» »

Težave z HP deskjet 640c ali računalnikom

Težave z HP deskjet 640c ali računalnikom

wishmaster ::

Imam problem:Tiskalnik natisne 5 do 9 strani vredu.Po deveti strani vse zastane (začne utripati oranžna lučka).Tiskalnik sem odnesel kolegu in tam mu deluje vredu.
Tiskalnik imam priključen na USB port.Nameščene imam windowse xp in linux.V obeh OS mi dela isto.Počasi že sumim na USB,ki je intergriran na matični plošči ali pa kakšna nastavitev.
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Packač ::

Probi mal primerjat oz. iskat vzroke. Ker pač ne prijateljevem dela je vzrok na tvojem PCju (hard ˇ software).

bosstjann ::

imaš isti "tiskanik" kot sem ga imel (v narekovajih pa zato ker si ne zasluži tega imena)

so zanič čisto po nekaj vrsticah se mu strga in samo še liste meče vn al pa use utripa itd.

Kater je dober tiskalnik z nizkim znezkom natisnjene strani?

wishmaster ::

V mojem primeru je kriv hardware,sam ne vem kje iskati.Usb vodila najbrž ne morem preverit.Na usb vodilo še imam kamero.Tudi če kamero izklopim nič boljše.
Pri kolegu sem dal printati 100 strani dolgo skripto pa je vredu sprintal.
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

wishmaster ::

Danes sem formatiral disk in ponovno naložil windowse xp .Ni delovalo nilč bolje..Zanima me če obstaja kakšen software ki bi stestiral računalnik (da bi lako ugotovil ali je usb zanič ali lpt port.
GIGABYTE GA-K8NXP-SLI,AMD ATHLON 64 X2 4200+,4x1024 RAM (GEIL)
5xWD2000JS(200 GB),Gigabyte Radeon 3870 ...

Zgodovina sprememb…

bastadu ::

Resda odpiram 15 let staro temo, ampak vendarle, imam starejši stroj na kateremu imam točno ta tiskalnik in pač zaradi samega stroja ga ne morem zamenjati za drug tiskalnik. Imam pa isto težavo, sredi tiskanja glava obstoji in začne utripati oranžna lučka, si mogoče rešil težavo glede tega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hewlett-Packard množično onesposobil neoriginalne kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6722754 (17227) svecka
»

Utripajoča lučka za polnjenje baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
51085 (1041) Manjaaa
»

Laserski tiskalnik za ~50€

Oddelek: Strojna oprema
363851 (2540) BCSman
»

Tiskalnik HP Deskjet 940c - lučka utripa-ne dela

Oddelek: Strojna oprema
51318 (1290) damek89
»

Zatikanje/Ugasanje grafike

Oddelek: Pomoč in nasveti
6843 (740) Haby

Več podobnih tem