» »

Kriptpvalute z visokim potencialom

Kriptpvalute z visokim potencialom

1
2
»

shintaro ::

če je zdej 12800$ ...

s1ck ::

shintaro je izjavil:

če je zdej 12800$ ...

Pa ¥1.457.109 ... če je naša valuta euro, gledamo kok bo v eurih :)

shintaro ::

kk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

DeeJay ::

shintaro ::

ne, ni dovolj fb reklame spam ... in drugje. treba tudi 100.000 tem. nujno.

spyker123 ::

Če sem prav razumel, pri prodaji gre nek odstotek bitcoina borzi, zatorej moraš meti kar nekaj več od začetnega vložka, kot pri prodaji delnic itd? kje se pa lahko kupi bitcoine? imamo slovensko stran?

s1ck ::

spyker123 je izjavil:

Če sem prav razumel, pri prodaji gre nek odstotek bitcoina borzi, zatorej moraš meti kar nekaj več od začetnega vložka, kot pri prodaji delnic itd? kje se pa lahko kupi bitcoine? imamo slovensko stran?

borza si vzame svoj fee, cca 5-7% odvisno kje.
Bitcoin lahko kupiš npr na Coinbase (najlažji način), kraken, bitstamp (slovenski), bitpanda, ...

spyker123 ::

aha..se pravi, če kupim za 100, moram prodati za 105-107, da pridem šele na ničlo? na etoro je minimalni deposit 175 evrov..nikjer ne moreš začeti npr. z 50 evri?

K0l1br1 ::

spyker123 je izjavil:

A lahko kupiš samo del oz. procent bitcoina? se to splača? recimo, da bi vložil 200 evrov v bitcoin, potem pa, če imaš donos, z donosom kupiš večji del..malo me matra, da bi se vključil, pa če bo na koncu za dve kavi viška evrov, se bom vsak kaj naučil ;)
Če z 200 EUR kupiš 200 BTC in gre gor 50% ali pa z 200 EUR kupiš 0.02 BTC in gre gor 50%, koliko imaš in katero se bolj splača?

s1ck ::

spyker123 je izjavil:

aha..se pravi, če kupim za 100, moram prodati za 105-107, da pridem šele na ničlo? na etoro je minimalni deposit 175 evrov..nikjer ne moreš začeti npr. z 50 evri?

Probaj coinbase, tam nimajo take omejitve za minimalni depozit. Drugače pa ja, ti ko nakažeš 100e gor, ti dajo btc v vrednosti 95e (5% vzamejo).

K0l1br1 je izjavil:

Če z 200 EUR kupiš 200 BTC in gre gor 50% ali pa z 200 EUR kupiš 0.02 BTC in gre gor 50%, koliko imaš in katero se bolj splača?

Ne štekam. Če kupiš BTC v vrednosti 200e in gre 50% gor, imaš 300e.

K0l1br1 ::

s1ck je izjavil:

Ne štekam. Če kupiš BTC v vrednosti 200e in gre 50% gor, imaš 300e.
Kaj se pol sekiraš glede nakupa BTC? Če bo šel gor, boš v plusu, če bo padel, boš v minusu. Nakaži preko SEPE na bitstamp, bo najmanj stroškov in nato kupi, ko bo v kakšnem padcu.

Zeitgeist ::

blackbfm je izjavil:

Amazon in apple imata cel ekosistem produktov.. Posebej amazon z awsom, ne moreš tega primerjat z meglo od kriptovalut

-Bitcoin: nov način trgovanja (blockchain tehnologija)


In kako mi ta nacin trgovanja pripomore v vsakdanjem življenju?


če danes nakažeš denar izven EU traja najmanj tri dni(bitcoin transakcija traja nekaj minut-altcoin transakcije tudi po nekaj sekund)
provizija normalnega fiat transferja s strani banke je okoli 30 evrov-na kitjasko naprimer( btc transakcija manj, altcoin transakcija še manj)

jackasclever ::

Pozdravljeni,
rad bi se vključil v temo in vas prosil za kake napotke kako zaiti v svet kriptovalut.

