» »

Kje spoznati nove ljudi?

Kje spoznati nove ljudi?

1 2
3
4

zobnik ::

Poznam par takih ki se je preko facebook in instagrama tako napihoval, vsak 2-3 tedna nove oblačila, vseh barvu, pred ostalimi, da so končal življenje. Družba je od njih pričakoval vedno več s kliki, všečki oni pa so si tem napihoval
Nimam nič proti, če se objalje slike narave, problemi ker so ceste razrite, pomoč komu ko je ostal brez hiše, smo tud an tak način že zbral evre....da se deli...sam teli selfiji, modna pista....šminkanje:D
pa so šli na ono stran sveta
Te telefoni znajo bit problem k sreči se da vse uredit, blokirat in imaš vsebine ki te zanimajo. Sam še vedno vse preveč se klika na selfije. Kot d abi ljudje s kliki hotel take selfiče spavit nekam, da bo zavladal mir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

Kapitan Jack ::

OutOfTheBox je izjavil:

Ker ga je mama tako vzgojila.


Ali pa ker je v šoli imel preveč takih "prijateljev", kot je Jack in ker je OP lahko čustven se je zaprl vase in sedaj ga vsaka misel na to da bi se moral vklopiti nazaj v večjo družbo "sproži", kar lahko enačiš tudi s fizično bolečino.

Evoga, spet kontradiktorno nabijanje. Najprej ti ne pase, ker sem brez empatije, sedaj si pa se zaceli izvajati online bully nad menoj. Ampak z razliko od ostalih, meni poka sredinski ud, za vsa dogajanja okrog mene.

Sicer pa namesto, da izgubljas cas z nami bi lahko z OP-om ze pila kavo. Slovenija je toliko majhna drzava, da si z enga na drugem koncu v dveh urah.

Utk ::

Ja, enak treatment bi dobil pri psihologu in za razliko od vas moji posti niso usmerjeni v to da dvigam svojo samozavest na račun drugih ljudi in njihovih situacij (ker jo drugje ne morem) ampak da OP začne razumet zakaj se tako počuti kot se, glede specifičnih situacij.

Meni se ti bolj zdiš, da dvigaš samozavest. Misliš da kaj pomagaš, pa v resnici ne. OPu ne boš niti zrihtal družbe niti nobenga koristnega nasveta nisi dal.
Ampak to ni važno, tvoj cilj je itak samo povedat kako si ti bolj pameten od cele civilizacije, ki pač ima neka pričakovanja od kolk tolk menda zdravega 40 letnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

OutOfTheBox ::

Sicer pa namesto, da izgubljas cas z nami bi lahko z OP-om ze pila kavo


Jaz sem svojo pomoč ponudil v najboljši možni obliki ki mu jo lahko dam in nisem odprt za sklepanje novih prijateljstev, ker so moje prioritete drugje.

Najprej ti ne pase, ker sem brez empatije, sedaj si pa se zaceli izvajati online bully nad menoj.


Tudi Batman se je spravil na tiste nepridiprave, ki so prvi začeli, tukaj je kontekst samo malo drugačen. Lahko me z UTK-jem imata za forumskega superjunaka tako rečeno. Hvala, ni treba ploskat.

Misliš da kaj pomagaš, pa v resnici ne.


Ni nujno, vsekakor je to stvar predstave. Že to da sem razkril dva online bulliya nekaj pomeni.


tvoj cilj je itak samo povedat kako si ti bolj pameten od cele civilizacije


Cele civilizacije ne, bolj pameten od vseh bullijev pa zagotovo.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

Je v tej temi kaj uporabnega ali je spet samo kreganje :) ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Kapitan Jack ::

Netrunner je izjavil:

Je v tej temi kaj uporabnega ali je spet samo kreganje :) ?

Bolj trolanje.

OutOfTheBox ::

Netrunner je izjavil:

Je v tej temi kaj uporabnega ali je spet samo kreganje :) ?



Se strinjam.

Mogoče bosta UTK in Kaptain Jack razložila zakaj sta s svojimi frustracijami spet hijackala novo temo, ki ni niti njihova :)

Ampak ok razumem, da mislita da sta uporabna če nekoga namerno čustveno tolčeta. Čakam sam še da OP-ja začneta računat za svoje nasvete :)

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Jaz sem dal koristen in ontopic nasvet naj si najde službo. Frustracije nad tem pa sproščaš ti. Zakaj?

