» »

RTV SLO; barčica ali Titanic?

RTV SLO; barčica ali Titanic?

Temo vidijo: vsi
««
8 / 13
»»

BojanOgnjeni ::

dexterboy je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

BojanOgnjeni je izjavil:


Kot tipični luzerji krivite vse ostale kako so levičarji, pa gre za nekaj čisto drugega. Zabiti niso tako kot vi.

Naj me koklja brcne, ampak mar niso ravno "levosuki" v 90-ih poskrbeli zata, da v tej kokoški nisi vreden nič, če nimaš faksa? Da si torej z srednješolsko izobrazbo sposoben ravno za nekega fizikalca in skladiščnika, za KARKOLI drugega pa rabi človek faks? Torej ste iz same univerze, ki je bila sinonim za znanost in bila cenjena ter spoštljiva skozi desetletje, naredili "tovarno" folka s končanim faksom, pa čeprav je to "kupljen" 2 letni študij na B2 in ostalih "kvazi" univerzah? Sami sebi ste zarili nož v hrbet, ko ste silili folk v šolanje nečesa, kar je bila čista izguba časa, kar primeri diplomskih nalog to še kako nazorno dokazujejo?
Kako že pravijo, da revolucija žre lastna otroke? >:D


Zanimivo s kakšnimi neumnostmi se prepričujete, dejansko pa je enako kot je vedno bilo in spremenilo se ni na področju dela nič.

Kar pa se je spremenilo, ljudje so vsaj v teoriji manj zaplankani, tisti bolj zaplankani pa se tolažijo, da niso, s sestavki kot je zgoraj.

ripmork je izjavil:

BojanOgnjeni je izjavil:

Ne, absolutno se ne zaganjam vate, primerjava je kot bi iskal drek na katerega naj stopim. Pač imaš očitno krizo identitete in narcisistično motnjo do nivoja, kjer se ne zavedaš več kaj govoriš.

Dol mi visi zate, te pa razumem in sem prepričan, da bi ti okrevanje na zaprtem oddelku koristilo. Četudi iz mojih davkov.

Bravo. Spet dokazuješ nivo izražanja, na katerega bi bila vsak klen JJ-evec ponosen. 8-)

Neverjetno kakšni primitivni napadi, ker si človek drzne podat kritiko na Levico (pa četudi sem par postov nazaj povsem pokritiziral tudi desni politični pol)...


Zgodovina sprememb…

nejclp ::

Utk je izjavil:

LOL. Zdaj se bosta morala še enkrat sestast, da res naredita intervju...

Se pravi, po tvoje Tina Gaber kadruje na RTV? Zakaj bi potem sestankovala z Marcelom? A lahko podaš logično razlago?

Utk ::

Ne, po moje je bila Tina Gaber na pijačo z Marcelom, to je vse kar sem še kar prepričan, glede na sliko.
Me pa zanima zakaj bi Holob to zanikal? Se boji, da ga vara in je to nek obrambni mehanizem, ali dela v resnici nekaj za njegovim hrbtom, ali jo je on tam poslal, ampak tega naj ne bi nihče vedel. Je še kakšna druga možnost?
Predvsem me pa skrbi, da imamo predsednika vlade, ki misli, da ima svojo partnerico 24/7 pod nadzorom, in da če on ne ve, da je bila z nekom na kavi, naj bi to pomenilo, da stoprocentno ni bila z nekom na kavi.

D3m ::

c23po je izjavil:

Naj me koklja brcne, ampak mar niso ravno "desnosuki" nato poskrbeli, da smo "kokoško" razprodali in so nam ostale samo kosti in perje. Torej so iz same univerze, ki je bila sinonim za znanost in bila cenjena ter spoštljiva skozi desetletje, naredili "tovarno" kjer folk z minimalno plačo proizvaja folk, ki bo delel za minimalno plačo?


Nope. To so bili levaki. :D

nejclp ::

Utk je izjavil:

Ne, po moje je bila Tina Gaber na pijačo z Marcelom, to je vse kar sem še kar prepričan, glede na sliko.
Me pa zanima zakaj bi Holob to zanikal? Se boji, da ga vara in je to nek obrambni mehanizem, ali dela v resnici nekaj za njegovim hrbtom, ali jo je on tam poslal, ampak tega naj ne bi nihče vedel. Je še kakšna druga možnost?
Predvsem me pa skrbi, da imamo predsednika vlade, ki misli, da ima svojo partnerico 24/7 pod nadzorom, in da če on ne ve, da je bila z nekom na kavi, naj bi to pomenilo, da stoprocentno ni bila z nekom na kavi.

Golob tega ni zanikal. Rekel je, da so navedbe, da gre za sestanek "povezan z osvobajanje na rtv", kot se je izrazil Gašper Blažič, "novinar" Demokracije, izmišljene.
https://e-maribor.si/golob-zanika-sesta...
Seveda je več možnosti, bodisi slaboumje ali ignoranca z vaše strani in seveda velika želja, da bi to bilo res.

gruntfürmich ::

nejclp je izjavil:

V bistvu je v tem 3 minutnem videu povzeta retardiranost Žerjala in tistih, ki mu ploskate. A mi lahko razložiš, zakaj si proti volilni pravici žensk in osemurnem delavniku? A mi lahko razložiš, kako so volilna pravica žensk, vseh starejših od 18 let, osemurni delavnik etc. elementi, po katerih prepoznamo fašizem?
pokazal sem ti da je 90% programa vseh strank praktično enakega. tega prej nisi želel videti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Utk ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, po moje je bila Tina Gaber na pijačo z Marcelom, to je vse kar sem še kar prepričan, glede na sliko.
Me pa zanima zakaj bi Holob to zanikal? Se boji, da ga vara in je to nek obrambni mehanizem, ali dela v resnici nekaj za njegovim hrbtom, ali jo je on tam poslal, ampak tega naj ne bi nihče vedel. Je še kakšna druga možnost?
Predvsem me pa skrbi, da imamo predsednika vlade, ki misli, da ima svojo partnerico 24/7 pod nadzorom, in da če on ne ve, da je bila z nekom na kavi, naj bi to pomenilo, da stoprocentno ni bila z nekom na kavi.

