sprijaznit s tem kako so se nategnili zato morajo to uturit še vsem ostalim.

:***

V bistvu se gre za to, da si glasno prisel v temo in pljuval po mnjenjih uporabnikov in to tako zagreto, da je ocitno.
Kar se tice mojega komentarja o tvojemu neznanju pa se gre za to, da l.2010 oneplus ni obstajal.

Pa briga mene kdaj je izšel al 2010 ali 2014, ker me to popolnoma nič ne zanima, klump je in je bil. Flagship killer:))
To je bil samo odgovor na pljuvanje in žaljenje z bedaki Kodrnuše, tako da najprej pospravite pred svojim pragom potem pa začnite žalit in zmerjat vse po vrsti z bedaki, ker se ne strinjam z vami in če ti je to, da povem resnico pljuvanje potem je to samo zato, da vsem bodočim potencialnim kupcem oziroma uporabnikom prihranim denar in živce.

c0ck4m0u53 ::

@frenky119

A lahko prilepiš linke(lahko tudi na zs). Kolikor sem uspel raziskat, je bila težava prisotna v poco f1 in x3 modelih. F5 ima tudi 2 letno garancijo, ravno zaradi prejšnjih težav z matičnimi ter zelo dobro urejeno hlajenje.

Edina minusa sta malo slabša kamera, pomaga gcam oz leica cam ter odsotnost brezžičnega polnjenja, komur je to must have feature.

P. S. v F5 global telegram grupi s skoraj 6000 člani, ni zaznati primerov težav z matičnimi
If citizens cannot trust that laws will be enforced in an evenhanded
and honest fashion, they cannot be said to live under the rule of law.
Instead, they live under the rule of men corrupted by the law. - Dale Carpenter

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

rs1975 je izjavil:

občasno nabijanje igric.
Katere igrice pa ? A je kakšna konkretno ogledana al bolj tak na splošno?

frenky119 ::

Priznam, da se za POCO nisem nikoli zanimal in sem samo med ocenami uporabnikov zasledil opozorilo o slabih matičnih in da te potatke na njihovem uradnem forumu minimizirajo oziroma zanemarjajo, so pa objavljeni na drugih forumih. Če ste prebrskali že precej forumov, od uradnih dalje, potem moj info lahko tudi ne drži in je bilo moje opozorilo lahko tudi nepotrebno. Bom malo pobrskal in sporočim. Sicer pa če bo telefon kupljen v EU, verjetno v primeru kakršnihkoli težav ne bi smelo biti problema z uveljavljanjem garancije.

ZveeZ ::

Jaz sem preletel xda forum in nisem nasel topica o kaksni hw napaki, kar je ze dober znak.
Sej vsak telefon ima potencialne probleme, zato pa imamo garancijo.

Argonavt ::

Tudi iščem tel do 400 za sekundarni telefon za navigacijo v hribih in par fotk. Poco se mi razbil ob padcu, nasledil ga bo Pixel 6a. Trenutno 340 počakam, še na Black Friday.

WizzardOfOZ ::

vzameš rugged telefon. Je mal težji, ampak razbil ga pa kar tako ne boš.

Recimo kaj takega:
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kripto mesi ::

Noben najstnik ne bo tega rugged sranja uporabljal, to je za stare dede. Enako kot subaru.

WizzardOfOZ ::

Tebe pa že dolgo časa rit peče. Kdo te je pa tok hudo nabrisal.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

AllStarc ::

matobeli je izjavil:

Sam poco x5 je od tistega X3 pro ki ga je imel prej, in je bil 250eur, nižji tier. Še v pro verziji so ostal na SD 7.

Moraš res F5 pro nabavit da dobiš SD 8 notri, ampak je proti 500eur.

Poco linija je trenutno mal v krizi identitete oziroma je samo redmi v preobleki.

Nobene krize, poco x5 pro je odličen za manj kot 300eur. Enostavno, za ta denar ni konkurence. To je tel. za tiste, ki menimo, da noben tel. ni vreden več.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

rs1975 ::

Glugy je izjavil:

rs1975 je izjavil:

občasno nabijanje igric.
Katere igrice pa ? A je kakšna konkretno ogledana al bolj tak na splošno?

Uh, pojma nimam. Fortnite vem da ne, tisto nabija na PC-ju :)

Pri nas smo z Xiaomiji zadovoljni.
Sin je imel kot rečeno Poco X3 Pro in je bil zelo zadovoljen, nobenega reseta ali kaj podobnega. Crknil je pa 2,5 letih.

