» »

RTV SLO; barčica ali Titanic?

RTV SLO; barčica ali Titanic?

Temo vidijo: vsi
««
10 / 13
»»

Lonsarg ::

tonttu je izjavil:

Je se vedno mozna, samo ne smes imeti ne telefona, ne avtoradia, ne interneta, pa seveda tudi Tv in radia ne. Takih predvidevam da v letu 2023 ni vec, ergo ni mozno.
Uradno ni možno, neuradno pa "papir" prenese vse, tudi to da elektronsko pošlješ po emailu obrazec za RTV odjavo in napišeš da nimaš interneta ;)

Razlog da ne plačujem pa ni ta drobiž 13€, ampak da si želim da crknejo ali pa spremenijo poslovni model.

mtosev ::

Lonsarg je izjavil:

tonttu je izjavil:

Je se vedno mozna, samo ne smes imeti ne telefona, ne avtoradia, ne interneta, pa seveda tudi Tv in radia ne. Takih predvidevam da v letu 2023 ni vec, ergo ni mozno.
Uradno ni možno, neuradno pa "papir" prenese vse, tudi to da elektronsko pošlješ po emailu obrazec za RTV odjavo in napišeš da nimaš interneta ;)

Razlog da ne plačujem pa ni ta drobiž 13€, ampak da si želim da crknejo ali pa spremenijo poslovni model.

Zelo optimistično razmišljanje. Dvomim, da se bo nekaj od tega zgodilo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

srus ::

lynxslo5 je izjavil:

Uporabniško ime fubyq
Čas prve prijave 04.06.2023 16:34:58


MMC smrad prihaja na slo-tech. Drugače pa rade volje plačam tisti prispevek, samo da se RTV Slo ne spremeni v POP TV greznico. Kakorkoli zabavljate čez RTV Slo v tem threadu, še vedno so najbolj objektivni medij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: srus ()

tonttu ::

Lonsarg je izjavil:

tonttu je izjavil:

Je se vedno mozna, samo ne smes imeti ne telefona, ne avtoradia, ne interneta, pa seveda tudi Tv in radia ne. Takih predvidevam da v letu 2023 ni vec, ergo ni mozno.
Uradno ni možno, neuradno pa "papir" prenese vse, tudi to da elektronsko pošlješ po emailu obrazec za RTV odjavo in napišeš da nimaš interneta ;)

Razlog da ne plačujem pa ni ta drobiž 13€, ampak da si želim da crknejo ali pa spremenijo poslovni model.

Glede na RTV SLO FAQ bi rekel da je vseeno mozno tudi uradno:

Ali se RTV-prispevek lahko odjavi?

RTV-prispevek je zakonsko določena obveznost, ki je ni mogoče samovoljno odjaviti. Odkar se programi RTV Slovenija v živo predvajajo tudi preko interneta, se kot sprejemnik, ki omogoča sprejem televizijskih programov, šteje že vsaka naprava, ki je povezana z internetom, kot na primer računalnik ali pametni telefon. Po zakonu je obveznost plačevanja RTV-prispevka predpisana za vsakogar, ki ima vsaj eno napravo, ki omogoča sprejem televizijskih ali radijskih programov. RTV-prispevka tako ne bi bilo potrebno plačevati le posamezniku, ki ne bi imel niti televizije, niti radijskega sprejemnika, niti avtomobila z radijskim sprejemnikom, niti pametnega telefona, niti računalnika z internetnim dostopom.


Mato989 je izjavil:

tonttu je izjavil:


Ne biti tako 100% preprican, da od RTV nimas nic. RTVSlo je se vse kaj drugega ko 1 in 2 program RTVSlo. ;)

Kaj pa?
edino stvar ki gledam na rtvslo je Tarča... ampak tudi brez tega bom zdržal...
Portala ne uporabljam, radia ne, risank ne gledam... torej kaj točno še je?

No za zacetek si priznal da celo RTVSlo TV gledas. Drugace pa kot sem rekel, RTV Slo je se precej vec kot 2 tv programa. Konec koncev gre vecina radijskih signalov preko oddajnikov RTV. Vecina operaterjev mobilne telefonije (ter se sem ter tja kaksen za internet) vsaj sem ter tja kje uporabi kaksen RTVjev stolp. Tako da kot sem rekel, ne biti tako zelo preprican, da RTVSlo ne rabis, tudi ce ne gledas tv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonttu ()

dexterboy ::

Wrop je izjavil:

Ne samo to. Predstavljaj si, da v Maca sploh ne hodiš, pa moraš še vedno plačati pavšal 12,75 €. Če pa že zaideš tja, dobiš pa včerajšnji krompirček. Medtem, ko se čudiš kaj je zdaj to, se drugi bašejo in te prepričujejo, da je to najboljša in zdrava hrana, kar obstaja.

... khm... kot, da bi gledal Idiocracy! :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

arnecan1 ::

Socrates je izjavil:

BojanOgnjeni je izjavil:



Lej, recimo bobu bob. Edina napaka, ki so jo "komunistične sile" naredile po ww2 je, da niso bili dovolj temeljiti, da lahko po 80 letih desni populisti še vedno zadevo zlorabljajo. ;)



Kuglvinkl, rečeš brez ww2.