Golob tega ni zanikal. Rekel je, da so navedbe, da gre za sestanek "povezan z osvobajanje na rtv", kot se je izrazil Gašper Blažič, "novinar" Demokracije, izmišljene.
https://e-maribor.si/golob-zanika-sesta...
Seveda je več možnosti, bodisi slaboumje ali ignoranca z vaše strani in seveda velika želja, da bi to bilo res.

Ne. Enostavno ne. Novinar je reku, da je sestanek bil, in da to NAMIGUJE na povezanost z RTV. Ni trdu, da JE povezano z RTV, tako da ta navedba ne more bit izmišljena. Ostane samo, da je izmišljen sam sestanek.

Pa tudi če, kako pa Golob ve o čem sta se pogovarjala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gospod ::

Gospod je izjavil:

Marcel naj bi še v SFRJ UDBI poročal kaj govorijo, razmišljajo, delajo njegovi sosedje, sodelavci, prijatelji (vir UDBA.net)

https://file.si/2EBp/tefani-udba.pdf
Lp.

nejclp ::

gruntfürmich je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu je v tem 3 minutnem videu povzeta retardiranost Žerjala in tistih, ki mu ploskate. A mi lahko razložiš, zakaj si proti volilni pravici žensk in osemurnem delavniku? A mi lahko razložiš, kako so volilna pravica žensk, vseh starejših od 18 let, osemurni delavnik etc. elementi, po katerih prepoznamo fašizem?
pokazal sem ti da je 90% programa vseh strank praktično enakega. tega prej nisi želel videti.

Dobesedno si napisal,
da je v tem 3 minutnem videu je povzeta vsa logika levakov:
. Mi lahko razložiš za kakšno logiko gre? Tip pravi, da antifašisti ne prepoznajo fašizma, potem pa to dokaže tako, da pod nos moli "fašistična" stališča o osem urnem delavniku in volilni pravici žensk? Bi bilo mogoče logično, da se levaki s temi stališči ne strinjajo?

nejclp ::

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, po moje je bila Tina Gaber na pijačo z Marcelom, to je vse kar sem še kar prepričan, glede na sliko.
Me pa zanima zakaj bi Holob to zanikal? Se boji, da ga vara in je to nek obrambni mehanizem, ali dela v resnici nekaj za njegovim hrbtom, ali jo je on tam poslal, ampak tega naj ne bi nihče vedel. Je še kakšna druga možnost?
Predvsem me pa skrbi, da imamo predsednika vlade, ki misli, da ima svojo partnerico 24/7 pod nadzorom, in da če on ne ve, da je bila z nekom na kavi, naj bi to pomenilo, da stoprocentno ni bila z nekom na kavi.

Golob tega ni zanikal. Rekel je, da so navedbe, da gre za sestanek "povezan z osvobajanje na rtv", kot se je izrazil Gašper Blažič, "novinar" Demokracije, izmišljene.
https://e-maribor.si/golob-zanika-sesta...
Seveda je več možnosti, bodisi slaboumje ali ignoranca z vaše strani in seveda velika želja, da bi to bilo res.

Ne. Enostavno ne. Novinar je reku, da je sestanek bil, in da to NAMIGUJE na povezanost z RTV. Ni trdu, da JE povezano z RTV, tako da ta navedba ne more bit izmišljena. Ostane samo, da je izmišljen sam sestanek.

Pa tudi če, kako pa Golob ve o čem sta se pogovarjala?

Golob ni nikjer rekel, da sestanka ni bilo. Celo v tekstu tegale SDSovskega trobila je "novinar "zapisal "Golob naj bi sestanek zanikal". Zakaj "naj bi", če je v nadaljevanju pravijo, da ga je? Očitno jim ni jasno, si pa zelo želijo, tako kot ti, da bi sestanek zanikal. Golob res ne ve, o čem sta se pogovarjala, lahko tudi o tem, kako se bosta vmešavala v ameriške volitve, ti pa nekako veš, da sta se pogovarjala o kadrovanju na RTV? Zakaj? Ker je to napisal Požar, ali kako in si tak genijalc, da se ti taka trditev zdi smiselna?

Utk ::

Kje sem napisal, da vem o čem sta se pogovarjala? Vidim da imaš isti problem kot Golob, ne vesta kaj pomenijo besede. In potem pravi da ne bo obljubljal, in naslednji dan nekaj obljubi. Kot da ne ve kaj obljuba pomeni.

bbbbbb2015 ::

nejclp je izjavil:

Golob ni nikjer rekel, da sestanka ni bilo. Celo v tekstu tegale SDSovskega trobila je "novinar "zapisal "Golob naj bi sestanek zanikal". Zakaj "naj bi", če je v nadaljevanju pravijo, da ga je? Očitno jim ni jasno, si pa zelo želijo, tako kot ti, da bi sestanek zanikal. Golob res ne ve, o čem sta se pogovarjala, lahko tudi o tem, kako se bosta vmešavala v ameriške volitve, ti pa nekako veš, da sta se pogovarjala o kadrovanju na RTV? Zakaj? Ker je to napisal Požar, ali kako in si tak genijalc, da se ti taka trditev zdi smiselna?