OutOfTheBox ::

Jaz sem dal koristen in ontopic nasvet naj si najde službo


Te nasvete posluša že 20 let. Če to 20 let ni delovalo zakaj misliš da bi sedaj? Sej drugače nasvet vsekakor boljši od Jacka. Se vsaj trudiš pomagat po svojih močeh :)

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

Jaz sem dal se najboljsi odgovor. Naj mu OutOfTheBox ponudi prijateljstvo.

Ko je to prebral, se je zacel takoj upirati in iskati izgovore zakaj ne bi zelel skleniti novega prijateljstva. Pa ajde, lahko si mu samo znanec.

OutOfTheBox ::

Jaz sem dal se najboljsi odgovor.


Kar ti delaš sedaj ni niti malo več glede OP-ja, ampak samo kako bi degeneriral mojo kredibilnost, ker sem te razkril in se s tem težko soočaš.

Skratka jaz se iz te teme poslavljam iz spoštovanja do OP-ja, ker se z nadaljevanjem te debate krepi možnost zaklepa.

Kapitan Jack ::

OutOfTheBox je izjavil:


Kar ti delaš sedaj ni niti malo več glede OP-ja, ampak samo kako bi degeneriral mojo kredibilnost, ker sem te razkril in se s tem težko soočaš.

Glede na to, da si me oznocil, da nimam emocionalne inteligence oziroma sem brez empatije, je tale stavek kontradiktoren tvoji izjavi. Sicer to ni prvic, da se izrazas kontradiktorno.

Jaz z razliko od tebe, sem povedal, da me boli sredinski ud za vse naokrog mene.

Zgodovina sprememb…

delavec44 ::

Po moje se mora OP dobiti s Shintarom, pa bosta skupaj trolala.

Sicer je problem, da je prvi iz Maribora in drugi iz Kopra. Eden brez avta, drugega na Fordu zafrkava menjalnik.

Pismo preveč časa preživim tu :D

Netrunner ::

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.

Če se ti nogomet dopade se pridruži kakšnim navijačem, tam se na veliko družijo. Če ti je za napenjat možgane se včlani v šahovsko društvo kjer se redno zbirajo v svojih prostorih pri želežniški postaji. Svetujem ti tudi potapljaško društvo Maribor, kjer se vsak teden dobivajo in debate tečejo v vse smeri in ne samo potapljanje.
Če se ti dopadejo karte kot je Magic the gathering ipd..., warhammer ali na splošno namizne igre se oglasi večkrat v karakondžuli v citiju, kjer lahko spoznaš marsikoga.

Na splošno je treba it nekam kjer se zbirajo večinoma isti ljudje, tako da lahko počasi vspostaviš kako vez.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

tilen03 ::

Ali pa se vpise na FERI

Netrunner ::

tilen03 je izjavil:

Ali pa se vpise na FERI

Zakaj pa ravno na feri? .. tako gledano se lahko vpišeš v katerokoli šolo ... vendar ni ravno nasvet na mestu saj za vpise v šolo morajo biti neki pogoji, za tisto kar sem jaz omenil pa ne.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

redtech ::

V katerem obdobju si, študent, prva zaposlitev, 50 let?

MIHAc27 ::

Jaz fitnese odsvetujem... mislim da ni dober kraj za nova spoznanja. Sej malo klepetamo pred vodeno vadbo na primer, ampak to je bolj tko tko. Med vadbo itak dela vsak bolj zase, ni časa klepetat. Po vadbi si pa itak utrujen in se ponavadi hitro vsi razidemo.

Hribi.. to pa definitivno. Tam se mi zdi še velja nek bonton, da si je treba pomagat, se bodrit..sploh če je turca malce težja. Rožnik pa Šmarna gora je bolj tko tko.

