» »

Commandos 2

Commandos 2

undefined ::

Kaj naj rečem, ta špil seka. Zahteva, da misliš, misije ne moreš kar tako zlahka brezglavo končat, kot recimo kwako. Zadevo igram na Very Hard in je špica. :)

Predator ::

da, 2ka so daleč najboljši commandosi ever,sploh bonus misije ( zberi slikce, se splača ); 3ko sem z užitkom vrgel dol;
igraš na klanje ali si si vzel čas in jemlješ ujetnike >:D?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

undefined ::

Ujetnike, seveda. V klanju ni nobenega užitka. Edina škoda le, ko jih tat in vohun nista sposobna onesvestiti in zavezati. :)

Kaj, trojka ni več na istem nivoju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

boom-bar ::

Pr 2ki je tak nesramen hrošč.....znoru sm in nehu igrt zarad tega.
Misija ko koleš tiste na podmornci in rabš kluč:
2 uri vse kolem in ih pregledujem ampak ključa ni nikjer. Pr frendu misijo naredu brez blema ampak doma......
Legalizirajte mehke droge!!!

undefined ::

> 2 uri vse kolem in ih pregledujem ampak ključa ni nikjer.

LOL! Ključ ima paznik na vrhu zgradbe, kjer je podmornica. Sprehaja se od vrat naprej in nazaj (edini, ki se premika po vrhu, razen paznika na začetku, na strani morja). Ti ti pove že takoj ob začetku misije... ja, treba je poslušat navodila. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

root987 ::

Osebno vem da sem uporabljal neko mešanico ostrostrelstva, jemanja ujetnikov in množičnih pokolov. :) Če sem vedel da bo iz neke sobe uletelo po recimo 5 stražarjev sem lepo pripravil vojakce na položaje, vrgel granato in kdo je preživel... Ali se je vdal ali pa... >:D Sicer pa špil raztura.

Trojke pa še nisem preizkusil.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Sims ::

Igro je možno igrati preko neta. Je komu uspelo?

LP,

Sims

boom-bar ::

@IceMan

Preber še enkrat moj post:
''Pr frendu misijo naredu brez blema ampak doma......''

A kapiraš.
Legalizirajte mehke droge!!!

ChiefThunder ::

ta špil je zelo dober. grafika je lepa, misije so raznolike in pestre... hudo, skratka. le vse skup je malce lahko, tud na very hard. obvezna uporaba uniform in kakšen strelski izpad je lahko osvežilen. tudi efekt noža je strupen. stealth taktika ostaja...

za trojko vam poročam v bodoče...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

undefined ::

Kolk vas poseduje to igro? Da vem, če se kdaj splača postavit server. :)

Sims ::

Če ti uspe si jo spet naložim ...

undefined ::

A je komu uspelo speljat Bonus Misijo 2 pod 2 minuti? Na very hard je časa le 1 minuto - nemogoče. 8-O

Sims ::

Kak je s temi bonusi, v prvi misiji mi je uspelo, v drugi mi pa en manjka. In ga NE najdem, pa če se na glavo postavim. JE možno, da če je alarm, da ti odvzamejo bonus misijo(kak listič)? Vsako lukno sem preiskal pa ne najdem tega enega lističa ...

LP,

Sims

M4TECH ::

Bonus misije so za "pridne vojake".
Meni je uspelo vse končati na najtežji stopnji.

Predator ::

slikce so vse vedno ne glede na to kolikokrat sprožiš alarm, se pa včasih nahajajo na malce čudnih mestih :\

vprašanje za vse hard level igralce; kako ste odbili invazijo v saving private smith?

Sims ::

Ker mi ni dalo mira, sem začel od začetka tole misijo. Lepo nabiram bonuse. Nato pridem tja, ko se reši kapitana in v omari je en bonus. Manjkajo mi tri slikice. Kliknem na bonus in nič se ne zgodi ... Kaj je to bug ali kaj?

LP,

Sims

undefined ::

A tisti, ki ste igrali misije na very hard, vam je uspelo izpeljat drugo bonus misijo v eni minuti?

Predator ::

ne, tisto je misija nemogoče

Sims ::

Sem porihtal bonus misijo. Bug je bil v moji glavi:D

Sedaj pa sem v 3 bonus misiji. pa vse pobijem se vkrcam v kamion ne vem kam. Sem probal na vse strani pa nikakor ne končam misije.

LP,

Sims


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Commandos 3

Oddelek: Igre
292204 (355) l0g1t3ch
»

Far cry 2 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
564125979 (79791) Assass1n
»

Medal of Honor: Pacific Assault

Oddelek: Igre
403137 (1851) Mirč
»

Commandos 2

Oddelek: Igre
201993 (1797) ]Fusion[
»

Commandos2

Oddelek: Igre
12979 (775) asPeteR

Več podobnih tem