» »

Kje spoznati nove ljudi?

Kje spoznati nove ljudi?

«
1
2 3 4

mtosev ::

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pobes ::

Na kakšni FB strani kjer kitajci kaj prodajajo omeni da nekaj kupujes..takoj bos imel 25 prošenj za prijatelje in cel whatsup poln sporočil z "hello my friend" :)

Blinder ::

Če danes iščeš pičkice, potrebuješ instagram.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Likalnik ::

povsod jih lahko najdeš zelo hitro....samo ne smeš bit cele dneve na kavču.

Fitnes,
Hribi,
razne rekreacije,
preko obstoječih prijateljev,
na raznih zabavah od prijateljev
lokali,
diskači,
služba/sodelavci
sorodniki,
socialna omrežja

prijateljev kolikor češ

za bolj "muce vohat" pa ja instagram, tinder itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

OutOfTheBox ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx


Koliko frendov pa rabiš? Praviš da jih nimaš veliko, koliko pa bi jih rad imel? Ker "friendship" je resource, ki ga moraš maintainat, in če nimaš časa za frende, potem jih ne išči, sploh če še tistih ki jih imaš ne moreš vzdrževat.

Sem nekaj dni nazaj videl kolega, kako se je na socialnem omrežju pohvalil da je "dobil" nove frende (drži da pozna mnogo ljudi, ampak poznanstvo ni isto kot prijateljstvo), na koncu pa še doma težko vzdržuje svojo partnersko zvezo (in zvezo z otroci) zaradi pomanjkanja časa.

Ti se zdej odloči, kaj bi rad imel, ali znance, ali prave prijatelje. Zavedati se tudi moraš da nad 30 veliko ljudi prioritizira družino in prijatelje potisnejo na stranski tir, ampak jih pa potem nekje po 50, 55 začenjo prijatelji nazaj zanimat.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Enih par bi imel, ker trenutno najboljši frend živi na Finskem. Sem ga šel obiskati na finsko prejšnji mesec.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kamiKaZaA ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx

Jaz sem ogromno novega folka spoznal na nogometni tekmi NK Maribor s katerim še zdaj imam občasne kontakte. Pomembno pa je da navijaš, ko drugi navijajo in si tudi izmenjaš kakšno besedo s kom, ki sedi zraven tebe ali nad tabo, pred..., ter potem tudi greš po tekmi pred stadion na kakšno pijačo in še tam malo kramljaš o sami tekmi in ostalih stvareh.

Če pa boš sedel kot lipov bog in nič izustil, pa težko. Samo kot predlog glede na to, da si iz Maribora.

ahac ::

Saj bi rekel, da na Slo-Tech Discordu, ampak tam gor si že. :D
https://discord.gg/ppCtzMW


Jaz sem ogromno novega folka spoznal na nogometni tekmi NK Maribor s katerim še zdaj imam občasne kontakte.
Ampak to ne deluje za nekoga, ki ga fuzbal ne zanima. :P

V tem primeru mora biti nekaj drugega, niti ni tolk važno kaj, samo mora te vsaj malo zanimati. Lahko je šport, gaming, namizne igre,...
Tam srečaš ljudi, ki jih tudi zanima ista stvar in imaš takoj nekaj skupnega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kamiKaZaA ::

ahac je izjavil:


Jaz sem ogromno novega folka spoznal na nogometni tekmi NK Maribor s katerim še zdaj imam občasne kontakte.
Ampak to ne deluje za nekoga, ki ga fuzbal ne zanima. :P

Seveda je to pogoj. Ker če te stvar ne zanima niti ne greš tja ali pa greš in si celi namrščen, ter logično da takšen ne boš navezal novih kontaktov.

Sem dal samo kot primer iz lastne prakse na kakšen način sem dobil nova spoznanstva, čeprav jih sploh nisem iskal in smo še danes v stikih.

bciciban ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx


Na S-T, itak!

Tu te imamo (skoraj) vsi radi in smo tvoji prijatelji :)

Kayzon ::

Likalnik je izjavil:

povsod jih lahko najdeš zelo hitro....samo ne smeš bit cele dneve na kavču.