Rad bi imel na mesec kot dijak nekaj priliva in se mi zdi tole kar dobra priložnost. Torej trgovanje s kriptovalutami. Gre se za to, da imam čas spremljat trg oz. karkoli vpliva na vrednost altcoinov. Torej če poznate kakšne dobre threade na temo vlaganje v kriptovalute in razne špekulacije, kakšne dobre youtuberje, bi mi olajšalo to začetno iskanje.

Pa tudi še vas bi vprašal za mnenje. Kaj pravite, bi bil v teh vodah kakšen zaslužek. Ne bi pa rad riskiral ampak izbral neko dokaj varno pot. Ne gre se mi zato, da bi bajno zaslužil.

s1ck ::

jackasclever je izjavil:

Pozdravljeni,
rad bi se vključil v temo in vas prosil za kake napotke kako zaiti v svet kriptovalut.

Rad bi imel na mesec kot dijak nekaj priliva in se mi zdi tole kar dobra priložnost. Torej trgovanje s kriptovalutami. Gre se za to, da imam čas spremljat trg oz. karkoli vpliva na vrednost altcoinov. Torej če poznate kakšne dobre threade na temo vlaganje v kriptovalute in razne špekulacije, kakšne dobre youtuberje, bi mi olajšalo to začetno iskanje.

Pa tudi še vas bi vprašal za mnenje. Kaj pravite, bi bil v teh vodah kakšen zaslužek. Ne bi pa rad riskiral ampak izbral neko dokaj varno pot. Ne gre se mi zato, da bi bajno zaslužil.

Vloži v bitcoin / eth. Tukaj nimaš kaj izgubiti. Vložiš, si ustvariš wallet (hardware, paper) pustiš gor par let, kasneje dvigneš zaslužek.

jackasclever ::

Skoraj sigurno bom. Samo rad bi imel še nekaj za sproti.

spyker123 ::

če bi rad imel za sproti, moraš dosti vložit, da bi imel še kao za rento..10k vloži, pa bo ;)

Stokarino ::

Kater/e wallete pa svetujete [preverjene] ?

s1ck ::

Stokarino je izjavil:

Kater/e wallete pa svetujete [preverjene] ?

Paper wallet:
https://www.bitaddress.org/bitaddress.o...

Cold wallet:
https://www.ledgerwallet.com/products/l...
https://trezor.io/

spyker123 ::

Tako, pa sem nabavil za 50 evrov bitcoina...zdaj pa čakamo, da se potica speče :=)

B-Stard ::

rofl

111111111111 ::

jackasclever je izjavil:

Pozdravljeni,
rad bi se vključil v temo in vas prosil za kake napotke kako zaiti v svet kriptovalut.

Rad bi imel na mesec kot dijak nekaj priliva in se mi zdi tole kar dobra priložnost. Torej trgovanje s kriptovalutami. Gre se za to, da imam čas spremljat trg oz. karkoli vpliva na vrednost altcoinov. Torej če poznate kakšne dobre threade na temo vlaganje v kriptovalute in razne špekulacije, kakšne dobre youtuberje, bi mi olajšalo to začetno iskanje.

Pa tudi še vas bi vprašal za mnenje. Kaj pravite, bi bil v teh vodah kakšen zaslužek. Ne bi pa rad riskiral ampak izbral neko dokaj varno pot. Ne gre se mi zato, da bi bajno zaslužil.

POjdi stran od kriptovalut. Če bi rad imel kot dijak na mesec nekaj priliva pojdi delat in ne govori neumnosti. To da imaš redno na mesec nekaj priliva od naložb JE bajni zaslužek.

jackasclever ::

@Chuapoiz
Zakaj tako praviš? Nekaj bi zasluzil, poleg bi se pa verjetno se kaj naucil. Je res vlaganje v kriptovalute prevec riskantno?

blackbfm ::

Je res vlaganje v kriptovalute prevec riskantno?


Na nulo se ni slo.. Ce pa bi se ti vrednost vlozka zdesetkala pa ne bi blo nic cudnega pomoje

111111111111 ::

jackasclever je izjavil:

Nekaj bi zasluzil, poleg bi se pa verjetno se kaj naucil.

