» »

Teror parkomatov

Teror parkomatov

Utk ::

V resnici ni logike, da easypark provizijo ne plača parking. Ker handlanje avtomatov, gotovine itd. je tudi strošek, vsaj tak kot tistih 15%.
Sploh ker večina občinskih parkingov, tako pravijo, ni namenjena pobiranju denarja, ampak "urejanju prometa", in tam je glavno da nekomu nekaj plačaš, da ne delaš gužve za brez veze, ne pa da plačaš to ravno občini.

starfotr ::

dronyx je izjavil:

starfotr je izjavil:

Zakaj je plačilo z gotovino ista cena, kot plačilo s kartico?

Kakor vem pri bančnih karticah prejemnik plača provizijo, zato ponekod sploh ne sprejemajo bančnih kartic. Ne vem kakšna je ta provizija. Če bi bila prav visoka sigurno marsikje ne bi bilo možno plačilo s kartico. Pa tudi ne verjamem, da so to procenti od zneska, saj potem bi pri plačilu avta dali 1000 € provizije Bankartu oz. kdorkoli že to procesira. Tudi samo procesiranje stane njih enako, če plačaš 50 centov ali sto tisoč evrov.


Ni res. Znesek provizije pri plačilu s kartico je navadno sestavljen iz fiksnega zneska, ki se obračuna ne glede na plačan znesek in variabilna %, ki je odvisen od višine plačanega zneska. Nekateri ponudniki imajo pa samo variabilni del, npr. 2 %.

DePalmo ::

To da rabijo toliko časa za listek res ni normalno, ampak forum ni pravi naslov za te pritožbe. Naslovi jih na lastnike parkomatov. Ko bom jaz to doživel, dobijo od mene mail. Do sedaj še nisem.

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

starfotr ::

Provizija je vračunana v ceno parkirnine in ni vidna posebej.

Pithlit ::

DePalmo je izjavil:

To da rabijo toliko časa za listek res ni normalno, ampak forum ni pravi naslov za te pritožbe. Naslovi jih na lastnike parkomatov. Ko bom jaz to doživel, dobijo od mene mail. Do sedaj še nisem.

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

Sej zato plačaš prek app-a in te bk za listek. Nobenega čakanja, nobenega jajcanja, nobenega smetenja... Plačaš in greš, pa se ne sekiraš če potem na poti srečaš znanca ali znanko ki te na kavo povabi češ "u fak, moram parkirnino podaljšat"... dobiš obvestilo ko je cajt za to in pač poklikaš kar je za poklikat. Pa magari iz Sibirije.

Utk je izjavil:

A v easypark pa ne bi investiral?

But, but... think about the chil...credit card!
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Utk ::

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

Nekateri parkingi nimajo provizije prek easypark. Če grejo smsi na easypark, je ista provizija, če grejo na nek drug sistem, je pa lahko tudi ni.

dronyx ::

starfotr je izjavil:

Ni res. Znesek provizije pri plačilu s kartico je navadno sestavljen iz fiksnega zneska, ki se obračuna ne glede na plačan znesek in variabilna %, ki je odvisen od višine plačanega zneska. Nekateri ponudniki imajo pa samo variabilni del, npr. 2 %.

Verjetno je kje zgornja omejitev provizije? Kolikšna je provizija, če jaz plačam avto, ki stane 50.000 € s kartico ali če jim denar nakažem prek UPN oz. če jim prinesem gotovino v kovčku?

Miki N ::

Ob prebiranju te teme sem dojel, da je najbojša ovčka, ki se rada striže. Nakar se krega samo še okrog tehnikalij. :8)

starfotr ::

Provizijo določajo ponudniki POS terminalov. Če imaš neko običajno pogodbo za POS terminial z 2 %, pri 50k je to 1000 eur.

Avta za 50k ne moreš plačat v gotovini.

Nihče od prodajalcev avtov nima POS terminala.

Vedno se dela preko nakazil.

Sedaj pa izračun ene povprečne družine, ki zasluži 2 povpreči plači, skupno 2800 eur/mesec.