Kira beda od bede. To si predstavljate, da bi Štefka Kučan, žena od Milana Kučana hodila po kafičih in kofetkala in spletkarila? Aja, intervjujala. Eden drugega. Hkrati. Oba imata dosti za povedati, Marcel kako so ga cipelirali iz RTV SLO, Tina pa kakšna je prebava nutrij.

To je res new low.

fur80 ::

Utk je izjavil:

Kje sem napisal, da vem o čem sta se pogovarjala? Vidim da imaš isti problem kot Golob, ne vesta kaj pomenijo besede. In potem pravi da ne bo obljubljal, in naslednji dan nekaj obljubi. Kot da ne ve kaj obljuba pomeni.


Se pravi, da se nimata kaj pogovarjati na kavi! Ne smeta, če pa že, pa morata Goloba obvestit, da ta pove na novinarski konferenci o čem je tekla beseda? Pravilno, je to lobiranje, če je, se prijavi, sploh, če se voziš na jahti! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Utk ::

Ne, to si napisal ravno obratno kot kar sem jaz pisal. Ampak ni čudno, če ti bi možgani delovali, itak ne bi teh ljudi tolk zagovarjal.

fur80 ::

Utk je izjavil:

Ne, to si napisal ravno obratno kot kar sem jaz pisal. Ampak ni čudno, če ti bi možgani delovali, itak ne bi teh ljudi tolk zagovarjal.


Mogoče pa levaki "ta rdeči" ustanavljajo novo televizijo, kaj veš! Čisto nova 24, pa lahko, da bo Štefančič urednik ali direktor kaj veš, pa nabirajo delničarje, pa je vprašal, če bo vodila vreme?! Lahko, da je še presenečenje, pa nočejo kaj povedati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Utk ::

Jaz ne vem o čem sta se pogovarjala, zanimivo pa, da vi veste, da se nista o RTV-ju.

fur80 ::

Utk je izjavil:

Jaz ne vem o čem sta se pogovarjala, zanimivo pa, da vi veste, da se nista o RTV-ju.


Itak, da ja, prišel je poveadati, koliko bo odškodnine za nekrivdni odpustek in prekinitev pogodbe, ali koliko se da tukaj ven potegnit, če ja! Verjetno pa bo dobil oddajo Male sive celice! Če se je pa slučajno dobil z žensko Goloba na skrivaj, ga je pa tako odpikal, te ne rabi več skrbeti, da bo na RTV! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

nejclp ::

Utk je izjavil:

Jaz ne vem o čem sta se pogovarjala, zanimivo pa, da vi veste, da se nista o RTV-ju.

Lahko da sta se tudi RTVju, ali pa kunilingusu, ali pa o retardirančkih na forumih, domišljija res nima meja.

bbbbbb2015 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Golob ni nikjer rekel, da sestanka ni bilo. Celo v tekstu tegale SDSovskega trobila je "novinar "zapisal "Golob naj bi sestanek zanikal". Zakaj "naj bi", če je v nadaljevanju pravijo, da ga je? Očitno jim ni jasno, si pa zelo želijo, tako kot ti, da bi sestanek zanikal. Golob res ne ve, o čem sta se pogovarjala, lahko tudi o tem, kako se bosta vmešavala v ameriške volitve, ti pa nekako veš, da sta se pogovarjala o kadrovanju na RTV? Zakaj? Ker je to napisal Požar, ali kako in si tak genijalc, da se ti taka trditev zdi smiselna?


Kira beda od bede. To si predstavljate, da bi Štefka Kučan, žena od Milana Kučana hodila po kafičih in kofetkala in spletkarila? Aja, intervjujala. Eden drugega. Hkrati. Oba imata dosti za povedati, Marcel kako so ga cipelirali iz RTV SLO, Tina pa kakšna je prebava nutrij.

To je res new low.

Štefka Kučan je dala kar nekaj intevjujev, tudi za Mladino, če se prav spomnim. Se pa strinjam, da je tole new low.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

gruntfürmich ::

nejclp je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu je v tem 3 minutnem videu povzeta retardiranost Žerjala in tistih, ki mu ploskate. A mi lahko razložiš, zakaj si proti volilni pravici žensk in osemurnem delavniku? A mi lahko razložiš, kako so volilna pravica žensk, vseh starejših od 18 let, osemurni delavnik etc. elementi, po katerih prepoznamo fašizem?
pokazal sem ti da je 90% programa vseh strank praktično enakega. tega prej nisi želel videti.

Dobesedno si napisal,
da je v tem 3 minutnem videu je povzeta vsa logika levakov:
. Mi lahko razložiš za kakšno logiko gre? Tip pravi, da antifašisti ne prepoznajo fašizma, potem pa to dokaže tako, da pod nos moli "fašistična" stališča o osem urnem delavniku in volilni pravici žensk? Bi bilo mogoče logično, da se levaki s temi stališči ne strinjajo?


ti si zapisal: Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.
jaz pa sem ti pokazal da večina levičarjev niso sposobna ločiti med enim in drugim, čeprav bi jim naštel vse točke na manifestu, ker je vsaj 90% enakih stvari.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

arnecan1 ::

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

LOL. Zdaj se bosta morala še enkrat sestast, da res naredita intervju...

Se pravi, po tvoje Tina Gaber kadruje na RTV? Zakaj bi potem sestankovala z Marcelom? A lahko podaš logično razlago?

Da. Marcel lobira preko nje, ker bi bil še večji škandal, če bi ga dobili na sliki z Holobom.