Potem brišeš moje poste, ki so bili utemeljeni in brez žalitev.

Pustiš pa tale post zgoraj. Ki objokuje, da genocid ni bil dovolj temeljit.

A se zavedaš, da si del problema?

Kdor bo drugim odrekal človečnost, bo sam razčlovečen.

Kdor bo z mečem opletal, bo z mečem pokončan.

Zelo stare modrosti, ki jih v svojem napuhu pozabljate.

Ne se potem čuditi, če se "kar naenkrat" zbudite v sila neprijazen svet.

Kuglvinkl ima sindrom uniforme.

Ko zrasteš iz aparatčika v vsemogočnega odločevalca. So pisali o tem fenomenu in tudi delali eksperimente.

Mato989 ::

tonttu je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

tonttu je izjavil:

Je se vedno mozna, samo ne smes imeti ne telefona, ne avtoradia, ne interneta, pa seveda tudi Tv in radia ne. Takih predvidevam da v letu 2023 ni vec, ergo ni mozno.
Uradno ni možno, neuradno pa "papir" prenese vse, tudi to da elektronsko pošlješ po emailu obrazec za RTV odjavo in napišeš da nimaš interneta ;)

Razlog da ne plačujem pa ni ta drobiž 13€, ampak da si želim da crknejo ali pa spremenijo poslovni model.

Glede na RTV SLO FAQ bi rekel da je vseeno mozno tudi uradno:

Ali se RTV-prispevek lahko odjavi?

RTV-prispevek je zakonsko določena obveznost, ki je ni mogoče samovoljno odjaviti. Odkar se programi RTV Slovenija v živo predvajajo tudi preko interneta, se kot sprejemnik, ki omogoča sprejem televizijskih programov, šteje že vsaka naprava, ki je povezana z internetom, kot na primer računalnik ali pametni telefon. Po zakonu je obveznost plačevanja RTV-prispevka predpisana za vsakogar, ki ima vsaj eno napravo, ki omogoča sprejem televizijskih ali radijskih programov. RTV-prispevka tako ne bi bilo potrebno plačevati le posamezniku, ki ne bi imel niti televizije, niti radijskega sprejemnika, niti avtomobila z radijskim sprejemnikom, niti pametnega telefona, niti računalnika z internetnim dostopom.


Mato989 je izjavil:

tonttu je izjavil:


Ne biti tako 100% preprican, da od RTV nimas nic. RTVSlo je se vse kaj drugega ko 1 in 2 program RTVSlo. ;)

Kaj pa?
edino stvar ki gledam na rtvslo je Tarča... ampak tudi brez tega bom zdržal...
Portala ne uporabljam, radia ne, risank ne gledam... torej kaj točno še je?

No za zacetek si priznal da celo RTVSlo TV gledas. Drugace pa kot sem rekel, RTV Slo je se precej vec kot 2 tv programa. Konec koncev gre vecina radijskih signalov preko oddajnikov RTV. Vecina operaterjev mobilne telefonije (ter se sem ter tja kaksen za internet) vsaj sem ter tja kje uporabi kaksen RTVjev stolp. Tako da kot sem rekel, ne biti tako zelo preprican, da RTVSlo ne rabis, tudi ce ne gledas tv.


1. ja Tarčo pogledam ker že je in plačujem, ampak kaj pol? Takoj se odpovem...

Ostalo kar si naštel mi je nepomembno, optika do moje bajte ne pride preko ničesar RTVjevega, od šiht placa tudi ne, na telefonu pa interneta v 99,9999% ne rabim.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PovemVfaco ::

FireSnake je izjavil:

Enkrat je bilo objavljena povezava do obrazca, ki je omogočal odjavo.

Tukaj:
https://www.rtvslo.si/rtv/rtv-prispevek...
nobena od postavk tega ne omogoča.
Možno samo za:
- invalide, socialno šibke
- SP

Odjava, če nimaš sprejemnikov, torej ni več mogoča?


Mora bit mogoča, ker to izhaja iz veljavnega zakona:

(1) Kdor ima radijski ali televizijski sprejemnik oziroma drugo napravo, ki omogoča sprejem radijskih oziroma televizijskih programov (v nadaljnjem besedilu: sprejemnik) na območju Republike Slovenije, kjer so zagotovljeni tehnični pogoji za sprejem vsaj enega programa RTV Slovenija, mora RTV Sloveniji plačevati prispevek za opravljanje radijske in televizijske dejavnosti.

(4) Šteje se, da ima sprejemnik vsaka pravna ali fizična oseba, ki je registrirana kot odjemalka ali odjemalec (v nadaljnjem besedilu: odjemalec) oziroma plačnica ali plačnik (v nadaljnjem besedilu: plačnik) električne energije v javnem električnem omrežju, razen če poda pisno izjavo, da nima svojega in da v svojih prostorih tudi ne uporablja tujega radijskega ali televizijskega sprejemnika ter da je bila seznanjena z zakonskimi posledicami neresnične izjave.