Fitnes,
Hribi,
razne rekreacije,
preko obstoječih prijateljev,
na raznih zabavah od prijateljev
lokali,
diskači,
služba/sodelavci
sorodniki,
socialna omrežja

prijateljev kolikor češ

za bolj "muce vohat" pa ja instagram, tinder itd


Ni tezko najdi nove prijatelje,ampak je tezko najdi dobre prijatelje. Ljudi s katerimi se lahko ujames,in govoris o nekih skupnih temah.

zobnik ::

Prijatelje dobiš ko jim solidarno pomagaš. Brez medsebojne pomoči pozabi na prijateljstvo potem je bolje tako kot nekateri nabavjo si psa in ga imajo za prijatelja, saj ne stane dost

Utk ::

Kaj če bi najprej našel službo?

zobnik ::

Nekateri te bodo izkoristil za prijateljstvo v času ko sami trpijo, da bodo lažje trpljenje premagal skoz obdobje na račun tebe.....itak ženska, otroc, bajta vse jim bo lažje ti boš pa ostal brez žene in prijateljev, spet sam, ker si energijo vlagal v "lažno" prijatelsjtvo.
Ne nasedaj, mej "prijatelej" za kak pijačo pa adijo.

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Enih par bi imel, ker trenutno najboljši frend živi na Finskem. Sem ga šel obiskati na finsko prejšnji mesec.


Pozabi na internet (in oslarije, ki jih o internetu govorijo zgoraj) in idi v plesno šolo (katero koli, tudi folkloro imaš v MB).
Tam ne samo prijatelje, še do ženske si boš prišel. To ti rabiš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Niso oslarija, ampak resnica, realnost, ker se točno to dogaja.

zuki ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx


Začni kaditi :)), sem se vedno čudil, kako zlahka kolega spoznava nove ljudi.
Antifa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zuki ()

Kayzon ::

FireSnake je izjavil:

mtosev je izjavil:

Enih par bi imel, ker trenutno najboljši frend živi na Finskem. Sem ga šel obiskati na finsko prejšnji mesec.


Pozabi na internet (in oslarije, ki jih o internetu govorijo zgoraj) in idi v plesno šolo (katero koli, tudi folkloro imaš v MB).
Tam ne samo prijatelje, še do ženske si boš prišel. To ti rabiš.


Oprosti ampak plesne sole so polne takih cudakov,ki so tam da spoznavajo nove ljudi. Sem delal v scottish pubu v btcju in je poleg plesna sola,pac oprosti meni so delovali vsi cudni.

FireSnake ::

Kayzon je izjavil:


Oprosti ampak plesne sole so polne takih cudakov,ki so tam da spoznavajo nove ljudi. Sem delal v scottish pubu v btcju in je poleg plesna sola,pac oprosti meni so delovali vsi cudni.


Zanimivo.
Po mojih izkušnjah so zabavni in neobremenjeni.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

m0LN4r ::

Verjetno imas kak bolj razsirjen hobby, pejt na dogodke, dodaj se v skupine na socialnih medijih, thats it.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

2dark ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx


Glede kakšen odnos imaš recimo na discordu in tukaj na forumu je to popolnoma logično.


Če iščeš "prijatelja" poglej na avanture.net.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Kayzon ::

Roko na srce,vecina ljudi je normijev tako da ce se hoces ujeti z njimi v danasnjem casu,moras imeti vse kar je trenutno "kul".
Se pravi imas apple produkte,gledas netflix serije,rad pijes,gledas marvel filme itd

ps. Po moznosti podpiras blm,cepljenje,ter se boris za pravice imigrantov. Cim bolj normie si,vec ljudi imas lahko okoli sebe.

FireSnake ::

Zanimivo: jaz ne počnem nič od tega, pa se okoli mene tare ljudi :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

PacificBlue ::

Scaramouche3 ::

Število prijateljstev je točno povezano z tvojo karizmo.
Če si introvert je nimaš in je težko privabit nekaj kar ne oddajaš..
Tudi če se trudiš si samo logistik, ki svoje telo daje v bližino ostalih..

ripmork ::

mtosev je izjavil:

Sprašujem to, ker nimam dosti frendov in bi si želel še kakšnega. Ima kdo kakšno idejo? Thx

Bolje kvaliteta kot kvantiteta :)

Če imaš željo po več prijateljih bi rekel, da je zadaj bolj želja po več pestrosti v življenju nasplošno. @Likalnik je dal predloge številnih aktivnosti, ki so fajn za spoznavat. Torej, poskusit probat nekaj novega (ali pa še lažje - poglobit aktivnost na področjih, ki te že v osnovi zanimajo). Ponavadi je ravno interes za bilokako aktivnost ali tematiko osnova, ki združuje ljudi. Večinoma ljudje spoznamo ljudi bodisi na šoli / faksu, v službi ali pa prek hobijev (pa posredno preko vseh primarnih stikov).