Skupinski športi, ples, to je pomoje tudi dober način. Razne verske skupine (ne rabiš bit pretirano veren niti... če te ne moti seveda kak oče naš odmolit)

dexterboy ::

Kapitan Jack je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

Potrdil si zgolj to da ne premoreš kančka empatije, kar v veliki meri pomeni da si bolj globljih prijateljskih vez ne boš nikoli zgradil, največ samo površinsko (na tistem nivoju deluje največ fake frendov). Ljudje po naravi ne maramo ljudi ki niso sposobni empatije.
Jaz sem si vsaj upal napisati, medtem ko se v tej temi ni nihce ponudil biti njegov prijatelj. V resnici vsi tako mislite. Ponudili ste mu x platform in aktivnosti, za spoznavanje novih prijateljev, a nihce ni rekel hej danes je sobota iz kje si, pa se dobimo.

Evo, uradno; če hoče, se lahko z OPjem dobim na piru za debato, samo on je Pohorski konec, jest pa Notranjska... ni mi težko, mam jajca. Ampak, prijatelja in prijateljstvo pa ne moreš kupiti na Amazonu, sorry. Da grem na pir ali dva s Tošem, pa ni blema :)

OutOfTheBox je izjavil:

Starost je najbolj važna spremenljivka.

Ne ni, ker imaš mentalno in biološko starost. Eni se lahko mentalno ustavijo "starat", zaradi XYZ razlogov. Skratka, ni na nas da razglabljamo o tem ampak da OP-ju pomagamo. Prosil je za družbo in kdor mu tega ne more ponudit, potem .. shut the fuck up al res potrebuješ še eno temo za sproščanje frustracij na nekoga?

Temu žal moram nasprotovati. Skozi stoletja so ljudje preživeli svoj life tako ali drugače. DEJSTVO pa je, da če želiš SPREMEMBO v svojem življenju, moraš delati DRUGAČE, kot si delal do sedaj. To pa ni neka znanost, mar ne? Ja, izguba očeta je huda stvar, ampak MNOGO ljudi je odraščalo brez očeta. Če hoče OP boljši lajf, MORA zapustiti cono udobja, v kateri je sedaj. Ker šele kasneje bo uvidel vse lepote življenja ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

OutOfTheBox ::

DEJSTVO pa je, da če želiš SPREMEMBO v svojem življenju, moraš delati DRUGAČE, kot si delal do sedaj. To pa ni neka znanost, mar ne? Ja, izguba očeta je huda stvar, ampak MNOGO ljudi je odraščalo brez očeta. Če hoče OP boljši lajf, MORA zapustiti cono udobja, v kateri je sedaj. Ker šele kasneje bo uvidel vse lepote življenja ;)


Sej OP bi samo rad dobil prijatelje, ne sprašuje po tem kako si specifično izboljšat življenje. Se pa vsekakor strinjam, da je potreba za boljše življenje zapustit cono udobja, drugače ne rasteš.

Skozi stoletja so ljudje preživeli svoj life tako ali drugače.


Drži, se pa vzgoja otrok in njihove navade v novodobnem času spreminjajo s svetlobno hitrostjo. Sploh zadnjih 20 let odkar imamo "instant" informacije, se spreminja popolnoma vse. Naši starši (1950+) na to niso bili pripravljeni sploh.

Kapitan Jack ::

dexterboy je izjavil:


Evo, uradno; če hoče, se lahko z OPjem dobim na piru za debato, samo on je Pohorski konec, jest pa Notranjska... ni mi težko, mam jajca. Ampak, prijatelja in prijateljstvo pa ne moreš kupiti na Amazonu, sorry. Da grem na pir ali dva s Tošem, pa ni blema :)


Porocaj kako je bilo.

D3m ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx


A tista Facebook skupina ni bila ok?
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m ::

Utk je izjavil:

Jaz sem mu tu najboljši prijatelj in mu želim bolje kot vsi vi. Ker ga ne bi čisto nič ujčkal, ker je čisto jasno da to nikamor ne pelje. Vi ga pa dajte. Če je delovalo do zdaj, ne vem zakaj ne bi še naprej. Aja, sej ni.
15 letniki lahko delajo. Nihče ni tako mlad metalno, da tega ne bi zmogel. In kot sem reku, če tega ne zmore, s kom se bo družil? Lahko samo s podobnim, kar bo pa samo še slabje.


No. V tem primeru se pa strinjam s kolegom Utk-jem. In ni prvič, da beremo tako temo od njega.