Wrop ::

Enim je dovolj, da za je nekoga dovolj sklenjen indični krog, pa je kriv. Drugega pa lahko dobijo s spuščenimi hlačami, nato pa 100 in 1 izgovor, da sigurno ni kriv. Tako napoveduje neodvisna kritična misel. :))

fur80 ::

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

LOL. Zdaj se bosta morala še enkrat sestast, da res naredita intervju...

Se pravi, po tvoje Tina Gaber kadruje na RTV? Zakaj bi potem sestankovala z Marcelom? A lahko podaš logično razlago?

Da. Marcel lobira preko nje, ker bi bil še večji škandal, če bi ga dobili na sliki z Holobom.


Kaj tej vem, tak jack ko je Štefančič bi najbrž šel direkt do Kučana in to v hišo z spuščenimi polknami!

Bo treba še malo raziskat, mogoče kake prisluškovalne metode, če se da kaj iz Izraela dobiti, drugače pa verjamem v ta dva!

TESKAn ::

arnecan1 je izjavil:

Da. Marcel lobira preko nje, ker bi bil še večji škandal, če bi ga dobili na sliki z Holobom.

Škandal, če se novinar sestane s politikom? Kam smo prišli...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mtosev ::

V prostem času se lahko družiš s komer želiš
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BojanOgnjeni ::

Gospod je izjavil:

Gospod je izjavil:

Marcel naj bi še v SFRJ UDBI poročal kaj govorijo, razmišljajo, delajo njegovi sosedje, sodelavci, prijatelji (vir UDBA.net)

https://file.si/2EBp/tefani-udba.pdf


Me veseli, da kažeš neke sezname, ampak tole kar si naložil je čista kozlarija, lahko je bil prepoznan kot subverzivni element, skratka file samo naniza neke ljudi, brez kakršnegakoli konteksta.

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

LOL. Zdaj se bosta morala še enkrat sestast, da res naredita intervju...

Se pravi, po tvoje Tina Gaber kadruje na RTV? Zakaj bi potem sestankovala z Marcelom? A lahko podaš logično razlago?

Da. Marcel lobira preko nje, ker bi bil še večji škandal, če bi ga dobili na sliki z Holobom.

Kakšen škandal? Kaj blebetaš? Čisto vseeno je, če bi šel na kavo z Golobom, popolnoma nepomembno, ste spet mušnice žrli?

Zgodovina sprememb…

BojanOgnjeni ::

gruntfürmich je izjavil:

čeprav bi jim naštel vse točke na manifestu, ker je vsaj 90% enakih stvari.

Ah seveda, tudi vse ostalo konzervativno sranje je v 90% podobno naprednemu levičarskemu, ker ste pač nekje stisnili bremzo v razvoju in živite nekje v 19 stoletju, zato pa morate ideje, da ste vsaj pribljižno konkurenčni, od nekje skopirati.

In drugega kot levice nimate, torej skopirate od nje. 90%.

Če začnete z idejami, ki pritičejo vam, potem bi program izgledal:
- zaprimo vse, ki se zavzemajo za delavske pravice
- LGTB v koncentracijska taborišča
- obvezno obiskovanje verouka v šolah, prepoved učenja tehničnih ved, še posebaj biologije
- šola samo 5 let, potem delo za fevdalca
- salutiranje zastavi 3x dnevno
- znižanje števila dni dopusta
- zvišanje davka revnim, znižanje bogatim
...

Kdo vas bo potem volil, morate svoje nazadnjaštvo skriti nekam med moderne teme.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, po moje je bila Tina Gaber na pijačo z Marcelom, to je vse kar sem še kar prepričan, glede na sliko.
Me pa zanima zakaj bi Holob to zanikal? Se boji, da ga vara in je to nek obrambni mehanizem, ali dela v resnici nekaj za njegovim hrbtom, ali jo je on tam poslal, ampak tega naj ne bi nihče vedel. Je še kakšna druga možnost?
Predvsem me pa skrbi, da imamo predsednika vlade, ki misli, da ima svojo partnerico 24/7 pod nadzorom, in da če on ne ve, da je bila z nekom na kavi, naj bi to pomenilo, da stoprocentno ni bila z nekom na kavi.

Golob tega ni zanikal. Rekel je, da so navedbe, da gre za sestanek "povezan z osvobajanje na rtv", kot se je izrazil Gašper Blažič, "novinar" Demokracije, izmišljene.
https://e-maribor.si/golob-zanika-sesta...
Seveda je več možnosti, bodisi slaboumje ali ignoranca z vaše strani in seveda velika želja, da bi to bilo res.

Ne. Enostavno ne. Novinar je reku, da je sestanek bil, in da to NAMIGUJE na povezanost z RTV. Ni trdu, da JE povezano z RTV, tako da ta navedba ne more bit izmišljena. Ostane samo, da je izmišljen sam sestanek.

Pa tudi če, kako pa Golob ve o čem sta se pogovarjala?




Hahaha, full antisocial detective mode. Golob je odpikal neke nepomembne malenkosti, pa ni zdaj vsake besede 10x premislil in obrnil kot ti za kompjutrjem. Navedbe o namigovanju so sicer tudi navedbe (in imajo nek cilj). Tvoje pisanje namiguje, da si avtist in obpupanec z opranimi možgani, ki bi iz kislih kumarc delal nepojemljive škandale. Tega se ne da zanikat, ker to ni navedba po nekih Utk debatelord kriterijih, ampak samo kup namigov.