Pa recimo, da gre polovica, torej 1400 eur na mesec preko kartic. Je to 28 eur na mesec provizij za kartice. Letno 336 eur.

dronyx ::

Meni osebno se zdijo provizije v procentih od vednosti, kjer je strošek transakcije oziroma obdelave plačila enak, ne glede na vrednost, nepoštene in to bi očitno morala biti še ena direktiva EU. Ali tega, ki procesira plačila stane kaj več, če jaz plačam 1 € ali 1000 €? To so samo številke, ki se premaknejo med računi. Saj ne prevažajo denarja s kamioni.

energetik ::

Utk je izjavil:

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

Nekateri parkingi nimajo provizije prek easypark. Če grejo smsi na easypark, je ista provizija, če grejo na nek drug sistem, je pa lahko tudi ni.
Opankovićevo parkirinino se plača lahko tudi z Urbana SMS parking, 0 provizije, enako enostavno kot Easypark, oz. še bolj, ker ni treba nameščat aplikacije.
vires in numeris

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Ob prebiranju te teme sem dojel, da je najbojša ovčka, ki se rada striže. Nakar se krega samo še okrog tehnikalij. :8)


Ja, ne morš zamenjat naroda, lahko pa državo :) pametni s(m)o že zunaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

Gagatronix ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ob prebiranju te teme sem dojel, da je najbojša ovčka, ki se rada striže. Nakar se krega samo še okrog tehnikalij. :8)


Ja, ne morš zamenjat naroda, lahko pa državo :) pametni s(m)o že zunaj.


Consumul excesiv de alcool dăunează grav sănătății

esel ::

PrihajaNodi je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ob prebiranju te teme sem dojel, da je najbojša ovčka, ki se rada striže. Nakar se krega samo še okrog tehnikalij. :8)


Ja, ne morš zamenjat naroda, lahko pa državo :) pametni s(m)o že zunaj.

In za vse bo bolje, da tako “pametni” kot si sam, tam tudi ostanete.

PrihajaNodi ::

Jaz podpiram odločitve o še več parkiromatih in še večjih cenah, pa rtv prispevek se mi zdi tud preskromen. Bolnice ste že kaj obnovili? Tista v celju je kar premium izkušnja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dronyx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz podpiram odločitve o še več parkiromatih in še večjih cenah, pa rtv prispevek se mi zdi tud preskromen. Bolnice ste že kaj obnovili? Tista v celju je kar premium izkušnja

Če prav razumem ti živiš v Romuniji? Kaj tam nimajo parkomatov? Parkomati so v Evropi kot virus in to dvomim, da se kdo lahko izogne okužbi. Romunija ima verjetno tudi državno RTV in zanjo plačuješ prispevek. Tudi bolnišnice dvomim da bi lahko bile boljše v Romuniji, kot pri nas, je pa res, da je naš zdravstveni sistem praktično razpadel, le da tega nihče ne upa javno povedati. Če si zdrav sicer deluje dobro.

esel ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz podpiram odločitve o še več parkiromatih in še večjih cenah, pa rtv prispevek se mi zdi tud preskromen. Bolnice ste že kaj obnovili? Tista v celju je kar premium izkušnja

V primerjavi z Romunijo so to sladki problemi!
https://www.romania-insider.com/romania...
https://www.romaniajournal.ro/society-p...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

Gagatronix ::

Nodi je pizdonja, ki je spizdil iz drzave, se zajeda v drugi drzavi, potem pa tezi kako je treba tu stvari urejat medtem ko ga Romun natepava v supak. Res biser.

Pithlit ::

energetik je izjavil:

Utk je izjavil:

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

Nekateri parkingi nimajo provizije prek easypark. Če grejo smsi na easypark, je ista provizija, če grejo na nek drug sistem, je pa lahko tudi ni.
Opankovićevo parkirinino se plača lahko tudi z Urbana SMS parking, 0 provizije, enako enostavno kot Easypark, oz. še bolj, ker ni treba nameščat aplikacije.

Eni gremo še kam drugam kot samo opankaland.
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

energetik je izjavil:

Utk je izjavil:

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

Nekateri parkingi nimajo provizije prek easypark. Če grejo smsi na easypark, je ista provizija, če grejo na nek drug sistem, je pa lahko tudi ni.
Opankovićevo parkirinino se plača lahko tudi z Urbana SMS parking, 0 provizije, enako enostavno kot Easypark, oz. še bolj, ker ni treba nameščat aplikacije.