Obrazec vzami tisti za pravne osebe, če ni drugega. Če kaj jamrajo, jih napotiš na zakon.

tonttu ::

Mato989 je izjavil:

Ostalo kar si naštel mi je nepomembno, optika do moje bajte ne pride preko ničesar RTVjevega, od šiht placa tudi ne, na telefonu pa interneta v 99,9999% ne rabim.

Kaj pa telefon? Ga rabis na telefonu? Samo vprasam, ker vidim da mislis da elektrika pride iz vticnice, mleko pa iz tetrapaka ;)

floyd1 ::

(1) Kdor ima radijski ali televizijski sprejemnik oziroma drugo napravo,...

Finta je v "drugi napravi" iz (1). Danes boš težko našel gospodinjstvo brez pametnega telefona ali računalnika, oba pa omogočata spremljanje RTV - in to jim je dovolj za položnico. O tem smo tukaj diskutirali že ohoho-krat. Nekateri sicer pravijo, da jim je odjava (še) šla skozi, drugim pa spet ne. Če ti je res problem plačat, se mogoče vseeno (po balkansko :|) da poskusit, ker o kakršnihkoli sankcijah za tovrstno laganje doslej (meni znano) še ni nihče govoril. Ne na forumu, ne kje drugje. Seveda pa zna bit, da bo nekoga doletela tudi taka tožba.

Enim očitno dajo mir, nas pa so "jebuckali" in en čas celo pošiljali 2 položnici hkrati - tako meni, kot partnerki. Isti naslov, a drug priimek. Čeprav smo lepo razložili, da je to eno gospodinjstvo, tudi el. priključek je vedno bil le eden.

Utk ::

Gospodinjstvo v zakonu več ne obstaja, da bi ga moral, ali pa lahko, na nekem naslovu prijavljal, tako da to je zdaj malo tako...tisti, ki plačujejo več položnic na istem naslovu, verjetno ne bi rabli. Verjetno pa ni ravno veliko takih.

tonttu ::

floyd1 je izjavil:

(1) Kdor ima radijski ali televizijski sprejemnik oziroma drugo napravo,...

Finta je v "drugi napravi" iz (1). Danes boš težko našel gospodinjstvo brez pametnega telefona ali računalnika, oba pa omogočata spremljanje RTV - in to jim je dovolj za položnico.

Meni bi verjetno celo uspelo. V hiso za preverjanje jih ne nikoli ne bi spustil (ne glede na njihove predstave izpred let, da imajo pravico vstopa in preverjanja... ce imajo se vedno taksne ideje pa ne vem), ne jaz, ne zena pa nimava nobene narocnine za telefon, internet ali kaj podobnega (pac sluzbene ugodnosti za celo familjo ;). Edino kar me jebe so avtomobili, ki so privat in ne sluzbeni, kjer je seveda radio notri, ceprav se nikoli ni bil nastavljen na radio. Ampak za ta drobiz se resno ne mislim zajebavat s temi modeli.
Je pa res, da dan danes realno ni niti najmanjse moznosti, da ne bi imel vsaj nekaj od tega.

Lonsarg ::

Saj sem bral nekje kako izgleda če pridejo preverit (sila redko), in sicer tako da ne spustiš notri in zavrnitev pregleda štejejo kot ponovno prijavo na RTV in položnice začnejo spet prihajat, brez kakšnih kazni. Odjavit lahko nato poskusiš ponovno :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

lynxslo5 ::



Levica s štirimi poslanci komplet prevzela RTV hišo. Novi šef programskega sveta je nekdanji sodelavec Mirovnega inštituta. V novem programskem svetu so večinoma člani nevladnih organizacij z Metelkove 6 in pa nekaj predstavnikov zaposlenih, ki so vsi radikalno levi novinarji.

Še dobro, da so na TV prenašali konstitutivno sejo novega programskega sveta. Tale burleska od novega sveta rtv me spominja na čase juge, ko smo v osnovni šoli izvolili predsednika pionirjev. Te novi svetniki se očitno vsi že od prej poznajo, da se kar tikajo in kramljajo kot stari znanci. Vsi sklepi soglasno sprejeti. Enoumje totalno. Najbrž so vsi diplomirali na Metelkovi. Sicer pa te novi svetniki lepo pašejo v notranjii inventar na rtv, ki se ni spremenil od 70ih, ko so to hišo zgradili. Kolikor sem slišal imajo po uredništvih še vedno Titove slike obešene.

dexterboy ::

O ti šment...
https://www.rtvslo.si/slovenija/novi-sv...
"El komadante" na sliki s Titom v ozadju... đizs, pa kam smo mi to prišli?
Bo v novi programski shemi tudi šola plesa, sploh sedaj, ko je Svoboda? Da ne bomo samo stopicali na mestu ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

lynxslo5 je izjavil:



Levica s štirimi poslanci komplet prevzela RTV hišo. Novi šef programskega sveta je nekdanji sodelavec Mirovnega inštituta. V novem programskem svetu so večinoma člani nevladnih organizacij z Metelkove 6 in pa nekaj predstavnikov zaposlenih, ki so vsi radikalno levi novinarji.