Se mi pa zdi, da starejši in izkušenejši ko je človek, lažje načne debato na bilokatero temo s komerkoli - ker je preprosto večja verjetnost, da najdeš nek "common ground" in nekaj, kar oba poznata :)

fur80 ::

Tukaj se radi družijo, vsaj tako je na slikah za videt! ;)

https://katoliska-cerkev.si/

scipascapa ::

Šintarota spoznaj :)

tilen03 ::

Postani prostovoljni gasilec.

kgtjera ::

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!

kamiKaZaA ::

kgtjera je izjavil:

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!

Sem mu dal lokacijo oz. naslov. Ljudi kolko češ:

Scaramouche3 ::

kgtjera je izjavil:

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!


Če nekdo sprašuje kje najti ljudi, pa ne živi v osamljenem kraju, je problem večji kot sama lokacija.

Zgodovina sprememb…

Grizzly ::

kgtjera je izjavil:

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!


Nove ljudi je možno spoznati vse povsod, tudi tukaj na forumu. Vprašanje je, kaj točno OP pričakuje, zato bo moral povedati malo več o sebi. Ne vemo, koliko je star, od kod prihaja, kakšne hobije ima itd. Razlika je, ali išče nekoga za težko debato ob mrzlem pirčku po koncu šihta ali nekoga za popotovanja in ogled znamenitosti v času dopusta.

Miha 333 ::

Scaramouche3 je izjavil:

kgtjera je izjavil:

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!


Če nekdo sprašuje kje najti ljudi, pa ne živi v osamljenem kraju, je problem večji kot sama lokacija.

Verjetno ne gre za to, kje najti ljudi, ampak kako vzpostaviti, navezati stik z njimi. Tudi sam imam s tem težave. Pa ne gre za nobeno socialno fobijo, pogovor že nekako začneš, težje je priti od tega do prijateljstva, introvertu še toliko bolj.

OutOfTheBox ::

Očitno je pravi čas za promocijo filma, No Hard Feelings :)

Utk ::

Kaj pa najbolj očitno, get a job? Kje bo odrasel človek drugje sigurno našel ljudi? No, če je odrasel...

Kayzon ::

kgtjera je izjavil:

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!


Ce je OP iz LJUBLJANE,nase lepe metropole,je zraven btcja Gracie Barra klub za brazilski jiu jitsu,ki ga vodi Carlos Maia. Vsi so zelo prijazni,vsi se hocejo takoj druziti s tabo,pac malo ze meji na kult ampak niso slabi.

Bonus: Lahko se stiskas z zenskami med sparingi 8-O

mtosev ::

Iz Maribora sem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pithlit ::

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.

Ljubljana je relativno blizu.

ahac je izjavil:

Saj bi rekel, da na Slo-Tech Discordu, ampak tam gor si že. :D
https://discord.gg/ppCtzMW


Pa glih sem zbrisala tole s telefona. Oh well.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Scaramouche3 ::

Miha 333 je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

kgtjera je izjavil:

OP sprašuje KJE spoznat nove ljudi, ne pa kaj naj postane ali kaj naj počne, da bo spoznal nove ljudi. Dejte mu raje kak naslov! KJE!?!!!


Če nekdo sprašuje kje najti ljudi, pa ne živi v osamljenem kraju, je problem večji kot sama lokacija.

Verjetno ne gre za to, kje najti ljudi, ampak kako vzpostaviti, navezati stik z njimi. Tudi sam imam s tem težave. Pa ne gre za nobeno socialno fobijo, pogovor že nekako začneš, težje je priti od tega do prijateljstva, introvertu še toliko bolj.


Dober video na to temo!

Večina nas se mora sprijazniti da logistika veliko pomeni in čim dlje si, težje boš kaj obdržal.
Ko smo starejši imajo ljudje vse več problemov in manj energije za druženje, prvo služba potem žena,otroc in sam človek, na koncu prijatelji....

fur80 ::

Mogoče kaj takega?

https://anaconda.hr/

Pithlit ::

fur80 je izjavil:

Mogoče kaj takega?

https://anaconda.hr/

Hahahahahaha
Life is as complicated as we make it...

k4vz0024 ::

Boljše vprašanje je kje spoznati ljudi, ki premorejo empatijo in da so razgledani? Večina ljudi je idiotov!

Scaramouche3 ::

k4vz0024 je izjavil:

Boljše vprašanje je kje spoznati ljudi, ki premorejo empatijo in da so razgledani? Večina ljudi je idiotov!


Res je, z leti vse več opažam da sem raje sam kot z kr eno osebo, samo da mi ni dolgčas..
Večina ljudi išče ljudi, da se jim izpove in jih uporablja kot emocionalne krpe, nekoga na katerega streseš vse svoje frustracije in probleme...

2dark ::

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.


Sam karakterno si naporen. ZDaj pa povej, kdo se bo s tabo družil.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Kayzon ::

2dark je izjavil:

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.