Žena pa ima Redmi Note 10 Pro, star tudi nekaj podobnega in do sedaj tudi vse brez težav.

bemfa ::

Crknil je takoj po izteku garancije in vi ste zelo zadovoljni z njimi. Adijo pamet. Jaz samsunge menjam na 4 leta, običajno še kdo v familiji nasledi in uporablja 2+ leta. Najstarejši v uporabi je star 8 let, temu že plastika razpada in kovinski deli se luščijo, dela pa še brez problema.

AllStarc ::

bemfa je izjavil:

Crknil je takoj po izteku garancije in vi ste zelo zadovoljni z njimi. Adijo pamet. Jaz samsunge menjam na 4 leta, običajno še kdo v familiji nasledi in uporablja 2+ leta. Najstarejši v uporabi je star 8 let, temu že plastika razpada in kovinski deli se luščijo, dela pa še brez problema.

Jaz za telefon nikoli ne dam čez 230EUR brez DDV( pred leti 200EUR). Ko pride do okvare, ocenim ali je popravilo večje od 1/3 cene ali ne. Če je, kupim novega.
In POCO X5 pro serija te potrebe zadovolji. 8/256 RAM/spomin, odličen display, hiter procesor in vrhunska baterija s polnjenjem v 30min
Foto je bil pri X3 seriji samo za nujo, pri X5 je odličen, še vedno samo nuja, ker če se le da, ne fotografiram s telefonom, ker pač uporabljam zaresno foto opremo.
Nobeden od dragih telefonov mi ne more bolje zagotoviti mojih potreb.
sometimes what you want and what you get,
are two very different things

Goran's Blog ::

Tudi sam že 4 leta mam Huawei, ne vem zakaj bi ga menjal ne vidim prednosti razen kakšna boljša slika to je pa tudi to. Za drugo pa ne rabim.

rs1975 ::

bemfa je izjavil:

Crknil je takoj po izteku garancije in vi ste zelo zadovoljni z njimi. Adijo pamet. Jaz samsunge menjam na 4 leta, običajno še kdo v familiji nasledi in uporablja 2+ leta. Najstarejši v uporabi je star 8 let, temu že plastika razpada in kovinski deli se luščijo, dela pa še brez problema.

Verjetno je nekaj na tem tudi to, da ti verjetno uporabljaš telefon za "normalno" uporabo in posledično telefon dlje zdrži. Tudi sam spadam med take. 2 in več letno strojno obremenjevanje telefona z igranjem igric pa verjetno za sabo prinese tudi krajšo življenjsko dobo aparata...

Sicer pa imam s Samsungom slabe izkušnje glede odpovedi takoj po koncu garancije. Crknil tako telefon kot tablica.

ZveeZ ::

Samsung ima akcijo, ce kupis s23 serijo, dobis s21fe zastonj.

Sicer so trgovci magicno sinhronizirali cene na dobrega jurja za s23 256gb ampak ce upostevas se s21fe, deal ni tako slab (sploh pri telekomu, ki ga lahkp vzames na obroke brez vezave - "program zvestobe").

Ce bi kdo rabil s23 ima tukaj kupca za s21fe za 300€ :) ali pa lahko jaz prodam zapakiran s23 za 700€:)

SmeskoSnezak ::

rs1975 je izjavil:

Glugy je izjavil:

rs1975 je izjavil:

občasno nabijanje igric.
Katere igrice pa ? A je kakšna konkretno ogledana al bolj tak na splošno?

Uh, pojma nimam. Fortnite vem da ne, tisto nabija na PC-ju :)

Pri nas smo z Xiaomiji zadovoljni.
Sin je imel kot rečeno Poco X3 Pro in je bil zelo zadovoljen, nobenega reseta ali kaj podobnega. Crknil je pa 2,5 letih.

Žena pa ima Redmi Note 10 Pro, star tudi nekaj podobnega in do sedaj tudi vse brez težav.

Prodaja kdo Poco X3 Pro? Koliko je kaj vrednost sedaj? LP, smeskica
@ Pusti soncu v srce... @

matobeli ::

Cca 80eur je bil na bolhi kakšen mesec nazaj. Sem ga hotel vzet za en projekt pa sem potem nekaj drugega ponucal.

link_up ::

vcasih so se norca delali, ce si imel cuka...so ocitno mladinci malo bolj razumevajoci.
In and Out

matobeli ::

X3 pro je bil budget gaming telefon ki je komot konkuriral premium flagshipom tistega časa za 1/3 cene.

Čuk je bil samo gnil, sploh taprvi ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186683215026 (8525) Djole
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021729 (2698) kanarin
»

Telefon do 400 € z dobro kamero

Oddelek: Pomoč in nasveti
293557 (2145) bambam20
»

Telefon za 100 evrov+- (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
868869 (4534) mtosev

Več podobnih tem