» »

V veliki kriptoaferi na Hrvaškem poniknilo 70 milijonov evrov

V veliki kriptoaferi na Hrvaškem poniknilo 70 milijonov evrov

Slo-Tech - Na Hrvaškem je izbruhnila velika afera, ki je reška družba za vlaganje v kriptovalute BitLucky nenadoma nehala poslovati. Lastnik in ustanovitelj Luka Burazer je v petek vlagateljem poslal obvestilo, da je stanje podjetja izjemno resno in da bo več informacij o krizni situaciji posredoval v naslednjih dneh. Ti so napočili, informacij pa ni bilo. Burazer je sedaj neznano kje, vlagatelji pa se sprašujejo, ali so vsi njihovi vložki izgubljeni. Primer preiskuje tudi policija.

Po neuradnih podatkih je oškodovanih vsaj 800 ljudi, ki so izgubili približno 70 milijonov evrov. Najmanjši vložki so znašali 2000 evrov, največji pa so dosegli šestmestne številke. Burazer se ne odziva na klice in elektronska sporočila, na družbenih omrežjih pa so izginili vsi njegovi profili.

Burazer je vlagateljem obljubljal visoke donose. Ti naj bi znašali od pet do 25 odstotkov, kar ni ekstremno, je pa še vedno dovolj, da se zdi poslovni model nevzdržen. Pobiral je od 20 do 40 odstotkov provizije, denar pa naj bi vlagal v kriptovalute. Ali je resnično trgoval in vlagal, ni jasno. Minulo leto je komitente večkrat pozval, naj ne dvigujejo vložkov, češ da je sedaj pravi čas investicije v kriptovalute. Jasno pa je, da je bilo poslovanje nezakonito, ker BitLucky ni bila vpisana v register podjetij, ki se lahko ukvarjajo s finančnimi transakcijami, vlaganji in plemenitenjem premoženja. Prav tako BitLucky ni bil član UBIK-a (Udruga za blockchain i kriptovalute).


54 komentarjev

«
1
2

gruntfürmich ::

čez 1 leto bi jim lahko vse dobičke izplačal pa še ostalo bi mu, sedaj pa gre v bankrot in zapor...8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dronyx ::

Da vložiš v firmo, ki se imenuje BitLucky in jo vodi Burazer moraš pa biti res popolni idiot.

Miki N ::

dronyx je izjavil:

Da vložiš v firmo, ki se imenuje BitLucky in jo vodi Burazer moraš pa biti res popolni idiot.


Daj no, svojemu Burazeru boš pa ja zaupal!

Utk ::

Če bi imel boljše ime firme in neko ameriško osebno ime, bi bilo pa vse v redu, a ne da. Ker to pa res še nismo videli, da bi kaj ameriškega v kriptu propadlo.

estons ::

"Luke Bro"

Mato989 ::

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mercier ::

Lucky Luke in Jolly Jumper Kojn, recimo.

bbbbbb2015 ::

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Saj razumeš, da je tu dosti črnega, neopranega denarja od mafijcev? Saj tako je pogosto tudi v drugih shemah. Zakaj misliš, da ljudje zbežijo potem v Kostariko ali nekam? Za 70 miljonov se da fajn živeti nekje. Saj ga bodo iskali prvih par let. Potem pa nobena država, hrvati pa sploh ne, nima resursov, da jih preganja. Saj imaš dosti držav, kjer lahko živiš dokaj solidno, če si le low profile.

Mato989 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Saj razumeš, da je tu dosti črnega, neopranega denarja od mafijcev? Saj tako je pogosto tudi v drugih shemah. Zakaj misliš, da ljudje zbežijo potem v Kostariko ali nekam? Za 70 miljonov se da fajn živeti nekje. Saj ga bodo iskali prvih par let. Potem pa nobena država, hrvati pa sploh ne, nima resursov, da jih preganja. Saj imaš dosti držav, kjer lahko živiš dokaj solidno, če si le low profile.