Utk ::

Normalen človek bi dal normalen odgovor, ne da bi užalil tistega, ki je postavil čisto legit vprašanje. Golob, Trump, v čem je razlika? Bebca oba.

PovemVfaco ::

Utk je izjavil:

Normalen človek bi dal normalen odgovor, ne da bi užalil tistega, ki je postavil čisto legit vprašanje. Golob, Trump, v čem je razlika? Bebca oba.


Ja fak, Golob je užalil "novinarje", ki naokoli mahajo z namigovanji. Zakaj se nenormalni bebec Golob ne zna lepše obnašat? Bom prižgal svečko in molil za predčasne volitve.

BojanOgnjeni ::

Utk je izjavil:

Normalen človek bi dal normalen odgovor, ne da bi užalil tistega, ki je postavil čisto legit vprašanje. Golob, Trump, v čem je razlika? Bebca oba.


V prvem delu imaš prav, normalen človek, ki se pogovarja z normalnim človekom, ga ne bo užalil.

Tukaj imamo pa težavo, kjer se normalni človek, pogovarja s popolnim blebetajočim idiotom. Živaljo, ki govori in se obnaša po svojih najbolj primitivnih gonih, pa še rahlo mentalno moteno za povrh.

In glede na to, kaj je normalno, za pogovor z živaljo v Sloveniji, je ravnal po vseh etičih standardih.

Na tebi je, da dokažeš, da si kaj več. Prepričan sem, da bo takrat tudi zate našel pravo besedo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

ripmork ::

Ti @jamaha (oz. @Drookl_Mazz) si taprav za pametovat o etičnih standardih pa komunikaciji, ja; primitivec, ki laže, podtika ter žali, ko nimaš nobenega proti-argumenta na kritike tvoje omiljene (leve) sekte.

nejclp je izjavil:

ripmork je izjavil:

nejclp je izjavil:

Tale poenostavitev s podkvijo je seveda traparija, skrajna levica in skrajna desnica ideološko ne bi mogli biti bolj narazen.

Še najbolj reprezentativen od vseh je tale graf:


Skrajno levico in skrajno desnico zgodovinsko gledano združuje težnja k avtoritarnosti in večji kontroli države. Tovariš Jajo pa tovariš Kordiš sta prva dva, ki bi zavladala z železno palico, če bi se le dalo.


Ta graf kaže nekaj povsem drugega, kot tista podkev. Take grafe so risali že v petdesetih, Eysenck recimo, pa Rokeach Political spectrum @ Wikipedia, na osi sta metala različne dimenzije, Rokeach pa je še malo pogoljufal pri besednih analizah.
Kakorkoli, iz tega, kar si pripopal, je vidno, da je skrajna levica lahko avtoritarna ali pa liberalna. Če je skrajna, ne pomeni, da je tudi avtoritarna, anarhisti, anarho sindikalisti, socialisti etc, pač niso avtoritarci. Avtoritarni levičarji oz. tankieji tudi niso nujno skrajni.

Zato pravim, da je teorija podkve trapasta poenostavitev. Težava je tudi, da so fašisti pravzaprav ideološko bližje centru, kot pa konservativci.
Zato teorija trnka.


Ampak kaj pa tankieji? Zato je boljša teorija stetoskopa, čeprav tudi ta ni dovolj precizna. Tudi nacije malce odmakne od centra, saj res ne gre, da bi jih zmerjal s centristi.




ripmork je izjavil:


nejclp je izjavil:

centristi, konservativci in libtardi pač hočejo status quo za vsako ceno


Vsaj za centriste oz "libtarde" lahko rečem: statuso quo? niti slučajno. Sam ene normalne sredinske stranke se v Sloveniji pač ne dočaka. Oz. bilokatera, ki se pojavi, hitro razpade ali pade pod vpliv ene ali druge strani. No, sej tut funkcionalne levice ali desnice nimamo; desno je kontaminiral JJ, levim pa ni treba nič drugega naredit, kot špilat na "samo da ni JJ" karto. Zato pa mamo, kot mamo - slabo politiko v celoti.

Lahko rečeš karkoli, ampak našteti pač zagovarjajo status quo, torej nikakršnih sprememb sistema.


Heh, tele teorije pa prvič vidim. OK, različne teorije.
Izhajam iz svojega opazovanja ljudi in kako so sektaši na obeh polih lahko skrajneži z avtoritarnimi težnjami (ni pa to pravilo, se strinjam). Se pa definitivno ne strinjam s tem, da so Libsi za statuso quo: ves čas pozivamo k boljši ureditvi pravne države, boljšemu pregonu korupcije in ustvaritvi boljšega okolja za gospodarstvo. Ker po vzoru Skandinavije, predvsem tudi za močno socialo je treba imet najprej močno gospodarstvo (enačba, ki je npr. folk v Levici ne razume ali zgolj noče razumet). Stranka, ki se je zavzemala za to (predvsem za boj proti korupciji) in je nekaj obetala je bila DD (Dobra Država) z Dobovškom, a je šla rakom žvižgat...

netopypy je izjavil:

ja, vedno najde nekaj zrtev, ki se pustijo sprovocirati, ker ga ne prepoznavajo, cetudi so 20 let prisotni na forumu.
ne bojte se za njega, saj bo aktiviral drug racun, ko ta pokasira PNG status... in potem nov krog iskanja novih zrtev...
tako pac je, ce si menda najbolj inteligenten slovenski programer z astronomskimi zneski v NDA...
Bluefish, delo zate, nikoli konec, a? :-)

Hehe,... a gre mogoče za jype-ta? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

nejclp ::

gruntfürmich je izjavil:

nejclp je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nejclp je izjavil:

V bistvu je v tem 3 minutnem videu povzeta retardiranost Žerjala in tistih, ki mu ploskate. A mi lahko razložiš, zakaj si proti volilni pravici žensk in osemurnem delavniku? A mi lahko razložiš, kako so volilna pravica žensk, vseh starejših od 18 let, osemurni delavnik etc. elementi, po katerih prepoznamo fašizem?
pokazal sem ti da je 90% programa vseh strank praktično enakega. tega prej nisi želel videti.