Še dobro, da so na TV prenašali konstitutivno sejo novega programskega sveta. Tale burleska od novega sveta rtv me spominja na čase juge, ko smo v osnovni šoli izvolili predsednika pionirjev. Te novi svetniki se očitno vsi že od prej poznajo, da se kar tikajo in kramljajo kot stari znanci. Vsi sklepi soglasno sprejeti. Enoumje totalno. Najbrž so vsi diplomirali na Metelkovi. Sicer pa te novi svetniki lepo pašejo v notranjii inventar na rtv, ki se ni spremenil od 70ih, ko so to hišo zgradili. Kolikor sem slišal imajo po uredništvih še vedno Titove slike obešene.


Kje so zdaj pajaci, ki so govorili o depolitizaciji?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

PovemVfaco ::

Poleg Tita ma tud Hitlerja in Stalina na sliki, tako da je uravnoteženost in pluralnost zagotovljena.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

floyd1 ::

V novem programskem svetu so večinoma člani nevladnih organizacij z Metelkove 6 in pa nekaj predstavnikov zaposlenih, ki so vsi radikalno levi novinarji.

Najprej - ne vem, kaj se dogaja v SDS glavah. No - pravzaprav vem, a tu ne smem povedat :|. Vem pa, kaj pomeni "radikalni levičar" iz "SDS slovarja", ki ga vedno znova lahko vidimo v njihovih gestapo časopisih in TV.
Radikalno levi novinar - Je Novinar, ki misli s svojo glavo in ne verjame slepo vsem idiotizmom, kretenizmom in debilizmom, ki prihajajo iz ust in izpod prstov velikega vodje kulta. Je tisto, kar na nori24, demokraciji... ne poznajo, ker tam pač dobijo delo samo ritolizniki in nastavljalci tazadnje. Radikalni pripadniki kulta, ki pa z novinarstvom nimajo nič skupnega.

byvaxyjy ::

FireSnake je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:



Levica s štirimi poslanci komplet prevzela RTV hišo. Novi šef programskega sveta je nekdanji sodelavec Mirovnega inštituta. V novem programskem svetu so večinoma člani nevladnih organizacij z Metelkove 6 in pa nekaj predstavnikov zaposlenih, ki so vsi radikalno levi novinarji.

Še dobro, da so na TV prenašali konstitutivno sejo novega programskega sveta. Tale burleska od novega sveta rtv me spominja na čase juge, ko smo v osnovni šoli izvolili predsednika pionirjev. Te novi svetniki se očitno vsi že od prej poznajo, da se kar tikajo in kramljajo kot stari znanci. Vsi sklepi soglasno sprejeti. Enoumje totalno. Najbrž so vsi diplomirali na Metelkovi. Sicer pa te novi svetniki lepo pašejo v notranjii inventar na rtv, ki se ni spremenil od 70ih, ko so to hišo zgradili. Kolikor sem slišal imajo po uredništvih še vedno Titove slike obešene.


Kje so zdaj pajaci, ki so govorili o depolitizaciji?


Kaj ima pa za vraga to vezo? Kaj boš ruralce, duhovnike in kmete navlekel v programski svet? Zdaj je pa levica kriva, da SDS nima kadrov, ki bi bili vsaj za silo sposobni česarkoli v zvezi z mediji?

Mislim, kr neki, kot bi se Toromona pleme pritoževalo, da nimajo nobenega predstavnika v ameriškem/kitajskem vesoljskem programu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: byvaxyjy ()

gruntfürmich ::

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

FireSnake ::

byvaxyjy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:



Levica s štirimi poslanci komplet prevzela RTV hišo. Novi šef programskega sveta je nekdanji sodelavec Mirovnega inštituta. V novem programskem svetu so večinoma člani nevladnih organizacij z Metelkove 6 in pa nekaj predstavnikov zaposlenih, ki so vsi radikalno levi novinarji.

Še dobro, da so na TV prenašali konstitutivno sejo novega programskega sveta. Tale burleska od novega sveta rtv me spominja na čase juge, ko smo v osnovni šoli izvolili predsednika pionirjev. Te novi svetniki se očitno vsi že od prej poznajo, da se kar tikajo in kramljajo kot stari znanci. Vsi sklepi soglasno sprejeti. Enoumje totalno. Najbrž so vsi diplomirali na Metelkovi. Sicer pa te novi svetniki lepo pašejo v notranjii inventar na rtv, ki se ni spremenil od 70ih, ko so to hišo zgradili. Kolikor sem slišal imajo po uredništvih še vedno Titove slike obešene.


Kje so zdaj pajaci, ki so govorili o depolitizaciji?


Kaj ima pa za vraga to vezo? Kaj boš ruralce, duhovnike in kmete navlekel v programski svet? Zdaj je pa levica kriva, da SDS nima kadrov, ki bi bili vsaj za silo sposobni česarkoli v zvezi z mediji?

Mislim, kr neki, kot bi se Toromona pleme pritoževalo, da nimajo nobenega predstavnika v ameriškem/kitajskem vesoljskem programu.


Čas prve prijave 05.06.2023 07:57:54
res je, MMC greznica je pritisnila tudi sem.