Seveda razumem, hočem povedat da se mi teh 800 ljudi ne smili...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

energetik ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Saj razumeš, da je tu dosti črnega, neopranega denarja od mafijcev? Saj tako je pogosto tudi v drugih shemah. Zakaj misliš, da ljudje zbežijo potem v Kostariko ali nekam? Za 70 miljonov se da fajn živeti nekje. Saj ga bodo iskali prvih par let. Potem pa nobena država, hrvati pa sploh ne, nima resursov, da jih preganja. Saj imaš dosti držav, kjer lahko živiš dokaj solidno, če si le low profile.
Država ne, mafijci pa ga bodo verjetno našli in takrat mu ne bo dobro. Sicer pa tema nima kaj dosti veze s kriptovalutami...
vires in numeris

Sparrow ::

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Piše ti v novici da je šlo od 2k vložka do več milijonov. Mogoče je pri večini bil to denar ki ga lahko pogrešajo. Velika verjetnost je pa tudi, da je marsikdo vložil denar katerega izguba mu v veliki meri negativno spremeni življenje. Ljudje so tudi že delali samomore ko je recim FTX propadel... ker jih je to tako močno prizadelo. Zdi se mi hudo moralno narobe, da imaš tak odnos do žrtev finančne goljufije.

In kaj ker je marsikdo imel 90k, katerih ti mogoče nimaš je ok da trpijo? Se pravi vsi ki imajo več denarja kot ti je ok da so prizadeti in ogoljufani. Čudovito...

Mato989 ::

Sparrow je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Piše ti v novici da je šlo od 2k vložka do več milijonov. Mogoče je pri večini bil to denar ki ga lahko pogrešajo. Velika verjetnost je pa tudi, da je marsikdo vložil denar katerega izguba mu v veliki meri negativno spremeni življenje. Ljudje so tudi že delali samomore ko je recim FTX propadel... ker jih je to tako močno prizadelo. Zdi se mi hudo moralno narobe, da imaš tak odnos do žrtev finančne goljufije.

In kaj ker je marsikdo imel 90k, katerih ti mogoče nimaš je ok da trpijo? Se pravi vsi ki imajo več denarja kot ti je ok da so prizadeti in ogoljufani. Čudovito...


Nep ravim tega, pravim da se mi ne smilijo ker so tako brezskrbno in neumno zaupali denar v nekaj oz. nekomu... z takimi ciframi ki so 5 mestne in več se pač ravna bistvo bolj skrbno...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

styrian ::

Kot da je pri drugih menjalnicah kaj drugače...

Mato989 ::

styrian je izjavil:

Kot da je pri drugih menjalnicah kaj drugače...


Ne vem, jaz pač bistveno bolj verjamem v binance kot pa temu čapcu ki je pokradel 70 mil keša od ljudi... tako čist common sense kajne kar ne pomeni da ne bi binancep ropadel in bo 0 samo verjetnost že preden se je to zgodilo je v mojih očeh bistveno nižja
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Si lahko se vecji debil?

Drugace pa mislim ,da sem pred leti srecal tega modela s slike :))

FireSnake ::

Mato989 je izjavil:

jaz pač bistveno bolj verjamem v binance


Tole bom pustil tukaj, ker imam občutek, da se bomo temu še zelo nasmejali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kriptobog ::

FireSnake je izjavil:

Mato989 je izjavil:

jaz pač bistveno bolj verjamem v binance


Tole bom pustil tukaj, ker imam občutek, da se bomo temu še zelo nasmejali.


Zelo se bomo smejali in kar kmalu. Stay tuned.

Sparrow ::

Mato989 je izjavil:

Ne vem, jaz pač bistveno bolj verjamem v binance kot pa temu čapcu ki je pokradel 70 mil keša od ljudi... tako čist common sense kajne kar ne pomeni da ne bi binancep ropadel in bo 0 samo verjetnost že preden se je to zgodilo je v mojih očeh bistveno nižja


Sam sem mel kripto na binance, sedaj samo še self custody. Poleg tega da je Binance borza in da ne objavljajo javno svojega balance sheeta... firma tudi nima uradnega naslova.

Parkrat so že poskušali narediti "proof of reserves" da dokažejo da majo krtije za fundse svojih komitentov. Samo je blo vedno sketchy. Nabavi si raje Trezorja - ali Ledgerja (glej da ne update-aš firmware-a na zadnjo verzijo) in maj keš tm gor.

BojanOgnjeni ::

Se lahko začnete smejati že kar takoj :)):

Reuters: Crypto giant Binance commingled customer funds and company revenue, former insiders say

Hecno mi je, da osebe, ki so pripravljene nategnit prijatelje, frizerke, trgovke,... za svoj profit, pričakujejo od njim enakih poštenje.

Zgodovina sprememb…

hipertija ::

Mato989 - boljše, da si v kakšnem momentu tudi tiho :)
Prekle za kurnk

PrihajaNodi ::

kriptobog je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Si lahko se vecji debil?

Drugace pa mislim ,da sem pred leti srecal tega modela s slike :))


Sedaj ga ne bos vec. V kolumbiji model na sex, drugs and rock&roll. Tam bo prezivel najlepsa leta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Shegevara ::

hipertija je izjavil:

Mato989 - boljše, da si v kakšnem momentu tudi tiho :)



mato, ne se bati.