Dobesedno si napisal,
da je v tem 3 minutnem videu je povzeta vsa logika levakov:
. Mi lahko razložiš za kakšno logiko gre? Tip pravi, da antifašisti ne prepoznajo fašizma, potem pa to dokaže tako, da pod nos moli "fašistična" stališča o osem urnem delavniku in volilni pravici žensk? Bi bilo mogoče logično, da se levaki s temi stališči ne strinjajo?


ti si zapisal: Nacional socializem ni v ničemer socializem in v ničemer kakršna koli leva ideologija.
jaz pa sem ti pokazal da večina levičarjev niso sposobna ločiti med enim in drugim, čeprav bi jim naštel vse točke na manifestu, ker je vsaj 90% enakih stvari.

Vau, ker genij si, ker si mi dokazal, "da večina levičarjev niso sposobna ločiti med enim in drugim". Fuckme, če bi šel vprašat Aktiv kmečkih žena v Spodnji duplici pri Sotli, bi ti odgovorile, da se strinjajo z volivno pravico žensk in osemurnim delavnikom, kere trape, da ne prepoznajo fašizma. Če rečem, da Einstein ni v ničemer Hitler, boš seveda rekel, da imata oba brke?

BojanOgnjeni ::

nejclp je izjavil:

Če rečem, da Einstein ni v ničemer Hitler, boš seveda rekel, da imata oba brke?


:)):)):)):)):)) Tale je pa za zapomnit! :)) In dejansko je opis stanja SDSovih kretenov... Vseeno je ali je nekdo nekaj dobrega naredil za njih. Še vedno bojo našli detajl, ki je slab. Minoren, brezvezen ampak nakazali ga bojo kot najbolj pomembnega. Idioti, ki raje serjejo sami sebi na glavo, kot, da bi priznali, da nekaj pa ni tako slabo kot propagirajo.

(ravno zato je večina desnice revežev, ki imajo od svoje volilne opcije samo škodo... pa jo še vedno volijo)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nejclp ::

ripmork je izjavil:


Se pa definitivno ne strinjam s tem, da so Libsi za statuso quo: ves čas pozivamo k boljši ureditvi pravne države, boljšemu pregonu korupcije in ustvaritvi boljšega okolja za gospodarstvo. Ker po vzoru Skandinavije, predvsem tudi za močno socialo je treba imet najprej močno gospodarstvo (enačba, ki je npr. folk v Levici ne razume ali zgolj noče razumet). Stranka, ki se je zavzemala za to (predvsem za boj proti korupciji) in je nekaj obetala je bila DD (Dobra Država) z Dobovškom, a je šla rakom žvižgat...

Ja, to govorite, Dobovšek je tudi precej govoril, ampak če nisem bil dovolj jasen, govoril sem o spremembah sistema. Torej, status quo, v smislu, da se ohranja kapitalizem pri življenju.

nejclp ::

arnecan1 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Utk je izjavil:

LOL. Zdaj se bosta morala še enkrat sestast, da res naredita intervju...

Se pravi, po tvoje Tina Gaber kadruje na RTV? Zakaj bi potem sestankovala z Marcelom? A lahko podaš logično razlago?

Da. Marcel lobira preko nje, ker bi bil še večji škandal, če bi ga dobili na sliki z Holobom.

Lobira za kaj? Za Studio City? Ta bo itak nazaj, ne rabi prav nič lobirat. Koji fak, nikakor drugače ne bi mogla komunicirati, samo v v gostilni lahko, ker drugače je nemogoče lobirati, in hop, so ju dobili, ali kaj? A se ne bi mogla kako drugače sporazumevat, magari predk zooma?

PovemVfaco ::

Za top secret stvari se je najbolje zmeniti na javnih površinah, dodatne skrivalnice so pa, da še PV javno hvali Štefančiča direktno. Poskušali so avtistične desne tviter detektive pretentat na vse načine, ampak ni jim uspelo!

enemon ::

Karkoli bo namesto Pirkovičeve Arene bo bolje. Ta oddaja je poden, tako produkcijsko kot vsebinsko, sami kalimeroti.

mtosev ::

Rabim priznati, da nisem nikoli arene gledal. Tudi studio city nisem nikoli gledal. Samo poročila pogledam. To niso zasrali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PovemVfaco ::

enemon je izjavil:

Karkoli bo namesto Pirkovičeve Arene bo bolje. Ta oddaja je poden, tako produkcijsko kot vsebinsko, sami kalimeroti.


Zvočni efekti so bili on point, če sklepam po enem kratkem posnetku oddaje, ki je krožil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

BojanOgnjeni ::

mtosev je izjavil:

Rabim priznati, da nisem nikoli arene gledal. Tudi studio city nisem nikoli gledal. Samo poročila pogledam. To niso zasrali.