Ker se ponavlja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

dexterboy je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

Potrdil si zgolj to da ne premoreš kančka empatije, kar v veliki meri pomeni da si bolj globljih prijateljskih vez ne boš nikoli zgradil, največ samo površinsko (na tistem nivoju deluje največ fake frendov). Ljudje po naravi ne maramo ljudi ki niso sposobni empatije.
Jaz sem si vsaj upal napisati, medtem ko se v tej temi ni nihce ponudil biti njegov prijatelj. V resnici vsi tako mislite. Ponudili ste mu x platform in aktivnosti, za spoznavanje novih prijateljev, a nihce ni rekel hej danes je sobota iz kje si, pa se dobimo.

Evo, uradno; če hoče, se lahko z OPjem dobim na piru za debato, samo on je Pohorski konec, jest pa Notranjska... ni mi težko, mam jajca. Ampak, prijatelja in prijateljstvo pa ne moreš kupiti na Amazonu, sorry. Da grem na pir ali dva s Tošem, pa ni blema :)

OutOfTheBox je izjavil:

Starost je najbolj važna spremenljivka.

Ne ni, ker imaš mentalno in biološko starost. Eni se lahko mentalno ustavijo "starat", zaradi XYZ razlogov. Skratka, ni na nas da razglabljamo o tem ampak da OP-ju pomagamo. Prosil je za družbo in kdor mu tega ne more ponudit, potem .. shut the fuck up al res potrebuješ še eno temo za sproščanje frustracij na nekoga?

Temu žal moram nasprotovati. Skozi stoletja so ljudje preživeli svoj life tako ali drugače. DEJSTVO pa je, da če želiš SPREMEMBO v svojem življenju, moraš delati DRUGAČE, kot si delal do sedaj. To pa ni neka znanost, mar ne? Ja, izguba očeta je huda stvar, ampak MNOGO ljudi je odraščalo brez očeta. Če hoče OP boljši lajf, MORA zapustiti cono udobja, v kateri je sedaj. Ker šele kasneje bo uvidel vse lepote življenja ;)

Kje bi se dobila, da greva na pir?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zobnik ::

Dobit punco in imet otroke, potem pa punca spozna po 30 letu da to ni to, pa imaš potem preživnino za plačevat do 18 leta...gledam skupine najem stanovanja in not tud take zgodbe obupanih punc, NUJNo iše stanovanje, ker mora it stran.........Punca si dobi druzga tipa in živi dalje s tamalimi. Ti pa plačuješ koliko že 200-400 evrov/mesec. Ko bo otrok 18+ te pa še vidt ne bo hotu
Potem naj s tem tipom vzdržujeta naprej otroke, ti pa si prost.
Take zgodbe so v naš vasi za svaj 4 primere vem. Ostali na sveže, mogoče še kak pride s takimi forami.
Bogi otroc.

m0LN4r ::

No, ampak se vedno je to bolj redkost. Ljudje so si do neke mere sami krivi za svoja dejanja, do dolocenih dejanj so jih pa pripeljale okoliscine. Nekoc se je to tudi dogajalo, nobena redkost v moji generaciji ni bila, da je imel kdo polbrata, polsestro, ampak se o tem ni govorilo na glas naokoli.
Druzina kot vrednosta se je tudi spremenila, ko je odrascala TV generacija in so jim tam prodajali barbiko in kena, pa se druge prevarantske zgodbe in da se je triktrat porocit in locit nekaj "vsakdanjega" - po drugi strani, pa boljse, da se locijo, kot pa da skupaj trpijo leta in leta, ce se ne prenasajo. No saj nebi vedel, kaj je boljse.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Netrunner ::

mtosev je izjavil:

Kje bi se dobila, da greva na pir?

Sporočita kje in kdaj in se mogoče pridružim.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

zobnik ::

m0LN4r je izjavil:

No, ampak se vedno je to bolj redkost. .


Zato, ker koga sploh briga kdo je s kom v pojstli, ne rab vedet pol vasi razpleta

Surikata ::

Sem odprla temo, ker mi je bila zanimiva pa vidim, da ste hujše kot penzionisti, ki se na Twitterju prepirajo čez politiko :) Služba gor ali dol, težek karakter gor ali dol, daš nasvet če ga imaš, če ne bodi raje tiho.