Poslušaj, pajac: govorili smo o depolitizaciji! DEPOLITIZACIJI!
Zgodil se je pa prevzem iz strani levice.
In to greznico mi plačujemo!
Treba je začeti zbirate podpise, da se zadeva ukine.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

Predsednik prog. sveta dobi 100 % podporo. :)) So prav šteli? Ker bi morala biti 120 %.
Kurjenje arhivov se bo zgleda res začelo.

HitraSperma ::

Komaj čakam da pridejo ven številke gledanosti in druge finančne številke RTVSlo ko je bila pod sekto - se bo dokončno razblinil mehurček da so sekta desni - pokazalo se bo da so nesposobni tržnega delovanja, enako kot včasih komunisti (kakšno naklučje)... 8-)
fgdsfjk

byvaxyjy ::

FireSnake je izjavil:

byvaxyjy je izjavil:

FireSnake je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:



Levica s štirimi poslanci komplet prevzela RTV hišo. Novi šef programskega sveta je nekdanji sodelavec Mirovnega inštituta. V novem programskem svetu so večinoma člani nevladnih organizacij z Metelkove 6 in pa nekaj predstavnikov zaposlenih, ki so vsi radikalno levi novinarji.

Še dobro, da so na TV prenašali konstitutivno sejo novega programskega sveta. Tale burleska od novega sveta rtv me spominja na čase juge, ko smo v osnovni šoli izvolili predsednika pionirjev. Te novi svetniki se očitno vsi že od prej poznajo, da se kar tikajo in kramljajo kot stari znanci. Vsi sklepi soglasno sprejeti. Enoumje totalno. Najbrž so vsi diplomirali na Metelkovi. Sicer pa te novi svetniki lepo pašejo v notranjii inventar na rtv, ki se ni spremenil od 70ih, ko so to hišo zgradili. Kolikor sem slišal imajo po uredništvih še vedno Titove slike obešene.


Kje so zdaj pajaci, ki so govorili o depolitizaciji?


Kaj ima pa za vraga to vezo? Kaj boš ruralce, duhovnike in kmete navlekel v programski svet? Zdaj je pa levica kriva, da SDS nima kadrov, ki bi bili vsaj za silo sposobni česarkoli v zvezi z mediji?

Mislim, kr neki, kot bi se Toromona pleme pritoževalo, da nimajo nobenega predstavnika v ameriškem/kitajskem vesoljskem programu.


Čas prve prijave 05.06.2023 07:57:54
res je, MMC greznica je pritisnila tudi sem.


Seveda, s tabo. MMC greznica misli, da je argument to, da privlečeš ven datum prijave, ker se ti zdi, da si kaj manjši idiot, če je account starejši in imaš zato bolj prav. ;)

FireSnake je izjavil:

Poslušaj, pajac: govorili smo o depolitizaciji! DEPOLITIZACIJI!
Zgodil se je pa prevzem iz strani levice.
In to greznico mi plačujemo!
Treba je začeti zbirate podpise, da se zadeva ukine.


Kaj bi rad še en referndum izgubili? :))

Golob je naredil točno to kar je rekel.

To, da pa ti vsepovsod vidiš rdeče je pa stvar psihiatrije, osebna prepričanja ljudi pa ni enako kot politizacija, ki se je greste sami in vlečete dejansko strankarke ljudi vsepovsod.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Olajuwon ::

Poročil na RTV nisem že sedaj gledal, ampak zdaj bom dal na ignore tudi MMC, ker že po naslovih vidiš da so postali trobilo levih radikalcev.

Zanimiv koncept depolitizacije.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Mato989 ::

tonttu je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ostalo kar si naštel mi je nepomembno, optika do moje bajte ne pride preko ničesar RTVjevega, od šiht placa tudi ne, na telefonu pa interneta v 99,9999% ne rabim.

Kaj pa telefon? Ga rabis na telefonu? Samo vprasam, ker vidim da mislis da elektrika pride iz vticnice, mleko pa iz tetrapaka ;)


Na telefonu rabim klice 99,9%...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FireSnake ::

byvaxyjy je izjavil:


Kaj bi rad še en referndum izgubili? :))

Golob je naredil točno to kar je rekel.


Jaz nism sgubil nobenega referenduma.

Lažeš!

No, s trolom, ki se je prijavil včeraj jaz ne mislim več razpravljati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

byvaxyjy ::

FireSnake je izjavil:

byvaxyjy je izjavil:


Kaj bi rad še en referndum izgubili? :))

Golob je naredil točno to kar je rekel.


Jaz nism sgubil nobenega referenduma.

Lažeš!

No, s trolom, ki se je prijavil včeraj jaz ne mislim več razpravljati.


Dobra argumentacija, zdaj se pa še cepetaj, se vrzi na tla in histerično zjokaj. Otrok.

Olajuwon je izjavil:

Zanimiv koncept depolitizacije.


Hm, zanimivo, da pojma ne razumete.


depolitizácija -e ž (á) odprava, odstranitev političnih elementov, vplivov iz česa: depolitizacija državnih funkcij, šolstva, javnega življenja / depolitizacija cerkve
// prenehanje ukvarjanja s politiko: današnja depolitizacija je posledica razočaranj nad splošnim političnim razvojem v Evropi


Lol, sem iskal bolj preproso razlago tudi za sektaše in opazim twit od Marshala Twitta kako polaga svoji sekti misli v možgane... matr ste šalabajzerji, dajte ga že enkrat pošljite v kurac, a ne vidite, da dela idiote iz vas :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: byvaxyjy ()

FireSnake ::

byvaxyjy je izjavil:


Dobra argumentacija, zdaj se pa še cepetaj, se vrzi na tla in histerično zjokaj. Otrok.