Le daj, pa sploh priporočam Nora24tv. Le poglej. Prepričan sme, da se bo komurkoli, ki ima več kot dva nevrona, desnica zagabila in se ne bojo več mogli identificirati z njo. Seveda pa to ne pomeni, da se bo vsem z pod dvema nevronoma tudi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

fur80 ::

Bolj kot RTV televizija, bi mene, kot zagrizenega desničarja, mogoče že malo skrajnega, skrbel radio. Zakaj? Ker je VAL202 najbolj poslušan radio v Sloveniji, ki pa vleče malo na levo, pa to ne mislim politično, amapak življensko! ;) Kdo pa posluša radio? Ljudje, ki se vozijo v službo zjutraj in iz službe. Kaj je največji problem, da ko ti ljudje pridejo v službo se družijo potem z drugimi v službi in širijo to "propagando" naprej. Če poslušaš radio Veseljak, ne boš razmišljal, mogoče kak vic edino, na VAL 202 pa boš razmislil malo. Tu bi se jaz tudi malo spustil not, mogoče, da bi malo pomešali novinarje iz VAL 202 in radia Ognjišče, da se izenači poslušanost.
Sicer ga je sedaj tam Mihi na valu spokal, ampak vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Socrates ::

No, pa vas bo levih na RTV tudi v prihodnosti jebeno več.

Tako kot zadnjih 78 let.

Vse lepo in super. Dokler ne bo v Sloveniji:

- čez trideset let ogromna črnska in arabska manjšina. Adijo varna država.
- se bo dal vaš vnuk kirurško kastrirati, ker se počuti kot ženska.
- aja, ne boste imeli vnukov, ker bodo vaše otroke prepričali, da se morajo zaradi globalnega segrevanja vazektomirati.

Ampak poglejte na pozitivno stran:
- agresija JLA na Slovenijo bo v zgodovinskih učbenikih imenovana specialna operacija.
- Slovenščini se bodo kot uradni jeziki pridružili še Srbščina in Albanščina.
- kosti po vojni pobitih (večji genocid kot Srebrenica) bodo še vedno gnile v plastičnih gajbicah.
- Jankovič bo dosmrtni župan Ljubljane.
- vsa elektrika bo na panele in vetrnice. Industrije ne bo več, samo še storitve in javni sektor.

Ampak glavno da bo vas jebeno več.

Ker desnica je glupa in sploh nima nobenih pametnih idej.

Desnice ne potrebujemo.

Plešemo.
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

čigra ::

Socrates je izjavil:

No, pa vas bo levih na RTV tudi v prihodnosti jebeno več.

Tako kot zadnjih 78 let.

Vse lepo in super. Dokler ne bo v Sloveniji:

- čez trideset let ogromna črnska in arabska manjšina. Adijo varna država.
- se bo dal vaš vnuk kirurško kastrirati, ker se počuti kot ženska.
- aja, ne boste imeli vnukov, ker bodo vaše otroke prepričali, da se morajo zaradi globalnega segrevanja vazektomirati.

Ampak poglejte na pozitivno stran:
- agresija JLA na Slovenijo bo v zgodovinskih učbenikih imenovana specialna operacija.
- Slovenščini se bodo kot uradni jeziki pridružili še Srbščina in Albanščina.
- kosti po vojni pobitih (večji genocid kot Srebrenica) bodo še vedno gnile v plastičnih gajbicah.
- Jankovič bo dosmrtni župan Ljubljane.
- vsa elektrika bo na panele in vetrnice. Industrije ne bo več, samo še storitve in javni sektor.

Ampak glavno da bo vas jebeno več.

Ker desnica je glupa in sploh nima nobenih pametnih idej.

Desnice ne potrebujemo.

Plešemo.


Ampak, da bi pa bilo IDIOTOV jebeno več, pa je možno najbrž zgolj skozi SDS kadrovanja?

Ali je bil kateri od postavljenih SDS direktorjev vreden funkcije?

Socrates ::

čigra je izjavil:


Ampak, da bi pa bilo IDIOTOV jebeno več, pa je možno najbrž zgolj skozi SDS kadrovanja?

Ali je bil kateri od postavljenih SDS direktorjev vreden funkcije?


Ne, absolutno nobeden. Pametni ljudje so samo levičarji.

Možina je sicer posnel en fajn filmček o Pedru Opeki, ampak to so mu pomagali levičarski kamerman in levičarski tonski tehnik.

Možina je sicer prvič v Utripu pokazal tudi, kaj so si mislili vaščani Dražgoš o dražgoški bitki. Seveda je to neumno, zakaj bi koga zanimalo, kaj si vaščani Dražgoš mislijo o Dražgoški bitki?

Samo levičarji nas bodo popeljali v svetlo prihodnost. Zato imamo na FDV-ju transeksualcem prijazen unisex WC, kjer so odšravfali pisoarje. Tako moški, ženske in vsi vmes enakopravno čičajo na istih školjkah in lulajo sede. Tako pametnega ukrepa si neumen desničar nikakor ne bi mogel spomniti.
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

solatko ::

Socrates - Ni pa pokazal nekoga, ki mu je Črna roka ubila celotno familijo ta čas, ko se je boril na pravi strani in še danes ne ve, kje v Iških gozdovih je njihov grob. Če se že gremo uravnoteženo novinarstvo in poročanje na RTV.
Delo krepa človeka

Socrates ::

solatko je izjavil:

Socrates - Ni pa pokazal nekoga, ki mu je Črna roka ubila celotno familijo ta čas, ko se je boril na pravi strani in še danes ne ve, kje v Iških gozdovih je njihov grob. Če se že gremo uravnoteženo novinarstvo in poročanje na RTV.


Kolikor sem jaz spremljal Možino je prikazoval tudi takšne zgodbe. Zadnjič sem gledal, da je posnel pričevanje z eno žensko, ki so ji (baje zaradi izdaje kolaborantov) internirali del družine v koncentracijsko taborišče.