Bom pa vseeno nekaj dodala, ker sem imela podobno izkušnjo, ko sem se preselila v drugo mesto in iskala družbo. In mogoče bo kdo rabil nasvet.

Nove prijatelje je verjetno dobiti še težje, kot partnerja. Ne vem a to postane hujše z leti ali pa so se ljudje enostavno začeli zapirati vase ali v ožje kroge.

Nove ljudi s katerimi se boš ujel boš spoznal na tematskih dogodkih, kjer boste imeli skupne interese.
- Tabor (športni npr. plezanje, ...) kamor greš z ljudmi, ki imajo isto veselje do hobijev in se boš skonektal z njimi, gre se za več dni in v tistem času se spoznavaš, točno veš ali ti kateri karakter odgovarja
- Izobraževanja (programiranje, vinske degustacije,...) ne išči dogodkov kamor se udeležujejo pari
- Ples (poznam fanta, ki je šel na sambo ali ne vem točno katera vrsta plesa in spoznal dosti ljudi) seveda te mora ples zanimati
- Organizirano športno treniranje (tek, trail tek, vodene vadbe in podobno) npr. v LJ, MB organizirajo skupne priprave na maraton, tam lahko spoznaš koga novega, slej kot prej se s kom zadebatiraš
- Greš pomagat delat na kakšen konec, ki te zanima in tam spoznaš nove ljudi
- Na forumih, fb skupinah itd. najdeš ljudi za potovanje in greste skupaj, vendar previdno, če niste karakterji za skupaj je to lahko živa katastrofa, če jih, super. Mogoče tudi kaj skupnega organizirajo.
- Poskusiš Semaforum? Ampak tole je ... težka verjetnost, da boš naletel na koga, ki ti bo pisan na kožo

Nekateri imate to srečo, da živite v večjih krajih, v kakšnih manjših je ta možnost next to zero, ker se skoraj nič ne dogaja, ljudje se že dosti poznajo med sabo. In potem načeloma pridobiš prijatelje na drugem koncu države. Ampak nekaj je. Če slučajno res nimaš službe, potem je situacija še težja, ker si veliko časa sam! Tako pa zaključiš službo in ti niti ni toliko do družbe, le tu in tam.

Je pa dejstvo, od 30. leta naprej se pričnejo lifestyli tako razlikovati, da je nekaj normalnega, da pričneš izgubljati prijatelje ali pa enostavno nimajo več časa (si naredijo družine, imajo dosti dela z otroki, samski in poročeni pač potem ne gredo več toliko skupaj itd...). Težko je življenje, na koncu je najbolj pomembno, da počneš to kar imaš rad, če imaš enega ali dva dobra prijatelja si zmagal, drugače pa večino časa furaš življenje sam.

Srečno! :)

Kayzon ::

Surikata a si to ti?!

https://suricata.io/

Surikata ::

Hahahaha, ta je bila posrečena :)
Ne, nisem. Bi bilo pa zanimivo :D

kuall ::

Zadnjic nA morju ko pridem iz vode se zacne en kar pogovarjat z menoj,tako npr. meni se ni dalo ampak je lep primer. Resda sva bla sama ker sem plaval ob 22h. Na morju imajo ljudje cas, dolgcas jim je.

Surikata pohvale za normalen post na shitty forumu, kakor si sama in vsak nov ugotovi.

OutOfTheBox ::

meni se ni dalo


Resda sva bla sama ker sem plaval ob 22h.


Nič narobe če priznaš da te je bilo strah.

T440 ::

mtosev, si šel z dexterboy-em na pir?

D3m ::

Zih ni šel. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

Nisem. Je nekaj reko, da nima časa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Senior Dev ::

Ma lej, po 30 ni časa za te fore. Teh 15-20 boljših frendov, ki jih imaš, jih imaš in to je to. Pozabite na 3000 fb prijateljev, tisto ne šteje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

D3m ::

15-20?

Ti si pa radodaren.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PovemVfaco ::

Če res nimaš službe, kot nekateri pravijo, je služba dobra ideja. Že med samim iskanjem boš spoznal ljudi. Nekaj v izi, pa da delaš z ljudmi, bi bilo idealno, mogoče za pol časa. Pa boš spoznaval ljudi in še plačan boš za to, kaj bi še lepšega? Pustiš še vedno lahko, če ti ne odgovarja in si preskrbljen, potem itak nisi pod nekih pritiskom glede tega in lahko gledaš na to kot hobi.

