» »

v Idriji so zelo ugodne cene stanovanj

v Idriji so zelo ugodne cene stanovanj

Tech909 ::

primer https://www.nepremicnine.net/oglasi-pro...

še en primer https://www.nepremicnine.net/oglasi-pro...


Vseh ki poznam iz Idrije so zelo v redu. Meni je lepo mesto, mogoče majhno in zabašeno, ampak ja, razmišljam da bi tam kupil stanovanje in se tam preselil.
Delam na računalniku , tko da samo da je internet in lahko delam, ne bi tam iskal službe.
Sem rojen na obali , samo tukaj so cene bolane v glavo, pa sploh ni neki nevem kaj tukaj, folk je kr en. V Ljubljani sem živel 1 leto pa mi je blo všeč, samo tam so cene stanovanj totalno nore.
Kaj pravite na Idrijo kot plac za živet?
Edino me malo skrbi ker sm neki bral da zaradi industrije in bivšega rudnika vsi dobivajo raka. Je to res ?
  • zaklenil: bluefish ()

Ales ::

Shintaro, nehaj že težit z debilizmi.

Poišči si strokovno pomoč, ne pa da se izživljaš tu na forumu. To ti ne more pomagati, samo ciklaš se v istih vzorcih, modi tu in mi vsi skup pa moramo trpeti te bedarije.

Tech909 ::

nevem kaj je bedarije če sprašujem za kupit stanovanje v idriji? Bi prej rekel da si ti bolan kot jaz, glede na tvojo reakcijo na to temo. Jaz resno pravim.

Ganon ::

So se mi zdele sumljive tvoje neumne teme. Shintaro, kdo drug.

Malidelničar ::

Idrija je potencialno zanimiva. Po covid-u je bil boom cen nepremičnin tam, ker je del mladega folka lovil takratno ugodne cen, potem so v 1 letu ful skočile gor, takratni prvi na trgu so dobili dobre deal-e.
Ne vem pa koliko teh mladih je ostalo za stalno, lahko, da so že flipnili flet.
Imaš pa tam tudi firme, Kolektor, Hidrio, tako da kot IT/STEM kader imaš tudi v skrajnem primeru službo pred nosom :)
Narava je pa ful lepa in tudi cestne povezave z LJ so se zelo izboljšale.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

Tech909 ::

Ganon je izjavil:

So se mi zdele sumljive tvoje neumne teme. Shintaro, kdo drug.

dve teme sm odprl. Vi ste bolani v glavo!

Malidelničar je izjavil:

Idrija je potencialno zanimiva. Po covid-u je bil boom cen nepremičnin tam, ker je del mladega folka lovil takratno ugodne cen, potem so v 1 letu ful skočile gor, takratni prvi na trgu so dobili dobre deal-e.
Ne vem pa koliko teh mladih je ostalo za stalno, lahko, da so že flipnili flet.
Imaš pa tam tudi firme, Kolektor, Hidrio, tako da kot IT/STEM kader imaš tudi v skrajnem primeru službo pred nosom :)
Narava je pa ful lepa in tudi cestne povezave z LJ so se zelo izboljšale.


Jep jep. Tko je. Js se že menim da mi mama posodi 70.000€ in ostalo dodam in si kupim. :P

Malidelničar ::

Tech909: Morda ti uspe še zbiti ceno :)
Ne resno kot pravim, v Idriji je bil boom praktično februar 2020 - pomlad 2022. Covid nepremičninska manija je pognala cene gor, s tem, da če si ulovil prvo polovico recimo tam do cca jeseni 2020 je bilo še kul, potem pa gor. Ker folk, ki je želel kupiti v okolici LJ je izvisel in je našel .... Idrijo :) Do takrat še relativno "nedotaknjen" a po nekaterih parametrih niti ne tako slab nepremičninski trg :) To je najbolje, če ti uspe najdit nekaj, kar ostali še niso, potem je to gold :)
V enem momentu se je potem v Idriji PRODALO VSE ŽIVO, OGROMNO.
Zdaj mislim pa, da stagnira, ker kot pravim, domnevam, da je folk 'filpnil' flete :)

Zdej lahko tudi alternativno razmišljamo: katera regija ima potencial, da iz stališča trenutnega gibanja cen na trgu, postane bodoča Idrija v recimo decembru 2019? :)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Tech909 ::

Malidelničar je izjavil:

Tech909: Morda ti uspe še zbiti ceno :)
Ne resno kot pravim, v Idriji je bil boom praktično februar 2020 - pomlad 2022. Covid nepremičninska manija je pognala cene gor, s tem, da če si ulovil prvo polovico recimo tam do cca jeseni 2020 je bilo še kul, potem pa gor. Ker folk, ki je želel kupiti v okolici LJ je izvisel in je našel .... Idrijo :) Do takrat še relativno "nedotaknjen" a po nekaterih parametrih niti ne tako slab nepremičninski trg :) To je najbolje, če ti uspe najdit nekaj, kar ostali še niso, potem je to gold :)
V enem momentu se je potem v Idriji PRODALO VSE ŽIVO, OGROMNO.
Zdaj mislim pa, da stagnira, ker kot pravim, domnevam, da je folk 'filpnil' flete :)

Zdej lahko tudi alternativno razmišljamo: katera regija ima potencial, da iz stališča trenutnega gibanja cen na trgu, postane bodoča Idrija v recimo decembru 2019? :)

ma poznam kar nekaj folka iz gor, top ljudi... Mesto mi je lepo, vse imaš... Obale pa imam poln kufer... Sej tle na obali bi še vedno mel stanovanje ..
Glede drugih regij nevem, samo naprimer vem da v Gorici ne bi živel, preveč drog kriminala in ni mi všeč.
V Idriji je večinoma samo trava, mislim da narkomanov sploh ni.
Ma cene so sanjske v idriji, pa niti ni tako daleč od obale. Pa naprimer za 82m2 na obali hočejo 300.000EUR minimum.
Obala pa je itak brezvezna, cel lajf sm tukaj, brezveze. Ko sem šel v Ljubljano je bil novi svet, nikoli se prej tako dobro počutil.
Vsekakor kupil verjetno bom, pol čez kakšno leto če je res slabo, pa bom nazaj prodal pa nazaj na obalo :P Al pa oddajal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tech909 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj telekom na optiki za domače uporabnike umetno omejuje upload na sramotnih 40 mb (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
9623076 (17501) korenje3
»

Akrapoviču šteti dnevi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10219449 (15302) stara mama
»

Zaračun oddaje mobitela na servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
191381 (948) šernk
»

TV3 izpuhtel

Oddelek: Zvok in slika
72189 (1978) RejZoR
»

Interbrew

Oddelek: Loža
301975 (1555) Matty

Več podobnih tem