Ja, samo potem smo spet pri tem, da bomo za vsako mesto imeli svojo aplikacijo, "urbano" ali kakorkoli temu rečejo. Tako ne pridemo nikamor. Je že bolje dat tistih 15% več.
Plačljive smse imam blokirane, ne grem se tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PrihajaNodi ::

dronyx je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz podpiram odločitve o še več parkiromatih in še večjih cenah, pa rtv prispevek se mi zdi tud preskromen. Bolnice ste že kaj obnovili? Tista v celju je kar premium izkušnja

Če prav razumem ti živiš v Romuniji? Kaj tam nimajo parkomatov? Parkomati so v Evropi kot virus in to dvomim, da se kdo lahko izogne okužbi. Romunija ima verjetno tudi državno RTV in zanjo plačuješ prispevek. Tudi bolnišnice dvomim da bi lahko bile boljše v Romuniji, kot pri nas, je pa res, da je naš zdravstveni sistem praktično razpadel, le da tega nihče ne upa javno povedati. Če si zdrav sicer deluje dobro.


Ah ne rtv so v romuniji ukinil že pred časom oz dolgo nazaj. V 5 letih sem mogoče videl enkrat da so nekomu avto odpelal. Je pa tako da imajo romuni svoj interni sistem in pravila. Torej vsak si da na avto številko pa če slučajno zaparkiraš kje in komu imaš cifro pa ga pokličeš brez da ti sfuka brisalce in poškuduje avto in obratno. Bolnice so kar konktreno obnovili in jih obnavljajo.

Utk je izjavil:

energetik je izjavil:

Utk je izjavil:

In ja, sem prepričan da ni provizije preko SMSjev. Parkirnina je znana v naprej in podstavka na računu je bila ista.

Nekateri parkingi nimajo provizije prek easypark. Če grejo smsi na easypark, je ista provizija, če grejo na nek drug sistem, je pa lahko tudi ni.
Opankovićevo parkirinino se plača lahko tudi z Urbana SMS parking, 0 provizije, enako enostavno kot Easypark, oz. še bolj, ker ni treba nameščat aplikacije.

Ja, samo potem smo spet pri tem, da bomo za vsako mesto imeli svojo aplikacijo, "urbano" ali kakorkoli temu rečejo. Tako ne pridemo nikamor. Je že bolje dat tistih 15% več.
Plačljive smse imam blokirane, ne grem se tega.


Recimo Romuni imajo samo en app za avtobuse in javni promet in tam izbereš v katerem mestu si in kupiš karto. Podobno za parking. Tko da ne rabiš ceuga fuka aplikacij.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

TVR is Romania's public television service. It has five channels (TVR1, TVR2, TVR International, TVR 3, TVR HD) which are served by a studio in Bucharest as well as five regional studios (TVR Cluj, TVR Iasi, TVR Timisoara, TVR Craiova, TVR Târgu-Mureş). TVR is funded from the state budget and advertising.


Torej imajo tudi oni državno propagando kot včasih, ki se financira iz proračuna. Saj to je podobno kot pri nas. Tu jim moraš vsak mesec plačevat naročnino obvezno, v Romuniji pa državno propagando financiraš prek davkov. Zame to ni velika razlika.

gaoZjQP ::

Utk je izjavil:

Ja, samo potem smo spet pri tem, da bomo za vsako mesto imeli svojo aplikacijo, "urbano" ali kakorkoli temu rečejo. Tako ne pridemo nikamor. Je že bolje dat tistih 15% več.
Plačljive smse imam blokirane, ne grem se tega.

Kako sploh deluje tole s sms? Dobiš vsaj obvestilo malo pred potekom plačanega časa ali moraš voditi sam? Bi se lahko uporabljal 'hibridni' pristop - app za podporo/iskanje in sms 'za varčevanje'? Sprašujem očitne stvari, ker redko pridem s tem v stik zaradi stila življenja - v poslovnem smislu je urejeno ali pa so v bližini še kakšna trgovinska parkirišča, kar se skombinira.

Pithlit ::

Dobiš obvestilo ene 15 minut preden ti poteče.
Life is as complicated as we make it...

Gagatronix ::

Aja ce kdo misli da je RTV tecen, ko sem zivel v Nagoyi so mi tedensko trkali NHK debili ceprav je bilo jasno zapisano da najemnik ne placuje za NHK temvec je to na plecih najemodajalca.

Sem jih rabil ene petkrat konkretno napizdit da jim je kliknilo, da mi ne hodijo ob sestih zjutraj trkat na vrata.

PrihajaNodi ::

dronyx je izjavil:

TVR is Romania's public television service. It has five channels (TVR1, TVR2, TVR International, TVR 3, TVR HD) which are served by a studio in Bucharest as well as five regional studios (TVR Cluj, TVR Iasi, TVR Timisoara, TVR Craiova, TVR Târgu-Mureş). TVR is funded from the state budget and advertising.