Je pa komunističnih zločinov mnogo več kot zločinov, ki so jih zagrešili anti-komunistične formacije. Komunisti so samo po vojni pobili za Srebrenico in pol Slovencev. Koliko so na ozemlju Slovenije pobili ostalih, pravzaprav ne vemo. Konzervativne ocene se gibljejo nekje v rangu štirih Srebrenic.

Ko smo ravno pri Iški:

https://www.rtvslo.si/slovenija/prevent...

Komunisti so med vojno likvidirali 53 Romov. Od tega tudi nosečnico in majhne otroke.

Kar se mene tiče, bi morali razčistiti vse vojne in povojne zločine vseh vpletenih strani. Če bi to storili, bi morali preimenovati en kup ulic. En kup spomenikov pa preseliti v muzejske depoje.
Mac Mini, 4x3.2 GHz + 4x2.064 GHz, 8 GB LPDDR4X, 256 SSD. Ventura.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Socrates ()

PovemVfaco ::

Socrates je izjavil:


Je pa komunističnih zločinov mnogo več kot zločinov, ki so jih zagrešili anti-komunistične formacije.


Če močno zatisneš oči pred slovenskimi žrtvami zločinov okupatorskih gospodarjev teh "anti-komunističnih" formacij (te formacije so čisto slučajno njim pomagale), potem ja. Drugače ne.

BojanOgnjeni ::

Socrates je izjavil:

solatko je izjavil:

Socrates - Ni pa pokazal nekoga, ki mu je Črna roka ubila celotno familijo ta čas, ko se je boril na pravi strani in še danes ne ve, kje v Iških gozdovih je njihov grob. Če se že gremo uravnoteženo novinarstvo in poročanje na RTV.


Kolikor sem jaz spremljal Možino je prikazoval tudi takšne zgodbe. Zadnjič sem gledal, da je posnel pričevanje z eno žensko, ki so ji (baje zaradi izdaje kolaborantov) internirali del družine v koncentracijsko taborišče.

Je pa komunističnih zločinov mnogo več kot zločinov, ki so jih zagrešili anti-komunistične formacije. Komunisti so samo po vojni pobili za Srebrenico in pol Slovencev. Koliko so na ozemlju Slovenije pobili ostalih, pravzaprav ne vemo. Konzervativne ocene se gibljejo nekje v rangu štirih Srebrenic.

Ko smo ravno pri Iški:

https://www.rtvslo.si/slovenija/prevent...

Komunisti so med vojno likvidirali 53 Romov. Od tega tudi nosečnico in majhne otroke.

Kar se mene tiče, bi morali razčistiti vse vojne in povojne zločine vseh vpletenih strani. Če bi to storili, bi morali preimenovati en kup ulic. En kup spomenikov pa preseliti v muzejske depoje.



Lej, recimo bobu bob. Edina napaka, ki so jo "komunistične sile" naredile po ww2 je, da niso bili dovolj temeljiti, da lahko po 80 letih desni populisti še vedno zadevo zlorabljajo. ;)

A ni hecno, samo delček od 30% mentalnih bolnikov nekaj malikuje, ostali, veliki večini, pa na polno dol visi. Gladko se jim jebe. Preklopijo tv, ko slišijo vaše nabijanje. Polulajo se na vse skupaj.

Če se gremo neko uravnoteženo RTV, potem se tega niti omeniti ne bi smelo, ker gre za teroriziraje cele Slovenije s strani manj kot procenta idiotov.

Psssssst... smo leta 2023. Samo povem, če si v stoletju zašel.

Zgodovina sprememb…

cvalsr ::

Res je, recimo mu bob:

"""Lej, recimo bobu bob. Edina napaka, ki so jo "komunistične sile" naredile po ww2 je, da niso bili dovolj temeljiti"""

Tudi slaboumnež, ki zagovarja največji zločin v vsej znani zgodovini Slovencev! (nihče drug jih ni pobil 20 000 v 4 letih !), je moralno degeneriran zločinec!

"""Če se gremo neko uravnoteženo RTV, potem se tega niti omeniti ne bi smelo"""

Je tudi zagovornik orto diktature s popolno cenzuro.

Ampak zagotovo vrešči, da je on najbolj human demokrat vsej Srednji Evropi, kajneda.

BojanOgnjeni ::

cvalsr je izjavil:

Res je, recimo mu bob:

"""Lej, recimo bobu bob. Edina napaka, ki so jo "komunistične sile" naredile po ww2 je, da niso bili dovolj temeljiti"""

Tudi slaboumnež, ki zagovarja največji zločin v vsej znani zgodovini Slovencev! (nihče drug jih ni pobil 20 000 v 4 letih !), je moralno degeneriran zločinec!


Ojej, to pa res grozno. Najbolje, da se gremo kar vsi zjokat. Cepec.

cvalsr je izjavil:

"""Če se gremo neko uravnoteženo RTV, potem se tega niti omeniti ne bi smelo"""

Je tudi zagovornik orto diktature s popolno cenzuro.

Ampak zagotovo vrešči, da je on najbolj human demokrat vsej Srednji Evropi, kajneda.


Cry me a river. Dejsto je, da glede na to, da nikogar zadeva ne zanima razen par histeričnih idiotov, rtvslo pa ji je namenila že toliko pozornosti, kot, da gre za nov hit Modrijanov.
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40244057 (30301) Nesta
»

RTV novinarji in njihovi direktorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11015081 (10651) mtosev
»

Vasev&co na Rtvslo štrajka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
697394 (5377) Glugy
»

Kako naredit medije neodvisne od politike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
869057 (7083) solatko

Več podobnih tem