Zaradi tega, ker ti lažeš jaz ne bom počel ... prav ničesar.
Trol, ki je včeraj prilezel iz MMC in se je včeraj registriral? Zdaj pa že zavaja in laže po forumu kaj deplitizacija je.

Prosim te lepo!

P.S. Ti, plačano trobilo brez kredibilnosti, malo poglej od kdaj sem jaz tukaj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

PovemVfaco je izjavil:

Poleg Tita ma tud Hitlerja in Stalina na sliki, tako da je uravnoteženost in pluralnost zagotovljena.




Tukaj ima na majici Marxa in plakat italijanske Komunistične partije. Res pravi biser ideološke uravnoteženosti in nevtralnosti je novi šef programskega sveta.

TESKAn ::

Uravnotežen šef programskega sveta je logičen odgovor na provociranje desničarjev in konzervativcev. Izzivate, potem se pa čudite rezultatu. Mogoče nehajte posiljevat naokrog s svojo konzervativno agendo, če nočete komonistov na oblasti. Ljudstvo nekaj časa trpi, potem pa...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

D3m ::

Potem pa kaj???

Fojbiranje levice?
|HP EliteBook|R5 6650U|

lynxslo5 ::

TESKAn je izjavil:

Uravnotežen šef programskega sveta je logičen odgovor na provociranje desničarjev in konzervativcev. Mogoče nehajte posiljevat naokrog s svojo konzervativno agendo, če nočete komonistov na oblasti. Ljudstvo nekaj časa trpi, potem pa...


Desničarji in konservativci in njihova agenda so nekaj normalnega v vseh evropskih državah. Včasih so na oblasti, včasih pa v opoziciji. Trenutno so na oblasti v več evropskih državah kot pa levičarji. Edino v JugoSloveniji je nekaj heretičnega v tem, da imamo tudi desno opcijo. Očitno je nenormalna cela Evropa, edino JugoSlovenija je normalna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

mtosev ::

V slo nimamo normalnih desničarjev razen Nsija. So pa mala stranka. Normalne desničarje imaš v Nemčiji. Stranka od Merklove.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

HitraSperma ::

Heh, sekta se ima še kar za desničarje LOL :))
fgdsfjk

lynxslo5 ::

mtosev je izjavil:

V slo nimamo normalnih desničarjev razen Nsija. So pa mala stranka. Normalne desničarje imaš v Nemčiji. Stranka od Merklove.


Stranka od Merklove ima v svojem imenu besedo "krščanska" enako kot Nsi pri nas. Zaradi takšnega imena stranka Merklove v Sloveniji nikoli ne bi dobila več kot 8% glasov na volitvah.

byvaxyjy ::

lynxslo5 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

Poleg Tita ma tud Hitlerja in Stalina na sliki, tako da je uravnoteženost in pluralnost zagotovljena.




Tukaj ima na majici Marxa in plakat italijanske Komunistične partije. Res pravi biser ideološke uravnoteženosti in nevtralnosti je novi šef programskega sveta.


Nihče ni nikoli govoril o ideološki uravnoteženosti ali nevtralnosti, ni politik, kar pa se tiče njegovih prepričanj so pa njegova in se te ne tičejo. Razen tega, skrajni desničarji nimajo družbenokoristnih organizacij. So že po definiciji družbenoškodljivi.

lynxslo5 je izjavil:

mtosev je izjavil:

V slo nimamo normalnih desničarjev razen Nsija. So pa mala stranka. Normalne desničarje imaš v Nemčiji. Stranka od Merklove.


Stranka od Merklove ima v svojem imenu besedo "krščanska" enako kot Nsi pri nas. Zaradi takšnega imena stranka Merklove v Sloveniji nikoli ne bi dobila več kot 8% glasov na volitvah.


Ja, SDSu primerljiva stranka pa besedo Alternativa.



In dobi 10% volicev. Pri nas pa so neonacisti večinska opozicijska stranka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: byvaxyjy ()

dexterboy ::

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1
Kapo dol za tale post!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

arnecan1 ::

Gospod Peter Gregorčič je bil gospod z veliko za te kekce. Kekce z malo. https://twitter.com/TilenMajnardi1/stat...

Neumno blebetanje, hihitanje in .... za jokat pravzaprav.

byvaxyjy ::

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1
Kapo dol za tale post!


A tako kapo?



Morda tako?



Tako?



Mogoče pa nima smisla, da se ukvarjate s svetom, v katerem ste sami težava. Bolj preprosto je, da si dobite malo štrika in rešite problem za vse druge.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dexterboy ()

TESKAn ::

D3m je izjavil:

Potem pa kaj???

Fojbiranje levice?

Pojma nimam, ponavadi so desničarji tisti, ki mjavkajo kako se jih ne sme jezit in kaj le bo.