Vidiš s tem stavkom poveš vse. Nikjer ne piše da boš kaj zaslužil, sigurno pa se boš kaj naučil. Z napačnim odnosom greš v zadevo.

Druga stvar. Napisal si da si dijak, si polnoleten? Če nisi, bitstamp odpade. Ostale opcije pridobitve bitcoinov in pretvarjanje v denar so pa svinjsko drage.

Reciva da si polnoleten. Rečeš, ajde raskiram 100€, kupiš bitcoine na bitstampu. Gor dobiš 95€ bitcoinov. Bitcoin gre gor 5% v enem dnevu denarja imaš 99,75€. Pustiš en mesec in jahaš en super val, npr. bitcoin gre gor 20%. Na računu imaš 114€. Počutiš se na vrhu sveta. Ugotoviš, da bo 14€ vseeno malo premalo na mesec, s tem da ti bodo še provizije nekaj pobrale in si v enem mesecu zaslužil 10€. Kaj pogruntaš? Dajmo notri denar od malice 200€ + dajmo notri vse prihranke 500€. Vržeš notri 700€. Nekaj je provizije itd. predvidevajva da imaš sedaj 800€v bitcoinih. Ampak ups slab mesec, kitajska ne pusti več trgovanja s kriptovalutami. Bitcoin zgrmi 20% v 2 DNEH. Sedaj imaš 640 €. Malice nimaš več. Igraš naprej ali zbežiš? Zaslužil nisi nič, zapravil si ogromno, si se kaj naučil. Upam da.

Jerry000 ::

111111111111 je izjavil:

jackasclever je izjavil:

Nekaj bi zasluzil, poleg bi se pa verjetno se kaj naucil.

Vidiš s tem stavkom poveš vse. Nikjer ne piše da boš kaj zaslužil, sigurno pa se boš kaj naučil. Z napačnim odnosom greš v zadevo.

Druga stvar. Napisal si da si dijak, si polnoleten? Če nisi, bitstamp odpade. Ostale opcije pridobitve bitcoinov in pretvarjanje v denar so pa svinjsko drage.

Reciva da si polnoleten. Rečeš, ajde raskiram 100€, kupiš bitcoine na bitstampu. Gor dobiš 95€ bitcoinov. Bitcoin gre gor 5% v enem dnevu denarja imaš 99,75€. Pustiš en mesec in jahaš en super val, npr. bitcoin gre gor 20%. Na računu imaš 114€. Počutiš se na vrhu sveta. Ugotoviš, da bo 14€ vseeno malo premalo na mesec, s tem da ti bodo še provizije nekaj pobrale in si v enem mesecu zaslužil 10€. Kaj pogruntaš? Dajmo notri denar od malice 200€ + dajmo notri vse prihranke 500€. Vržeš notri 700€. Nekaj je provizije itd. predvidevajva da imaš sedaj 800€v bitcoinih. Ampak ups slab mesec, kitajska ne pusti več trgovanja s kriptovalutami. Bitcoin zgrmi 20% v 2 DNEH. Sedaj imaš 640 €. Malice nimaš več. Igraš naprej ali zbežiš? Zaslužil nisi nič, zapravil si ogromno, si se kaj naučil. Upam da.

Če tako gledaš, če gledaš pa dolgoročno je pa zgodba druga. Je pa res da ni priporočljivo ved denar not vržt, samo toliko kolikor si pripravljen it v riziko. Če je to ves denar pa naj bo :) (če se gleda dolgoročno, ker denar za malico bo še dobil, če se tko gleda. BTC po taki vrednosti pa verjetno, mogoče ne več (tist k je zamudil nabavno ceno za 1k je ne bo (špekulativno, potencialno) več dobil. Pustimo zdaj ekstreme :)

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam investirati 50 000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15234045 (4520) redtech
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505861881 (223371) Machete
»

1000€+ investicija v kriptovalute (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
10036477 (24875) Vazelin
»

Velika razprodaja na trgu kriptovalut (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
312114266 (87114) Saul Goodman

Več podobnih tem