Če res skoz sediš za računalnikom, kot nekateri pravijo, pa tudi fitnes ni slab naslov, ker za računalnikom res človek čisto zakrni in postane en vampir. Ti bo koristilo za telo, ob tem pa spet spotoma spoznavaš ljudi. Začneš pa recimo nekega fitnes youtuberja gledat za začetek, da se malo seznaniš z osnovami.

Drugač pa kaka prostovoljstva, človeka res dvigne mentalno, mu da nek namen, če kaj pomaga drugim. Sem nekje slišal za neko organizacijo, ki računalnike sestavlja za socialce, to bi ti mogoče bilo na kožo pisano, če že nisi tam včlanjen. Katerokoli aktivnost da si dodaš k življenju, ti bo koristilo (dobro, kakšne droge direkt ne), samo prvi korak je treba nardit pa malenkost vztrajat.

tony1 ::

Strinjam se glede službe in hoje v hribe, ziher imate kakšno lokalno društvo, ki redno hodi v gore (kolikor sem srečal navdušencev nad hribi so bili vsi zelo fejst ljudje).

Srečno.

Miki N ::

PovemVfaco je izjavil:

Če res nimaš službe, kot nekateri pravijo, je služba dobra ideja. Že med samim iskanjem boš spoznal ljudi. Nekaj v izi, pa da delaš z ljudmi, bi bilo idealno, mogoče za pol časa. Pa boš spoznaval ljudi in še plačan boš za to, kaj bi še lepšega?


Hja, kaj pa če ima pa Tošl patološki strah pred delom? Mogoče lokalna celica Društva ljubiteljev Grajca?

PovemVfaco ::

Možno, da ma, zato pa mu poskušam v pozitivni luči to predstavit, škodi verjetno ne.

D3m ::

Kaj pa če mu matka ne pusti?
|HP EliteBook|R5 6650U|

sci3nc3 ::

Dejansko obstajajo ljudje, ki si želijo spoznavati nove ljudi???

Jaz imam shortlisto 5-ih oseb, s katerimi ohranjam stik. Z nekaterimi se celo uspem dobiti na vsake kvatre enkrat, z drugimi pa sem samo v virtualnem stiku.
Tudi v službi nismo ravno velika ekipa, a ravno dovolj, da vsake toliko časa nekoga vidim, izvem kaj novega, razbijem monotonost zaprtja med 4 domače stene itd.

Po naravi sem bolj "volk samotar", ki zna svoj čas zapolniti s 100 drugimi zadevami, ki ne vključujejo prisotnost drugih osebkov (družbene interakcije niso zame). Edino kar me tepe, je dejstvo, da včasih česa sam ne moreš.

Kawhi ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx


Včlani se v Svobodo (SD, Levico) in se politično angažiraj. Se mi zdiš pravi zanje.

NuMaN ::

SDS je boljša izbira - pikniki, športne igre, glede tega so najbolje organizirani.

Če si človek želi družbe, je politika v drugem planu.

PovemVfaco ::

NuMaN je izjavil:

SDS je boljša izbira - pikniki, športne igre, glede tega so najbolje organizirani.

Če si človek želi družbe, je politika v drugem planu.


Če je orng nerd, bi SDS bil res kar primeren:

https://twitter.com/TravenKlemen/status...

Kawhi ::

mtosev je zadovoljen z vlado, ne more on k jajotu no.

Senior Dev ::

Če vas zanima politika, ni čudno, da se vas bolj normalni ljudje izogibajo v velikem loku.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

NuMaN ::

Ni govora o politiki, ampak o druženju.

Saj so tudi kake vsebine za odrasle posnete v cerkvah na primer ...

Torej na nek način racionalna izraba že postavljene infrastrukture.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova prijateljstva v drugi polovici dvajsetih in naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514755 (2203) miha98
»

Odvisnost od racunalnika

Oddelek: Loža
455240 (3489) TheBlueOne
»

Spoznavanje novih ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11225049 (18162) vostok_1
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557342 (5891) Berserker

Več podobnih tem