» »

Problemi pri plačilu

Problemi pri plačilu

Scaramouche3 ::

Rad bi naročil iz tujine, pa mi vedno nazaj napiše da imam problem pri nakupu, pošlje mi ta obrazec.
Na nlb so mi napisali da si dam gor NLB play...
Je mogoče brez?
Cv2 sem dal številko zraven podpisa....

Lonsarg ::

Vse banke imajo po novem (no, že nekaj let če prav vem) ekstra varovalo preko mobilne banke za vsako spletno plačilo (no izjema so veliki trgovci kot naprimer Amazon ki ne zahteajo te ekstra varnosti).

Skratka ja, moral si boš mobilno banko uredit, kot so ti že sami povedali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Vesoljc ::

Lonsarg je izjavil:

no izjema so veliki trgovci kot naprimer Amazon ki ne zahteajo te ekstra varnosti.


meni na mastercardu, amazon nakup vedno najprej faila, potem moram it rocno pod narocilo, izbrat ne vem kaj ze, ter se enkrat zagnati placilo. sele takrat me preusmeri na avtorizacijsko stran od banke..

:shrug:
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Lonsarg ::

To se je meni leta nazaj dogajalo, pa se mi ne več so porihtali.

Ne vem kaj točno je vzrok za to, definitivno pa ni povezan s tem ekstra varnostnim checkom preko mobilne aplikacije, ker tega ekstra varnostnega checka Amazon ne zahteva.

Scaramouche3 ::

Lonsarg je izjavil:

To se je meni leta nazaj dogajalo, pa se mi ne več so porihtali.

Ne vem kaj točno je vzrok za to, definitivno pa ni povezan s tem ekstra varnostnim checkom preko mobilne aplikacije, ker tega ekstra varnostnega checka Amazon ne zahteva.


Jaz hočem tukaj naročiti, pa ne gre kot na amazonu
https://si.myprotein.com

msjr ::

Je povezano z varnostjo, če ni NLB pay-a zgornje plačilo ne gre naprej. Na NLB zelo radi blokirajo providerje, ki ne zahtevajo PIN-a (npr. cestnine) ali varnostnega checka (npr. z Apple store mislim da je še vedno problem) ali pa kar tako, ker je bilo preveč pritožb (npr. Uber). Jest sem si za take stvari omislil N26 (ali pa kaj drugega).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

rogi2010 ::

Vesoljc je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

no izjema so veliki trgovci kot naprimer Amazon ki ne zahteajo te ekstra varnosti.


meni na mastercardu, amazon nakup vedno najprej faila, potem moram it rocno pod narocilo, izbrat ne vem kaj ze, ter se enkrat zagnati placilo. sele takrat me preusmeri na avtorizacijsko stran od banke..

:shrug:


Zanimivo, meni se recimo to dogaja na amazon.it
Ostali delajo normalno, plačujem isto z mastercard


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon Nemčija, kako plačati

Oddelek: Pomoč in nasveti
91573 (950) Tidule
»

Nova KBM in Abanka težave pri novi kartici (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
996140366 (29632) V-i-p
»

Nakup z mastercard brez ccv in potrditve.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
506241 (3584) energetik
»

Amazon payment declined

Oddelek: Pomoč in nasveti
282245 (1428) jocoj
»

Obremenitev TRR-ja s strani amazona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10820882 (9813) bastadu

Več podobnih tem