BINANCE FUNDS ARE SAFU

Law_Enforcer ::

"Vlaganje" v kriptovalute za "normije" - račun na Bitstamp ali Kraken, SEPA transfer, 95% v BTC, ostalo v ETH in druge sh*tcoine. Čimprej vse z borze na private key. BitLucky, Burazer in obljubljeni donosi... Jao, jao, je folk naiven.

tikitoki ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Saj razumeš, da je tu dosti črnega, neopranega denarja od mafijcev? Saj tako je pogosto tudi v drugih shemah. Zakaj misliš, da ljudje zbežijo potem v Kostariko ali nekam? Za 70 miljonov se da fajn živeti nekje. Saj ga bodo iskali prvih par let. Potem pa nobena država, hrvati pa sploh ne, nima resursov, da jih preganja. Saj imaš dosti držav, kjer lahko živiš dokaj solidno, če si le low profile.


Ziher, zato pa obcasno vidimo novico k so kaksnega zlocinca ujeli. Da ne govorimo ,da velikorkat zivijo bolj bogo zivljenje na begu. Edina resitev je, da stegnes nekam, od koder te ne bodo izrocili.

gtx970op ::

Vseeno je velika razlika zaupati enemu tipsonu, ki obljublja 20% donose letno ali pa zaupati največji kripto borzi na svetu.

Machete ::

V Rusiji je varen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

energetik ::

gtx970op je izjavil:

Vseeno je velika razlika zaupati enemu tipsonu, ki obljublja 20% donose letno ali pa zaupati največji kripto borzi na svetu.
Zakaj ne bi zaupal kar sebi in si privoščil cold walleta? Lahko tudi zastonj.
vires in numeris

kamiKaZaA ::

gtx970op je izjavil:

Vseeno je velika razlika zaupati enemu tipsonu, ki obljublja 20% donose letno ali pa zaupati največji kripto borzi na svetu.

Se strinjam, da ima Binance večje zaupanje. Ne smeš pa preveč zaupati tudi tem. Najbolj varno je, da kupiš na borzi in takoj vse preneseš v hladno denarnico ali usb ključek (v primeru, da si holder, če si trader potem žal moraš tvegati s sredstvi na borzi). Nikoli se ne sme pozabiti kaj se je zgodilo z Mt.Gox (največja borza na svetu, japonska firma) in isto se lahko enega lepega dne zgodi z Binancami.

P.S. pozno poleti imam namen spet vstopiti v kripto. Tokrat brez shitcoinov (dovolj, da sem se enkrat opekel za par jurjev), samo v BTC bom vrgel in čeprav ima v tem trenutku Bitstamp nekoliko višjo provizijo od Binance, ko bom potisnil na borzo denar bom vsekakor zaradi varnosti izbral Bitstamp in še isti dan prenesel sredstva v Ledger. Potem pa spet hodl par let...

Melanholija ::

gtx970op ::

Se strinjam, imam tudi sam cold wallet... vseeno pa neki denarja tudi na binance.

BojanOgnjeni ::

energetik ::

kamiKaZaA je izjavil:

Se strinjam, da ima Binance večje zaupanje. Ne smeš pa preveč zaupati tudi tem. Najbolj varno je, da kupiš na borzi in takoj vse preneseš v hladno denarnico ali usb ključek (v primeru, da si holder, če si trader potem žal moraš tvegati s sredstvi na borzi).
Zakaj bi moral trejdati na centralizirani borzi? Trejdaš lahko direktno s cold walletom na DEX-ih. Minus je edino malce večji fee.
Jaz CEX uporabim samo za nakazat evre in za poslat kripto na svoje naslove.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

c3p0 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je 70 mil potegnil od 800 ljudi to pomeni da pride na osebo cca 90k... če so imeli toliko viška denarja ne bo nič hudega če so se nekaj naučili od tega...


Saj razumeš, da je tu dosti črnega, neopranega denarja od mafijcev? Saj tako je pogosto tudi v drugih shemah. Zakaj misliš, da ljudje zbežijo potem v Kostariko ali nekam? Za 70 miljonov se da fajn živeti nekje. Saj ga bodo iskali prvih par let. Potem pa nobena država, hrvati pa sploh ne, nima resursov, da jih preganja. Saj imaš dosti držav, kjer lahko živiš dokaj solidno, če si le low profile.


Lokalni kriptogoljuf je že pred leti pobegnil v Dubaj, od takrat ga nisem videl.