Trenutno so na oblasti v več evropskih državah kot pa levičarji. Edino v JugoSloveniji je nekaj heretičnega v tem, da imamo tudi desno opcijo.

Sej ni nič heretičnega, samo kaj naj vam pomagam, če ne volte nsija. Fanatični desničarji pa niso ravno 'na oblasti v več evropskih državah'.

Očitno je nenormalna cela Evropa, edino JugoSlovenija je normalna.

Ne, sej se kar strinjam, da je evropa bolj ali manj normalno, v sloveniji imamo pač to smolo, da imamo nenormalno stranko za največjo na 'desni'.

Stranka od Merklove ima v svojem imenu besedo "krščanska" enako kot Nsi pri nas. Zaradi takšnega imena stranka Merklove v Sloveniji nikoli ne bi dobila več kot 8% glasov na volitvah.

Ni levica kriva, da desničarji raje volijo desne fanatike kot 'zmeren' nsi. Hecno, kako desničarji vedno pridete do tega, da je treba zamenjat ljudstvo, ker ne prepozna vaše 'briljantnosti'. Potem pa začudenje, ko vas ljudstvo pošlje nekam.

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1
Kapo dol za tale post!

Lahko začneta pri sebi, če vama je na tem svetu tako hudo. Al kaj je point tega jamra? Da se jamra? Meh, tut prov.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

lynxslo5 ::

TESKAn je izjavil:

Ni levica kriva, da desničarji raje volijo desne fanatike kot 'zmeren' nsi. Hecno, kako desničarji vedno pridete do tega, da je treba zamenjat ljudstvo, ker ne prepozna vaše 'briljantnosti'. Potem pa začudenje, ko vas ljudstvo pošlje nekam.


Ljudstvo so že zamenjali. Večino meščanske inteligence so pobili ali pa pregnali v tujino. Namesto njih pa v Slovenijo naselili Dinaride iz Bosne, ki volijo levico in se streljajo po Fužinah.

byvaxyjy ::

lynxslo5 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Ni levica kriva, da desničarji raje volijo desne fanatike kot 'zmeren' nsi. Hecno, kako desničarji vedno pridete do tega, da je treba zamenjat ljudstvo, ker ne prepozna vaše 'briljantnosti'. Potem pa začudenje, ko vas ljudstvo pošlje nekam.


Ljudstvo so že zamenjali. Večino meščanske inteligence so pobili ali pa pregnali v tujino. Namesto njih pa v Slovenijo naselili Dinaride iz Bosne, ki volijo levico in se streljajo po Fužinah.


Ne, večina meščanov je ostala, pobilo in pregnalo se je samo narodne izdajalce. Se je pa po ww2 naselilo v mesta kopice kmetavzov (razni enajsti brati, Trte, Brajde ipd.), ki so postali hochstaplerji in jih danes zaničujete skupaj s tistimi preostalimi meščani, dejansko pa pluvate po svojem sorodstvu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: byvaxyjy ()

gruntfürmich ::

TESKAn je izjavil:

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1
Kapo dol za tale post!

Lahko začneta pri sebi, če vama je na tem svetu tako hudo. Al kaj je point tega jamra? Da se jamra? Meh, tut prov.

sem zapisal da bom (jaz) gradil novi svet. brez takih, ki ne razumete slovensko.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

byvaxyjy ::

gruntfürmich je izjavil:

TESKAn je izjavil:

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1
Kapo dol za tale post!

Lahko začneta pri sebi, če vama je na tem svetu tako hudo. Al kaj je point tega jamra? Da se jamra? Meh, tut prov.

sem zapisal da bom (jaz) gradil novi svet. brez takih, ki ne razumete slovensko.


Tak bi ti celo uspel, si prav prominentni predstavnik:

dexterboy ::

byvaxyjy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1 Kapo dol za tale post!
A tako kapo? .... Mogoče pa nima smisla, da se ukvarjate s svetom, v katerem ste sami težava. Bolj preprosto je, da si dobite malo štrika in rešite problem za vse druge.
Dvojna merila so zavladala tudi na tem portalu. Sem si shranil post, če slučajno še kdaj prav pride. Drugače pa tipično izražanje nestrpnosti in pozivanje k nasilju. Ki sedaj to jasno ni, sedaj je svoboda...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

byvaxyjy ::

dexterboy je izjavil:

byvaxyjy je izjavil:

dexterboy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

prej bo šel svet v kurac, prej ga bomo lahko na novo zgradili. sedanje stanje pač ni vzdržno, čeprav si mislite da je.
+1 Kapo dol za tale post!
A tako kapo? .... Mogoče pa nima smisla, da se ukvarjate s svetom, v katerem ste sami težava. Bolj preprosto je, da si dobite malo štrika in rešite problem za vse druge.
Dvojna merila so zavladala tudi na tem portalu. Sem si shranil post, če slučajno še kdaj prav pride. Drugače pa tipično izražanje nestrpnosti in pozivanje k nasilju. Ki sedaj to jasno ni, sedaj je svoboda...


Ti sam si nasilje nad intelektom, le shrani si ga, če se boš zato počutil kaj bolje.