Torej imajo tudi oni državno propagando kot včasih, ki se financira iz proračuna. Saj to je podobno kot pri nas. Tu jim moraš vsak mesec plačevat naročnino obvezno, v Romuniji pa državno propagando financiraš prek davkov. Zame to ni velika razlika.


Ja, pa poglej še koliko plačaš, to so minimalni zneski, če že. Nevem, jaz ne plačujem tega. Meni se za Slovenijo zneski ne zdijo drobiž da bi kar tako metal keš v fikuse ki nič ne delajo namest da se jih na zavod pošlje.
Television licence @ Wikipedia
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

Nodi, kaj ko bi se posvetil temu da svojo drago Romunijo izboljsas ? Pusti Slovenijo, saj ne zivis vec tukaj. Bos sebi in forumu naredil uslugo ce dejansko utihnes in zacnes poceti to kar gagas.

starfotr ::

As of January 2022, the licence fee is ?159 for a colour and ?53.50 for a black and white television Licence


Kake budale so te Angleži.

Gagatronix ::

Rece starfotr, ki mimobezno fukne 150 eur letno za RTV. :))

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

Rece starfotr, ki mimobezno fukne 150 eur letno za RTV. :))


Sej ti bos tud k se bos zaposlil
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Karen ::

To je "disability" olajšava: za tiste ki so colourblind lahko ČB tv prijavijo pa je ceneje.:D

jaques ::

Se strinjam z vami, ki pravite da je bullshit plačevanje po appih. Zakaj moram tvoj bloatware downloadat za to, da lahko plačam?
Pa tista je tudi kavbojska "parkomat ne vrača drobiža", ok, se pravi vrača pa od 50 eur nazvgor? Torej če plačam s 100/200 eur bankovcem dobim nazaj, če pa s 5/10 pa ne?
Čist isto kot bi v trgovini ne vračali razlike v ceni... to ni skladno s pravnim redom, ne me basat.

RedDrake ::

jaques je izjavil:

Se strinjam z vami, ki pravite da je bullshit plačevanje po appih. Zakaj moram tvoj bloatware downloadat za to, da lahko plačam?
Pa tista je tudi kavbojska "parkomat ne vrača drobiža", ok, se pravi vrača pa od 50 eur nazvgor? Torej če plačam s 100/200 eur bankovcem dobim nazaj, če pa s 5/10 pa ne?
Čist isto kot bi v trgovini ne vračali razlike v ceni... to ni skladno s pravnim redom, ne me basat.

Ni čisto tako.
Ti lahko daš notri 10 EUR in boš pač kupil parkiranje za 5 ur.
Ne moreš pa za 10 EUR pričakovait 1h parkinga in 8EUR nazaj.
Isto kot bi ti v trgovini rekli "ne vračamo drobiža, naberite za 50 EUR robe ali pa ne kupujte tu."
Vprašanje je sicer kaj se zgodi, če recimo v LJ, kjer je parking plačljiv do 19h prideš ob 18h in vržeš notri kovanec za 2 EUR (ura je pa 1,2 ali 0,7 ali kolk že, nimam pojma, vsekakor manj kot 2). Tehnično so te ogoljufali.
Samo za tiste cente se bo težko iti po sodiščih ...

codeMonkey ::

Pred casom sem moral imeti v LJ vedno tocen znesek za parkomat, in to seveda neke vrednosti v stilu 70 centov. Torej ni nic pomagalo, ce si imel 1 eur ali 2. Ce nisi uspel zamenjati v bliznji trafiki, si se lahko samo odpeljal. Moras v LJ se vedno imeti tocen znesek za parkomat? EasyPark je 100x boljsa resitev v tem primeru.

Zgodovina sprememb…

Matevz96 ::

Meni je glavna prednost easypark da lahko predčasno zaključiš parkiranje, s kovanci ali jih nimam točno ali dam nekaj več ker ne vem točno do kdaj bom parkiran.
#hooldthedoor

darkolord ::

RedDrake je izjavil:

Vprašanje je sicer kaj se zgodi, če recimo v LJ, kjer je parking plačljiv do 19h prideš ob 18h in vržeš notri kovanec za 2 EUR (ura je pa 1,2 ali 0,7 ali kolk že, nimam pojma, vsekakor manj kot 2). Tehnično so te ogoljufali.
Samo za tiste cente se bo težko iti po sodiščih ...
Kjer sem jaz to naredil, se je dodaten čas prištel naslednjemu dnevu od začetka parkiranja. Torej če je parkiranje plačljivo od 7h-19h in sem ob 18.30 dal kovancev za eno uro, sem dobil listek do naslednjega dne do 7.30

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

dronyx ::

Matevz96 je izjavil:

Meni je glavna prednost easypark da lahko predčasno zaključiš parkiranje, s kovanci ali jih nimam točno ali dam nekaj več ker ne vem točno do kdaj bom parkiran.