Lucky Luke gotovo podobno, tam ima dosti priložnosti zapravljat svoj pošteno prigoljufan denar, na Kostariki težje, simple lifestyle mu gotovo ne leži s tako težko denarnico.

Sicer pa: garantirani donosi, se še moraš kaj več vprašat, da je jasno, da gre za goljufijo? Ah, sheeple...

Senior Dev ::

Jaz preden imam s kom opravka v poslovnem svetu vprašam ali ima denar slučajno iz kriptovalut. Zadnje čase je velika večina resnega zaslužka iz kriptovalut pridobljenega na način, ki se lahko preganja po uradni dolžnosti. Dobitniki iz leta 2017 pa so milijone že poinvestirali povečini v nasedle naložbe. Ljudje iz kripto sveta imajo iz leta v leto slabši sloves in z njimi ni pametno češenj zobat.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Markoff ::

dronyx je izjavil:

Da vložiš v firmo, ki se imenuje BitLucky in jo vodi Burazer moraš pa biti res popolni idiot.

A fool and his money are soon parted.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Invictus ::

Eh, a vi mislite, da tisti, ki so vložili več kot 50k, nimajo sredstev, da najdejo Burazera?

Malo morgen, če mene vprašate, je šlo za navadno pranje denarja parih velčikih strank, ostalo je kolateralna škoda...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kajtimara ::

c3p0 je izjavil:


Lokalni kriptogoljuf je že pred leti pobegnil v Dubaj, od takrat ga nisem videl.

P'r nas se je pojavil eden. Pravi, da je pravkar prišel iz Dubaja pa en kup dnarja ma. Pravi, da je kriptomiljonar.

Markoff ::

Machete je izjavil:

V Rusiji je varen.

V Rusiji niti Rusi niso varni. Ne pred Putinom, ne pred Osvobodilno legijo Rusije.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

energetik ::

Invictus je izjavil:

Eh, a vi mislite, da tisti, ki so vložili več kot 50k, nimajo sredstev, da najdejo Burazera?

Malo morgen, če mene vprašate, je šlo za navadno pranje denarja parih velčikih strank, ostalo je kolateralna škoda...
Verjetno res kaj podobnega in se vlagatelji sedaj smejijo z "opranimi" BTCji na cold walletih.
vires in numeris

bbf ::

Pralnica, Burazeru pa procenti + nekaj za povračilo taglasnih outsiderskih investitorjev. Nobeden ne bo nahebal.

elektronorc ::

Ksiht ki kar kliče da se ga naboksa v gobec

Sparrow ::

Invictus je izjavil:

Eh, a vi mislite, da tisti, ki so vložili več kot 50k, nimajo sredstev, da najdejo Burazera?

Malo morgen, če mene vprašate, je šlo za navadno pranje denarja parih velčikih strank, ostalo je kolateralna škoda...


Mislim da si malo filmsko / dramatično tole predstavjaš. Sam sem popušil 27k pri enem od kripto scamov. Pa mi ni na pamet niti prišlo da bi šel koga lovit ali imel sredstva za podobno stvar.

Če gre nekdo v drugo državo in se potuhne ti tud več miljonov ne bo pomagalo. Domača mafija ti ne bo šla človeka v Zimbabve iskat. Ker tm nobenega ne poznajo in nimajo mreže poznanstev ki je infiltrirano v vladne ali bančne sisteme, kjer bi lahko na črno dobil intel o nekomu. Pomojem rabiš poznanstva ali v lokalni mafiji kamor se človek preseli. Ali pa met koruptiven odnos s kako 3 črkovno agencijo.

Folk s par 100k ali celo par mio so pa relativno majhne ribe v takih poslih IMHO.

bbbbbb2015 ::

Sparrow je izjavil:

Invictus je izjavil:

Eh, a vi mislite, da tisti, ki so vložili več kot 50k, nimajo sredstev, da najdejo Burazera?

Malo morgen, če mene vprašate, je šlo za navadno pranje denarja parih velčikih strank, ostalo je kolateralna škoda...


Mislim da si malo filmsko / dramatično tole predstavjaš. Sam sem popušil 27k pri enem od kripto scamov. Pa mi ni na pamet niti prišlo da bi šel koga lovit ali imel sredstva za podobno stvar.

Če gre nekdo v drugo državo in se potuhne ti tud več miljonov ne bo pomagalo. Domača mafija ti ne bo šla človeka v Zimbabve iskat. Ker tm nobenega ne poznajo in nimajo mreže poznanstev ki je infiltrirano v vladne ali bančne sisteme, kjer bi lahko na črno dobil intel o nekomu. Pomojem rabiš poznanstva ali v lokalni mafiji kamor se človek preseli. Ali pa met koruptiven odnos s kako 3 črkovno agencijo.