Rad podprem ljudi z nizkim intelektom in nizko samozavestjo oz. mentalne invalide, ki se repenčijo v neonacističnih organizacijah kot je SDS, da se vsaj za trenutek počutijo kot penisi namesto lulčki.

Bi ti pa psihiatra prej priporočil, ne glede na to kako ste uničili slovensko zdravstvo boš zagotovo dobil prednostno obravnavo, če boš osebnemu zdravniku samo omenil, da si SDSovski neonacist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: byvaxyjy ()

dexterboy ::

Veseli me, da tema ni zamrla, saj po svoje izraža trenutno "stanje duha", kot je rekel pokojni Ata Drnovšek, ki se bo po mojem skromnem mnenju samo še stopnjevala v mesecih, ki prihajajo, mogoče poleti ne tako močno zaradi počitnic. Skozi stopnjevanje ne mislim to temo, ampak stopnjevanje razlik med "dupoloma" v kokoški, ker bo javna RTV hiša sedaj pač obveščala pučanstvo le o stvareh, ki bodo vladajoči koaliciji ljube...
Tisti, ki bodo imeli pomisleke ali pa vprašanja okoli nazorov, se bo pa lepo obtožilo "veleizdaje", če si sposodim ta izraz. Pravzaprav mi je to dogajanje replika, oz. ponovitev dogajanja v času po izvolitvi Bidonarja, ko so info hiše začele udrihati po replubikancih in poveličevati razna BLM in LBGT gibanja, ko je vsakdo lahko, kar hoče... skratka, Idiocracy v vsej svojem polnem sijaju. Edina "svetla" točka pri nas, za razliko od USA, je ta, da tukaj možje postave ne morejo kar nekoga pospraviti in da se za to osebo izgubi vsaka sled, ker se v tej kokoški vsi med seboj poznajo.
Skratka, kot je nekdo na tem forumu napisal: "Fun Times Ahead". Kar dokazujejo že novo nastali računi, ki rastejo kot gobe v dežju... da, tudi v tej temi. Sem prepričan, da tukaj ni samo Pingo sok in sendvič, tukaj spada zraven še sladica :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

byvaxyjy ::

dexterboy je izjavil:

Veseli me, da tema ni zamrla, saj po svoje izraža trenutno "stanje duha", kot je rekel pokojni Ata Drnovšek, ki se bo po mojem skromnem mnenju samo še stopnjevala v mesecih, ki prihajajo, mogoče poleti ne tako močno zaradi počitnic. Skozi stopnjevanje ne mislim to temo, ampak stopnjevanje razlik med "dupoloma" v kokoški, ker bo javna RTV hiša sedaj pač obveščala pučanstvo le o stvareh, ki bodo vladajoči koaliciji ljube...
Tisti, ki bodo imeli pomisleke ali pa vprašanja okoli nazorov, se bo pa lepo obtožilo "veleizdaje", če si sposodim ta izraz. Pravzaprav mi je to dogajanje replika, oz. ponovitev dogajanja v času po izvolitvi Bidonarja, ko so info hiše začele udrihati po replubikancih in poveličevati razna BLM in LBGT gibanja, ko je vsakdo lahko, kar hoče... skratka, Idiocracy v vsej svojem polnem sijaju. Edina "svetla" točka pri nas, za razliko od USA, je ta, da tukaj možje postave ne morejo kar nekoga pospraviti in da se za to osebo izgubi vsaka sled, ker se v tej kokoški vsi med seboj poznajo.
Skratka, kot je nekdo na tem forumu napisal: "Fun Times Ahead". Kar dokazujejo že novo nastali računi, ki rastejo kot gobe v dežju... da, tudi v tej temi. Sem prepričan, da tukaj ni samo Pingo sok in sendvič, tukaj spada zraven še sladica :))


Dragi neonazi, izkoristi priložnost, ki ti jo daje javni zdravstveni sistem in se pojdi zdravit zdaj. Kasneje preko zavarovalnic, bo veliko, veliko dražje. Ne zajebat, zaprt oddelek zna kasneje celotno tvojo družino spraviti na kant, dejansko loviš zadnje minute.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: torentino ()

Darko! ::

arnecan1 je izjavil:

Gospod Peter Gregorčič je bil gospod z veliko za te kekce. Kekce z malo. https://twitter.com/TilenMajnardi1/stat...

Neumno blebetanje, hihitanje in .... za jokat pravzaprav.


Ampak res!
Kakšni amaterji!
:))

Res bom pogrešal bivšega predsednika dr. Petra Gregorčiča in njegovo neverjetno sposobnost hipne artikulacije besed; ko je z lahkoto lastovke ter iskrivim analitičnim umom, vsakemu postavil ogledalo njegovega intelektualnega dometa.
Kekci mu niso segli niti do gležnjev!

Vrhunski primer:
https://twitter.com/AVrabic/status/1648...


Na nove zmage, profesore !
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40244057 (30301) Nesta
»

RTV novinarji in njihovi direktorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11015083 (10653) mtosev
»

Vasev&co na Rtvslo štrajka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
697394 (5377) Glugy
»

Kako naredit medije neodvisne od politike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
869057 (7083) solatko

Več podobnih tem