» »

Računalnik znori ko odprem FB

Računalnik znori ko odprem FB

alexxloow3 ::

Živijo!

Se je mogoče kdo soočal s podobno težavo? Ko na računalniku odprem Facebook (ne glede na brskalnik), mi računalnik nekako "znori".
Imam dokaj zmogljiv računalnik
Ryzen 9 5900x
RTX 3080 TI
32gb RAM

Ko odprem FB, se vsi ventilatorji prižgejo na polno, spletna stran začne štekati, ko nekomu kaj pišem mi moj stavek spiše šele po parih sekundah. Potem se malo umiri in ponovi itd...
Kdo ve kaj bi lahko bilo? :D

filip007 ::

Linijo resetiraj in poglej s Malwarebytes, kaj ti naj rečem drugega.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Horas ::

trol tema :D
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Gagatronix ::

Racunalnik ti sporoca, da nehaj uporabljati govno od FejkGlup-a.

FrRoSt ::

alexxloow3 je izjavil:

Živijo!

Se je mogoče kdo soočal s podobno težavo? Ko na računalniku odprem Facebook (ne glede na brskalnik), mi računalnik nekako "znori".
Imam dokaj zmogljiv računalnik
Ryzen 9 5900x
RTX 3080 TI
32gb RAM

Ko odprem FB, se vsi ventilatorji prižgejo na polno, spletna stran začne štekati, ko nekomu kaj pišem mi moj stavek spiše šele po parih sekundah. Potem se malo umiri in ponovi itd...
Kdo ve kaj bi lahko bilo? :D


:)):)):)):)):))

To so nove sinaptične povezave na FB! ;)

Kmalu se bo zrolalo tudi tebi! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

mihagr ::

madona, si pa res "fejst bukov"

BorutO ::

Jaz sem imel tudi že isti problem ... le da ni bil fejsbuk kriv, ker ga nimam že najmanj 10 let ... izgleda, da sem takrat nekaj odprl ali prenesel, ker dan prej sem vsega boga odpiral in prenašal, ker sem iskal en trainer za eno staro igro, ki je stara okoli 20 let ... in potem mi je naslednji dan vse štekalo, za popizditi ... stalno, ko sem odprl brskalnik, je začelo štekati za popizditi ... isto nekaj dolgih sekund štekalo, pa par sekund ok, in spet isto ..

Ker se mi ob raznih težavah več ne da ukvarjati se z iskanjem napake, vržem kar usb v rač, pa takoj namestim windows na novo ...

Verjetno ni fb kriv, bolj je krivo, da se ti na fb prej more odpreti vso sranje, ki ga ima fb, in potem preobremeni rač in zašrota ...

Kakor koli, windows na novo, pa boš imel mir. če pa ga ne znaš, pa reči sosedu, on bo zagotovo znal.

Gagatronix ::

Zelo veliko "trainerjev" je virusi v preobleki trainerja, sploh ce jih vleces iz kakega sumljivega sajta.

Rias Gremory ::

Če je to le nekaj sekund se ne bi čudil, da je pač FB tako težek. Tona Javascripta naredi svoje, če nimaš dodatka za blokiranje oglasov je pa še toliko huje. Ko naloži "feed" in še nekaj strani se umiri, ko pa greš pa dol po strani se pa spet začne nalagati in JS naredi svoje.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nenadna utrujenost, nezbranost, ki hitro mine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606304 (3195) zobnik
»

Kateri hladilnik za procesor

Oddelek: Kaj kupiti
9685 (483) TOP
»

Pomnilnika je preveč in se cení

Oddelek: Novice / Pomnilnik
425437 (2151) Markoff
»

Ali gre nadgradnja ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
513270 (2371) jozerus
»

Slike s Facebooka bolnico stale bolniškega nadomestila

Oddelek: Novice / Zasebnost
345612 (3938) techfreak :)

Več podobnih tem