Sam karakterno si naporen. ZDaj pa povej, kdo se bo s tabo družil.


Zakaj je naporen,povej kej vec :O

2dark ::

Kayzon je izjavil:

2dark je izjavil:

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.


Sam karakterno si naporen. ZDaj pa povej, kdo se bo s tabo družil.


Zakaj je naporen,povej kej vec :O


Lohk greš na s-t discord pa boš videl. Se niti ne trudi, da bi se vključil.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Pithlit ::

2dark je izjavil:

Kayzon je izjavil:

2dark je izjavil:

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.


Sam karakterno si naporen. ZDaj pa povej, kdo se bo s tabo družil.


Zakaj je naporen,povej kej vec :O


Lohk greš na s-t discord pa boš videl. Se niti ne trudi, da bi se vključil.

Hja no, a se je treba trudit?

Po drugi strani pa čist iz izkušenj... znajo bit taki discordi kar elitistični.
Life is as complicated as we make it...

Kripto mesi ::

Kayzon je izjavil:

2dark je izjavil:

mtosev je izjavil:

Iz Maribora sem.


Sam karakterno si naporen. ZDaj pa povej, kdo se bo s tabo družil.


Zakaj je naporen,povej kej vec :O

Nedozorel osebek na stopnji dvanajstletnika. Preberi kaksno njegovo objavo. Glavni krivec pa mamica, ki ga je vedno ujčkala in mu vse prinesla k riti. Zdrav clovek pri 30+ letih mora nekaj delati, pa četudi posto raznasa. Ampak za to bi mu bilo treba zaprti dotok denarja.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Utk je izjavil:

Kaj če bi najprej našel službo?

Ne priporočam da si iščeš prijatelje med sodelavci. Boljše funkcionira semi- profesionalni odnos. Drgač pa najlaži začneš s tem da pozdravljaš ljudi. Če imajo psa jim mal pozitivne natrosiš pa jim rečeš kok majo lepga psa ( pol pa že vidš po tem kako se z obrazno mimiko in besedami odzovejo če se jim da pogovarjat al ne ) ( pomaga tud če maš sam psa da si potem izmenjaš izkušnje ) . Ampak prva reč k se jo morš navadt je pa da vse pozdravljaš , še posebej sosede, hitro se da pol v kako debato pol spravt. Nič ni narobe če ogovoriš ljudi ki jih ne poznaš , sam vljuden bod pa vedno bod pripravljen oditi če se ti zdi da jim postajaš nadležen, če jih ne zanima itd.

Drgač pa če zahajaš v knjigarne/knjižnice pa če rad bereš lahko hitro kakšno prjatlco dobiš. Knjigožeri so dost strastni ljudje pa se hitr da vneta debata na zgodbe ki jih oba poznata da komentirat pa spraševat.

V glavnem je pa pozitivna naravnanost tista najbolj pomembna. Da si vesel, da si ne ženeš k srcu če se komu ne da da se hoče pogovarjat s tabo. Konc koncev ima vsak lahk slab dan al pa kkšne druge negativne izkušnje iz preteklosti in ni nič osebnega da ravno s tabo ne želijo klepetat. Glej če boš 100 ljudi ogovoril boš vsaj z enim človekom se ujel. Da se tud na avtobusnih postajah spoprijateljit. Vprašaš za bus, vprašaš kok časa že čakaš, aja a to si iz službe ? itd itd. Sej vidš če ti dajo kakršenkoli košček informacije več kot je striken odgovor. In če ti lahko povprašaš po tem naprej. če pa po parih vprašanjih vidiš da se ti ne odprejo na noben način jih pa pustiš na miru. Aja pa ne preveč o službi razpravljat ; morš preskočt na durgo temo če se ti v pogovoru odpre, po navad folk noče še na to mislt preveč ko gre že domov : ] Pa tud o seb kej povedat pa spraševat. ( ne da to rata en intervju al pa neki; more bl naravno bit vseskp ) . Pa ja res je velik odvisn od tega kok si sproščen samozavesten pa dobrodušen. Lahk čist odkrit rečeš: dolgcajt mi je pa me mal zanima če se ti da pogovarjat mal medtem k čakava na bus (al pa kej druzga).

Noben te nav pojedu sam ne najdat ljudi : ]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova prijateljstva v drugi polovici dvajsetih in naprej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
514747 (2195) miha98
»

Odvisnost od racunalnika

Oddelek: Loža
455240 (3489) TheBlueOne
»

Spoznavanje novih ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11225040 (18153) vostok_1
»

Zaupanje med prijatelji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
557340 (5889) Berserker

Več podobnih tem