V EasyPark sem videl, da ljudje vrtijo na ekranu neko uro, kako dolgo želijo parkirat. Jaz sem mislil, da že ko izbereš čas parkiranja plačaš in če odpelješ prej ne dobiš nič denarja nazaj, lahko pa parkiranje podaljšaš in dodatno plačaš (ne vem sicer ali je spet provizija). Kaj to potem ne drži?

energetik ::

Ne, plačaš ponavadi šele kak dan pozneje, oz. takrat trgajo. Uro lahko vrtiš po želji, podaljšaš, ali pa pač prej zaključiš.
vires in numeris

dronyx ::

energetik je izjavil:

Ne, plačaš ponavadi šele kak dan pozneje, oz. takrat trgajo. Uro lahko vrtiš po želji, podaljšaš, ali pa pač prej zaključiš.

OK, to se pa potem dejansko plačuje po porabljenem času parkiranja. Če res tako deluje, je v redu rešitev.

dronyx ::

dronyx je izjavil:

energetik je izjavil:

Ne, plačaš ponavadi šele kak dan pozneje, oz. takrat trgajo. Uro lahko vrtiš po želji, podaljšaš, ali pa pač prej zaključiš.

OK, to se pa potem dejansko plačuje po porabljenem času parkiranja. Če res tako deluje, je v redu rešitev.

Ne vem pa ali je to v interesu parkirišča? Njim je po moje bolj v interesu, da plačaš več, kot si res parkiral, da parkomati ne vračajo denarja, če si prišel par minut kasneje, pa mora biti obvezno že listek za plačilo kazni na vetrobranskem steklu.

Pithlit ::

dronyx je izjavil:

dronyx je izjavil:

energetik je izjavil:

Ne, plačaš ponavadi šele kak dan pozneje, oz. takrat trgajo. Uro lahko vrtiš po želji, podaljšaš, ali pa pač prej zaključiš.

OK, to se pa potem dejansko plačuje po porabljenem času parkiranja. Če res tako deluje, je v redu rešitev.

Ne vem pa ali je to v interesu parkirišča? Njim je po moje bolj v interesu, da plačaš več, kot si res parkiral, da parkomati ne vračajo denarja, če si prišel par minut kasneje, pa mora biti obvezno že listek za plačilo kazni na vetrobranskem steklu.

Aja, to da ti uporabniki govorijo ni dovolj? Še vedno kar nekaj dvomiš. Easypark plačaš po dejanski porabi. Konec debate.
Life is as complicated as we make it...

Gagatronix ::

PrihajaNodi je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Rece starfotr, ki mimobezno fukne 150 eur letno za RTV. :))


Sej ti bos tud k se bos zaposlil


Za razliko od tebe sem jaz svoje ze oddelal, in to ne v third tier vukojebini.

energetik ::

Pithlit je izjavil:

dronyx je izjavil:

dronyx je izjavil:

energetik je izjavil:

Ne, plačaš ponavadi šele kak dan pozneje, oz. takrat trgajo. Uro lahko vrtiš po želji, podaljšaš, ali pa pač prej zaključiš.

OK, to se pa potem dejansko plačuje po porabljenem času parkiranja. Če res tako deluje, je v redu rešitev.

Ne vem pa ali je to v interesu parkirišča? Njim je po moje bolj v interesu, da plačaš več, kot si res parkiral, da parkomati ne vračajo denarja, če si prišel par minut kasneje, pa mora biti obvezno že listek za plačilo kazni na vetrobranskem steklu.

Aja, to da ti uporabniki govorijo ni dovolj? Še vedno kar nekaj dvomiš. Easypark plačaš po dejanski porabi. Konec debate.

Razen na parkiriščih, kjer imaš možnost samo npr. 1h ali cel dan. Kar je vmes še vedno plačaš cel dan. Ampak to je odločitev upravljalca.
vires in numeris

Pithlit ::

energetik je izjavil:

Pithlit je izjavil:

dronyx je izjavil:

dronyx je izjavil:

energetik je izjavil:

Ne, plačaš ponavadi šele kak dan pozneje, oz. takrat trgajo. Uro lahko vrtiš po želji, podaljšaš, ali pa pač prej zaključiš.