Folk s par 100k ali celo par mio so pa relativno majhne ribe v takih poslih IMHO.


Težava pri vseh teh kripto menjalnicah/borzah/naložbenih hišah je samo ta, da so centralizirane (razen tiste, ki so decentralizirane), potem pa ali scam ali nekdo ukrade (po možnosti interni) in pif.
Zato sem jaz nehal s temi zadevami, ker je samo vprašanje časa, ko se nasmoliš. Decentraliziranih menjalnic/borz sicer nisem gledal, ker pač sem se umaknil iz tega in full. Pa to decentralizacijo bi potem moral naštudirati pa to, pa sem rekel, da se mi ne da več.

Ko sem pa nazadnje delal, pa sem delal na Bitfinexu.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Sparrow je izjavil:

Invictus je izjavil:

Eh, a vi mislite, da tisti, ki so vložili več kot 50k, nimajo sredstev, da najdejo Burazera?

Malo morgen, če mene vprašate, je šlo za navadno pranje denarja parih velčikih strank, ostalo je kolateralna škoda...


Mislim da si malo filmsko / dramatično tole predstavjaš. Sam sem popušil 27k pri enem od kripto scamov. Pa mi ni na pamet niti prišlo da bi šel koga lovit ali imel sredstva za podobno stvar.

Če gre nekdo v drugo državo in se potuhne ti tud več miljonov ne bo pomagalo. Domača mafija ti ne bo šla človeka v Zimbabve iskat. Ker tm nobenega ne poznajo in nimajo mreže poznanstev ki je infiltrirano v vladne ali bančne sisteme, kjer bi lahko na črno dobil intel o nekomu. Pomojem rabiš poznanstva ali v lokalni mafiji kamor se človek preseli. Ali pa met koruptiven odnos s kako 3 črkovno agencijo.

Folk s par 100k ali celo par mio so pa relativno majhne ribe v takih poslih IMHO.


Lepo napisano. Zdej tud ce skup vrzete kes oskodovani je to tko kt da bi dober denar metal za slabim, izgubljenim. Razen ce binance ali tether blokirata wallete.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Invictus ::

Saj to je dober poslovni model.

Ustanoviš kripto borzo, ko se nabere tam par milijon (10, 100), prijaviš vdor, izgubiš vse coine.

Čez 3 mesece vrneš polovico coinov, ki si jih uspel "rešiti". Ostane ti polovica...

Vsi happy, ker si "uspešno" rešil vdor.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

starfotr ::

Saj ga bodo našli in fentali. Take se vedno najde. Tričrkovne agencije nimajo za burek proti mafiji.

PrihajaNodi ::

Kdo ga bo našel? lol. Pa sej poglej vse scame ki se dogajajo ICN slovenski, Bankera Litvanski, borze ki pokajo. lol no. On bo spizdil kot model iz FTX.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

c3p0 ::

kajtimara je izjavil:

c3p0 je izjavil:


Lokalni kriptogoljuf je že pred leti pobegnil v Dubaj, od takrat ga nisem videl.

P'r nas se je pojavil eden. Pravi, da je pravkar prišel iz Dubaja pa en kup dnarja ma. Pravi, da je kriptomiljonar.


Ime?


starfotr je izjavil:

Saj ga bodo našli in fentali. Take se vedno najde. Tričrkovne agencije nimajo za burek proti mafiji.


Nihče ga ne bo našel, če je pameten. Samo ne sme se prikazat v domačih krajih.
Še naš Lukec Lah je prišel le sredi noči k mamici na obisk, en čas še je bluzil po YT, zdaj pa ga nikjer ni videt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

kriptobog ::

Lukec je bil kar en teden tu in se prosto sprehajal se po presercu pa ga nihce ni pricakal za vogalom. Lahko ga pa se naprej spremljas na instagramu kako zivi dream life v Miamiju :))
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam investirati 50 000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15233822 (4297) redtech
»

V veliki kriptoaferi na Hrvaškem poniknilo 70 milijonov evrov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
548030 (3431) hamez66
»

Cofound.it / ICONOMI (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
619139311 (17128) Tody
»

Kriptpvalute z visokim potencialom (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
7417724 (15236) Jerry000
»

25 milijard dolarjev v 30 dneh. Je na trgu kripovalut balon? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
9531592 (25360) sniff

Več podobnih tem