OK, to se pa potem dejansko plačuje po porabljenem času parkiranja. Če res tako deluje, je v redu rešitev.

Ne vem pa ali je to v interesu parkirišča? Njim je po moje bolj v interesu, da plačaš več, kot si res parkiral, da parkomati ne vračajo denarja, če si prišel par minut kasneje, pa mora biti obvezno že listek za plačilo kazni na vetrobranskem steklu.

Aja, to da ti uporabniki govorijo ni dovolj? Še vedno kar nekaj dvomiš. Easypark plačaš po dejanski porabi. Konec debate.

Razen na parkiriščih, kjer imaš možnost samo npr. 1h ali cel dan. Kar je vmes še vedno plačaš cel dan. Ampak to je odločitev upravljalca.

A to veš ker easypark dejansko uporabljaš? Ker jaz ga, pa na parking kot ga ti opisuješ še nisem naletela.
Life is as complicated as we make it...

dronyx ::

Pithlit je izjavil:

A to veš ker easypark dejansko uporabljaš? Ker jaz ga, pa na parking kot ga ti opisuješ še nisem naletela.

Očitno potem pa res malo hodiš okrog. EasyPark omogoča razne "konfiguracije" in ga uporabljajo tudi izven Europe

5,000+ parking operators. The markets we are active in include Sweden, Norway, Denmark, Finland, Iceland, UK, US, Germany, France, Netherlands, Belgium, Spain, Italy, Switzerland, Austria, Portugal, Slovenia, Slovakia, Czech Republic, Australia, New Zealand, Lichtenstein and Hungary.

Ko implementirajo še Priority Parking se bo odprlo še bistveno več možnosti.

Moraš malo več po svetu začet hodit in ne samo tu ljudem pamet solit iz avtoritarne pozicije. :D

energetik ::

Pithlit je izjavil:

A to veš ker easypark dejansko uporabljaš? Ker jaz ga, pa na parking kot ga ti opisuješ še nisem naletela.
Ja. In ja.
vires in numeris

PrihajaNodi ::

Gagatronix je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Rece starfotr, ki mimobezno fukne 150 eur letno za RTV. :))


Sej ti bos tud k se bos zaposlil


Za razliko od tebe sem jaz svoje ze oddelal, in to ne v third tier vukojebini.


Tretjerazredba vukojebina je umetna tvorba imenovana Slovenija, ki se lastnega letalisca nima, bolnic pa niso obnovil ze od leta 1980. Kaj si pa ti oddelal pa bog si ga vedi. No sej pravim Slovenija, je ok samo za kake normirance, politike pa dohtarje. Aja pa kripto miljonarje. Ce si kaj od tega cestitam. Vsi ostali pa pac placujejo parkomate v Lj ker pac v Lj morjo pridt ce ne pa ni kruha al pa ce se tregajo s tisto gajbo imenovano vlak.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

PrihajaNodi - pozabil si na mafijo in lopovske tajkune, raj.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

Pa recimo imam 2 sim kartici, vse neomejeno. Placujem 5 eur na mesec (za obe), to je 20 ronov, s tem da imam tudi vse v Sloveniji isto, oz zastonj v roamingu ko pridem z gadgeti na dopust. Zdj pa primerjaj to ceno z nasimi operaterji. Ampak ne, eni bodo se kar naprej jodlal da je doma najleps ceprav se 100 x vse preplaca in se to primerja s cenami v Avstriji in Nemciji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Evo pa se en primer ko kupujem legice
V SLO 166.5 EUR
https://www.mimovrste.com/lego-vlaki/le...

V ROMUNIJI 134,57
https://www.emag.ro/lego-city-tren-marf...

Razlika 32 eur.

Pa to povsod tako nabijajo cene. Javni sektor in fikusarji pac morjo prezvet, men je to jasno, jih pa ne bom placeval:) niti ne jeb** parkomatov.
Druga Švica so rekli.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

vprašanje glede parkiranja v ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
857374 (4511) Pithlit
»

radarji v Ljubljani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
29731976 (16578) Badwolff
»

Parkiranje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6718347 (4579) acookook
»

Listki za parkiranje (LJ) in prenosljivost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10716627 (13723) Mehmed
»

Parkirni avtomati - Bežigrad (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15634170 (28736) solatko

Več podobnih tem